Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
3. únor 2015

@loilla já si prostě záměrně fakt teď dopřávám věci kterým se dřív vyhýbala,nebo si je dávala jen jednou za čas,takže chlebíčky,no mňamka,nějakej zákusek mám každej týden,sladký každej den-jen řeknu že já na sladký nejsem jo 😀 omáčky třeba vařím víc jak dřív bo mi teď knedlíky nevadí,takže já si to vyloženě užívám 😀 mňam kuře na paprice bych si taky dala,já budu zítra dělat rajskou s plněnýma paprikama 🙂 a v sobotu jedem k našim na husičku,už teď slintám 😀

loilla
3. únor 2015

@majkylove No žiješ si pěkně teda.. 😀 Se teda asi taky přestanu upejpat.. 😀 Husaaaaaa, aaa ♥ teda já jí nejím, ale miluju ten sos z ní s knedlíkama a zelím.. 😀 Ty mi teda děláš chutěěěěě.. 😀

majkylove
autor
3. únor 2015

@loilla já se na to těším celej život na to těhotenství a jsem strašně šťastná že mi je do teď fakt dobře a můžu si prostě to obžerství užívat 😀 hele ještě mi sestra teď dovezla gulášek z králíka a škvarkovou pomazánku,já myslím že na to jak žeru je 8 kilo nahoře ještě hooodně dobrý 😀

loilla
3. únor 2015

@majkylove Guláš já taky rád.. bez masa teda 😀 Užíváš si to pěkně.. 😀 Já se na to taky skrze jídlo těšila.. ale já nějak, že bych měla větší chutě.. nebo nějaký na sladký... to nemám.. já mám třeba o půlnoci chuť fakt na jablko.. 😀 nebo na chleba se sýrem.. 😀

majkylove
autor
3. únor 2015

@loilla no ale já právě ty chutě taky nějak nemám,nebo prostě normálně,nic spešl,já to žeru fakt jen že můžu 😀 a maso miluju,jak bez něj můžeš žít ty jo,já sem masař 😝

loilla
3. únor 2015

@majkylove Tak to já zas musím mít chuť, abych si něco dala.. 😀 Já maso jím.. kuřecí prsní a pak sekanou, tatarák 😀 + vysočinu a kuřecí šunku.. to mi stačí 😀

majkylove
autor
3. únor 2015

@loilla no to je výborná kombinace ty jo 😀 ale tak hlavně že něco no 🙂

loilla
3. únor 2015

@majkylove Nejlepší.. 😀 Nikdo nechápe jak nemůžu jíst maso a přitom milovat tatarák.. 😀

bjoucik.15
3. únor 2015

ahoj holky, tak píšu jak to dneska probíhalo... Nový dr, paráda, vyšetřil mě, vysvětlil mnoho věcí a byl i vtipnej a má úžasný sexappeal 🙂 NO a ke mě... jsem cca v 11tt ale vypadá to na hodně neprosperující :( Mám 2 hematomy a jeden mi zakrývá plodové vejce - gestační váček :( prý v životě neviděl takovýhle UTZ a to už 10let kouká každý den 😒 Zjistila jsem že je primářem (teď už příležitostným) u Apolináře, tam kde jsem rodila a zná moji kamarádku co tam pracuje, takže trochu protekční 🙂 Hnedka mě objednal na tento čtvrtek na velký UTZ (UTZ u Apolináře začínají v 9hod, a já tam musím být v 8hod) Koukne se na mě prý nejlepší doktor co dělá UTZ a nějaký "kyakant" a on chce být u toho taky... Prý nechce a sám na to dohlédne, aby tam nebyl někdo kdo je mladý a nerozumí tomu 🙂 Takže zase protekce.. no a ta kámoška mě tam dovede takže budu i pod jejím dohledem... no a když to vyjde špatně, a já si myslím, že vyjde, tak půjdu na revizi a tu chce provést ten doktor můj nový sám 🙂 a prý ať se nebojím, že příště se už povede, že na to dohlédne... No viděl mě poprvé a jak byl milý a co všechno pro mě udělal, neskutečné 🙂 Takže zatím nevím jak na tom vlastně jsem, ale nevypadá to dobře... už jen že se rozčiloval jak na pohotovost ve Vinohradské, tak na mého stávajícího doktora... prý hCG 157 je v 6tt a on mi týden na to řekně že jsem ve 4tt... takže asi tak...

majkylove
autor
3. únor 2015

@loilla a vysočinu,seš divná prostě 😀 pořád se o mě pokouší nějakej bacil mrcha jedna 😠 vždycky je mi tak den dobře a pak zas,už mě to neba sakryš,doufám že se nehodlá rozjet úplně 😠

bjoucik.15
3. únor 2015

Jo a řekl mi, ať se příště Vinohradské vyhnu obloukem 😀 a zprávu od nich zmuchlal a zahodil, prý to co tam napsala, by nenapsal ani ten, kdo by mě neprohlédl 😀 😀

majkylove
autor
3. únor 2015

@bjoucik.15 je super že jseš s novým dr spokojená a že se k tomu konečně někdo postavil,je super že z toho máš ze všeho dobrej pocit,ve čtvrtek se to rozsekne a pak už bude vše jen lepší 😉 a všechno zlý je pro něco dobrý,ještě sis našla aspoň super novýho doktora 🙂

loilla
3. únor 2015

@bjoucik.15 Tomu říkám nejen profesionální, ale hlavně lidský přístup!!! 🙂 Tak uvidíš, jak to dopadne.. Každopádně, jak píše Míša.. I kdyby to nedopadlo dobře.. mělo to jistý přínos! 🙂

loilla
3. únor 2015

@majkylove Dík, no.. 😀 Jééé.. a čajíčkuješ? .-)

bjoucik.15
3. únor 2015

@loilla
@majkylove holky nebe a dudy, fakt 🙂 Měla jsem z toho parádní pocit, ikdyž mi to dopadlo špatně a čeká mě to, čeho jsem se snažila vyhnout :( ale i tak, prostě paráda... snad se zadaří hned po tom šestinedělí od revize, prý se to daří tak snad budu ta, co jim to dopadne dobře....

bjoucik.15
3. únor 2015

jo a poplatek pro těhotné je tam taky.. 2000kč, ale jsou v tom 2 screeningy, které provádí sám, plus fotky a videa kdykoliv + určení pohlaví a prostě celá ta péče 🙂 což je super cena...

loilla
3. únor 2015

@bjoucik.15 A to už je jisté, že to dopadlo špatně?

bjoucik.15
3. únor 2015

@loilla Děloha mi odpovídá 11tt a váček 5tt?? co myslíš?? do toho ty hematomy.... 😒 ale já to přijala v pohodě, protože už to prožívat více nechci... ať mě vyčistěj aby jsme se mohli znovu snažit a mít zdravé mimi... říkal, že mi pomůže tak snad to příště dopadne dobře, jen mě štve ta revize, že se jí nevyhnu, 11tt už sám neodejde ☹ a takový zázrak, aby tam bylo mimi už asi není reálný.... holt se k vám těhulkám už nepřiřadím, ale stále budu snažilka 🙂

majkylove
autor
3. únor 2015

@loilla no čajíčkuju už týden a jak říkám vždycky jeden den dobrý a další zas úplně na prd třeba jak dneska,no nekonečnej příběh 😒
@bjoucik.15 to je super ta cena,za to budeš pak vděčná,co já bych za to dala 🙂 jinak znám 3 holky po revizi a všem se podařilo hned po tom šestinedělí takže.... 😉

bjoucik.15
3. únor 2015

@majkylove tak snad sem si to špatné vybrala a bude líp 🙂

bjoucik.15
3. únor 2015

@majkylove prosimtě co znamená čajíčkovat?? 🙂

majkylove
autor
3. únor 2015

@bjoucik.15 přesně tak,věřím tomu! 🙂
no jestli piju hodně čajů 😀

bjoucik.15
3. únor 2015

@majkylove a piješ??

bjoucik.15
3. únor 2015

@loilla jsi vegetariánka co má ráda tatarák??? jako fakt?? 😀

loilla
3. únor 2015

@bjoucik.15 Třeba se přiřadíš dřív než si myslíš.. 🙂

loilla
3. únor 2015

@majkylove Pak kdo je tady divnej.. 😀 Ne, tak snad se z toho nějak "vylížeš".. Ono v době, kdy člověk nesmí nic moc brát je to naprd..

loilla
3. únor 2015

@bjoucik.15 Já nejsem úplná vegetariánka.. 😀 Jím kuřecí prsní maso - z něj teda pouze řízky, kuře na paprice, čínu.. pak z mixu hovězího a vepřovýho jím sekanou.. ze salámů kuřecí šunku a vysočinu.. no a nakonec miluju ten tatarák.. ale ten teda extrémně.. 😀

majkylove
autor
3. únor 2015

@bjoucik.15 piju,piju,ale už sem přepitá,škoda že nemůžu něco ostřejšího,to bych byla zdravá coby dup 😀

bjoucik.15
3. únor 2015

@loilla takže ne vegetariánka ale vybíravá masožravka 😀

bjoucik.15
3. únor 2015

@majkylove no já si myslím, že už můžeš 🙂 já si (když jsem byla nemocná) dávala čajík s trošičkou rumu, abych se lépe vyležela 😀 a občas si dala i skleničku vína, ale jen příležitostně.. a malá nevypadá že jí to nějak postihlo 🙂 ikdyž ... teď lítá s čepičkama na narozeniny a cpe jí psovi 😀