Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

pardubice2159
9. únor 2015

@loilla tak potvurka jedna prisla ☹, neda se nic delat, budeme se snazit dal.... 😉

martirr
9. únor 2015

@pardubice2159 Ahojky a jak dlouho se snažíte?

karlos12
9. únor 2015

@bublinka74 ahoj, to mi dej pak vědět, když tak bych zaskočila.A to je hnus, copak děláme něco zlého, nebo špatného ? Proč se toto děje normálním, hodným lidem ? A určitě bych to nevzdávala.Jsme s Tebou .Bude to dobré 😉

karlos12
9. únor 2015

@pardubice2159 klídek, ona jednou nedorazí 😉 Tak se můžete snažit dál.Jednou se povede !

majkylove
autor
9. únor 2015

@terezapetrova super že jsou triply ok,to je boží zpráva,no tak teď už bude všechno jen vpořádku a teď už si počkat jen na potvrzení té holčičky 😵 kdy že už to budem vědět?hele a co nějaký to foto slíbený?já nezapomínám 😀 no a s mojim brzkým spánkem to je těžký,chodím spát až tak kolem jedné ráno,ale pak taky spím do 10,11 takže si asi s mimčem užijem,bude noční pták,bo teď vždycky nejvíc kope po půlnoci 😀 jinak začínám mít taky trochu obavy abych všechno stihla,ale to jen chvilkama,snad do konce března už budu mít vše a budu klidná,uvidíme jak to půjde,je toho teď všeho nějak moc
@loilla tááák dnes už je konečně uklizeno a hned se mi leží líp,už to fáákt chtělo tak jsme to rukou společnou zmákli a zas chvilku klid 🙂
@bjoucik.15 však já to brala takhle dobře právě,že působíš psychicky dobře což je super,je jasný že přece nebudeš brečet v koutku,seš silná ženská a my jsme tu s tebou 😉 jinak na ty kočárky co jsme se dívali tak většinou řekli do týdne pokud je a maximálně 6 týdnů,takže v tom březnu se prostě musíme rozhodnout už.já pořád hledám i bazarový,aspoň třeba korbu tak uvidíme,ono se to rozlouskne samo 🙂

pardubice2159
9. únor 2015

@martirr snazime se od srpna 2014, takze bych rekla, ze jsme na zacatku.

martinalinda
9. únor 2015

@blauen tak co kocko, jak jsi na tom? dorazila ms, rozjela se nebo ne. A byli jste koupit ty tehu testy? Ja porad nic, zitra testuju znovu rano tak uvidime, ale ve ct jdu k dr. Porad me vsecko boli, nadyma, mam zacpu a jeste do toho ty prsa bolej vic...takze fakt nevim, a jo...mirny hrudkovity hlen, obcas ob den...Takze fakt nevim teda...
Doufam, ze se tam uz neco ukaze, zitra budu 33DC.

bjoucik.15
9. únor 2015

@terezapetrova to určitě nejsi 🙂 ale zase to není takové to sedění a pozorování kde tě co píchá, či tlačí a nedej bože trochu bolí 😀 já v tomhle byla hrozná... 🙂

bjoucik.15
9. únor 2015

@majkylove no jasný.. třeba já jsem zavrhovala všemi deseti Teutonii a teď jsem s ní jela a je rozhodnutá na druhého prcka 😀 jestli budeš jako já, tak to nebude vyhovovat žádný kočárek 😀

bjoucik.15
9. únor 2015

@martinalinda tak jsem řešila, kdy jsem měla pozitivní těhu test a tak jsem zjistila, že jsem pozitivní měla až když jsem byla v 6tt... takže asi tak 🙂

martinalinda
9. únor 2015

@pardubice2159 my se taky snazime od srpna 2014 a mozna se uz zadarilo, cekam na pozitivni testik, ale priznaky uz teda mam..a poradky. Takze jak se rika, do pulroku se zadarit muze, je to pravdepodobne 🙂 Preju hodne stesti ve snazeni 🙂

martinalinda
9. únor 2015

@bjoucik.15 fakt jo, az v 6tt. No ja nevim, ale u me to bude mozna jeste pozdejc, je to fakt divny a uz me to nebavi..proste i kdyz tam nic nenajdu, tak vse tomu napovida a nekomu nenasel test nic ani v 12tt, takze klidne muzu byt takovy pripad..takze si zajdu k dr. Ta mi snad rekne neco, a pokud nic jeste neuvidi, udela asi krev a posle me at prijdu pristi tyden...proste uz to chci rozlousknout, aby to treba nebylo mimodelozni, z toho mam dost strach...

bjoucik.15
9. únor 2015

@martinalinda no až a právě mě docela popletl Digi test, který ukázal 1-2tt, ale už jsem byla dávno 6tt ☹ pak to prostě nevycházelo a pak se přišlo na to, že je to už dlouho zaniklý ☹ takže tímto test Digi už nikdy 🙂

martinalinda
9. únor 2015

@bjoucik.15 jejda, no vlastne jo..no ja zatim delala jen ty obyc testy, a tam nic, ani vcera..takze udelam zas ten obyc a uvidim, ale mam koupeny i clearblue, ale je to dle me jen orientacni, kazda to muze mit jinak...dulezity bude utz u dr. Mam trosku strach noc...tak snad to bude v poradku. Ta nejistota je nejhorsi ze vseho.

bjoucik.15
9. únor 2015

@martinalinda dělej všechno pro to abys byla v klidu... sraz s kamarádkama, dobrej film, vyšívej,zametej dělej cokoliv co tě zaměstná a nebudeš o tom vědět!! Je to hrozný nejistota, vždyť si přečti pár příspěvků zpět, celý měsíc jsem byla v takovém stresu že vypadám starší 😒 nech to na dr myslím, že máš lepšího než já a ten ti řekne co a jak.. a ikdyby (a moc ti to přeju) to vyšlo bude to nejistota dokud neucítíš první pohyby.... a pak stejně to bude nejistota dokud neporodíš a pak nejistita zda je vše s miminkem v pohodě a už od prvního potvrzení,že jsi těhu je to samá nejistota... ale je to krásný 🙂 ty se teďka zabav a bude to vpořádku 🙂

majkylove
autor
9. únor 2015

@bjoucik.15 noo,tak to jsem sama zvědavá 😀 ale řeknu ti že tohle už bych chtěla mít rozlousknutý.ale tak zatím sem vpoho,ale jestli se nerozhodnem na tom veletrhu tak asi začnu trochu vyšilovat 😀

@martinalinda moooc pořád držím palce!!! 🙂

loilla
9. únor 2015

Tak - my byli dnes na 4D (fotku mám kdyžtak v albíčku🙂))

Strávila jsem tam hodinu - opět klasika, mrňous natočený přesně tak, jak jsme nepotřebovali a v naprostém klídku. Štouchance do břicha, pití Coly, chození po schodech - nic nezabralo.. Až pak se přeci jen umodřil a natočil se tak, abychom si aspoň pár fotek odnesli.. Dokonce se asi na 15 vteřin ksichtil, abychom měli něco na DVD.. 🙂)

A je jasné, že to bude fotbalista.. Sice byl furt v klidu, ale pořád kopal nohou do rytmu.. 😀

blauen
10. únor 2015

@martinalinda mně v sobotu večer se to po troškách zpustilo a v neděli to vyvrcholilo tak bolestivou a silnou MS jsem dlouho neměla...takže od včerejška jsem najela znovu na clostík a další pokus a začla jsem měřit i teplotu je mi to ty ovulky moje nějaké divné....MOc ti držím palce u tebe to vypadá moc nadějně! Zítra už bych to zkusila a minimálně duch by měl naskočit, držím moc pěstičky, dej vědět! 😉

majkylove
autor
10. únor 2015

@loilla tak za prvé krásná fotečka,taky se budu dnes objednávat,ale myslím že ten náš nezbeda se nenechá opít rohlíkem a stejně si odnesem prd 😀
a hele dneska máš na počítadle přesnou 100 takže gratuluju,zítra jedeš ve dvouciferným čísle 😅

karlos12
10. únor 2015

Krásný den,jakto že jste vzhůru ? Já se chystám do pelíšku.Asi budu nastydlá,chuť na alkohol stále není a všechno oblečení mi vadí na kůži.V práci každá prská,já zatím držím,ale asi už ne dlouho.Miminka Vám krásně rostou 🙂 a nám ostatním brzy porostou.Hlavu vzhůru a hezký den 🙂

karlos12
10. únor 2015

@martinalinda já jsem zvědavá jak opice,kdy budeš testit ? 😉

nina89
10. únor 2015

@martirr Ahoj, po roce snažení jsem zašla k dr. abych mu řekla, že už rok stále nic. Doktor mi udělal testy a řekl, že mám syndrom polycystických ovarií. To byl teda šok, tak nás poslal do gennetu na umělé oplodnění, ale my jsme našli doktorku z podolí a podařilo se nám otěhotnět, ale bohužel v 9 tt jsem měla zamlklé těhotenství, tak jsem musela na sal. Nyní, už se snažíme další cca 3 měsíce a jsme už v gennetu, kde nám zase dělají vyšetření, ale aspoň se to posune o kousek dál a já doufám, že do cíle. A vy se snažíte o první miminko?

nina89
10. únor 2015

@bjoucik.15 Ahoj :o) jj bylo přirozeně a já doufám, že další bude taky a že to klapne, ale člověk má v sobě hrozný strach.

terezapetrova
10. únor 2015

@loilla prosím Te Peto platila jsi něco? A připadne kolik? Za 2. Screen v Gennetu? Díky moc 🙂

martirr
10. únor 2015

@nina89 Ahoj jojo o prvni tak snad to brzy vyjde🙂 A mela jsi nejake problemy s ms pri tom pco? Cetla jsem ze by ms mela nejak vyvynechavat

terezapetrova
10. únor 2015

@loilla ty asi budeš mít práce aby jsi malého rozhybala na monitorech před porodem 🙂 ale to zvládnete, dávas si těsně před utz ještě něco k jídlu? Kdyžtak by to chtělo něco sladkého ;)

majkylove
autor
10. únor 2015

@karlos12 ahooj,ty manža mě vzbudil jak došel z noční a stejně jsem měla budíka na 8,šla jsem na krev tak jsem vstala,ale je to opravdu vyjímka 😀 hele a třeba na tebe vlezl úplně jinej bacil,držím pěsti ať to není žádnej chřipkovej 😉
@terezapetrova mě to bylo taky porazeno,takže vždy před utz kafe a oplatek nebo čokošku a s našim malým to ani nehne jako 😀

marketat
10. únor 2015

Ahoj holky, tak dneska jsem byla na kontrole, byla opět bez ultrazvuku, mám zvýšeno magnesium a hlavně klidový režim. Takže zítra odjíždíme na hory, kde se místo procházek budu válet s knížkou. Od doktora jsem odcházela pěkně vyděšená, ale už jsem se uklidnila...

loilla
10. únor 2015

@majkylove Třeba jo, on se nakonec taky nechal.. 🙂) Zabrala Fidorka, Cola a chození 🙂))

Fakt? Já to ani nesleduju, pěkný.. 😀 Blíží se to nskutečně..
Ze včera na dnešek u nás byla mamka... tak sem s ní trošku upravila ten seznam, co jsme ještě chtěli kupovat.. Přítel teď vylepšuje komodu, rozdělila jsem si oblečky pro malého dle toho, jak budu házet do pračky.. a od zítra peru 🙂 Když už bude ta komoda, jak jsem chtěla.. Tak to rovnou vyperu 🙂)

loilla
10. únor 2015

@terezapetrova Je to lump 🙂) Pak jsem si dávala - Colču a Fidorku.. a sice byl pořád v klidu, jen kopal tou nohou, ale už se trošku natočil obličejem.. Nicméně stejně to není tak hezký záběr, jelikož mám placentu vepředu a to prý nikdy to 4D není tak ostré.. 🙂

A za 2. screening jsem nic neplatila.. ale já nepaltím v G nikdy nic, jelikož tam chodím normálně, mě tam nikdo na screening neposlal.. Já tam mám normálně gynekoložku 🙂 Takže nevím, jak to je, pokud tam jdeš jen na screening.. Pokud tam teda taky nemáš normálně doktora.. 🙂