Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

tyga
22. led 2015

@martirr to jsi nemyslím uvidíme v době MS jesti přijde

martirr
22. led 2015

@pupidupi01 Ahoj my se snažíme 4.mesic a mam strach ze to bude trvat dlouho..Jak si to prezila ten rok? A máš nejake problemy? Po vysazeni jsi mela vse v poho?

martirr
22. led 2015

@tyga Ale kdyz te boli bricho uz ted?

tyga
22. led 2015

@martirr No to ano a nevím co to je nemívám to pila jsem kontrzhelový čaj tak třeba má na to také nějaký učinek 😉

martirr
22. led 2015

@tyga Tak mozna si tehu, jak dlouho se snazite? My 4.mesic a stale nic

tyga
22. led 2015

@martirr My se snažíme druhým měsícem 😉

tyga
22. led 2015

@martirr a strach neměj brzdí tě ve všem není to dobré mám to z vlastní zkušenosti 🙂 🙂

martirr
22. led 2015

@tyga No snazim se, ale dnes mi jedna znama rikala ze se snazi uz 5 let a to jsou oba zdravi a snazi se pry kazdy den🙂 Takze to me docela nepotěšilo a hlavne ona z toho vubec neni vystresla to nechapu

tyga
22. led 2015

@martirr Já jsem se z bývalým přítelem snažila 8 a půl roku a ted s tímto dva měsíce a věřím,že to dopadne sjem zdravá on je mladší tak to určo dopadne dej tomu volnej průběh netlač na to a ono to dopadne

martirr
22. led 2015

@tyga Jo jenze to je hrozne tezky🙂

tyga
22. led 2015

@martirr Mohu Ti říct z vlastní zkušenosti ano ale když věříš v nitru svého srdce a víš,že to dopadneš a máš vnitřní jistotu a žádné pochybnosti tak to vyjde ale pokud je to naopak tak ne tak šup musíš věřit a bude to

martirr
22. led 2015

@tyga Já pořád věřím a myslím si, že to vyjde, akorát mi někdo vždycky udělá nějaké pochybnosti, ale děkuji

bjoucik.15
22. led 2015

@martinalinda ježišku, nestíháám 😀 tak popořadě...
Ta tvoje kámoška je jedním slovem Dilina 🙂
K ovu dělala jsem si testy a pozitivní byly až 22DC 8,9.12 ale nebyl hlen 😒 tak nechápu jak mohly být pozitivní 😠 no a hlen jsem měla krásnej až 20.12 a to už jsem 3 dny meškala MS 😀 ale nemyslela jsem na to a ráno byla rychlovka, a hlen jsem našla až večer..takže to je jasná druhá ovu v jeden a půl cyklu 🙂 no a 27.12 jsem jeden den zakrvácela, ale jako den kdy je světlo, takže půl den a pak jen trochu špinění. no a nedalo mi to a udělala si test a tam // 😀 no Dr. je ze mě na prášky, vůbec se to tedy nedá vypočítat 🙂 snad se to pohlo k lepšímu a už bude vidět aspoň embryjko....snad....

Děkuji, malá je mega raubíř 🙂 kočárky a miminka miluje a vždy když venku jede někdo s kočárkem křičí "mimi v kočáku noo, pinká, pššš" a když je kočárek moc blízko ní leze do něj a kouká na miminka 😀 má děti ráda, taková malá opatrovnice... 🙂
No ležíme obě i manžel je nějakej přistydlej, ale zatím je na tom nejlépe.... z lékárny mi přinesl kapky proti kašli dětské jitrocelové, něco na zánět v krku, ale mám to brát když bude nejhůř a preventan akut, prý tohle můžu. tak snad lékárnice ví co můžu....

mysackovi
22. led 2015

tak holky...dnes jsem už 31dc...ms stále nikde a ani to nevypadá....zítra ráno zkusím asi test, tak budu doufat a věřit, že tam budou // 🙂
pár dní mám večer břicho nafouklé a tlačí mě močák...chodík každou hodinu a někdy i víc....nechci si to moc připouštět, abych pak nebyla zklamaná.....ale zaraží mě i to, že nemám skoro potřebu jíst, nemám moc chuť.....nooo jsem zvědavá....za chvíli pojedeme už 9.měsíc :-/

mysackovi
23. led 2015

Dobre ranko...tqk zase nic....chjo :'( ...test negativni...a ja uz si opravdu myslela....me to rozhodilo...obrecela jsem to jak mala..takze pockam jeste tyden a asi se zase objednsm a zase na novo...ja uz nevim co delat :'(

martirr
23. led 2015

@mysackovi A jaky mas presne problem? Zapomnela jsem co si psala, my ted 4.mesic a uz mam nervy:( a to mam ovulaci i ms

mysackovi
23. led 2015

@martirr on to doktor presne nepotvrdil...ale asi pco ☹...ms sama nechce chodit,tak jsem ted brala 3 mesice utrogestan...piju nosifol na jeho doporuceni a porad nic...ted me to fakt dost vzalo...ja uz ted verila...nevim co vic udelat...jeste jsem premyslela jit za lecitelem...mamka dostala kontakt..prej pomohl od jeji kamaradky znamy...nevo ja uz nevim...kazdopadne pockam jeste tyden a pak se objednam na gyndu:'(

tyga
23. led 2015

@martirr to je právě ono také to znám a proto jsem neodbytná a myslím si svoje protože když člověk pevně věří bez pochybnosti nemá možnost myslet jinak mooooc ti to přeji

blauen
23. led 2015

@mysackovi úplně tě chápu když se blíží konec cyklu a já jdu testovat tak mám skoro pokaždé oči jak krokodýl, uplakané ☹ my už zkoušíme 17 měsíc, už pomalu ty měsíce ani nepočítám.....ted mi nasadili clostík, do toho to podporuju nosifol (ten už piju snad rok :o(¨...), kontryhel a uvidíme jestli se zadaří do tří měsíců....taky nám byla doporučena léčitelka..uvidíme....Nejsi v tom sama, věřím stále věřím....jak jsem psala já jsem tady taková tichá duše, ráda si tady počtu načerpám od holek enerigii, musíme věřit...

mysackovi
23. led 2015

@blauen
@tyga uz pojedem 9.mesic a pi miminku touzim uz pres dva roky....nosifol dopiju a koncim...uz jen par sacku...rikam si ze treba je jeste brzo a test nic neukaze...ale 32dc by uz melo ze?...pri tom utrousi ms chodila 23.-25.dc....a min mesic byla hioodne slaba a jen 2,5 dne
tim ze mi bylo ted 14dni tak nak vselijak, tak jsem zacala verit
manzel je v poradku,takze je chyba ve mne ☹
Jen nevim jestli bude chtit k leciteli :-\...on rika at na to nemyslim....ale copak to jde...pracuju ve skolce...skoro vsecky kamaradky bud tehu nebo uz maji mimi...jo kdyz byl deda v nemocnici tsk jsem na to nemyslela pres dva mesice...byly myslenky jindee....ale ted jsem hotova...rikqm si kdy uz konecne se dockam...ja si to miminko prieju vic nez cokiliv na svete....

blauen
23. led 2015

@mysackovi taky si přejeme hodně miminko a do toho už nejsme nejmladší......já se přehoupla přes třicítku a manžel ke čtyřicet tak máme nejvyšší čas..a přesně jak píšeš, všichni naši přátelé už miminko mají nebo jsou v očekávání a my jsme zůstali všem na mušce.....Třeba se ještě ty dvě // vyskočí....nechala bych tomu ještě pár dnů....u nás ty testy nevyšly nejlíp, tedy manželovi, ale doktoři to nezatracují a ještě se máme pořád pokoušet...do toho manželovi zjistili po roce co chodí po doktorech, že má tříselnou kýlu tak jde v úterý na operaci a to prý má taky velký vliv na otěhotnění.....prostě pořád jdeme přes nějaké překážky...ale jednou to příjde a budeme se tady radovat všechny..!! 😉

tyga
23. led 2015

@mysackovi To ti věřím my se z bývalým snažily 8 a půl roku a to je teprve dlouhá doba prostě jsme spolu děti mít neměli tam nahoře to tak zařídily vím,že si to přeješ to je mi jasné a ono to přijde jen se tak nehlídej a zkus se od toho odpoutat pokud to nevyjde má to tak prostě být a stím nic neudeláš však další měsíc další šance když už máš 32 dc tak by mělo být na testu něco vidět

tyga
23. led 2015

@blauen Ahoj a mohu se zeptat jaký ma manžel problém?

blauen
23. led 2015

@tyga manžel byl na spermiogramu....spermiogram vyšel na nějakých hodnotách hraničních...., ale jelikož pořád stoupá u mladých páru neplodnost a na vše jsou tabulky tak nám říkali, lékaři, že na tu dobu ve které žijeme jsou ty výsledky ještě v normě, ale před deseti lety kdyby vyšly tak, jak nyní by byly nevyhovující....manželovi nasadili myslím supradin nejsem si jistá ted ho odoperují máme do května se pokoušet a pak se podívají do mně ....a asi budeme odeslání na IUI ...ale věříme, že to přijde přirozeně... 😉 asi tak bych ti to jako laik popsala 🙂

tyga
23. led 2015

@blauen Na iui jsem také byla tehdy s bývalým a nepovedlo se nám to ale neber si ze mně příklad 😉 😉 Vím,že tehdy na spermie dávaly bývalému lék jmenuje se to PROFERTIL stalo to 1500 kaček ale opravdu mu to na tvorbu spermií pomohlo on měl zvýšenou teplotu ve varlatech ale neotěhotněla jsemn aale ted má mít sny v lednu tak nevím

blauen
23. led 2015

@tyga...my máme problém spíš s počtem těch spermií...., ale snad časem se najde nějaká ta mrška s ocáskem, která dopluje až do cíle 😀

majkylove
autor
23. led 2015

@mysackovi ach joo kočko to mě ale opravdu mrzí ☹ tak to už by měl ale dr dělat něco víc než utroš,vždyť to není řešení a očividně je něco špatně když ti bez prášků prostě ms nechodí 😒 já bych čekala do 35DC a pak bych to s ním šla nějak řešit už.třeba dá teď aj clostík a kdo ví co ještě a bude to 🙂

radka116
23. led 2015

@blauen
@tyga
@mysackovi Ahoj, jestli se můžu vložit do diskuze 🙂 zkuste užívat kapky kotvičník. Je to na přírodní bázi. Také jsem měla problémy s menstruací po vysazení HA asi půl roku. Začala jsem užívat čaj kontryhel a menstruace naskočila. No a když jsme se začali snažit na mimču, chtěla jsem to u přítele pojistit tak jsem pořídila kotvičník. Existuje i čaj ale ty kapky mají rychlejší účinek.
Myslím si, že tím se nic nezkazí 😉 zkuste to.

martirr
23. led 2015

@tyga Děkuji moc za podporu, bohužel já už byla přesvědčená, že otěhotním do Vánoc, to se nestalo, teď si říkám, že do léta to určitě vyjde, ale nevim aby to nedopadlo stejně, opravdu tomu ale věřím

marketat
23. led 2015

@mysackovi Ach jo, to mě mrzí. Ale jak píše Majkylove, asi by to už chtělo, aby s tím doktor začal něco dělat. Ať už víš, kde je problém. Držím pěsti, a´t se to co nejdřív vyřeší a můžeš se těšit na rostoucí pupek.