Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
24. zář 2014

Jinak sem to dneska vyklopila segre,rikam ji vsechno a vim ze je to u ni v bezpeci,sem nekomu musela 😀

mysackovi
24. zář 2014

holky, tak u mě zatím stále ms nedorazila.....na jednu stranu bych chtěla, aby přišla a věděla na čem jsem a mohla když už nanovo......v pátek udělám test....na jednu stranu nechci testovat, ale ať vím na čem jsem a eventuelně v pondělí zavolat na gyndu

majkylove
autor
24. zář 2014

@mysackovi ahoj presne jak rikas,kdyz uz meskas neni na co cekat at vis na cem si 😉 presto moc drzim palce at je to ta prijemnejsi varianta 🙂

mysackovi
24. zář 2014

@majkylove děkuju, děkuju moc..... 🙂 přeju si to....a vnitřně si říkám, že mi to je jedno...utíká to rychle...mám pocit, že teď nic nestíháme.......
jen se citím divně...už ráno mám nafouklý břicho a mám pocit, že mi praskne...prsa mi přijdou trošku nateklý a už se mi druhý den chvílema zamotá hlava..bojím se abych neměla zase vsugerovaný příznaky

karlos12
24. zář 2014

@majkylove ublížit asi ne, ale když máš výsledek HCG, asi bych se domluvila se šéfovou.Není to přirozené.V noci se má spát, abys s miminkem sílila a dobře rostlo.To je můj názor. 😉 A mám to odsouhlasené od kolegyň 😉

majkylove
autor
24. zář 2014

@karlos12 ty jo to je dilema jak blazen no :-\ tim padem ale uz by to tady vedeli vsichni a kdyby nedejbože se neco stalo tak tim padem taky ☹ pocitala sem ze do ko mam jeste 7 nocnich a to i s tema trema ted o vikendu ktery urcite udelam tak ty 4 uz mi nepripadaji tak moc,nevim no,proberu to v pondeli s manzelem

karlos12
24. zář 2014

@majkylove prober, to bude nejlepší 😉 Uvidíš jak to půjde.Třeba to bude v poho.Dřív chodily až do mateřské.Třeba Ti to manžel zatrhne 🙂

majkylove
autor
24. zář 2014

@karlos12 tak,tak,uvidime 🙂 hlavne klidek,ze jo 🙂

terezapetrova
24. zář 2014

@majkylove neni zac a dekuji za podporu 🙂

terezapetrova
24. zář 2014

@majkylove a c o segrina reacke? Byla jsi s ni spokojena? 🙂

karlos12
24. zář 2014

@majkylove přesně, hlavně klid.Teď jsem se bavila o známé, která je víc než dost hysterická, že leží v nemocnici a asi o mimčo přijde.Ale dělá si to sama.Přítele pronásleduje, strká mu ženské do postele a dělá neskutečné věci.To jsem netušila čeho může být dospělá ženská schopná 😒

majkylove
autor
24. zář 2014

@terezapetrova no sestra zatim nejasa bo ma z blizkeho okolí moc spatny zkusenosti s tema zacatkama tehu ☹ ale radost mela,jen ma o me strach.bohuzel mi po novym roku odjizdi do ameriky a ja to nesu uz ted dost tezce,ne tak s hormonama,takze tu nebude az se bublinka narodi a z toho je a bude mi moc smutno,jenom to pisu a uz bulim ☹

terezapetrova
24. zář 2014

@majkylove kocicko moje, to bude dobry, Vy jste na sebe se segrou asi hodne vazany vid? 🙂 Vzdyt to je vlastne moc dobře. Kdykoliv chces pis a ja poslu dobrou naladu 🙂 a ted jednu hrooozne otřepanou radu - když budes vesela miminko bude ještě veselejsi 🙂 a zas si nedelej hlavu když porad vesela nebudes, ja třeba v tehu byla smutna podle me az moc a na Vojtiskovi to podle me stopy nezanechalo 😉

Hlavu vzhuru Kocoure 😀

majkylove
autor
24. zář 2014

@karlos12 ja takovy lidi taky nechapu a je mi z toho smutno co za verbes mezi nama zije :-\
@terezapetrova dekuju ses zlata!hlavne ja jsem na ni hrozne fixovana,tohle bude asi jedno z mojich nejtezsich období v zivote,ale neda se nic delat.

terezapetrova
24. zář 2014

@majkylove není vůbec zac, ja dekuji, budes chudak ale zaroven to pro Tebe bude nejkrasnejsi cas az budes drzet ten uzlíček v naruci to mi ver 😉

majkylove
autor
24. zář 2014

@terezapetrova tomu verim a doufam ze bude vse vporadku a bude to tak hlavne 🙂 moc se tesim!

terezapetrova
24. zář 2014

@majkylove všechny 4 palce mam v kreci jak je drzim sevrene pro Tebe 😉 Ted uz utikam chrnet 😔 Vojta mi dal dnes zabrat a zítra nas ceka narony den. Tak zase brzy na psanou 🙂

majkylove
autor
24. zář 2014

@terezapetrova dekuju a preju dobrou noc! 🙂

bublinka74
25. zář 2014

Ahoj holky 😔 , tak už patřím zase mezi Vás ...včera jsem jela z práce domu a chytly mi hrozné křeče do břicha a začla krvácet.Po hodině jela s přítelem do nemocnice.Potratila jsem,odešlo to samo ,dali mi ještě nějakou injekci na dovypuzení bo co :( ,hmm tak nanovo nedá se nic dělat,asi to nebylo vše jak mělo být 😎

karlos12
25. zář 2014

@bublinka74 to je mi velmi líto.Asi si máte na holčičku ještě počkat.Hlavně abys byla v pořádku.Také zůstávám.Dnes dorazila mrška.Zítra jdu na hormony.Je mi to líto,ale bude to dobré,uvidíš 🙂

andreak7
25. zář 2014

@bublinka74 to je mi lito.. asi neni jeste spravny cas.. ☹
Tim se uklidňuju ja-vsechno ma svuj cas a tlacit na pilu nema smysl..

majkylove
autor
25. zář 2014

@bublinka74 jejda zlato to je mi líto ani nevís jak 😢 ale hlavně abys byla vpořádku,to je nejdůležitější!posílám mooo velký objetí!
@karlos12 to mě taky mrzí,ale že napínala mrcha :-/ no ale aspoň půjdeš na testíky a všechno se hezky rozeběhne 🙂

karlos12
25. zář 2014

Děkuji za srdéčko, moc potěšilo 🙂

blauen
25. zář 2014

@bublinka74: To je mi moc líto ☹ hlavně zdravíčko!

karlos12
25. zář 2014

@majkylove děkuji, už se docela těším na kolotoč.A akorát to krásně vyšlo mezi nočníma.Krev stíhám zítra.Hlavně buď v klidu a pohodě, ať jsi zdravá a miminku se daří

bublinka74
25. zář 2014

Holky děkuji ,já vím ,zas než aby bylo nemocný nebo něco ...asi to tak má být ☹ ,noo ale cysta zmizela prý tak alespoń tak

rytmus22
25. zář 2014

@bublinka74 ahooj tak co?nejake zmeny?ja si ted delala zas test a duch 😀 myslim si pokud to je tehu jsem tepprv tak e 4tydnu a to tetst jeste asi neukaze ne? ale zitra doktor rekne ze nejsem urco 😀 ☹

karlos12
25. zář 2014

@bublinka74 asi jo, by to horší, možná.A cysta je pryč, já to říkala, že možná uteče. 😉 Teď by to mělo jít mnohem líp 🙂

bublinka74
25. zář 2014

@karlos12 tak jedem spolu na novo zas tedy ...ve středu mám jít na krev a sono ještě pro kontrolu ,ten kontryhel mám pít jo a v nemocnici mi řekli at si koupím není to drahé neznáte to někdo náhodou Follikulinum ,bere se to dva dny 14,15 den a pak dva dny zase o MS,je to na podporu folikulů bo co

majkylove
autor
25. zář 2014

@rytmus22 já jsem ve čtvrým týdnu a už má dálnice 😉