Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
17. zář 2014

@majkylove noo tak doufám,že to přejde 🙂

majkylove
autor
17. zář 2014

@bublinka74 spíš bude hůř 😀

bublinka74
17. zář 2014

@majkylove dík noo 🙂

majkylove
autor
17. zář 2014

@bublinka74 ale nééé,dobrý to bude 🙂

bublinka74
17. zář 2014

@majkylove já vím,už jsem stará kobliha ,bude to náročnější 😀

mysackovi
17. zář 2014

já mám taky dobrý panděro...tak doufám, že bude těhotenský a nééé špekatý 😀,,,jinak mám taky už strie na bocích cca od 15 let, docela dost, tak jen doufám, že pak celá nepopraskám...toho se děsím nejvíc, mažu už radši preventivně teď
jinak už mám několikátý den břicho nafouklý, mám pocit že mi praskne, plynatím 😀
a teď večer mě začalo při zakašlaní v podbříšku tlačit nebo jak to popsat 😀

bublinka74
17. zář 2014

@mysackovi neboj to už nepopraská,jak se jednou vytáhne 😉 stále nic joo ...by mohlo být néé 😀

mysackovi
17. zář 2014

jinak dneska mě moje dětičky ve školce dojaly....prej:,,paní učitelko, vy jste teď taková jiná, taková krásná, nádherná.... 🙂...to zahřálo u srdíčka
krásně se to poslouchá 🙂

mysackovi
17. zář 2014

@bublinka74 nooo zatím mrška nikde...doufám že se budu v pátek radovat 🙂

bublinka74
17. zář 2014

za to já mám ted pupínky po oblečeji,řekla bych bedřichy a mezi prsama 😀 😀 to jsem měla naposledy v 15.letech 😀

bublinka74
17. zář 2014

@mysackovi jééé to je hezké,vidíš od dětiček 🙂 ,držím palce všechny i u nohou 😀

martinalinda
17. zář 2014

@bublinka74 Ahoj zlato, tak poslusne hlasim ze ms dorazila 🙂 dneska, takze jsem 1DC, jeeziis jsem tak stastna, ze ta injekce pomohla, ani bych se nedivila ze to ty bylinky mohly oddalit, jak si psala, nekdy se to tak stava...takze jsem to vysadila a po injekci to dostala 🙂 huraaa
no a dneska jsem si dala jeden salek kontryhelu, budu ho pit jak ty, jen do ovulace a pak uz ne, mam prijit na kontrolu toho 16-18DC na utz, takze uvidim, co bude. ted jen doufam ze ms bude v pohode a ne jen 1 den...tak uvidime, ale zatim je pokrok, ja to vcera tak nejak vzdala, spis z tech vsech problemu okolo, i z prace atd, nevim co delat driv, stresy v praci uz vic jak mesic..takze to asi taky melo vliv, no a ejhle dneska prisla 🙂
A ten infolic - o tom se mam radsi poradit s doktorkou, nebo ho brat sama jen tak ? nevim prave, ten kontryhel jsem si koupila sama a jeste tady mluvi o gynexu, vis o tom neco bliz?

majkylove
autor
17. zář 2014

@bublinka74 ty kobliho prosimtě 😀 nám tady ještě všem vytřeš zrak jak mi si pak budem stěžovat na všechno 😀 beďary mám taky teda a fest a všude :-/ zlatá HA,to jsme byla aspoň krásná 😀

mysackovi
17. zář 2014

@bublinka74 to jo....jsou miloučcí a upřímný 🙂 ....děkuju....chci to vydržet do pátku, jestli nejsem těhu, tak už svému tělu nerozumím a dělá si ze mě prdču 😀 ...jen aby to nebyl zase ten můj nepravidelný cyklus....ale myslím si, že tím, že jsem brala ten utrogestan, tak by to mělo chvíli vydržet .... a jestli nebudu, tak se snad pořádně vožeru 😀

mysackovi
17. zář 2014

holky musím vám říct, že je mi tady s váma moc dobře...je to tu pro mě už pomalu závislost...jsem ráda, že se tady s váma můžu vykecat a řešit své problémy....proto vám patří velké DÍKY 🙂

martinalinda
17. zář 2014

Ahojte holky, takze hlasim ze jsem dnes uspesne po vyvolavacce 1DC 🙂 jupíííííí 🙂
a muzeme pit kontryhel, muzu ho kombinovat s infolicem nebo gynexem? a muzu si to koupit sama, bez doporuceni, nebo mi to musi doporucit doktorka? uz se tesim na ovulku 😀

majkylove
autor
17. zář 2014

@bublinka74 ježííš,taková hrubka mi/my 😲

anna159
17. zář 2014

Ahoj holky, tak jsme se s manzelem taky zacali od srpna snazit. Dnes jsem 30DC.Normalne mam cyklus 28 dni a mene. Minuly mesic jsem ji mela snad poprve v zivote zpozdenou no a ted v zari znova. V srpnu si myslim, ze to bylo ze stresu ze svatby no a tentokrat nevim. Priznaky snad zadne - nejake drobne ano, ale spis vsugerovane. Chtela jsem strasne vydrzet jeste dalsich par dni, ale dnes vecer kdyz jsem se vracela z prace, mi to nedalo a koupila jsem testy. No a je to tam, jsou to jasne viditelne carky na obou testech, jeste nijak vyrazne....ale nemuzu tomu verit 🙂 Jeste to nikdo nevi 🙂Chci si to vychutnavat chvili sama pro sebe 🙂 zitra rano udelam znova a pak to oznamim manzelovi. Snad bude vse v poradku, nechci nic zakriknout. 🙂

karlos12
17. zář 2014

@bublinka74 magoříme, ale jen malinko 😉

majkylove
autor
17. zář 2014

@karlos12 ja teda dooost 😀

bublinka74
18. zář 2014

@martinalinda ajoj kočko,to mám radost 🙂 ,ten čaj začni jasné a jen 14 dnů ,jdostala radu od doktora inofolic,ten gynex když jsem se ptala tak říkal,že je dobrý ale neobsahuje ten inositol ,tak proto .... 😉

bublinka74
18. zář 2014

@mysackovi já sem taky chodím ráda a budu 🙂 je to lepší než na fb 😀

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove aspoň vypadáme mladší s beďákama kobliho 😀 😀 joo jasně já Vám natřu zrak ,jakou barvou chceš ty 😀 😀

bublinka74
18. zář 2014

@karlos12 já jsem magorka i tak a dlouho už 😀

bublinka74
18. zář 2014

@majkylove hrubky nehrubky 😀 to tu neřeš,já taky někdy píši v rychlosti tak se člověk splete,za to se hlavy nelámou né 😝 😀

bublinka74
18. zář 2014

Tak koblihy beďarky nespíme 😀 😀 ,já večer odpadla jak mimino 😀 dnes mám volno,tak si ho budu užívat,miláček navařil,já jim jen chlapákům slíbila ,že upeču margot buchtu 😀

mysackovi
18. zář 2014

Cauky holky...dnes mi je od rana nak divne...tezko od zaludku, nafoukla a ma nakou zizen 😀...az prijdu dom pujdu se snad na chvili natahnout

bublinka74
18. zář 2014

@mysackovi první na příjmu 😀 zbytek chrápe asi 😀 ,no uvidíš ..já včera odpadla chvilku potom co jsem si psala tu s Vámi 🙂

karlos12
18. zář 2014

@majkylove já magořím velmi, ale je mi to úplně jedno, no není to krása ? 😉

karlos12
18. zář 2014

@bublinka74 to je dobře.Asi jsme všechny, proto si tak dobře rozumíme 🙂