Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
24. zář 2014

@karlos12 ahojky kočko já taky pila kontryhel,teda jen 14 dnů 😀

karlos12
24. zář 2014

@bublinka74 ahoj,a pila jsi ho 14 dnů že se tak má,nebo že už nebylo třeba ?Jak je ? Co špinění ?

bublinka74
24. zář 2014

@karlos12 noo všude píšou od 1DC do 15 DC a pak až zase od 1DC ....noo bolí mne děsně prsa aj bez doteku a ty modrý žíly všude 😕 ,špinění je malinké fakt jen takové proužky hnědé ...nitky

karlos12
24. zář 2014

@bublinka74 to ale může být, to špinění.Prsa musí být děs.V práci jsem cítila každý pohyb, každé zvednutí pac., bez podprsenky je to lepší.Teda alespoň já to tak mám.Už aby ms dorazila, to je pak bez bolestí.To je chvíli klid 😉

bublinka74
24. zář 2014

@karlos12 já vím,všude to říkají,píšou ale jak mám tu cystu tak se bojím noo 😕

karlos12
24. zář 2014

@bublinka74 neboj, cysta už třeba inofolicem zdrhla.To může být.Kamarádka pila něco velmi podobného, název už nevím, cysta pryč ona bude každým dnem rodit 😉 A děkuji za instrukce ke kontryhelu 😉

terezapetrova
24. zář 2014

@majkylove tak to Ti moc preju a budu cekat na pravidelne pozitivni zprávy 🙂

bublinka74
24. zář 2014

@karlos12 a ty máš nepravidelnou menstruaci ?

majkylove
autor
24. zář 2014

ahoj holky,tak krev odebrána a za dvě hoďky budou výsledky 🙂 no mezitím jdu na KO se štítnou žlázou tak to tam aspoň hned řeknu a dostanu zvýšený dávky prášků,no co už,hlavně ať je mrně vpořádku 🙂

majkylove
autor
24. zář 2014

@karlos12 no hnus,ale volnej víkend aspoň 😉 já končím až v po ráno,hnus 😖 ale aspoň se nenudím,nějak nevím co bych o víkendu dělala když nemůžu jít s ostatníma na pivo 😀 já pila kontryhel 4 měsíce a vždy od 1DC do 12,ty když děláš ovu testy tak prostě až do ovu,ale už nebude potřeba,uvidíš 😉 mrcha nikde stále co? 😅

majkylove
autor
24. zář 2014

@bublinka74 ahooj kočko,mě prsa bolí,ale lehce,před týdnem hrůza,oproti tomu je to teď procházka růžovou zahradou,ale i tak musím doteky volit opatrně při sprše a tak,no a po ránu mě bolí břicho,ale po chvilce jak to rozchodím tak dobrý a taky mám trošku žaludek na vodě,ale na to se mi zdá nějak brzo :-/ jako špatně vůbec,ale prostě trošku jinej pocit než normálně no 🙂 a ten kontryhle není jen na úpravu cyklu,já měla cyklus normální,je taky na podporu ovu a hlavně na růst sliznice takže je celkově prospěšnej 🙂

karlos12
24. zář 2014

@bublinka74 ne pravidelnou jako švýcarské hodinky.Jen asi dle vaječníku 26 nebo 28 dní

majkylove
autor
24. zář 2014

@terezapetrova děkuju moc,to víš že budu podávat zprávičky a já budu čekat na brzkou dobrou od tebe i 🙂

karlos12
24. zář 2014

@majkylove hm, stále čekám na kamošku

karlos12
24. zář 2014

@majkylove napiš pak hodnoty HCG, jsem zvědavá jak blázen 😉

majkylove
autor
24. zář 2014

@karlos12 hej ty už mě pěkně víš cooo 😀 to už máš normálně zpoždění,zítra tady chci vidět test a jako fááákt ale 🙂)))

majkylove
autor
24. zář 2014

@karlos12 určitě pisnu,akorát stejně nevím co si s tím bez dr počnu když tomu vůbec nerozumím 😀

bublinka74
24. zář 2014

@majkylove noo taky hezký ..já vím,jsem to napsala asi špatně 😀 jasné kontryhel ,á širokospektrý účinek 😀

bublinka74
24. zář 2014

@karlos12 noo a kde í máš tu pravidelnou 😀

karlos12
24. zář 2014

@majkylove nic si počít nemusíš,prostě musí vzrůstat ( HCG ).výsledky si schovej na gyndu.Jestli půjdeš víckrát.Moc se omlouvám za sr...,ale zatím je to pidi ,tak chci počkat,může přijít dnes odpoledne,zítra ,však víš. 🙂

karlos12
24. zář 2014

@bublinka74 no,toť otázka.Ale zatím je brzy,jen pár hodin.Ještě má času 😒

bublinka74
24. zář 2014

@karlos12 zkus v pátek testík .)

karlos12
24. zář 2014

@bublinka74 pokud nedorazí,mám to v plánu.Ale nechci se k tomu upínat.Sice máme obj.spermio,já odběry,ale stejně malý kousek doufá.Snažím se od toho odpoutávat myšlenky,ale stejně se vrací.Je teda pravda že břicho nebolí,občas píchne na levé straně u pupíku a mám pocit vlhka,hroznej.Tak se asi rozjíždí,pomalinku,abych bylana nerv 😉

karlajasmine
24. zář 2014

Tak ja tento mesic nic.. tak si aspon koupim vino ;) A zase priste.

bublinka74
24. zář 2014

@karlos12 no uvidíme,držím palečky kočko 😉

jaenik
24. zář 2014

Tak včerejší návštěva doktora potěšující, potvrdil malilinkatého mrňouska, zítra mu bude 5týdnů 🙂 Předpokládám, že mi hodně pomohl kontryhel, pila jsem ho 20 dní (opožděná MS, test negativní, tak jsem ho začla pít, abych si MS rozjela, po 6ti dnech opravdu dorazila, tak jsem začla znovu počítat 14dní od začátku MS a celkově to udělalo těch 20 dní). Takže tento čaj vřele doporučuji! A kdybyste náhodou některá sháněla kapky Jeřáb ptačí, mám je úplně netknuté (od Herba Vitalis), ve čtvrtek jsem si je koupila, že je v sobotu začnu užívat na úpravu cyklu (páč MS se opět opozdila), a v sobotu ráno jsem se raději otestovala a zjistila jsem, že se mi MS neopozdila jen tak 🙂

karlos12
24. zář 2014

@bublinka74 děkuji 😉

bublinka74
24. zář 2014

@jaenik to jsi na tom podobně jako já 😀 kontryhel asi výborný a inofolic ten jsem užívala taky jen měsíc,nebo náhoda,kdo ví 🙂

majkylove
autor
24. zář 2014

@karlos12 to jsou úplně stejný příznaky jak mám já,ale fakt,dobře teda,vydržíme do pátku 🙂 ale moooc držím palce!
@bublinka74
jinak HCG 182,co sem tady malinko pročítala tak by to snad mělo odpovídat,ale každýmu roste jinak,takže teď bude důležitý jestli skočí za týden pak o dost no 🙂 Bublinko tys byla který DC na krvi poprvé?

bublinka74
24. zář 2014

@majkylove super kočko 😀 a nejsem bublinka,jsem Míša 😀 vydrž musím se juknout kdy jsem byla to po mne chceš moc v práci a z hlavy 😀