Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
19. led 2015

@martinalinda jj,brio je dobrej,akorát už ho nevyrábí tak uvidíme,zatím je jich ještě dost 🙂 a nebooj,taky už to budeš brzo řešit 😉

bjoucik.15
19. led 2015

@martinalinda no tak to by mě zajímalo co má.... může to být stoke nebo něco podobně kosmického 🙂

bjoucik.15
19. led 2015

@majkylove mě se brio nelíbí, je moc hranatý a přijde mi nízko korbička..

bublinka74
20. led 2015

@martinalinda ahoj kočičko,že by fakt ??? No vidíš paráda ....tak uvidíme,já už ho brát nebudu,už jsem ho vysadila a zas až to dostanu ...taky tě pobolívá to břicho ještě ...mne trošku ano 🙂 tak držím palečky moooc 🙂

bublinka74
20. led 2015

@janajens cystu jsem měla já a taky měla špinění nepravidelné atd... bohužel cysty to dělají nooo 😕

bublinka74
20. led 2015

@sleepers gratuluji moooc ..no vidíš,jsme říakly nedělej ukvapené závěry ....to bude bojovník nebo bojovnice 🙂 to jsem zvědavá 😉

bublinka74
20. led 2015

@janajens joo a cysty ještě rády zblbnou tělo a máš těhotenské příznaky ... bolest prsou,na zvracení,hlad ....jsou to mrchy

bublinka74
20. led 2015

@majkylove neboj já zas naskočím,že se mne budete chtít zbavit buchty 😀 😀

bublinka74
20. led 2015

@loilla to tu taky pěkně fláká 😀 😀

majkylove
autor
20. led 2015

@bublinka74 no už se těším 😀 a je to pravda @loilla na to taky prdí,to by mě zajímalo co tak může asi doma dělat? 😀

bublinka74
20. led 2015

@majkylove 😀 noo coo dělá ...courá a nakupuje hadry určitě a bůh ví co ještě 😀 😀 😀

janajens
20. led 2015

@bublinka74 jj jsou a pokud nezmizi jdu pod kudlu ☹

loilla
20. led 2015

@bublinka74 @majkylove Holčičky moje, neprdím, neflákám - koukám se několikrát denně přes telefon, ale psát přes něj je pro mě teď trochu nemožné, jelikož mi blbne klávesnice.. .-)) A sezením za PC se vyhýbám, jak to jde, jelikož s mými zády je to den ode dne horší a já už pomalu nevím, jak mám sedět, ležet.. :-/
A náhodou, oblečení už (skoro😀) nenakupuju, protože už tak nějak máme vše! Tsé.. :-P Zítra si tedy ještě jedu vyzvednout od paní vestičku a "tygříkový" overal (ten sice nepotřebujeme, ale je to tak roztomilý s těma ouškama a pacičkama, že jsem musela😀) a pak jedeme pro přebalovací pultík - sehnala jsem od paní za 250,- Kč, tak mám radost.. 🙂))

A co jinak? Co tu? Co u Vás nového, ženy??? 🙂

loilla
20. led 2015

@majkylove A jinak, já jsem sice doma, ale vzhledem k tomu, že pravidelně usínám už po 4hod ranní ( 🙄 😠 ), tak vstávám ve 14hod a pak buď jedu za kamarádkou, našima, do krámu a nebo doma poklidím, vyluxuju, skoro denně vařit a najednou šup a je večer.. 😀

bublinka74
20. led 2015

@janajens jj to znám taky jsem byla,nejhorší je že se tvoří pořád noooo 🙄

bublinka74
20. led 2015

@loilla to mám taky přes telefon pěkně blbý ... 😀 😀 a nevymlouvej se joooo kecko jedna 😀 😀

loilla
20. led 2015

@bublinka74 Hele, to nejsou výýmluvy! 🙂 A přes telefon to náhodou jde, ale když máš dotykáč a chceš napsat "a" a místo toho Ti tam naskáče 5 úplně jiných písmenek... Lahůdka! 😀 Přemýšlím, co s tím.. 😀

bublinka74
20. led 2015

@loilla 😀 joo to já mám právě taky a ještě se to nechutně někdy sekne ..paráda 😀 😀 já vím matko se nerozčiluj néééé 😀 😀

loilla
20. led 2015

@bublinka7 Paráda a co s tím jako? 😀

bjoucik.15
20. led 2015

@loilla jééé tygříkový chci na prcka taky... ale my jsme trochu úchylný na medvídka Pů a ten tygříkovskej overal je nádhernej 🙂 Máš tedy práce až až... a teď si vem, že bys měla dalšího prcka doma, to je teprve lahůdka... 🙂 ale dali to jiný, dám to pak i já 🙂

bublinka74
20. led 2015

@loilla nic 😀 to je nejlepší nic 😀 😀 jéé tygříky paráda ....si pořiď něco podobnýho 😀 😀 😀

bjoucik.15
20. led 2015

@martinalinda no ten utrogestan by měl pomoct, tak snad pomůže 😒 ale ty žilky se prý dělají, je to tím prokrvením nebo spíše překrvením 🙂 už to nemám....

bublinka74
20. led 2015

@bjoucik.15 jasné buchty že to dáte ..když jsem to dala i já se 4 a jsem živá a tady a,tak Vy taky 😀

loilla
20. led 2015

@bjoucik.15 Je boží, já jak ho viděla - no láska na první pohled.. 😀 Tak jako, až bude prcek, tak tu rozhodně nebudu denně lítat hodinu s prachovkou, čističem skel atp.. a rozhodně, když uvařím, tak třeba na 2, na 3 dny a né, že každý den jiné jídlo (tím pádem skoro denně nákup) 🙂))

Určitě to dáš, já to vidím ve svém okolí, že mají dvě a dá se to zvládnout.. Všechno se dá 🙂))

loilla
20. led 2015

@bublinka74 Určitě no, so koupím ten overal na dospělý.. 😀 😀

janajens
20. led 2015

@bublinka74 uz pujdu potreti ale hrozi mi ze prijdu o vajecnik

bublinka74
20. led 2015

@janajens po třetí ...a co ti dělali po každé ....hele třeba to nebude tak horké hmmm 😉

bjoucik.15
20. led 2015

@loilla
@bublinka74 holky já mám naštěstí zlaté dítě.. jasné, že je někdy na přesdržku, ale převažuje to pozitivní 🙂 Teď o víkendu u mě byla ségra se synem ročním a tedy zlatá moje holčina... on byl ukňouraný a ještě moc nechodí, sám vůbec jen za ruce a jakmile se ségra vzdálila tak šílenej řev 😒 Maruška, když jsme byli venku se držela krásně kočárku a když jsem jí řekla že mi dá ruku, přes silnici, tak dala bez řečí.. jakoby věděla, že musí poslouchat 🙂 na nočníku malej taky strašně řval, a pamatuju Majdu jak krásně hačala.... asi bych druhé chtěla zase holčičku 🙂

bublinka74
20. led 2015

@bjoucik.15 :D to je fajn ,buď ráda....ale není to o tom ..jestli holka nebo kluk ...já měla 4 kluky a v poho taky ,spíš jde o to jak si to nastavíš už od začátku,jsou moooc chytrý už od malinka dětičky a vyčůraný pěkně 😀 😀

janajens
20. led 2015

@bublinka74 poprve odstranili cystu z vajecniku plus 15% odebrali pak jsem mela cystu 6cm ×7,8 zarostlou do vajecniku a ted ji tam mam zase na samem miste