Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

dany777
19. zář 2014

Holky to asi nedám,já nevím...Můj se z toho tedy nadšený,ale já mám strach,abych to zvládla. 😒

bjoucik.15
19. zář 2014

@loila Gratuluju, no já vysazuju tento měsíc, dá se říct že příští týden už budu bez prášků a ráda bych aby se zadařilo nejpozději do dubna, s tím že leden a únor nechci aby se zadařilo - byl by to střelec a to já nechci - špatné zkušenosti. no ale když se zadaří dřív nebudu se vůbec zlobit 🙂 ale měla bych děti 2 a půl roku od sebe,tak bych to snad zvládla 🙂

bjoucik.15
19. zář 2014

@dany777 a nebyli by to jen dvojčata?? to se zvládnout dá 😉

luissi
19. zář 2014

@loila Gratulace

blauen
19. zář 2014

@bjoucik.15: tak to jsem tady ještě neviděla, aby se nezadařilo jen k vůli znamení zvěrokruhu 😀 no kdybychom se tím všichni řídili, asi bychom vymřeli.... 😀 promiň přijde mi to uhozené, ale to je jen můj názor, který jsem musela ventilovat....my se snažíme o miminko již 12 jdeme do třináctého měsíce a i přesto že mám šílené zkušenosti s pannami tak i přesto bych byla vděčná kdyby se to miminko podařilo a bylo ve znamení panna...

blauen
19. zář 2014

@loila: taktéž se přidávám ke gratulaci a @dany777 taky velká gratulace, a vůbec se nedivím, že jsi v rozpacích...

karlos12
19. zář 2014

@dany777 to je paráda, proč bys to nezvládla ?Kolik lidí má víc dětí ?Byla bych v klidu, hlavně že budou.Co bych za ně dala.A nejsem sama 🙂

karlos12
19. zář 2014

@blauen máš pravdu, neřeším roční období, znamení, nic.Je to nepodstatné.Nejdřív jsem nechtěla slyšet o nějaké pomoci lékařů, už to neřeším.Budu ráda za pomoc.

blauen
19. zář 2014

@karlos12: my už to taky začneme řešit za pomoci lékařů......a první kde půjdu bude autovakcína, manžel vyšetření já vyšetření....akorát mám velký respekt z IVF toho se opravdu bojím, ale co by člověk za to zdravé miminko dal...a pak tady se dočtu, že to někdo hrotí ve znamení, to mě popuzuje... ☹

bjoucik.15
19. zář 2014

@blauen tak jasně, to není že chci aby se nepovedlo v únoru nebo lednu, spíše že bych si to přála... jedno prosinčátko máme, takže by to bylo náročné i finančně... ale necháme to náhodě a přírodě a uvidíme... uhozený to možná je,ale opravdu s takovými lidmi mám špatné zkušenosti,jednou z nich je ségra,která se mnou vyrůstala,takže vím, jak se chovala.... je to jen přání, kdyby se zadařilo dříve nezlobila bych se!

dany777
19. zář 2014

@karlos12 Jenže já mám ještě 10-ti letého a 5-ti letého chlapečka a k tomu ještě dvě další,já nevím ☹

bjoucik.15
19. zář 2014

@karlos12
@blauen asi budu mluvit jinak až zjistím, že to z jakéhokoliv důvodu nejde, nebo to bude trvat už dlouho... Já jen, že malá se nám podařila na poprvé,takže si to takhle troufnu říct, ikdyž jak jsem psala, je to jen přání, hlavně když to bude moje a zdravý!

bjoucik.15
19. zář 2014

@dany777 tak 10letý už by něco málo pomáhal ne? přeci jen už je to velký kluk a pětiletý taky tak... horší by bylo, kdyby jsi měla 2letý doma a do toho dvojčátka, to už je přeci jen větší práce. Nebála bych se toho, oporu kolem sebe určitě máš 🙂

bublinka74
19. zář 2014

@dany777 ahojky gratulaceeeeeeeeeeeeeee 😉 co blázníš to zvládneš ..hele já mám 4 děti hmm a byla jsem na ně pak i 6 let sama a ty máš přítele super atd...takže ono se vše podá a dá se to zvládnout 😉

bublinka74
19. zář 2014

to ještě aby řekli mne,že tam mám dvojčata 😀 ,přítel je z dvojčat 😀 😉

dany777
19. zář 2014

@bublinka74 Bublinko,já jsem v rozpacích,no uvidíme co mi doktorka řekne ve středu,zatím tam byly vidět jen váčky,zatím,žádné mimi.Bůch ví jak to všechno dopadne...a tobě držím palečky ať jste v pořádku 🙂

blauen
19. zář 2014

@bjoucik.15: tak každopádně ať se zadaří a nejlépe jak si ty přeješ! No problémy se sourozenci bych nepřikládala tak moc ke zvěrokruhům jak k výchově a postavení v rodině....mám doma něco podobného a jelikož jsem docela dost pročítala zvěrokruhy....tak v postavení sourozence je to trošičku jiné...ale to bychom tady odbočili úplně jinde....já jsem se narodila jako druhé dítě rodičům...a to první které se jím povedlo po 10 letech byla moje ségra a byla vedena jako jedináček a za pár dalších let jsem přišla já "vetřelec" a přitom ségra je v pohodovém znamení, ale už tak byla jako vedena ona 100% pozornost nedejbože se s někým dělit o přízeň a zůstalo to do dneška....ale nechme to být....jinak já mám kolem sebe hodně střelců i já jsem střelec a 🙂 a myslím, že jsme hodně pohodoví.....a když vybuchneme tak už to stojí za to.... 😀

dany777
19. zář 2014

@dany777 Víš já už jsem pojala podezření,když mi tak rychle stoupalo HCG za týden z 1800 na 21000,hned jsem si říkala,že je to nějak moc

blauen
19. zář 2014

@bublinka74: tak šance na 2 jsou 🙂 ale co jsem slyšela a znám osobně lidičky z dvojčátek v rodině je to ob generaci 😉

bublinka74
19. zář 2014

@dany777 ale nech toho ,vše bude v pořádku jsou tam dvě tak to trvá pomaleji 😉 ježíš mně by to vůbec nevadilo fakt ....koukej se radovat kočičko 🙂

bublinka74
19. zář 2014

@blauen joo tam je měli taky prý 😀 a jeho bratr má zatím jen syna 😀

bublinka74
19. zář 2014

@blauen já jsem lvice a jsem dobrák ,ale když bouchnu ...to je pak 😀 😀 😀

bublinka74
19. zář 2014

@dany777 noo to je hustý ...bude to o.k uvidíš ...jsou dvě tak to trvá a jak ti je jinak ??

dany777
19. zář 2014

@bublinka74 Jsi zlatíčko,nechci se rouhat,ale upřímně se na to moc necítím,Ale možná,že to je jen počáteční šok.Přítel je úplně v pohodě,měl dokonce i radost,to mě šokovalo ještě víc.Snad to všechno zvládnu.Jen,aby byly zdravý a donosila jsem je.

blauen
19. zář 2014

@bublinka74: tak to, abychom na tebe začli uzavírat sázky 😀 hlavně ať je to zdravoučké! Každopádně tichá závist....snad se taky dočkáme

dany777
19. zář 2014

@bublinka74 Takže ty teď čekáš páté???

loila
19. zář 2014

@bjoucik.15 No, aby sis neřekla, že v tomhle termínu nechce a tím spíš se nepodařilo 🙂)) Co tak slyším, tak když člověk "nechce", tak to spíš jde, než kdy si to mooc přeje 🙂))

blauen
19. zář 2014

@bublinka74: dobráci od kosti, ale odsuď podsuď.....jo a když bouchnu tak prý je to horší než by papiňák vybouch 😀

dany777
19. zář 2014

@bublinka74 Jinak je mi pořád špatně,to vůbec neznám.Je mi špatně ráno je mi špatně večer a k tomu takovéhle šoky.

loila
19. zář 2014

Dvojčata ob generaci? No potěš 😀 To by to vyšlo na mě 😀