Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marketat
14. led 2015

@majkylove Já bych cvičit šla hned 🙂 Nebo aspoň plavat 🙂 Ale jsem do 18:30 v práci a pak už se mi nikam nechce.

majkylove
autor
14. led 2015

@marketat to je super když to na tobě nikdo nevidí a ty jim řekneš že jdeš na mateřskou 😀 nafoť,nafoť,aspoˇbudeš mít i památku 🙂 jinak já plavat chodím a ted je tu nějaký cvičení pro těhu i netěhu,aerobic na baloně,já bych šla hned kdyby se mnou někdo šel,ono je to pro mě poprvé vždycky lepčí,pak už kliďo chodím sama 🙂 každopádně jsem teď přeházela celou skříň,pozkoušela milion cvičících kompletků do kterých se vlezu tak to asi prubnu jestli to stojí za to 🙂

loilla
14. led 2015

Holčičky,

potřebuju poradit! 🙂

V pátek jdeme na ples... a já stále nevím, co s vlasama.. Nebo spíše - s těmi mými krátkými - po ramena - toho moc vymýšlet nejde.. Přemýšlela jsem ale, že by třeba nebylo marné vytáhnout clipy?

Že bych své + clipy natočila... jednu stranu sepla a druhou nechala volně?

Teď jsem to zkoušela... samo, že je nemám natočené.. své pořádně učesané.. 😀 Ale pro představu...

Coooo???

loilla
14. led 2015

@majkylove Já si taky myslím, že i kdybychom se nevyspali a bůhví co všechno.. že i tak nám to bude jedno, jelikož bysme pro ty naše mrňouse obětovaly mnohem více 🙂)

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla já jsem pro,podobně jsem byla učesaná i na svatbu,miluju účesy na bok 🙂 a ten obličej ale nemuselas jako schovávat ty jedna 😀

loilla
14. led 2015

@majkylove Mě se to taky líbí.. 🙂)) akorát, že s mejma by to nemělo cenu.. 😀 Super, tak už mám vše vyřešeno.. 😀 Musela.. jsem neodlíčená, ale znovu nenamalovaná... Takže si to dokážeš představit.. 😀

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla ale prosimtě 😀 jj,s dlouhýma se líp čaruje 🙂 tak v pátek musíš dát povinně celou fotku než vyrazíte,jasan? 🙂

loilla
14. led 2015

@majkylove No práávě.. Já si vždy říkám, že už si to nechám, ale jak je to víc pod ramena, tak stříhám.. 😀 Proto mám aspoň ty clipy, jako takovou KPZ pro tyhle příležitosti.. 😀 Rozkaz! 🙂) Jsem taky ráda, že jsem našla, že má drahý červenou kravatu.. že budeme ladit 😀

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla no úplně vidím už jaká budeš kočka,fakt 🙂 těším se na fotoo 🙂 my jdem příští pátek,tak už se taky těším 🙂 hele za půl hoďky začíná to cvičení tak mi drž palce ať se tam nepřizabiju na tom baloně 😀

marketat
14. led 2015

@loilla účes bude vypadat moc dobře, taky se mi to líbí takhle na stranu

loilla
14. led 2015

@majkylove Plesy jsou boží, viď? 🙂 Jaký cvičení? Nic nevím.. 😀 Na jaký jdeš? 🙂

loilla
14. led 2015

@marketat super, díky holky 🙂

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla miluju plesy,akorát manžel na to moc není tak jsem ráda že ho vytáhnu na jeden,možná na dva a to ještě musím týden před tím poslouchat kecy jestli tam musí 😀 paradox je že se pak vždycky perfektně baví,ale to už je asi rituál 😀
jdu poprvé zkusit těhu cvičení
Co je to Fit Ball®:
- aneb aerobik na míči? Už z toho je jasné, že s tímto cvičením se vám podaří dokonale protáhnout tělo, ale také vytvarovat některé problémové partie. Velký míč je totiž výborným nástrojem pro posílení i relaxaci. Jen pouhým posazením nás totiž nutí zapojit svaly a udržovat rovnováhu. A aniž bychom se nějak více snažili, již tímto způsobem posilujeme záda a svaly kolem páteře.
Cvičení je velmi vhodné pro těhotné, ale nejen pro ně 🙂
Při hodinách se budeme zaměřovat na:
* cvičení balančního, silového a strečinkového charakteru
* zaměření na korekci držení těla
* posílení horních a dolních končetin
* posílení pánevního dna
* posílení hlubokých břišních svalů
* zaměření na uvolnění a relaxaci zad

loilla
14. led 2015

@majkylove To je klasika.. 😀

Týý brdó, tak pak poreferuješ jaký to bylo!!!!!! 🙂 Tak se soustřeď.. 😀

martinalinda
14. led 2015

@mysackovi tak to jo, no ja jsem mela i ms, jako krev byla..ne tak silna jako pri ms, ale byla...takze to za ms asi povazuju. No tak uvidime, ted by to melo ustavat, ale jsem 6DC a porad tam jeste neco je...driv jen 4-5 dni max, ted tohle..mam to urcite po tom utrousi.

martinalinda
14. led 2015

@bublinka74 ahojky, tak ja beru si kupila toto nize. A je tam napsane ze to ma standardizovany extrakt ze sojovach bobu, na 40% isoflafonů., glycine max 50mg.Tak asi je to stejne co mas ty. Ja si koupila jen 30 tbl. at vim zda to ma cenu.. Jinak dneska jsem 6DC, takze si to vezmu, 1 tbl ted vecer jeste. a zitra zacnu jak pises, 1 tbl (2xdenne) po 3dny a pak dalsi dva dny zdojnasobim pocet. Tak snad to bude vse ok. K dr pujdu asi az tak po 10dc, takze tak po dobrani tady te soji. A uvidime co mi rekne, myslim ze mi posune brani toho utrouse. Ale reknu ti, ze me porad boli bricho, a to jsem uz 4dny po vysazeni utrouse, picha me tam obcas..a takovy tlak. Tak snad je to v poradku, snad se mi tam neco nedeje... A ty zacinas brat kdy?

mysackovi
14. led 2015

@martinalinda hlavně aby ti pomol 🙂

martinalinda
14. led 2015

@mysackovi no tak uvidime, doufam, jako levny to nebylo..to i me jine vitaminy jsou levnejsi, dala jsem za to tak 300,- :( takze budu doufat, a uvidime pak na utz, co tam teda bude a nebude 🙂

@bublinka74 ted me jen napada, co kdyz jsem treba nakonec tehu, nevim..test udelam az zitra...tak muze se to estrovone brat v tehu? nemuze to nejak udelat binec?

@loilla
@majkylove holky vy uz mate pekny briska, pomalu ale jiste rostete 🙂 kurnik, kez bych uz taky takovy mela 🙂 je to teda otravat to porad resit, zkouset ruzny vitaminy, metody...neustale utz, jak bych tam mohla u dr uz i spat, protoze tam chodim casto. A nejak se vse sype...clovek na to nechce myslet, ale nejde to. Tak snad uvidime, zda ta bublincina soja neco pomuze. Pak uz na to vse asi prdim, nebudu brat nic a uvidime.

@loilla jinak saticky super, brisko v nich taky, kabelka uzasna a ten uces perfektni, mam rada ucesy na stranu, na nasi svatbe jsem to mela taky na bok, a hodne holkam to slusi 🙂 takze naprosto schvaluji, chci pak videt fotecku pred odchodem na plesik 🙂

mysackovi
14. led 2015

@martinalinda já už jen doberu nosifol a už nic nebudu brát....nechám to být...dnes jsem už 23dc..tak jsem zvědavá...mám teď citlivý prsa, jsem nafouklá a je mi tak ňák divně...ale nebudu si dělat falešné naděje...zklamání bylo už několikrát :-/

blauen
14. led 2015

Ahoj holky, tak já mám první pokus s clostíkem + nosifolek + kontryhel tak uvidíme jak to se mnou zamává 😉 kurňa už by to chtělo ty dvě // a rovnou dva fazolky v bříšku 😉 řekla jsem si že do roku 2015 vyšlápnu s pořádnou dávkou optimismu.... 😉 i když někdy to fakt nejde ☹

bublinka74
14. led 2015

@martinalinda jj výborně kočko ....jako já ..já začla dnes ...fakt je to prý vynikající ..uvidíme,hlavně to není chemie .... 🙂 tu můžem , vždycky 🙂

bublinka74
14. led 2015

@martinalinda neboj vůbec to nevadí do doby než zjistíš že jsi těhu 🙂 takže v klidu 🙂

bublinka74
14. led 2015

Holky v klidu ...dojdeme do cíle tenhle rok ..uvidíte,musíte věřit 🙂 já dneska v noci myslela,že budu volat záchranku ...to neznám takové křeče,šílené horší než u porodu fakt vážně ...to byl nářez 🙂

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla cvíčo stálo za to,mám teda obavy že zítra asi pár svalů ucítím,ale bavilo mě to a aspoň mám dobrej pocit 🙂 jako bála jsem se že to bude nějaká houpačka,nuda,ale aj sem se pěkně zapotila 🙂

@martinalinda
@mysackovi nebojte kočky,pupík brzo bude a já vás naprosto chápu že už vás to nebaví,nevím jestli si ještě pamatujete jak jsem tady šílela já?!se všema doplňkama a depkama a vyšlo to po půl roce,takže já vás fakt chápu,ale nebojte,věřím že to bude už brzo 😉
@blauen
@bublinka74

blauen
14. led 2015

@majkylove no já vysadila antikoncepci srpen 2013 a od té doby ani náznak těhu 😒 , ale je fakt, že mezitím musely přijít přestávky v řádu vždy cca dvou tři měsíců kdy jsme se přestali snažit....a nevěřila jsem, že může v tom hrát i tříselná kýla manžela proč se nedaří....ted jde pod kudličku za dva týdny rekonvalescence a třeba se nebudeme stačit divit.... 😀 jak to půjde

majkylove
autor
14. led 2015

@blauen no beztak to teď půjde jak po másle a kdyby nááááhodou ne,tak holt to začnete řešit s doktory a bude to 🙂

blauen
14. led 2015

@majkylove no už jsme to začli řešit s doktory máme na tři měsíce clostík na zkoušku, pak na laparoskopku at se do mě mrknou a hned doporučenka i na IUI už to vypadá ...prostě 2015 je náš rok, doufám 🙂

majkylove
autor
14. led 2015

@blauen jasně že je,moooc fakt držím pěsti 😉

blauen
14. led 2015

@majkylove děkuji

loilla
14. led 2015

Holky,

nebuďte smutný - přesně jak se řeklo - rok 2015 je rok každé z nás! A já věřím tomu, že všechny budete ty štěstíčka v bříšku brzo mít! Určitě.. já jsem o tom přesvědčená! Věřím, že to pro někoho, kdo se snaží delší dobu je to únavné... i když jsem si tím neprošla, tak si to dokážu představit a naprosto Vás chápu... Ale na druhou stranu prostě vím, že se tento rok a BRZO zadaří Vám VŠEM!!! Vždyť my Vám moooc držíme všechny palečky! :-*

@martinalinda Jé, to jsem ráda, že mi to další človíček odsouhlasil.. Mě se to taky právě líbí, předminulý rok jsem to taky měla k jedné straně, ale jak říkám - musím si "nasadit vlasy".. 😀 No, snad se vyfotíme.. My vždy chceme a pak to nestihneme ani před odchodem a ani na plese.. 😀

@majkylove Náročný jo? Tak to bych nemohla.. 😀 Seš dobrá! 🙂))