Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
8. led 2015

@majkylove "Ahoj, jmenuji se Míša a jsem alkoholička." 😀 😀 😀

danuse90
8. led 2015

Nic proti obrazkum z UTZ, ale pro snazilky a holky co maji za sebou potrat, jsou takove fotky deprimujici.

terezapetrova
8. led 2015

@majkylove dekuju, jj ja miluju celoživotní kyselý a ted jak doma nemám nakládánou repu, okurcicky nebo kukuřičky tak jsem nervni 🙂

martinalinda
8. led 2015

@loilla no tak uvidime, co bude, zacala jsem vcera jemne spinit, vecer nic a dneska zase trosku vic, ted zas min...tak jsem volal dr. a ta rekla ze to souvisi s tema hormonama, ze at je doberu a pak pockam co se bude dit, a mam si pak udelat test, nejlepe v den ms.
Já jsem taky napnutá, ale nějak zacinam trosku pochybovat, spis vis..kvuli tomu spineni :(

@bjoucik.15 nee, neboj, nechtela jsem to napsat nijak proti tobe zlato, neboj, u nekterych se chytlo i pri 5mm, vcera jsem procetla spoustu webu a tam byly i holky s 5mm, jinak s 6mm a pak taky ty kolem 10mm...toto jsem nasla v nejake ucebnici, takze je to jen opet orientacni jako ze vsechny mame ovu v pulce cyklu. Neves hlavu 🙂

@majkylove noo uvidime kocko, jsem v rozpacich, kvuli tomu spineni, nevim mam spineni pomalu stejne jako bjoucik, cervena trosku s hnedou...tak jsem zvedava zda se nerozjede ms, protoze by mohla diky tem hormonum, tak jako mysackovi...te taky prisla ms diky utrous driv..tak jsem takova ted nervoznejsi..ale uvidime, kez by se zadarilo 🙂

@bublinka74 ahoj zlato, jj testneme obe ve ctvrtek, driv to kaslu, nema to smysl se nervovat, kor kdyz stale spinim, a to kdyz nevim co to je, zda ms nebo jen fakt uhnizdovani...presne to spineni a nitky..zadne kousky ze me nejdou, takze to je bud na zacatku ms a nebo fakt ... jsem ted takova nervni, uvidime, ale testnem spolu 🙂

terezapetrova
8. led 2015

@danuse90 jéje to nás mrzí ale Určo i Tobe se brzo zadari 🙂

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla no nějak tak bych se asi před těhu představovala 😀 néé,samozřejmě přeháním tak hrozný to nebylo musela sem chodit aj do práce že 😀 ,ale já jsem hoooodně veselý typ a tak jsem měla o víkendech o zábavu do rána vždy postaráno 😀 my jsme celá taková veselá partička co jezdíme na chaty a pořád se stýkáme a už máme nebo budeme mít většina děti 😀 no a do špáňa jsem jezdila vždycky na týden se vyblbnout na Ibizu 😀

terezapetrova
8. led 2015

@loilla a ja se Té zrovna chtěla zéptat jak se vlastně jmenujes 🙂

loilla
8. led 2015

@danuse90 Pokud to tady vadí, tak si myslím, že to stačí jednodušše říct.. 😉 Já to neposílám proto, abych někoho deprimovala, ale proto, že si holky napíšou

majkylove
autor
8. led 2015

@terezapetrova aj já mám ráda a řepu tu přímo zbožňuju,úplně sem si na ni teď udělala chuť,budu si muset zítra dát 😅
@danuse90 pro mě teda tyhle fotky nebyly deprimující ani když jsme se snažili,spíš právě povzbuzující a těšilo mě se na ně dívat,ale chápu že to někdo může mít jinak,ale jsme tady s holkama už dlouho a samy si o to napíšou-ty co se pořád snaží, protože prostě mají radost s náma a chtějí vidět jak postupujem a prožívají to s náma

majkylove
autor
8. led 2015

@martinalinda tak uvidíme už brzy čím to je,stejně pořád držím palce!!! 🙂

martinalinda
8. led 2015

@blauen ahojky, dekujeme, myslim ze se to tady pekne rozjelo a taky jsem rada chodim, je tu super kolektiv bab, vsechny mame neco spolecne 🙂 tak sem chod casteji, rady te tu uvidime.

@bublinka74 Hele zlatko, vsimla jsem si, ze te matu svou prezdivkou tady 🙂 kdyz jsme se s manzou brali tak sem zalozila na bereme se tenhle nick a on mi presel i sem, takze sem to tam nechala...a je to slozenina "Martin a Linda" 🙂 takze klidne mi rikaj Marto 🙂 - mozna je to i hezci nez to moje jmeno 🙂 Neni tak casty..

@sleepers nevim co vic rict, spis poprat at to dobre zitra dopadne, dopadne to jak ma, budu na tebe myslet. Treba jeste neni nic ztraceno, uvidis. drzim palce.

loilla
8. led 2015

@martinalinda Neházej flintu do žita.. 🙂) A k držení palců se přidávám! 🙂

danuse90
8. led 2015

@loilla Myslim, ze slozite jsem to nerekla 🙂 a nemyslim to ve zlem. Nerada to pisu takhle verejne.. ale je mi lito holek, co se jim nedari v posledni dobe.. Jinak vy si tehulkovani, holky samozrejme uzivejte a preju jen to dobre. (Mozna jsem precitlivela, protoze moje sestra dnea porodila 🙂 )

loilla
8. led 2015

@terezapetrova To nebylo moje jméno... ale @majkylove, jakože ona by se tak mohla představovat.. 😀

Jinak já jsem Petra 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@martinalinda to samé u tebe... když špiníš nic to neznamená... jsem toho jasným důkazem.... takže asi jako mých 5mm tvé špinění nic nedokazuje 😎 S malou jsem měla 7mm, ale už bublinku....

loilla
8. led 2015

@majkylove Ty seš fakt číslo.. 😀 Počkej.. ona Ti nastane zábava, že nebudeš stačit valit oči jaká.. 😀

terezapetrova
8. led 2015

@loilla 😀 😀 a těší me Petulko 🙂

loilla
8. led 2015

@terezapetrova Týýý jo, takhle hezky už mi dlouho nikdo neřekl... 😀

loilla
8. led 2015

@danuse90 Dobrý, už sem žádnou fotku nedám... 😉

terezapetrova
8. led 2015

@loilla 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@martinalinda co děláááš????!!! 😠 LINDA je nádherný jméno... co bych za něj dala.. vždycky jsem chtěla Lindu, ale neprošla mi u mm :( moje nejmilejší panenka byla Linda 🙂 Mám Lindu spojenou s veselým Kašpárkem - a ani nevím proč.. takže já si Tě budu bránit 😀

majkylove
autor
8. led 2015

@loilla nooo už teď se těším 😀 néé fakt,já sem si zablbla tak, že nikdy nemůžu litovat že jsem o něco přišla,takže u mě je opravdu naprosto správný čas a teď už se těším na tu další životní etapu 🙂 a proto manžel "nechce" holku že prý jestli bude po mě tak ji přiváže k topení a ani se nehne,vtipálek 😀 on bude ještě rád když to nebude žádná uťáplina 😀 navíc se babičky asi poperou která bude mít prcka dřív takže my se časem klidně zas můžem začít chodit bavit takže já se na všechno fakt moc těším jaký to bude 🙂

loilla
8. led 2015

@majkylove To je dobře, že to tak cítíš.. 🙂 Přesně... to nesmí být.. 😀 I holka musí mít ostrý lokty... 🙂))) Tak to je fajn, že budete mít i hlídáníčko... Podle mě je taky důležitý, když si ty dva můžou i sami vyrazit.. 🙂

bjoucik.15
8. led 2015

@danuse90 mě to nepřijde divný.. nebo špatný... jen ať se holky pochlubí se svýma bublinkama 🙂 je to pěkný koukat na to, jak se vytváří další život, osůbka co bude brzy mezi náma.. a někdo si na to holt musí počkat, ale nemůže to být na úkor ostatních - vy jste těhotné, tak si to nechte pro sebe! - ne, takhle to já neberu.... 😔

bjoucik.15
8. led 2015

@majkylove

@loilla Děvčata přestávám vás stíhat.... co se takhle podělit s ostatníma??? 😎

majkylove
autor
8. led 2015

holky a změna tématu,co budete vařit na víkend?věčnej problém něco vymyslet 😀

loilla
8. led 2015

@bjoucik.15 Co nestíháš? 😀

bjoucik.15
8. led 2015

@loilla jo tak k tomu něco dodám.. když si já s mm vyrazím sama často to skončí hádkama, nebo mlčením 😀

loilla
8. led 2015

@majkylove Jooo, to kdybych věděla... 😀 Teď jsme dělali kuřecí směs... Tak to vidím na nějakou omáčku 🙂

majkylove
autor
8. led 2015

@bjoucik.15 ted sem asi mimo mísu,s čííím? 😀