Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
19. říj 2014

@bublinka74 to je dobře,že jste toho využili 😉 Já čekám na kamošku,ale nevím přesně kdy,tento měsíc to mám na háku,velmi.A zjišťuji jak starnu,po každém mejdanu je to horší.Ještě že mám zítra až noční 😉 A nechceš mi poslat trochu salátku a řízeček ? Dala bych si.

majkylove
autor
19. říj 2014

@bublinka74 Ahoooj,taky přeju všechno nejlepší k svátku a děkuju! 🙂
@karlos12 děkuju za přání!!! 🙂
No jak už je to tady tak vcelku uteklo 😀 Už ať to mám zítra za sebou ať vím na čem jsem protože já tomu asi fakt neuvěřím dokud prcka neuvidím,to totiž není jinak možný jak se cítím normálně 🙂 no hned vám pak dám vědět,doufám že je vše vpořádku 🙂

majkylove
autor
19. říj 2014

@karlos12 tak zbořila jo?jak já závidím,ale jen ten včerejší stat,dnešní už ne 😀 já byla v pátek na akci z práce a teda protrpěla jsem to tam hrozně,hlavně jak se zvedala hladinka u všech a já už nikomu nerozuměla :-/ pak sem přišla domů s takovou depkou že se ani nedá popsat ☹ za to včera jsme byli na oslavě kamoščiných třicetin a i přes to že sem nepila tak to bylo úplně super,bavila sem se,jako záviděla,ale fakt dobrý,sežrala sem jí asi všechno občerstvení tak je mi dnes těžko z jídla 😀 no a manžela sem dovezla jak dělo,sranda no 😀

bublinka74
19. říj 2014

@karlos12 posílám mňamku 😀 ,jo to já už taky zjistila před dvěma lety ,jak jsem se víc napila,pak den k.o ....tak už to nedělám nestojí to za to 😀 já raději v poklidu

karlos12
19. říj 2014

@majkylove někdo pil,někdo papal.Hlavně že sis to užila.Nekoštovala jsi někdy nealko víno? Já teda ne,ale to by možná šlo.Nebo Birel,ten má vitamíny a minerály.Dnešní den ale není k závidění,ale mohlo to být horší.Ale potřebovala jsem to,i ten dnešek 😉 už se těším na fotečku,teď poslala sestřenka první fotečku miminka,krása 🙂

karlos12
19. říj 2014

@bublinka74 děkuji,dobrůtka 😉 Také se nebořím tak moc,ale včera to byla vína,co sklenka,to jiné víno,to mi nedělá nejlíp.Ale teď zas dlouho nic,tak v pohodě. 🙂

majkylove
autor
19. říj 2014

@karlos12 nezkoušela,ale asi to někde zkusím vyzkoušet 🙂 jako je fakt že v pátek jsem si dala 2 deci a včera malý pivo,to snad nevadí,ale stejně nic víc nemůžeš že,tak s tím nealkem bych si mohla dát kolik chci,musím to omrknout 🙂
a na fotečku se taky moc těším,doufám že to bude zítra nejhezčí dárek 😵

karlos12
19. říj 2014

@majkylove bude,si pískej.Tak až budeš zkoušet,dej vědět.Tady se dělá krásně.Jak je u Vás? V kolik jdeš k dr? Ať můžu vyhlížet 😉

majkylove
autor
19. říj 2014

@karlos12 tady je taky krásně,ale bo jsme měli akční víkend a manžel je taky po pěkné opici tak se dnes budem jen válet 🙂 k dr jdu na 10:30,ale sem se dostanu si myslím až po dvanácté,bo mám jít ještě s tím ramenem tak uvidíme,kurnik ať už to je,asi nebudu ani spát 🙂 takže ty si taky dnes užíváš válecí den ju? 🙂

karlos12
19. říj 2014

@majkylove užívám,miláček jel na stavbu,kocour spí,tak se válim.Jen jsem dala prát prádlo,vyluxovala a umyla koupelnu.Teď mam havaj 😉 Také bych nemohla spát,byla bych nervózní a natěšená.Ale už se dočkáš 🙂

chilli009
19. říj 2014

@bublinka74 jsem na to opravdu zvědavá, pořád cítím vaječníky a jsem jako by pořád nadmutá, prostě nic moc a mám hustej bílej hlen/výtok, tak nevím.... úplně jsem zapomněla jak to bylo, když jsem byla těhu prvně. Dnes jsem si i říkala, že mě bolí podbříšek, jak kdybych to měla dostat a přitom MS má dorazit koncem příštího týdne ( doufám, že nedorazí ) .

@karlos12 pokud jsi se u toho popíjení dobře bavila, tak je to správný, občas je to třeba 😵 , já mám pocit, že po jedný skleničce vína jsem zralá na postel, nějak nevydržím co dřív 😒 , takže i kapku závidím

@majkylove na zítra držím pěsti, aby jsi odcházela jen s pozitivními informacemi a krásnou fotečkou mrňouska 😵

karlos12
19. říj 2014

@chilli009 😉 zábava byla super,to se mi nechtělo,ale tak to bývá.Ale už moc nevydržím.Já tento měsíc žádné bolesti nic,to mívám pravidelné,každý měsíc.To má mrška dorazit asi zítra,to nevím jistě.Ale mám vodnatý výtok,docela dost.Mám pocit mokra,neustále,docela nepříjemné.Třeba už Ti nedorazí 😉

chilli009
19. říj 2014

@karlos12 no kéž by nedorazila... uvidíme 😵 , hezký zbytek dne 🙂

karlos12
19. říj 2014

@chilli009 Tobě také 😉

bublinka74
19. říj 2014

Holky to je bájo,krásná neděle,my si jí taky užili .....jeli jsme pak s rodinkou k babičce a tam byla kachnička 🙂 a mně furt něco smrdělo ,nejdřív voňavky,pak zelí a teď je mi na zvracení :D noo to jsem zvědavá čím to zas bude tentokrát 😀

karlos12
19. říj 2014

@bublinka74 to byl krásný den.Není nějak brzo na pachy ? Ach to tělo.No uvidíš. 🙂

bublinka74
19. říj 2014

@karlos12 tj nooo mně smrdí pořád něco 😀 😀

majkylove
autor
19. říj 2014

@terezapetrova alba máte super,doufám že budou přibívat 🙂 a s těma testama ti teda nevím,je to nějaký zvláštní,ono prý každý tělo na to nereaguje,možná by to chtělo tu konzultaci s dr a ten ti přesně řekne dle utz,vyptala bych si to 🙂 a holt teď budeš muset taťku navštěvovat ob den,nedá se 😀

majkylove
autor
19. říj 2014

@bublinka74 a mě nesmrdí nic,tak si vyber 😀

terezapetrova
19. říj 2014

@majkylove no jo ja mam asi i min fotek nez jiny mamy, musim vic fotit, prece jen na stari budu třeba mit jen ty fotky 😀 dd 🙂 🙂 asi , ze nejakym zpusobem to s dr probirat budu nejpozději v listopadu na preventivce. btw na zítřek taky drzim palce 🙂 a dej vedet kocicaku 🙂

majkylove
autor
19. říj 2014

@terezapetrova tak žádný flákání a fotit,fotit,fotit 😀 určitě dám,hned jak dojdu domů podám hlášení,už mám trochu nervíky.... 🙂

bublinka74
19. říj 2014

@majkylove žádný nervíky a zítra foto :D

terezapetrova
19. říj 2014

@majkylove ano prosim a ano hlasit se to musí 😉 ale neboj, vse bude ok, posilam pusu na brisko 🙂

majkylove
autor
19. říj 2014

@bublinka74
@terezapetrova děkuju holky,jste fakt zlatý :-******

mysackovi
19. říj 2014

Ahojky holky moje :-* ....omlouvám se za svou absenci, ale je toho teď na mě nějak hodně :-/....pořád se něco děje, někde lítáme, jezdíme za dědou do nemocnice....celkově teď nezvládám spoustu věcí....ona není ani nálada, chuť a síla....začínám být vyčerpaná.....
mám skvělého manžela, který je mou největší oporou....dokonce mi udělal překvapení a od čtvrtka nám objednal wellnes...jedem na chatu až do čtvrtka, abychom si odpočinuli a vyčistili hlavy...je prostě báječný......ale děsně se bojím,páč nejspíš budou dědu v úterý operovat a šance přežití je malá ☹
a jakpak se máte vy? ....koukám, že to tu pořád krásně žije....to je dobře🙂

mysackovi
19. říj 2014

@majkylove .....ahojky :-* ... budu zítra na tebe myslet....ať je vše, jak má být 😉
uteklo to 🙂

majkylove
autor
19. říj 2014

@mysackovi děkuju moc 🙂

bublinka74
20. říj 2014

@majkylove nemáš zač tak šup pak nové info ju 🙂

bublinka74
20. říj 2014

@mysackovi ahoj kočoko 🙂 koukej si pořádně odpočinout holka 🙂 ,to chce jednou za čas opravdu pořádně 😉

karlos12
20. říj 2014

@majkylove krásné ráno,myslím na Tebe. 🙂