Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

zukanak
5. led 2015

Souhlas s majkylove. Triply vychází ve 40% falešně pozitivně, pak je matka dítěte měsíc v mega stresu, dokud se za měsíc na utz neukáže ta falešná pozitivita. Znám osobně 2 případy z blízkého okolí...Naopak teď je trend ty testy vůbec nedělat.

bjoucik.15
5. led 2015

@janinkac no máš vidět, jak na nás v lékarně koukali jako na blázny, když jsme měli 3tis ve flexi pasech a šli nakupovat.. to byla malá ještě miminečko. no koupili jsme všechno . olejíčky, prášky na rýmu,teploty,volně prodejný antibiotika, léky na alergii, popáleniny, dětské věci,lahvičky... no to byl panečku nákup. Polovinu věcí ani neměli a tak hledali a objednávali na další den... lidi co stáli frontu koukali dost německy 😀 dakší rok jsem už radši objednala z netu a teď mě to čeká zase 🙂

@loilla
@majkylove holky ve 20tt UTZ je velký ultrazvuk, kde se kouknou i na případné vady - nechci nikomu přivolávat! no a genetika je odběr krve - 2 ampule,myslím, a dle výsledků určují stav plodu a genetické vady co nejsou vidět na UTZ 🙂 Všechno bude dobré,nebojte.... necháte si říct pohlaví???

majkylove
autor
5. led 2015

@bjoucik.15 loila už ví kluka a my to vědět nechcem,ale v duchu doufám že to na utz poznám sama abych si to tím mohla omluvit 😀 😀

majkylove
autor
5. led 2015

@zukanak kdyby utz,tady po těch testech právě posílají na plodovku 😒

loilla
5. led 2015

Me vysly triply v poradku.. 🙂

loilla
5. led 2015

@bjoucik.15 Tak takhle to je.. 🙂 My vime od 16. tydne, ze mame v domecku kluka.. 🙂

majkylove
autor
5. led 2015

@loilla noo,ale protože seš mlaďunká.40% je už fakt dost a v kombinaci s vyšším věkem je to skoro jisté že vyjdou právě špatně,nevím no,něco na tom bude že jsme už jeden z mála států kde se tento test ještě provádí a už i tu ho spoustu doktorů nedělá.buď ráda že to tak je a nemusíš se tím zabývat 🙂

loilla
5. led 2015

Ja to nase psisko miluju, takhle na me ted spinka :-***

loilla
5. led 2015

@majkylove Rikam, ja tohle nestudovala. Ke klinice a pani doktorce mam 100% duveru, takze co rekne, to podstoupim 🙂

majkylove
autor
5. led 2015

@loilla noo však jasný 😉 a máš tam pěknýho mazla teda 🙂

loilla
5. led 2015

@majkylove Jojo, to on je, extremni 🙂 vecer dostal od pritele vyhubovano, tak musi bejt utesovanej od maminky a hlazenej, mazlenej 😀

majkylove
autor
5. led 2015

@loilla no no,ženský rozmazlujou 😀 nic,jdu se přemístit k telce do ložnice tak dobrou nockůů 🙂

loilla
5. led 2015

@majkylove dobrou Tobe i mrnouskovi 🙂

terezapetrova
6. led 2015

@majkylove u myho DR jo víš, věřím, ze možná většinou nee, ale ten můj je extra případ 🙂 a me musí extra hlídat pac máme mnoho a mnoho společných známých a je to vše hodně propojené
by si uřízl ostudu 🙂 ale na jednu stranu jsem rada 🙂

terezapetrova
6. led 2015

@loilla kam chodíš do Genettu ? Ja Pravé na velká vyšetření Genet též ale mám pocit, ze ten "můj" je s jedním "T" tak možná nejde o odnože 🙂

terezapetrova
6. led 2015

@bjoucik.15 a ta Genetika je přidaná k nějakému velkému utz? To me pravé mate ja jdu ted na genetiku mimo vsechna velká vyšetření kvůli problémům v prvním tehu, přijde mi, ze Genetika je dnes jiný název pro velký utz?

terezapetrova
6. led 2015

@loilla to je supr, ze Ti to vyšlo ok, je fakt, ze ten vek tam hraje asi velkou roli a koukám, ze jsem o 11 let starší než Ty :( bože jsem důchodkyně 😀

terezapetrova
6. led 2015

@loilla ted jsem ještě koupala tak u me je to Gennet 🙂

marketat
6. led 2015

@terezapetrova Můj doktor říká 2. screeningu Genetický ultrazvuk, takže to je podle mě jedno a totéž. Když ho nedělá tvůj doktor, tak tě pošle jinam, ale stejně si tě pozve na běžnou prohlídku v podobném termínu, kdy udělá i svůj klasický ultrazvuk.

bublinka74
6. led 2015

@sleepers držím Ti palečky zítra a koukej hned napsat 😉 vše bude o.k. uvidíš 🙂

bublinka74
6. led 2015

@terezapetrova kočko hele vše bude taky v pořádku a ty bys všechny vyšetření měla mít zdarma už k vůli prvními dítěti atd....švagrová to měla taky tak .... 😉 😉

bublinka74
6. led 2015

@terezapetrova ty jsi důchodkyně jooo ....tak já jsem co jako 😀 😀

bublinka74
6. led 2015

@loilla čoveče buchta ten pesík je větší než ty skorem 😀 😀

terezapetrova
6. led 2015

@marketat ja pravé myslela, ze Screen a Genetika je totéž, když jsem byla před 4 lety tehu poprvé tak se tomu ještě neříkalo tak "honosné" 😀

terezapetrova
6. led 2015

@bublinka74 ja mám ten první Screen zdarma kvůli té předcházející genetice jinak bych platila takže to je zas výhoda, ale znáš to kdybych někde musela platit tak bych platila pro zdraví svých děti byt třeba ještě ne narozených člověk udělá dost 🙂 jen případný odběr krve namísto Poldovky cca 13tisic to už je větší suma, nu nebudu se stresovat dopředu, co Ty v jaké jsi fázi a kolik dc? Btw myslim, ze důchodkyně nejsme ani jedna 😀 😀 😀

bublinka74
6. led 2015

@terezapetrova to jo to je jasné,také to tak beru jen vím,že když žena měla problém u prvního dítěte jakýko-li ,potom u následujícho těhot.se to hlídá ..mne už budou také hlídat i na plodovku půjdu prý ....se bojím 😀 😀 já jsem 16DC za týden by měla přijít ms .... 🙂 uvidíme jestli se nějaké vejce umoudřilo ,ovulku byla jako vždy ,ms je taky pravidelně ...noo tak počkáme nooo 😀

bublinka74
6. led 2015

@terezapetrova teda za 9 dnů ms ...mám to po 25,26 dnech ..už neumím ani počítat 😀 😀

majkylove
autor
6. led 2015

@terezapetrova co nespíš tý joo?? 😀

bublinka74
6. led 2015

Holky jsem 16DC ovulka byla 9DC a 10 DC mám nějaký bílý hlen občas neměla jste to některá ?? To mám poprvé 😕 😕

terezapetrova
6. led 2015