Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
20. srp 2014

testovací bláznivky :D supr název holky 😀 mně už taky hrabe 😀

kija
20. srp 2014

@majkylove Že 😀 Čekání je hrozný 🙂 A jako popravdě si myslím, že mám i hodně zkreslený a naivní představy o tom, jak to bude, až to dítě budeme mít 🙂
Četly jste holky tohle? Je to super 😀

JAK SE PŘIPRAVIT NA DÍTĚ

Jestli chcete vědět, jestli jste na rodičovské poslání dobře připravení, řiďte se následujícími radami:

a) ženy:
První krok v přípravě a mateřství je jednoduchý. Oblečte si župan a na břicho si zavěste vak s fazolemi. Noste ho devět měsíců, potom desetinu fazolí odeberte.

b) muži:
V rámci příprav na otcovství zajděte do nejbližší drogerie. Vysypte obsah peněženky na pult a řekněte prodavačce, aby si vzala, kolik chce. Potom zajděte do supermarketu a oznamte vedoucímu, že si může nechat od vašeho zaměstnavatele převést celý váš plat.

Abyste si vyzkoušeli, jak to bude vypadat v noci, procházejte se denně od páté odpolední po obývacím pokoji a na rameni při tom držte mokrou tašku a váze tři až šest kilogramů. Kolem desáté si běžte lehnout, ale přesně o půlnoci vstaňte a pochodujte až do jedné. Potom si nastavte budík na třetí hodinu ranní. Protože už neusnete, ve dvě vstaňte a dejte si panáka, ve třičtvrtě na tři běžte určitě do postele. Až začne ve tři zvonit budík, rychle vyskočte, ale v žádném případě nerozsvěcujte, do čtyř hodin zpívejte ukolébavku, potom budík nastavte na pátou. Jakmile budík zazvoní, vstaňte a připravte snídani. Tohle dělejte pár let a tvařte se při tom vesele.

Vezměte meloun a vydlabejte z něho dřeň, potom v něm vyvrtejte otvor velikosti ping pongového míčku, zavěste ho na provázek ke stropu a rozhoupejte. Vezměte misku s krupičnou kaší a zkuste ji po lžičkách dostat do melounu, musíte však předstírat, že jste letadlo - to znamená, že byste měli vrčet a dělat lžičkou krouživé pohyby. Vytrvejte v začaté činnosti, dokud polovina kaše nezmizí uvnitř melounu a potom si zbytek vylijte na kalhoty. Pokud jste to zvládli, jste připravení na krmení ročního děťátka. Abyste se připravili i na batole, pomažte pohovku nějakou pomazánkou a všechny záclony zamažte džemem. Za radiátor hoďte chleba s máslem a několik měsíců ho tam nechejte.

Oblékání malých dětí není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. K nácviku potřebujete chobotnici a síťovku. Pokuste se nastrkat chobotnici do síťovky tak, aby žádné chapadlo neviselo ven, máte na to celé dopoledne.

Zapomeňte na sporťák a kupte si kombíka a nemyslete si, že ho budete moct parkovat před domem, rodinná auta nejsou něco, čím byste se mohli chlubit. Jestli chcete vědět, jak to bude vypadat, kupte si kornoutek čokoládové zmrzliny a položte ho do přihrádky pod přístrojovou desku. Potom do CD přehrávače strčte minci, rozdrťte rodinné balení čokoládových sušenek a drobky vysypte na zadní sedadlo. Nakonec obejděte kapotu z obou stran s hráběmi. To by snad i stačilo.

Nácvik procházky: oblečte se a půl hodiny čekejte před záchodem. Potom vyjděte před domovní dveře, ale hned nato se vraťte - to stejné zopakujte ještě dvakrát. Potom se několikrát projděte k brance a zase zpět k domu. Nakonec vyjděte na chodník a pět minut se velmi pomalu procházejte, podrobně prozkoumejte každý nedopalek, vyžvýkanou žvýkačku, papírový kapesník a mrtvého brouka, kterého najdete. Občas se pár metrů vraťte a poté znovu pokračujte dál, ve chvíli, kdy zvrátíte hlavu dozadu a začnete křičet, že už to dál nevydržíte ani minutu, jste připravení vzít dítě na procházku. Vyděšených sousedů si nevšímejte.

Zajděte si do supermarketu, vezměte s sebou něco, co se podobá předškolnímu dítěti - ideální je dospělá koza. Jestli plánujete víc dětí, jedna koza nebude stačit. Pořiďte si nákup na celý týden, aniž byste z nich spustili zrak. Uhraďte vše, co zničí, nebo sní.

Naučte se nazpaměť jména všech postaviček z dětských večerníčků, Křemílkem počínaje a Maxipsem Fíkem konče. Až se v koupelně přistihnete, že si broukáte melodii rozhlasového Hajaji - jste téměř na rodičovství připravení.

Všechno, co řeknete, minimálně pětkrát zopakujte.

Ještě než učiníte konečné rozhodnutí, zajděte na návštěvu k nějakým nešťastníkům, kteří už děti mají. Proberte s nimi chyby, kterých se podle vašeho názoru dopustili a vysvětlete jim, jak by měli postupovat. Nezapomeňte hovořit o trpělivosti a důslednosti, bez toho žádný rodič ničeho nedosáhne. Navrhněte jim, jak by měli svoje ratolesti naučit chodit na nočník, jíst příborem a chodit do postele bez odmlouvání.

Vychutnejte si to - bude to totiž naposledy, kdy budete mít na všechno odpověď.

😀 😀 😀

kija
20. srp 2014

@bublinka74 Je třeba změnit název diskuze! 😀

lenicka95
20. srp 2014

@jitulka188 No u mě proběhla teď v sobotu - dřív, měla až v úterý. Ale teprve koncem června jsem vysadila HA... Taky si řikám o nic nejde, ale přesně jak píšeš - pořád se pozoruju a vidím všechno černě. 😖 A přitom všechno je o psychice, že? Takže budeme doufat. 🙂 Držím pěstičky. Já teď teda čekám na další ovu a další pokus 🙂

blauen
20. srp 2014

@kija: tak to každý by jsi přál zůstat normální, ale je to hodně ovlívněno tím v jakém kolektivu "okolí" se vyskytuješ 🙂

kija
20. srp 2014

@blauen To určitě 🙂 Je fakt, že okolo mám celkem normální lidi i s dětma. Však uvidíme, hlavně aby to vyšlo, že 🙂

bublinka74
20. srp 2014

@kija dobrý jsem se zasmála 😀 😀

bublinka74
20. srp 2014

@blauen joo to je fakt ...já už mám 4 syny celkem vetší 😀 a nejmladšímu je 11let a čoveče mluvím normálně 😀 žádný ťuťi ,ňuni,bumbat,čí mi nezůstalo 😀 😀 vždy jsem s nima mluvila od mala normálně a neměli ani problém s logopedií 😀

majkylove
autor
20. srp 2014

@kija tak to je boží 😀 teda spíš hrůůůzaaa 🙂)))))))

karlos12
20. srp 2014

@majkylove myslím že v úterý, středu.Ale také ji nečekám.Jinak tento měsíc nikde nic.Každý měsíc břicho, prsa, ale teď nic.Ale testovat asi nebudu, uvidím.Sice jsem měla nutkání udělat ovu test, ale zatím odolávám.Vlastně jo, mám po jídle těžký žaludek, ať sním co chci.Jinak mám kachní žaludek, nikdy mi nedělalo nic problém, ale to bude psychika.Ta pracuje .Tak pak dej vědět co testíky.Jsem zvědavá.U sebe se bojím, ikdyž tomu neuteču. 🙂

karlos12
20. srp 2014

@bublinka74 houby stará, jen natěšená a tělo zlobí.Potřebovalo by asi dovču 😉

majkylove
autor
20. srp 2014

@karlos12 mě občas prsa,ale spíš jen když si je zmáčknu,nic hroznýho,občas píchnutí v podbřišku,ale mám pocit že to mívám každej měsíc od ovu po ms,člověk už se upíná na vše :-/ tak se pojďme domluvit a uděláme testík v út ráno spolu 😅

majkylove
autor
20. srp 2014

v so jdeme na zapíječku kámošovi co se mu narodila dcerka tak jsem dnes byla nakupovat,koupila sem plínky,ubrousky,přáníčko,plyšáka,nějakej obleček a 500kč v háji 😨 je to síla jak na tom obchodníci vydělávají,bo ví že to člověk musí koupit 😠 navíc se v těch nákupech teda vůbec zatím nevyznám,sem tam byla jak alenka v říši divů 😀 a musím říct že sem se nad těma věcičkama teda ani nijak zvlášť nerozplývala,tak nevím,asi to začne až to budu moct dělat pro sebe no

bublinka74
20. srp 2014

@karlos12 noo asi joo,ikdyž to nějak moc neřeším,jen jsem dostala strach po té operaci co mám za sebou,je to 3 měsíce a třeba se to nedalo ještě do kupy,nevím fakt kdo ví ....

bublinka74
20. srp 2014

Holky normálně nevím ,3 dny dělám ovu testy ve 4.h ,pořád druhá jako dušík ....dnes mám průhledný výtok ,který se natahuje mezi prsty ,dva dny byl bílý ...trošku mě pobolívá podbřišek,fakt nevím 😲

kija
20. srp 2014

@bublinka74
@majkylove Že 😀 U mě vede síťovka a procházka 😀 Ovšem nejhorší je, když tohle vidím tady nebo někde na FB, kam to vkládají maminy s komentářem typu: "Tak to je přesný" To mě jako docela děsí 😀

majkylove
autor
20. srp 2014

@bublinka74 testuj dál,ovu bude čárka silnější jak kontrolní,teoreticky by se už ovu mohla aj pomalu blížit tak by to odpovídalo

karlos12
20. srp 2014

@majkylove myslíš ? Já se toho testu bojím ☹ Ale pochlapim se a udělám.Mám před noční, tak budu mít ráno pohodu. Teda, jestli už v úterý nepřijede zlá kamoška 😠

karlos12
20. srp 2014

@bublinka74 tak to fakt nevím.Jedině asi dál testit ovu a čekat na Mudra

kija
20. srp 2014

@bublinka74 Jo, ten výtok bývá až pár dní před ovulací. Testuj dál, mělo by to přijít 🙂

majkylove
autor
20. srp 2014

@karlos12 já se taky bojím,sem si téměř jistá že zase nic,ale stejně už to potřebuju vědět ☹ já mám v út ranní takže budu testovat už v 5 ráno,no uvidíme,držme si palce

bublinka74
20. srp 2014

@majkylove myslíš,jsem zmatená tím jak se mi to opozdilo o 14 dnů a ještě jsem to měla jen 3 dny,vydržím to ,mám ještě 9 ovu testů 😀

bublinka74
20. srp 2014

@kija no uvidíme to jsem zvědavá teda 😲

majkylove
autor
20. srp 2014

@bublinka74 já po vysazení HA mám ms běžně jen dva,tři dny a to sem to mívala týden,prostě tělo je fakt záhada 🙂 tak testuj,testuj 😉

bublinka74
20. srp 2014

@majkylove noo já po té operaci divně 🙂 ,no ale beru 5 den ten Inofolic tak kdo ví,třeba začíná účinek 😀

karlos12
20. srp 2014

@majkylove si pískej 😉 Tak jo, jdu do toho !!!! 😉

karlos12
20. srp 2014

@bublinka74 já už mám inofolic na pošte, už se na něj těším.Čeho se člověk chytá, že ?

bublinka74
20. srp 2014

@karlos12 tj mně ho dopručil gynekolog 😉

karlos12
20. srp 2014

@bublinka74 tak to musí být dobré, ne ? 😉 Já ho mám na doporučení z této diskuze, kde se množí těhulky jak houby po dešti 😉

majkylove
autor
20. srp 2014

@bublinka74
@karlos12 a já si ho poběžím koupit hned příští týden jestli nenajdu // a k tomu ještě ten gynex,ale doufám že už to nebude třeba