Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martirr
5. únor 2015

@blauen Ahoj to je dost dlouha doba..A jak to resite s doktorama?

rainbow_x
5. únor 2015

Ahoj @blauen, nevěš hlavu, my s manželem jsem na tom "dělali" 2 roky. Dlouhý dva roky. A povedlo se. Všechno má svůj čas..Znáš to, trpělivost růže přínáší.. 🙂

blauen
5. únor 2015

@martirr jelikož mám ukázkovou menstruaci, krásné folikulky, manžel jakš takš v normě spermiogram tak nám doktoři říkají at neplašíme...dáváme si ještě čas...ted beru Clostík, Nosifol už piju skoro rok v kuse, kontryhel, necháváme tomu do března a pak už mám vypsaný papír na laparku a potom budeme řešit dál...jediné co víme, že IVF nechceme tak budeme odeslání podle výsledků operace na IUI ...zatím asi tak....

blauen
5. únor 2015

@rainbow_x člověk je z toho smutný...ale pořád věříme...., věříme, že i nás to štěstí potká 🙂

terezapetrova
5. únor 2015

@bjoucik.15 ať to zitra zdárně zvládneš a brzy se podaří pocit zdravého mimiska 🙂

karlos12
5. únor 2015

@bjoucik.15 to se Ti nedivim,když je to takové neurčité,raději ať je jasno.Hlavně abys byla v pořádku 🙂

martinalinda
5. únor 2015

@blauen jj to mame stejne teda tu ovulku, ja jsem dneska 28dc a teda ms porad nikde a zacaly me bolet prsa, na zmacknuti, bolest v krizi a bricho ani uz nepocitam, to boli porad..zaludek na vode, i kdyz jsem jedla, a hodne piju..spis mam zizen porad. Takze fakt nevim, co se teda deje. Test asi zitra jeste delat nebudu, udelam ho 30dc a to v sobotu. A snad uz tam neco bude teda videt...kazdym dnem se to nejak prohlubuje ty pocity, prsa me predtim nebolely, ted jo..
Jasne, tak treba se ti to jeste nerozjede, uvidis...treba to bude jen zacatek tehu, a budes testovat o vikendu? Ale chapu ze je to uz na palici i ty testy..ja jsem tento mesic netestovala vubec, a mozna to bylo i lepsi, chlap se pritulil kdyz jsme chteli, nejak jsem to neresila...i alkohol jsme si davali a nejak to nevnimali. A ted nejak vim, kdy jsme spolu spali, kdy to mohlo byt....ale ovu se da asi vypocitat, vychazela mi tak na 23-24.1. na vikend. A ty uvidis, ten clostik hodne holkam pomohl, treba pomuze i tobe.
Az se dozvim na cem jsem ja, tak pak napisu, co pomohlo me...mozna fakt shoda nahod a nebo vse dokupy.. 🙂 tak drzim palce at se nerozjede ms.

martinalinda
5. únor 2015

@bjoucik.15 bobes, to me mrzi, budeme na tebe myslet at je vse v poradku, je zase dobre ze vis na cem jsi, ze je to vse vyresene, to je dobre..a vis jak bude pohnojeno jak se rika 🙂

blauen
6. únor 2015

@martinalinda tak já už nemám co testovat, u mě se mrcha včera večer rozjela, jasně červená takže tento měsíc opět neúspěšný....já si asi oddechnu až se do mě podívají a řeknou co je špatně, tento měsíc prdím na nějaké OV testy, stejně mi nikdy nevyskočí ten proužek silnější než ta testovací...už mě to štve....Dr. chce ať měřím tak tento měsíc budu měřit a uvidíme.....Moc ti držím palečky, ať ti to vyjde! Ale máš velkou šanci, že to může být těhu, hlavně ty příznaky! Pak dej vědět.

jankamaminka1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bjoucik.15
6. únor 2015

@karlos12 snad budu v pořádku a doufám že mě i dnes pustí....

@martinalinda no tak uvidíme, jaké jsou povídačky o pohnojeným 🙂 hlavně doufám že po šestinedělí mi dr. dá se snažením zelenou 🙂

martinalinda
6. únor 2015

@blauen jo tak, tak to me mrzi, aspon to zas rychle prejde a bude snazenicko 🙂 ovu mi delaly to stejne, snad nikdy jsem nemela stejne silnou tu druhou carku, asi jsem to vzdy prosvihla, proto jsem tento mesic vubec netestovala. Parkrat pokuseni bylo ale odolala jsem. No a tak uvidis, merit teplotu doporucuji, je to presnejsi. Ja to zkousela 2mesice zpet a vydrzela jsem to 3 dny, pak me to prestalo bavit. Vsak uvidis, nekdy je lepsi jeste pockat co se vyvrbi. Ale vidim ze se snazite uz dyl, takze to asi bude nutne, to vysetreni. Budu drzet palce at to vyjde brzy. Tady jsme si rekly ze letos budem mit vsechny mimi v brisku nebo v kocarku 🙂 ja netestovala, nejak mam strach, tak zitra rano zkusim. Od vcera me mirne pri zmacknuzi boli prsa a taky bradavky. Ne nejaka hruza ale citim to. Zaludek na vode furt. Tak uvidime, pristi tyden asi zajdu k dr, snad to nebude jeste brzo, dr vidi na utz neco snad az 5+4tt. Ani nevim jak se to pocita, ale 9.2. Budu 32dc. Tak uvidim. Ale byl by to zazrak 🙂

martinalinda
6. únor 2015

@bjoucik.15 urcite da zelenou, verim ze jo. Je dobre ze je to v zacatku, segra byla taky tsk v 10tt a mimi se zastavilo v 6tt. Svagrova potratila v 6mesici ;( musela uz rodit, ale bylo to asi lepsi, maly byl nevyvinuty, mel cystu na jatrech, srdicko mu nebilo ;( tak jsme to vsichni oplakali a 3/4 roku na to byla znovu tehu s holcickou 🙂 a ta uz je s nama skoro 2 roky, prcka nase. Takze se kazdemu zadari, jen v jinem okamziku. Ja jsem zvedava spis na sebe.

Bublinka mela cyklus stejne i brala ty vitaminy jak ja a uz se tu dlouho neukazala baba jedna, kde je? Ze by testovala uz? No snad se brzy ukaze.

loilla
6. únor 2015

@bjoucik.15 Pardon, já už jsem uplně zmatená.. 😀

Jinak mě moc mrzí, jak to dopadlo.. ☹ Na druhou stranu, aspoň už víš s jistotou, co a jak a až se dáš do kupy, můžete se začít snažit znovu.. 🙂

loilla
6. únor 2015

@martinalinda Ahojky, tak jak to vypadá? Testovala si? 🙂

loilla
6. únor 2015

Jinak.. My byly dnes na kontrole a vše v pořádku 🙂 Malý roste souměrně a jak má.. Váhový odhad 755g.

V pondělí 4D ultrazvuk, za dva týdny test na cukrovku /nevyhnu se mu😀/..

Za odměnu jsme si s polovičkou dojeli na obídek a já mám teď pocit, že prasknu.. 😀

blauen
6. únor 2015

@martinalinda v srpnu 2015 to budou dva roky co si tak s tou myšlenkou pohráváme na děti a pokoušíme hlavně..i když mezi tím byli nějaké měsíční přestávky k vůli zdrav. problémům......od tohoto podzimu jsem tomu nechávala dostatečný volný průběh, ale už je na čase se toho chytnout pořádně a jít po příčinách proč se nedaří.......snad vydržím to měření aspon jeden cyklus 🙂 jak jsem ti psala že včera se rozjela červená, jenom večer a trošičku a dneska od rána zase špiním....v tom by se čert vyznal, ale myslím, že za to může Clostík za to že se ta mrcha nemůže pořádně rozjet uvidíme...ani nevím co mám ted dělat, zítra bych měla zase začít brát clostík tak snad se potvora rozjede úplně ....jsem z toho zmatená ....

bjoucik.15
6. únor 2015

holky je to za mnou.....

blauen
6. únor 2015

@bjoucik.15 a to tě i po narkóze dnes pustí ještě dom? Jinak to je super, že už to máš za sebou a zase začít s čistou hlavou bez starostí!

martinalinda
6. únor 2015

@loilla cau kocko, netestovala jsem, jsem hrozna co? 🙂 nejak nemam odvahu, dneska jeste pockam a zitra rano ho udelam 100% . Mam trosku obavu ale musim jinak nevim na cem jsem. Pokud budu tehu musim hned na stitnou zlazu aby mi zvysili prasky, nechci to riskovat. A treba az pak na gyndu. Takze v pondeli uz snad budu vedet a budu volat doktorkam(gynda i stitna).

martinalinda
6. únor 2015

@bjoucik.15 ahojky, tak to jsem rada, rychle teda je po vsem. A zustavas v nemocnici nebo beres revers? Hlavne opatrne prosim te🙂

martinalinda
6. únor 2015

@blauen chapu te, je to uz zdlouhave vse. No tak zkus brnknout na gyndu, co s tim. Ja tak taky spinila pak nic, trosku krev i druhy den pak zas nic a rozjela se az 3 den. A to jen slabe, ale od dr jsem mela potvrzenou ms. Takze clovek fakt nevi, me to delal utrogestan. Mozna bych jeste pockala na vikend a pak bud k dr nebo zacit clostik brat. Nevim no, taky bych nevedela co delat, asi bych volala dr. Minule kdyz sem mela to spineni, taky jsem volala a uklidnila me, v prascich jsem pokracovala.

loilla
6. únor 2015

@martinalinda Spíš Tě obdivuji, že to vydržíš.. 🙂 Kdy měla přijít MS?

loilla
6. únor 2015

@bjoucik.15 Opatruj se!

blauen
6. únor 2015

@martinalinda tak jsem volala Dr. sice nebyla ale na recepci mi sestřička ochotně vysvětlila co a jak...tak mám udělat ještě test a vyčkávat až se spustí červená a od té doby až se rozjede odpočítat tři dny a znovu zobat clostík tři dny....hlavně jsem ráda, že mě neměla za blbce s takovým dotazem 🙂 ale jsem z toho nervozní

martinalinda
6. únor 2015

@loilla ja sama sebe taky. Dneska jsem 29dc. V pondeli jsem dobrala utrous a do 2-3 dni se to spustit a nic zatim 🙂 nejpozdeji vcera mela dojit 🙂 zitra testnu uz jsem tez nervni 🙂

martinalinda
6. únor 2015

@blauen tak to je super, ne hodny doktro/sestra te chapou v teto situaci, tak je dobre ze poradili ochotne. Tak snad uz jsi klidnejsi a vse bude dobre. Fakt testni o vikendu a uvidis.

bjoucik.15
6. únor 2015

holky dík... Revers nepotřebuji, pustí mě okolo 18hod. Domů 🙂

Marti až testneš dej vědět,kolik dnů ti mešká MS?

loilla
6. únor 2015

@martinalinda Jůůů, tak to jsem zvědavá! 🙂

martinalinda
6. únor 2015

@bjoucik.15 to je super, takze perfektni a nemusis ani zustavat.
Ty ta moje ms, ja ani nevim jak dlouho meska...kdyz to vezmu tak ze posledni utrous v pondeli..tak jsem to mela dostat st/ct. Rika se ze do 2-3 dni to dostanes...a ja porad nic, ani naznak..A ty priznaky, bolesti. Takze zitra rano testuju a fakt jsem zvedava co teda bude.. to by byl pro manzilka krasny darek k valentynovi 🙂