Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
30. led 2015

@majkylove Tak jsem dělala inventuru Tády šatníku a dopadlo to následovně:

10x overal
16x body s krátkým rukávem
24x body s dlouhým rukávem
15x tričko s krátkým rukávem
7x tričko s dlouhým rukávem
9x tepláčky
4x kalhoty
5x lacláčky
9x mikina
2x svetr
5x čepice
1x punčošky
3x vestička
19x ponožky
1x boty
2x souprava do porodnice

Takže.. krotím hormon a do porodu už mu nic na sebe nekupuju.. 😀

majkylove
autor
30. led 2015

@terezapetrova jen ať je holka vysoká,to je supr 😉 a dej hned vědět,už se těším 🙂 a kila neřeším,já to vždycky jen napíšu jakože tý jo,už? 😀 ale já si užívám že se můžu cpát a tak se fakt cpu,co bude pak,budu řešit až pak 😀 hlavně ať kvůli tomu nemám obříka,to bych nerada 😀
@mysackovi to mě mrzí,to už by mě taky nebvilo,hlavně takový prodlevy ☹ snad tě vezme dr co nejdřív na injekci a začně to řešit nějak víc už!
@blauen clostík tady už několikrát napáchal rychle zázraky tak držím palce! 😉

blauen
30. led 2015

@makylove děkuji, třeba se i nám stane ten velký zázrak 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla no máš toho dost,ale ty to máš i ve větších velikostech ne?když bys spočítala jen ty malinký tak toho máš určo ještě málo 😀 tohle mám já,takže já ještě určo budu dokupovat ať nemusím pořád prát 🙂
1 mikča na zapínání pro nejmenší,1 mikča přes hlavu 3-6měsíců
bryndáky-5
overal-6
overal krátký rukáv i nohavičky-2
body dl.rukáv-3
body kr.rukáv-2
dupačky-3
trička-3
čepička-1
kalhoty plátěné-1
polodupky-1
tepláčky-3
plínky klasické-10
vše mám v nejmenších velikostech max do 62

loilla
30. led 2015

@majkylove Kdybych to vzala do té 62, tak mám se mi počet overalů, bodýček, triček a mikin moc neztenčí.. Ty jsou většinou v tom malém, sem tam nějaký kus větší.. Větší máme kalhoty, tepláky, čepky, lacláče.. 🙂 No každopádně za mě to stačí.. Na rozjezd jsme připravený.. .-)

Joo, bryndáčky taky máme.. asi 10x, plus sada ručníčků..

Plínky klasické? Tím myslíš co? 😀

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla joo,tak v tom případě seš připravená 😀 já už se taky nebudu extra rozšoupávat,ale tak sem tam něco,to bych nevydržela už 4 měsíce nic nekoupit 😀 navíc moje úlovky za 30kč mi klidně můžou přetíkat ze skříně 😀 plínka no klasická bavlněná jak za nás byly 🙂 na tenhle nákup se chystám v další várce-ještě pár dalších plínek,pak nějakej kus obrázkovej,tetra pleny jako osušky,možná nějakou bambusovou,no to bude zas nákup 🙂)

loilla
30. led 2015

@majkylove máš už nějakou tu zavinovačku? Popřípadě odkud jsi brala? 🙂

Já začínám pomalu plašit, 6. měsíc tady.. tak jsem řekla, že chci do konce ledna mít vše přichystané, jelikož si uvědomuju, že se může nedejbože stát, že to může přijít dřív..

Seznam kosmetiky, hygieny, atd.. mám od Tebe - to nakoupíme.. V něm je i co pro sebe, to se taky splaší.. Z velkých věcí snad nějak tak vše..

Co do porodky.. to si musím zjistit.. všude je to jinak. A jinak už mě snad nic nenapadá.. monitor dechu mám zamluvený, chůvičky jsme se rozhodli zatím nepořizovat.. A možná ani nepořídíme..

Váá, jde mi z toho hlava kolem.. 😀

loilla
30. led 2015

@majkylove Ježiiiiš... to jsou normální pleny a látkový a bavlněný.. já už se fakt ztrácím.. 😀

bjoucik.15
30. led 2015

@loilla
@majkylove holky chcete vědět, co jsem používala na malou já? Mám Prosincovou takže hodně bodyček s dl. rukávem, dost overálků, trička žádné, body s kr. rukávem pod overalky na spinkání, ponožtičky, polodupky asi jen 4x, mikinky, svetříky, ale těch jsem tolik nepotřebovala, čepičky, rukavičky 2x a kombinézku - jen jednu jsme měla... takže teďka už bych koupila jen bodyčka s dl. rukávem a overalky, něco málo mikinek, ponožtičky a čepičky a něco na návštěvy 🙂 jinak jsem polovinu z toho vůbec nepotřebovala 😀 Hrozně se mi na miminkách líbí capáčky 🙂

karlos12
30. led 2015

holky, Gynex se bere jak chci, nebo od nějakého dne cyklu a jak ? Ředěný, neředěný ?Teď dorazil 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@karlos12 to sem našla 🙂
takže je to takhle, gynex bys měla nejlíp začít brát hned první den cyklu, 7 kapek pokud užíváš poprvé se mi zdá moc, protože má silný detox účinky a mohla bys mít různý potíže, ale to asi sama poznáš. Já bych být tebou začala od mála a pak zvyšovala postupně. Bere se na lžičku a pak zapije, ale bych doporučovala na plastovou, protože věřím, že ten kov by mohl ty účinky trochu zhatit, ačkoli se to tam nepíše, takže je to na tobě. Gynex musíš před nakapáním 21krát protřepat, zvýší se tak účinky, ale nevadí když víckrát, něco tam aktivuješ, tak na to nezapomeň a bere se v kuse 3 týdny, pak musíš udělat týdenní pauzu, aby to tělo zpracovalo a pokračuješ dá

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla a co mám říkat já jako?já nemám nic kromě toho co sem ti napsala 😀 joo,pár hraček který vůbec na start nepotřebuju 😀 postýlky bych měla do pár týdnů snad mít abych zjistila v jakým jsou stavu a nevím co vše bude k tomu takže to zatím řešit nemůžu a kočár máme jen hooodně hrubej výběr takže jestli ty jančíš tak nevím co bys dělala v mojem případě 😀
kosmetiku s věcma do porodky budu objednávat až v dubnu,monitor dechu si asi půjčím v porodnici a chůvičky jsem pořizovat taky nechtěla,ale nakonec budem,ale jen nějaký asi bazárkový takže pohoda.hele a do toho si manža bude kupovat počítač a v březnu,dubnu budem kupovat auto,jako já sem vklidu,nebo mě trefí 😀

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla zavinku mám tu žlutou(v blogu) s tím setem do kočárku,tak ta je taková lehká a ještě hooodně uvažuju o tomhle setu,bo do toho jsem zamilovaná už od doby co jsem ještě dávno těhotná nebyla a pořád si jako říkám že ta cena,ale myslím že to nevydržím a prostě ho budu muset mít 😅 jsem z toho úplně potento 😀

http://www.fler.cz/zbozi/4-dilna-sada-do-detske...

sleepers
30. led 2015

@blauen nám se s clostíkem zadařilo hned 1.měsíc užívání 🙂

loilla
30. led 2015

@majkylove Dobře, uklidnila si mě.. 😀

loilla
30. led 2015

@majkylove Tak ten je naprosto božííííí.... 😵 😵 😵

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla že jo,bomba 😵 ještě si říkám jestli teda neobjednat až se narodí a v případě holčičky v téhle barvě,ale ta už mě tak neuchvacuje jak ta bílo-modrá a to by přece nevadilo ani na holčičku,je to hrozně takový decentní a elegantní prostě 😵

http://www.fler.cz/zbozi/4-dilna-sada-do-postyl...

loilla
30. led 2015

@majkylove Mě se teda taky líbí ta bílo-modrá.. a vůbec bych to neřešila, ani kdybych měla holčičku 🙂 Ta kombinace je prostě TOP! 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla ách joo,já ji fakt budu muset prostě mít 😀 ale je škoda že si to tak hezky nemůžu nachystat aby to bylo hned jak přijdem z porodky no,bo polštář se nedává a zavinka je místo peřinky takže max ten mantinel a zavinku a to nebude mít sakryš takej efekt na ty návštěvy 😀

martinalinda
30. led 2015

Ahoj holky 🙂 stale tu nakukuju, vidim ze se vraci stare dobre tvare Karlos? 🙂 vitaj po take dobe. A Bubla na nas prdi, by me zajimalo kde vezi. Jinak js uzivam zas utrous, koncim v pondeli tak uvidim co bude zda prijde ms. Jinak nejak nemam ani jebaky, s to jsem minule mela hned po zacatku brani utrouse. Takze uvidime. Porad pisu z mobilu, pc mi manza dava dokupy, vse tam instaluje. Ale uz ho asi dnes bude mit, tak hura pryc z mobilni verze. A co vy kocky? Vidim ze nekterym se dari, jine jsou v ocekavani. Tak se drzte. 🙂

loilla
30. led 2015

@majkylove Nedivím se, být Tebou - beru jí.. 😀 Hele, to je jedno.. Je to prostě krásnýýý 😵

loilla
30. led 2015

@martinalinda Ahoooj! 🙂 Tak třeba už nepřijde.. 😵 Moc bych Ti to přála!!! Jo, ta mobilní verze je dobrá jen na to nakukování, ale na psaní, aspoň pro mě, děs.. 🙂

loilla
30. led 2015

@bjoucik.15 To píše každá maminka, že půlku věcí nepotřebovala.. 😀 Ještě jsem se nesetkala s tím, že by mi někdo napsal, že toho měl málo a nebo že vše využil.. 😀

bjoucik.15
30. led 2015

@loilla to je fakt, ono je lepší víc než málo... 🙂

martinalinda
30. led 2015

@loilla to je fakt, uz bychom si to taky moc prali, tak uvidime. Dneska a vcera mi bylo na zvraceni, asi po tom utrousi, na obed jsem toho moc nesnedla. Smrdelo mi to. Takze se mozna ted nekde zavrtava, co ja vim 🙂 kez by se to podarilo. Pomalu tu budete vsechny tehu a rodit a ja nic. Kamoska rodi klncem unora, ma tak male brisko 🙂 tak se tesim az budem vozit.

blauen
30. led 2015

@sleepers Já vím, a moc ti to přeji, jako všem tady! Doufám, tedy verim, že nám clostik taky zabere! Dostat to
Mam ve stredu, tak uvidim 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla musím počkat na postýlky a ty peřinky ať poměřím jakej potřebuju rozměr všeho a myslím že je rozhodnuto 😀
@martinalinda tfuj,tfuj,tfuj 😅
@loilla já jednu znám co toho má hromadu a říkala že využila všechno,ale samo jen kvůli tomu že to prostě měla tak to mega střídala,takže i tak se dá 😀
@bjoucik.15

martinalinda
30. led 2015

@majkylove 🙂 dekuji, budu doufat ze se to podari 🙂
Uz mammm svuj novy pc, a je to super, dobre se na nej pise a konecne to nemusim resit pres mobil, huraaa. Tak a ted se me tu holky nezbavite 🙂

loilla
30. led 2015

@martinalinda Držíme Ti tu palce! 🙂 A třeba už to opravdu vyšlo - nikdy nevíš.. No jo, strašně to utíká.. 😕 Mě přišlo, že každý rok nikdo nic, maximálně jedno miminko a teď - v březnu rodí sestřenice, v dubnu dvě kamarádky, v květnu další... Takže bude přemiminkováno.. 😀

majkylove
autor
30. led 2015

@martinalinda no my se tě rádi nezbavíme 🙂 na tom mobilu je to fakt na nic 😒
@loilla u nás bude v okolí taky přemiminkováno nějak 🙂