Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
11. zář 2014

@bublinka74
@karlos12 to víte,jim se to podařilo na ten první š´touch a tak nechápou kdo by se tady mohl z něčeho vykecávat a ještě až se zadaří tak vám to chci psát,ale nerada bych aby to tu někdo vyšťoural dřív než třeba v tom třetím měsíci no
@bajule fáákt nesmíš mít brýle? 😲 tak to vůbec nevím,ale tahle fotka je moc hezká 😉

bajule
11. zář 2014

@karlos12 Jé děkuju, až jsem se přistihla jak se usmívám 😀 😀 😀 Však vy jste taky všechny krásný budoucí maminy, konečně vím, jak vypadáte 😝
35DC, ale neptej se na DPO, to netuším... Milovali jsme se často, ale do ovu jsme se trefit nemuseli...

karlos12
11. zář 2014

@majkylove to máš pravdu,nechápou tohle povídání,které je fakt super 🙂 Jsme za toto moc ráda 🙂

karlos12
11. zář 2014

@bajule to je pech,tohle čekání,ale koukala jsem,že už doma jeden poklad máte.Tak Tě alespoň rozptyluje,ne ? Třeba to zrovna byla trefa do černého 🙂

bajule
11. zář 2014

@majkylove Já měla ale sluneční... Prý tam musí být jasně vidět obličej 😒

@karlos12 Přítel vrčí pokaždý, když to tady otevřu, ale mimi by chtěl 😀 Pro něj sice už čtvrté, ale pro mě druhé 🙂

majkylove
autor
11. zář 2014

@karlos12 i já a moc,bez vás už bych se asi zbláznila.Nic kočky,jdu chrnět a 4:45 budíček,jak já to vstávání nesnáším 🙄 budu na vás mrkat z práce,snad se tady objeví nějakej pozitivní testíček 🙂

bajule
11. zář 2014

@karlos12 Mám a proto ta moje ,,touha´´ po druhém rozhodně nemůže být taková, jako u vás... Moc bych vám to všem přála!

bajule
11. zář 2014

@majkylove
Dobrou noc :-*

bublinka74
11. zář 2014

@karlos12 byla jsem v Rakovníku dvakrát ..jsem z Kladna 😀 jak dlouho tam žiješ

bajule
11. zář 2014

@majkylove Hlavně ten tvůj ať je pozitivní 😀

bublinka74
11. zář 2014

@bajule taky šikovnej přítel 😀 mooc ti to sluší

majkylove
autor
11. zář 2014

@bajule kéž by,ale na výsledek si ještě minimálně 14 dní počkáme :-/// Dobrou 😉

bajule
11. zář 2014

@bublinka74 Kanec 😀 😀 Děkuju, tobě taky, jak už jsem psala, je fajn vidět, jak vypadáte 😀

bublinka74
11. zář 2014

holky mně zmizel asi čípek 😲 nemůžu ho nahmatat ...ježíš mně asi hrabe 😀

karlos12
11. zář 2014

@bajule myslíš,že je touha menší ? Já si teda nemyslím.Jen máš jiné starosti.A kaňour to je,ale máš jasné,že plaváčky má zdravé a dravé 🙂

bajule
11. zář 2014

@bublinka74 Že by???? Dnes jsem to o těch čípkách a výtocích študovala na netu 😀

karlos12
11. zář 2014

@bublinka74 co znamená,že nemůžeš nahmatat čípek? Je to dobré znamení ? Tomu já nerozumím.Jinak tu žiju2,5 roku.Máme tu ten domeček.Do stěhování jsme bydleli po Praze.Několikrát jsme se stěhovali,jak cikáni 🙂 Kdyby nám tak šlo i množení 😉

bajule
11. zář 2014

@karlos12 Jsi mě teď rozesmála 😀

karlos12
11. zář 2014

@bajule co jsi vyštudovala ? To je má neznámá ,děkuji 🙂

karlos12
11. zář 2014

@bajule to jsem ráda 😝

bajule
11. zář 2014

@karlos12 Po oplodnění se čípek uzavře, zazátkuje a posune se dozadu, tak že je nenahmatelný. Při MS se čípek rozevírá a sestupuje dolů a je dobře nahmatatelný.

karlos12
11. zář 2014

@bajule aha,děkuji.Já vůbec nevěděla,že to lze sledovat.Dnes teda jo,ale dřív.Něco jsem tady již četla.Ale nestudovala jsem to a ani nehledala čípek.Právě chvíli sleduji ovu testy,abych měla něco k dr.jinak nic jiného nezkoumám

bajule
11. zář 2014

@karlos12 Ale najdeš toho víc!

karlos12
11. zář 2014

@bajule ,děkuji,asi se podívám.Sice nechci moc řešit,ale už jsem ve.fázi chytání se babských i nebabských rad,proč toto ne ? Dobrou noc,držím pěsti 🙂

karlos12
11. zář 2014

Dobrou noc a sladké sny Všem

bajule
11. zář 2014

@karlos12 Taky valijó do pelechu 😀 Dobrou noc 😉

karlos12
11. zář 2014

Tak,další z práce je v tom,bere HA,kde je spravedlnost ? Nikde.Ale kupodivu ,je mi to tak nějak fuk.Asi začínám otupovat.Konečně. ;)

majkylove
autor
12. zář 2014

@karlos12 je to nefér,já čekám taky odkud to zas brzo přijde,nu co už že 😖

bublinka74
12. zář 2014

Téda holky já odpadla večer 😀 Vás ten čípek nějak vzal 😀 já ho taky nikdy nesledovala až nyní 😀 na starý kolena člověk blbne .Jinak test jsem dělala,je to opravdu dušík pořád,přítel ho taky vidí p 😀 prý ale na mobilu to je vidět nevidět,udělám za 3 dny ,to budu 33DC a to už by mělo být vidět .Za hoďku letím na krev na gyndu 🙂