Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
6. led 2015

@bublinka74 přesný, pravé hlídají me děsně jakoze fakt hodně 🙂
Jsem zvědavá co vše me čeká ale mám fakt štěstí na supr DR a tak vím, ze jsem v dobrých rukách což je bezva pocit 🙂

terezapetrova
6. led 2015

@majkylove ja nikdy touhle dobou ne spím mám asi zmagorely tělo 😀

bublinka74
6. led 2015

@terezapetrova tak to je dobře moooc dobře tak to má být a nesměj se mi jooo 😀 😀

terezapetrova
6. led 2015

@bublinka74 to už za chvilku 9 dnu 🙂

bublinka74
6. led 2015

@terezapetrova to joo nooo ,včera večer jsem měla trošku úplně bílého jako výtoku nebo co to je ,ale tak slza a dnes ráno taky ...pak zas nic ..to nemívám..co tohle bude zase 😀

terezapetrova
6. led 2015

@bublinka74 to víš, ze se Ti nesměju to bych si nedovolila 🙂

bjoucik.15
6. led 2015

@bublinka74 jo říká se mu neplodný hlen,ale i přes ten klidně můžeš otěhotnět.... Jsem toho důkazem 🙂
@terezapetrova
@marketat
@loilla
@majkylove děvčata až budu mít chvilku juknu se vám do papírů co mám z prvního těhu... Vím jediné kdo má negativní krev tak mu odebírají krev vícekrát než pozitivním... A pak dávají po porodu injekce 3 do břicha,kvůli dalšímu hrozícímu potratu.... Ale je to v poho....

majkylove
autor
6. led 2015

@terezapetrova je fakt že dnes jsem taky byla takhle vzhůru,ale to ten úplněk 😖
@bjoucik.15 jestli myslíš skupinu tak já mám nulu pozitivní

terezapetrova
6. led 2015

@majkylove ty už se chystas na ko? 🙂

majkylove
autor
6. led 2015

@terezapetrova jj,jdu na 12 a chci ultrazvůůůůk 😀

terezapetrova
6. led 2015

@majkylove určitě ho budeš mít 🙂

bjoucik.15
6. led 2015

Tak jsem se holky koukala na ty papíry co mám.. a tedy moc toho nemám.... Mám ve 20+3tt UTZ vyšetření. to je ten velký ultrazvuk. Pak mám ve 35tt odběry krve, nějaké větší, no a v 37tt Streptokoka 🙂 Ale vím, že mi brali krev vícekrát, ale asi jen pro ně.....

bjoucik.15
6. led 2015

@majkylove tak pak se pochlub 🙂

bublinka74
6. led 2015

@bjoucik.15 já už měla hlen ten 10DC ..táhlý průhledný ....ted jsem 16DC tak nevím co to je a proč 😀

majkylove
autor
6. led 2015

tak kontrola vpořádku,utz dělal,ale jen takovej rychlej na kontrolu čípku bo to na té genetice nedělají,projel aj mimčo,říkal že je vpořádku a ptal se mě jestli chcem vědět pohlaví,tak sem říkala že nee tak mezi nožky jen rychle zabrousil,ale než bych se v tom já jako laik vůbec zorientovala tak už byl zas fuč 🙂 no a mám přijít zas za měsíc a jelikož mě neposlal na cukrovku tak už to on asi nedělá,no jsem za to fakt ráda,toho jsem se děsila 🙂

loilla
6. led 2015

@terezapetrova Jo, je to Gennet... já si to občas píšu podle sebe.. 😀 A chodím do Prahy, na Letnou (Kostelní ulice).. 🙂 a já tam jezdím na vše.. mám tam normálně gynekoložku 🙂

loilla
6. led 2015

@terezapetrova A prd důchodkyně!!!! 😀

loilla
6. led 2015

@bublinka74 No je dlouheeej... 😀 Jinak je to mrňsousek.. 😀

loilla
6. led 2015

@majkylove Super, myslela jsem na Tebe! Je dobře, že je vše v pořádku!!! 🙂 🙂

terezapetrova
6. led 2015

@majkylove to jsem rada, s tou cukrovkou mi to přijde divny, to já Určo jdu, jde jen o to vypít kelímek sladkýho nápoje a cukrovku bych neriskovala ale jasan přeju aby Tobe se to vyhlo 🙂 ale zas ten test se děla 24 a 28tt myslim nejsem si úplně jista

terezapetrova
6. led 2015

@loilla tak to chodíme úplně stejně a už se Ti nedivím, ze důverujes 🙂 ne pamatuješ jméno DR, kde jsi byla na 1. Screenu?

ruze36
6. led 2015

Ahojky děvčátka, chtěla bych se optat měla sem měsíc s požděni,doktorka mi píchla vivolávačku, po nikolika dnech sem začala krvácet.Ale MS trvala skoro měsíc od 4.10 do 2ledna.dva dny sem špila hnědo červený výtok, ted už tmavě hnědý achvýlema.Včera sem posouvala křeslo a v podbříšku sem cítil tkoví menší pobolení když to přestalo jukla sem se na děložní čipek je tvrdý, 2cm krátký a uzavřený..Ahle ten hnědý výtok tam je a chvílema je vidět i červená barva nevýte .. co bi to mohlo bít?Ty tlaky v pod bříšku sou pořad za měsíc sem přibrala pobolívají mě chvýlema bradavky.. SAMOZŘEJMĚ ŽE SEM SI NEDÁVALAI POZOR

loilla
6. led 2015

@terezapetrova Chápeš mě, viď? 🙂 Gennet je skvělej! Já chodím vždy ke své - na vše.. k paní doktorce Březinové 🙂

majkylove
autor
6. led 2015

@terezapetrova no tak teď mi bylo řečeno že se na cukrovku posílá až 24-28 týden takže nic noc 😀

terezapetrova
6. led 2015

@loilla acha a chápu chápu a znovu me to přivádí k ten tripple testům, ze kdyz to dělají zrovna tam tak jsem malilinko klidnější 🙂

terezapetrova
6. led 2015

@majkylove jej ja si to myslela ale tak odmítnout asi můžeš přes revers vždy..

terezapetrova
6. led 2015

@bjoucik.15 me už je to jasny ;)

majkylove
autor
6. led 2015

@terezapetrova ale tak néé,zrovna tu cukrovku neodmítnu když to teda bude chtít,ale na ty triply sem byla rozhodnutá.
a co jinak,už jste zdraví? 🙂

loilla
6. led 2015

@terezapetrova Jako určo je to na Tobě.. 🙂 Já hned na začátku.. nebo teda od 10. týdne (jelikož jsem tam přestupovala) dostala kartičku, co budu v kterém týdnu přesně absolvovat až do porodu.. Tak na vše, co se mi řekne jdu, absolvuji to.. Myslím, že tam jsou totiž opravdu profíci 🙂

danuse90
6. led 2015

Ahoj snazilky 🙂 Muzete mi poradit prosim? Myslite, ze druhy a treti test od vrchu se da pocitat za ovulaci? Jsem 21DC, mivam 28-31DC a testuji kazdy den(spodni je dnesni test),zizniva a silna carka porad nikde :/ Diky