Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
27. říj 2014

@bublinka74 taky doufam ze utrous pomuze, treba fakt hned prvni cyklus, jsem rada ze me tu podporujete, moc si toho vazim, nebyt vas tady tak nevim, muj tomu nerozumi, ani radsi nechce a nikomu jinemu se tu nemuzu sverit, bo segra nam zakazala se o tom bavit s kymkoliv. Takze mi to pomahate, fakt 🙂 juj tak treba se tam fakt u tebe neco klube 🙂 vsechno tomu nasvedcuje, tak bych ti to moc prala, uvidis, dej pak 30. vedet, co kontrola, drzim palce 🙂

martinalinda
27. říj 2014

@sleepers juj to by bylo fajn, ja jsem 19DC, takze mi ho napsala, jen jsem si vyzvedla recept, mam to brat 16-25DC (rano a vecer 1 tabletu), tak doufam ze to bude ok, protoze kvuli tomu ze mam ruzne cykly, pred injekci az 40 dni, predtim jeste i 33,35, minuly po injekci jsem mela 24dni, tak fakt nevim, kdy je ovulace, aby totiz nebyla nekdy mezi 16-25DC, pry se rika ze by ten utro mohl zastavit ovulaci, tak nevim to jsem cetla vsude mozne, takze je lepsi ho uzivat po ovu, aby pomohl hormonama k udrzeni, tak nevim teda, moc se v tom nevyznam.

bublinka74
27. říj 2014

@majkylove joo četla jsem toho dost o zimnici a tak a je divný že mi je tak posledních 8 dnů a blbě tak 4 dny a tak,noo necháme se překvapit 😉 😉

chilli009
27. říj 2014

@martinalinda jé, tak to si myslím, že je šance, že u Tebe někde bloudí oplozený vajíčko a hledá tu nej pozici k uhnízdění 🙂
Po ovulaci nastává 15. – 26. den třetí fáze cyklu – luteální (v překladu žlutá fáze, je to spojeno s tvorbou žlutého tělíska. Žluté tělísko vzniká ve vaječníku z buněk prasklého folikulu). V luteální fázi začíná stoupat hladina hormonu progesteronu, jehož hlavním úkolem je příprava a udržení těhotenství.

Progesteron je produkovaný právě buňkami žlutého tělíska. Tento hormon vede také ke zrání děložní sliznice, aby byla schopna oplozené vajíčko přijmout. Nedojde-li k oplození, žluté tělísko zaniká, klesá hladina hormonů a dochází k poslední – menstruační fázi, a to 27. – 28. den, kdy je děložní sliznice společně s neoplozeným vajíčkem odplavena menstruační krví.

Takže držím pěsti ať to klapne a najdeš na testíku za těch 10 dní dálnice. 😵

bublinka74
27. říj 2014

@martinalinda tak aspoň,že ti to trošku pomůže tu,to jsem ráda a chápu Tě naprosto ,no uvidíme,nebjte hned písnu,zkusím si udělat 30.první test když to nedostanu,měla jsem to dostat dnes správně,ale moje tělo je divné 😀 😀

chilli009
27. říj 2014

@martinalinda takže to, že tam viděla žluté tělísko je moc dobře !!!!

martinalinda
27. říj 2014

@chilli009 🙂 no me se to taky nejak nezdalo, mam sliznici vic jak 7mm velkou, rikala ze je dobra, a nijak neklesala, takze jsem si jeste rikala ze snad neni vse ztraceno, a to ze tam bylo telisko je taky dle me dobre, jak pises, ze ta ovu fakt byla, ted je otazka zda bylo vajicko schopne i ne...ale tak dulezite ze tam bylo telisko, minuly mesic nebylo vubec, takze byl anovulacni cyklus. No uvidime co se teda bude dit, ale piju ten nosifol, tak jsem si rikala zda bude mit treba efekt, ale pokud odejde, je jasne ze prisla ms, ale zatim si myslim ze tam nejaka malinkata sance je, vetsinou byla ovu tak kolem 18-22dne, coz by mohlo sedet. Necham tomu volny prubeh a uvidime, pristi mesic vemu utrouše a budem se sanzit dal, kdyz to nevyjde. Diky za info, porad jsme hledala, kde je to dobre vysvetlene, diky za vse, podporu a tak, uz mam lepsi naladu 🙂

martinalinda
27. říj 2014

@bublinka74 diky fakt, jsem klidnejsi 🙂 a kdyz bylo i telisko tak je mozna jeste sance ze byla i ovu a treba jak pise @chilli009, treba vajicko nekde bloudi. Ona to asi na utz ani nemuze videt ne, dokud se neuhnizdi...je to jen mala sance, vim, ale aspon neco me drzi nad vodou, rekla neprestavejte se snazit, takze to dnes pojistime. A ty se urco ozvi, vsichni tady budeme nedockavi az se ukazes 30 s // 🙂

bublinka74
27. říj 2014

@martinalinda děkuji kočičko,třeba se někde kutálí vajíčko jedno 🙂 ,já uvidím nooo 😉 pořád čekám že ms dorazí 😕

sleepers
27. říj 2014

@martinalinda ja jsem dnes 18dc a nastesti mam vzdy cyklus +-1 den 26 dni.
Ovulaci mi mudr.ted sledoval na uz a pravidelne mi bral i krev. Do ovulace vse ok ale po ovulaci vse spatne. Progesteron mam nizko. Takze hadam, ze az k nemu v patek prijdu, tak ho taky dostanu.

Taky jsem cetla, ze muze ovu zastavit, tak hlavne vse dobre nacasovat a snad se nam brzo zadari.

chilli009
27. říj 2014

@martinalinda sliznice 7mm tak to je paráda, myslím, že šance je veliká

martinalinda
27. říj 2014

@bublinka74 treba se kutali 🙂 nekde... 🙂 nedorazi, po tech priznaich uz by nemela...drzim pesti.

@sleepers tak to me krev nebrali nikdy, jen pri prvotnim vysetreni na genetiku, kde je vse v poradku, ale jinak mi ovulaci sleduje utz, a vetsinou dorazim kdyz uz je po ovulaci, tak pred 3 mesici mi zmerila folikul, to byla pravda, a to mi pak bylo tak zle..ale ted jsem vzdy prisla pozdeji, takze bylo jen telisko. No tak uvidis, ale je dobre ze na to prisli driv, a nasadi ti co ti pomuze, bude to dobre, musime verit 🙂

chilli009
27. říj 2014

@martinalinda ovulace byla určitě, protože prasknutím vajíčka se vytvořilo to žluté tělísko

martinalinda
27. říj 2014

@chilli009 obvykle bych rekla ze takto ke konci cyklu, by uz sliznice mela klesat a to jsem pila kontryhle, diky ni mi narostla, prestala jsem ho v patek pit a dneska byla porad 7mm, takze je tak to urcite dobre, tak uvidime, zvedlas mi naladu, ze to nebude az tak spatne, moc dekuji 🙂 treba se to fakt podari a budeme stastni.

bublinka74
27. říj 2014

@martinalinda taky bych si to už přála 😕 dala bych miláčkovi hezký dárek k svátku 🙂

chilli009
27. říj 2014

@martinalinda neděkuj, píšu jen co si myslím, já jsem toto řešila před skoro 3 roky a aspoň se mi to zase vrací, teď jak se snažíme, tak mi přijde, že nic nevím 😀 , já mám ovulaci kolem 20 - 21DC, takže na UTZ jdu už 15 den a uvidíme co mi na to řekne doktorka ( 15.den je pátek, tak raději jdu dřív ), snad bude folík dost veliký a sliznice ok

chilli009
27. říj 2014

@bublinka74 už máte jistě zaděláno 😵

bublinka74
27. říj 2014

@chilli009 noo nevím holka nevěřím tomu moc,jediné co je že před tím jsem měla premenstr.syndromy,ale fakt je to ted jiné a hlavně to bylo k cystě a jestli to ted dostanu tak jsem případ prostě 😀 😀

martinalinda
27. říj 2014

@bublinka74 no to ja taky, mame obe dve Martiny 🙂 tak by to pro ne bylo pekne prekvapeni, to verim. No uvidime, u tebe jsou urcite vetsi predpoklady nez me, tak uvidime, budem si drzet palce 🙂

@chilli009 ale jo, je treba, zvedlas mi naladu a jsem rada ze to treba neni vse uplne ztraceno, zkusenosti uz mas, a vis o cem mluvis to ja jsem poprve s temito naladami, zadne mimi jeste nemame, takze prvozkousecka 🙂 no ja si taky myslim ze jsem na utz mela jit driv a ne az v den ovulace, to uz taky muze byt po tak jako to bylo ted. tak to v patek poradne priprav, at ti rekne dobre zpravicky, ze je folik veliky a ipripraveny na prasknuti, budu drzet palecky, aby to vyslo a kdy jdes k doktorce, ted v patek?

bublinka74
27. říj 2014

@martinalinda tj to máme Martínky 😀 noo já držím také všechny palce nám všem co čekáme 😀 😀

chilli009
27. říj 2014

@martinalinda díky, no jinak mě přijde, že si nic nepamatuji a jsem jak kdyby jsme se snažily poprvé, na UTZ jdu až 7.11. , tak uvidíme, piju kontryhel 2x denně, tak uvidíme a zobu kyselinu listovou
Jinak mám doma taky Martina 🙂 😀

bublinka74
27. říj 2014

@chilli009 všichni ty Martínky néé 😀 😀 hele kočko já si taky připadám že jsem ještě těhotná nebyla nikdy 😀 😀

chilli009
27. říj 2014

@bublinka74 no, já úplně, jak se říká, vše člověk rychle zapomene a je to pravda, dceři budou teď dva roky a přijde mi, že už si nepamatuji ani jak byla pidimimi natož jak mi bylo během těhu atd.
Teď jsem zase ve stádiu 🙂 , že chci být těhu hned a teď, tak je manžel ze mně hotovej, ale víte jak, která být nechce hned a teď, že 😀 . No uvidíme snad se brzy zadaří 😵 .

bublinka74
27. říj 2014

@chilli009 já teď hned nikdy nechtěla,prostě jsme řekli,že nějak chcem a čoveče vždy to trvalo ty 4,5 cyklů a to jjsem byla mladá že 😀

chilli009
27. říj 2014

@bublinka74 já teď hned, když to nešlo po tom půl roku no 😎

bublinka74
27. říj 2014

Jááá chci taky hned téééééééééď 😀 😀 😀

chilli009
27. říj 2014

@bublinka74 😀 však už jistě jsi 😵

bublinka74
27. říj 2014

@chilli009 nevím,nějak se tomu bráním až to uvidím ....bude to něco jiného 🙂

terezapetrova
27. říj 2014

@majkylove tak drzim palce u tech tchynovcu, 😉 ja tohle uplne neznam, ja uz Mirovu maminku nezazila /zabila se v aute ☹ /, ma jen babicku, na jednu stranu i kdyz to asi vyzni hrozne jsem rada, ze tchyni nemam a na druhou stranu je mi lito, ze Mira uz nemá mamu

terezapetrova
27. říj 2014

@chilli009 tak to jsem rada, centrum asistovane reprodukce jsme zatím nezkouseli, mozna by jsme tam sli spis kdyby jsme nemeli ještě zadne dite a slo by tedy o prvni a třeba jedine, a pak nevim jestli by byl manza ochotny, mam pocit, ze on by to nechtel, pokud by to slo prirozene tak asi jo ale kdyby se tomu muselo hodne pomáhat tak nevim 😕