Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
28. říj 2014

Dneska krásný den co,taky koukáte na pohádky 😀 já ležím a čučím na mou Kaňku do pohádky ,koukala jsem na ní jako malá 🙂 krásný den všem

nonacek
28. říj 2014

@bublinka74 Ahoj,jo taky jsem zapla telku..... a uzivam volna.... , jinak zkazila jsem si náladu Já blbec, proste zítra má dorazit mrcha a Já nevydržela a testla jsem a........a nic. Tak asi zítra dorází,asi určíte... 😭😭😭

bublinka74
28. říj 2014

@nonacek ahojky,proč blbec 😉 hele třeba je ještě brzy na testování 🙂 já vyčkávám na 30 DC 🙂 a někomu se ukáže čárka až týden po vynechání hmm 😉

nonacek
28. říj 2014

@bublinka74 jenže je to 13 dni po ovu to už by měl byt pravdivý Já nevím......

bublinka74
28. říj 2014

@nonacek tak to já mám taky,ale nemusí to být,každý má hladiny HCG jinak hmmm ,mne u kluků to bylo u každého jinak 🙂

nonacek
28. říj 2014

@bublinka74 tak díky..... tak se budu snažit este doufat.... přeji krásný den...😉😉😉

mischel26
28. říj 2014

ahojky, díky za přivítání @majkylove koukám, že jsi právě těhotná, tak neplaš...nestalo se nic, prostě to bylo zamlklé těhotenství, příčiny samozřejmě nevím, ale měla jsem dost stresu, páč jsme se stěhovali a malý byl dost náročný, rostou zoubky..tak se to možná přičetlo...tak hlavně ty buď v klidu...

karlos12
28. říj 2014

@bublinka74 ahoj,já u telky a pohádek sedím až reď.Dopoledne jsem vozila hlínu a sázela cibulky kytiček a přesazovala chryzantémy z květináčů.Třeba z nich něco bude.Ale je nádherně.Šla bych na procházku,ale jsem sama doma a samotné se mi ven nechce.

martinalinda
28. říj 2014

@bublinka74 @chilli009 - je to sranda, ze mame vsechny tri Martiny...je tu jeste nekdo ? 🙂 No tak uvidime co bude, snad jim aspon jedna z nas da pekny darek ke svatku. Nejvic teda to vypada u bublinky 🙂

martinalinda
28. říj 2014

@terezapetrova diky, dneska jsem uz docela ok, nejak jsem na to vse nemyslela, bricho me porad boli ale nedokazu rozeznat zda je to z prichazejici ms nebo z neceho jineho, tak ted budu asi cekat a uvidime, ja prave ani nevim kdy to mam dostat, protoze predchozi ms prisla uz 24DC, ta predtim po skoro 50dc - dostala jsem vyvolavacku, no a ty predchozi tak 35,33,31...bylo to ruzne, pod 30 jsem nesla, tak ted fakt nevim co mam cekat, asi az to prijde, nic jineho mi nezbyva. A nebo se muze stat, ze treba uz neprijde.

martinalinda
28. říj 2014

@karlos12 tak to my dneska taky na zahrade makali, presazovali, davali novou latku na hlinu a do ni sazeli nove smrcky, trezalky, zakrsle borovice a levandule, tak jsem zvedava zda to vse zimu prezije, byl tu i zahradnik tak nam radil, co kam mame dat, jinak cely den jen hrabani se v hline, kopani motykou a rycem..zadna slast, ale vypada to pekne 🙂

bublinka74
28. říj 2014

Tééda holky Vy makáte pěkně .... 😀 já se dneska výslovně fakt válím 😀 noo uvidíme @martinalinda....ono se říká ,že někdy u těch nepravidelných ms je taky šance na otěhotnění,ani nevíš jak prý 😀 necháme se překvapit děvčátka 😉 ,mně je tedy furt stále na blinkání,pocit a občas mi škubne v prsou ,ale co to bude až to bude 😲 no to poznáme ,třeba nový syndrom ms 😀 😀

karlos12
28. říj 2014

@martinalinda to jste mnohem dál.Teprve začínám.Nevěděla jsem jak miláčka donutit něco venku dělat ( má plno práce a ještě musíme dodělat horní patro,ale zahrádku chci také hned 🙂 ),tak jsem si občas koupila néjakou kytičku.Ale dnes jsem sazela cibulky z jara,co jsem měla na stolech.Už se strašně těším na celou zahradu,to bide super relax.Ale je pravda že mi stačilo trochu a záda bolí jak šlak,mam načato z prace,neustálé tahání se s lidma.A co jinak,je líp ?

bublinka74
28. říj 2014

@karlos12 se máte holky 🙂 my s miláčkem pěstujem na balkoně akorát bylinky ,ale kdyby jsme měli zahradu to by bylo supér ,miláček by tam i spal 😀 ,ale nemáme tak se nedá nic dělat nooo 🙂

karlos12
28. říj 2014

@bublinka74 zase máte jiné věci.Já mám spíš jiloviště,ale jednou to zahrada bude.

chilli009
28. říj 2014

@martinalinda tak u nás dárek k svátku taťkovi Martinovi v podobě pozitivního testu nehrozí, u nás se bude v době svátku teprve pracovat na mimi 😵

bublinka74
28. říj 2014

@chilli009 uvidíš třeba néé 😉 u nás se pracovala kolem mého svátku,tak možná kdo ví ..a měla jsem nejvíce plodné dny kolem 21.října ,,,jestli to vyjde,tak půjdu do kolen 😀 😀

chilli009
28. říj 2014

@bublinka74 u nás pokud to bude vše ok, tak se budeme snažit 10. - 13.11. 😵 a Ty si připrav na 30.10. polštář pod kolena, aby Tě nebolela 😀 , každopádne do vánoc snad budeme všechny co se snažíme těhule 😵

bublinka74
28. říj 2014

@chilli009 proč polštář pod kolena ??? 😲 😲

pedotra
28. říj 2014

Ahoj holky tak mam zpozdeni dnes uz 5 den tak jsem zkusila udelat test a vubec nic.
Tak se zitra objednam k mudr.

bublinka74
28. říj 2014

@chilli009 jooo už jsem pochopila 😀 😀 to mám dlouhé vedení ty wogo 😀

terezapetrova
28. říj 2014

@bublinka74 hm u me dnes po krvi uz zase minimalni pamatky ja neviiim když zacnes testovat?? 🙂

bublinka74
28. říj 2014

@terezapetrova jooo no vidíš tak uvidíš ...třeba se taky dokutálelo 😀 ,já až toho 30.

terezapetrova
28. říj 2014

@janajens tak to joo 🙂

terezapetrova
28. říj 2014

@martinalinda presne tak nadeje umira poslední 🙂 ja jdu dnes honem brzy do hajan, synek mi ted vstava ve 4h rano 😠 🙂

terezapetrova
28. říj 2014

@bublinka74 😀 tak to uz mas jen 2 dny juu Ja to asi zkusim az za tyden v pondeli, jdu spat jsem vyrizena, Vojtik je fakt raditel 😀 ale milovanej to vis 🙂

bublinka74
28. říj 2014

No uvidíme,byla jsem na návštěvě odpo a vše mi tam smrdělo u kamarádky,nejdřív voňavka bytu a apk voňavka jejího syna ...fuuuuuuuuuj blééé 😀 😀

janajens
28. říj 2014

@terezapetrova snad se nam vsem zadari

kija
28. říj 2014

@majkylove Já vím, jsem hrozná, ale těžko se zvolňuje s těma dvěma pracema :-/ Smlouvu na obě mám do konce prosince, pak uvidím, jak to bude, tu druhou do konce července, to tam už nebudu 😀 Juu, tak si to užijte na wellnessu! Co vlastně děláš za práci, že budeš mít neschopenku? 🙂 Neboj, to bude dobrý, je teda taky pravda, že po screeningu jsem si oddychla 🙂 Ale nejbližším jsme to taky říkali už předtím. Těm ostatním až teď. Pár foteček z ultrazvuku a tak jsem přidávala zrovna dneska do alba, tak se kdyžtak mrkni k mně do fotoblogu 🙂

@marketat Jeejda, chřipajzna, už je to lepší? To zvracení Ti teda nezávidím, já už vůbec, ono i celkově to bylo tak 4x tipuju, takže pohoda 🙂 Akorát mi přijde, že jsem protivnější a náladovější a mívám takový ty chutě na něco, zrovna dneska večer na maliny, naštěstí byly mražený v mrazáku 🙂 Tak budu držet pěsti na screening 😉 Já jdu ve čtvrtek zas na poradnu.

martinalinda
29. říj 2014

@karlos12 tak neco malo jsme udelali, jeste nas toho dost ceka, a ja...no po dnesnim rozhovoru s nasima, kdy jsme se zase chytli nic moc, nevim co jim porad hrabe, jeden den jsou nastvani na segru a pomalu se hrouti svet tim jejim otehotnenim, na druhy den ji zas brani, a pomalu obhajuji...no ja to nechapu, a me pak reknou ze jsem porad negativni, atd...pritom to neni pravda, ja se raduju z kazde blbosti, jen o tom oni treba nevi, nemusi pred nema vsechno vykladat a s manzelem se mame fajne, davame si drobne darecky, smejeme se, uzivame si sebe a to si myslim ze je dost radost, ja jsem spokojena, jen proste u nich jsem porad negativni, vse mi vadi, jsem nastvana...no cemu se divi, kdyz takto meni nazory, pak po me porad neco chteji ve chvli kdy nemuzu, pak zase se ji nelibi co delam, tak z jejich strany je to porad zaminka k negativnimu chovani, ale oni nechapou ze to mam jen kdyz porad s nema neco resim, s jinyma je to super...tak jsem ted nejak nasrana..nevim co jim preslo pres nos