Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
13. říj 2014

@chilli009 proběhla už před 14dny.... ale nepovedlo se... tak uvidíme příště

bjoucik.15
13. říj 2014

@sleepers děkuji 🙂

l_baruska
13. říj 2014

tak tento měsíc zase nic po 37 dnech dorazila ms a ve středu začínám 3 cyklus s clostilem, pokud se zadaří, budu to mít jako nej dárek k narozeninám a k výročí svatby ... 😔

karlos12
13. říj 2014

@majkylove ahoj kočko, všechny léky konzultuj s gyndařkou.I blbé kapky na rýmu.Je to nejlepší.Každej doktor má svůj obor.Sice všichni studovali, ale jak to neděláš, nepamatuješ si to.Proto. 😉

karlos12
13. říj 2014

@sleepers to je super.Já byla také nadšená, ta ochota doktorky je super.Hned se člověk cítí lépe.Tomu rozumím 🙂 Držím pěsti 😉

blauen
13. říj 2014

@majkylove: určitě jedna injekce neohrozí miminko. Chybami se člověk učí, a příště už aspoň budeš v tom pohotová...já jsem to taky nevěděla, že máme právo na to, aby lékaři vše podrobně probrali s pacientem co a jak ......každopádně držím palečky a hlavně zdravíčko!

majkylove
autor
13. říj 2014

@karlos12 dekuju 🙂 no ted uz se stalo a v pondeli to reknu na gynde a budu hned vedet,kdyztak uz na dalsi nepujdu a snad ta jedna nebude takovy zlo.ale je to stejne zakon schvalnosti,porad zdrava a ted takovej masakr,ach jo,jeste ze manzel je takovej optimista 🙂

majkylove
autor
13. říj 2014

@blauen dekuju moc,holt musim prestat byt porad takova vyplasena kdyz na me nekdo neco vybafne,uz rozhoduju za dva tak musim byt velka holka 🙂

terezapetrova
13. říj 2014

@bjoucik.15 urco s zadari a také Tobe to vyjde s navazanim 🙂 ale doporučuju se na to neupínat az moc protože pak to spis nejde 😒

martinalinda
13. říj 2014

@bublinka74 myslim ze je to cele magie, to otehotneni...priroda si dela co chce, u kazdeho je to jinak, kamoska tvoje ani nevedela ze je v tom, ty si mozna taky v tom a uhnizdovalo se...mazec teda. me uz ms konci, skoncila dneska prakticky, takze se muzem zacit snazit hned, piju ten nosifol co mi dala doktorka a kontryhel. Tak ted budu akorat sledovat bolesti bricha a jak to bude hodne, udelam ovu test a zajdu k doktorce, a uvidime co najde 🙂 snad zdrave vajicko v pravem vajecniku 🙂 ja uz bych tak chtela byt tehotna, vsude kolem me to tehotni a jeste mi to vsechny kamosky sdeluji s takovym nadsenim, ja jsem rada, ale z casti je to i zavist 🙂

bjoucik.15
13. říj 2014

@terezapetrova neupínám se vůbec.... dcerka mě zaměstnává až běda 🙂 a já tomu teď prostě nevěřím, nic mi není, krom té rýmy a na naléhání ségry jsem si udělala test a negativní 😵 jedeme pozvolna,ikdyž ovu si kontroluju 😀

karlos12
13. říj 2014

@majkylove vždyť jo, lepší než bolesti, to je pro organismus horší.Už chci domu.Včera se stavil miláček v práci, hned chtěl nějaký kumbál, měl nápad 😉 Jel do Prahy až déle, tak mi musel dát pusu. 😉

majkylove
autor
13. říj 2014

@karlos12 ráno je zachvilku,dnes poslední ne? 😉 vidím že to u vás opravdu funguje jak u nás,pořád a kdekoli nejlíp 😀 a byl kumbál? 😀 u mě je to teď akorát horší bo jsem z toho trochu nervozní když jsem ještě nebyla u dr a neslyšela to přímo od něj,tak když už dovolím tak z toho stejně nic nemám bo jsem nervozní jestli nezarazil mooc a tak no,cvok 😀 takže chudák manža už si stěžuje,ale věřím že po kontrole bude líp pro obě strany 🙂 kdy budete mít ty výsledky,teď v pátek už?

karlos12
13. říj 2014

@majkylove výsledek bude v pátek, ale nejedem do Prahy, tak tam budu volat ve čtvrtek, jestli náhodou není o den dřív.Dnes poslední noční, ale hned středa, čtvrtek celý den 😒 Ale víkend volný.Nic nebylo, vyšel z odd doktor a hned něco chtěl vědět, prostě kazišuk 😉 Stejně není kde.To jsou jen lékařáky, tam já nechodím, nejsem v ordinaci v růžové zahradě 🙂 Neboj se, tak daleko snad nebude 😉 Chudák manžel.Ale chápu to 😉

karlos12
14. říj 2014

krásné ráno, už půjdu domuuu 🙂 Bude se krásně spát, prší a prší.Hezký den VŠEM 🙂

sari_nka
14. říj 2014

Můžu se přidat ještě do tak rozbehle diskuse? 🙂

bublinka74
14. říj 2014

Ahoj holčičky @karlos12 .@majkylove 😀 Vy teda řádíte děvčátka 😀 😀 já volala doktorovi a jdu zase na celou škálu odběrů krve a kdybych začla špinit nebo něco tak mě zkontroluje hned ...noo ,jsem pěkně nastydlá ...fuj tajbl ...řádí to teď všude pěkně 😕

bublinka74
14. říj 2014

@sari_nka ahojky jasně že můžeš děvče,proč by né 🙂 😉 už jsi těhulka nebo se snažíte 😉

bublinka74
14. říj 2014

@martinalinda jo jo kočko,někdy to jde samo,někdy vůbec ..je to prostě příroda a dar ...to je fakt ....někdo chodí na potrat,někdo na umělé,někdo adoptuje ....stejně je to celé zvláštní,příroda by měla obdarovat každou ženu ,jen ty co děti nechtějí,nebo jim pak provádějí ošklivé věci ty bych sterilizovala .Uvidíme holka,ono se dočkáš určitě ....já ti nějak přestávám věřit ,zaobírám se nyní jinými věcmi a třeba to přijde někdy,třeba néé ....jen mě bolí,že děti s prvním mužem šly bájo ,nynější nastávají muž který dítě nemá a moc by si ho přál,tak to nejde a nepřeje nám příroda,ale asi je to fakt tak daný ..nebo nevím ....on mi stále říká ....hlavně ať jsem já v pořádku,to je to nejdůležitější ...že tu musím být pro něj a pro syny ,je to miláček ...určitě tě chápu jaký je to pocit,když kolem sebe vidíš bříška a kočárky 😕 ,já to nikdy nechápala dříve,nyní moc dobře vím o čem je řeč .... 😉 drž se kočičko,vymysli jiné aktivity a uvidíš že tě příroda překvapí 🙂

chilli009
14. říj 2014

Zdravím holky, chtěla jsem se zeptat do kdy se pije ten kontryhel ? celý cyklus nebo jen do ovulace ?

terezapetrova
14. říj 2014

@bjoucik.15 tak to delas moc dobře 🙂

terezapetrova
14. říj 2014

@majkylove aspoň manzilka zvykáš na pro nej horsi casy az bude male na svete a bude pro Tebe na 1. miste 🙂 to tak je, na tom není nic spatneho 🙂

majkylove
autor
14. říj 2014

@karlos12 no hned dej pak výsledky vědět 🙂 kazišuk,taky dobrý 😀 krásně se vyspi 😉
@bublinka74 no co jako 😀 to je super že jdeš na odběry,aspoň se zas hezky všechno zkontroluje,tak všechno hlásit,jasný 😉
@chilli009 ahojky,pije se od 1DC do ovulace,pokud nevíš kdy máš tak zhruba do 14,15DC 😉
@terezapetrova myslím že tahle pro něho bude tvrdý zvykání,on je ještě taky takový moje mimino 😀 ale bude muset no,nebo třeba budeme mít hodný škvrně a vše bude fungovat jak má,naivka že 😀

majkylove
autor
14. říj 2014

jinak holky dnes jsem se po víc jak třech týdnech vyspala 10 hodin skoro bez bolestíííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

terezapetrova
14. říj 2014

@majkylove tezky je to pro všechny chlapy to mi ver ale urcite to obe Tvoje mimca zvladnou 🙂

majkylove
autor
14. říj 2014

@terezapetrova to jo,budou muset 🙂
a jak u vás,vypadá že se ovu blíží nebo zatím nic?Kolikátý si DC?

terezapetrova
14. říj 2014

@majkylove jsem 12 DC, jestli se blizi ovu tak velmi polehoučku..

majkylove
autor
14. říj 2014

@terezapetrova taky ty máš teď trochu delší cyklus ne?tak to má ještě trochu času 🙂

terezapetrova
14. říj 2014

@majkylove prumer myslim 34, ha chvilku letim pro Vojtika do ms tak paa 🙂

majkylove
autor
14. říj 2014

@terezapetrova noo,tak to je pohoda ještě 🙂 tak se mějte!paa 🙂