Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

merilinka
23. lis 2014

@aqua12 gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!! ,držím palečky 😵 😵

majkylove
autor
23. lis 2014

@bublinka74 ahooj,to už by stálo aj za vyzkoušení testíku,ale nebudu pokoušet 😀 my byli včera sednout s kamarádama a oznámit že čekáme prcka,teď už to ví fakt všichni tak jsem vstávala před chvilkou a jsem unavená jak kdybych flámovala s něma,ale bylo to suprový úplně 🙂 já vařila včera znojemskou s rýží a dnes máme řízek a br. salát,no a popapkáme a jedem do aquaparku,naložím se do vířivky a ani se nehnu,toť můj den 😀
@aqua12 Gratuluju!!!!

bublinka74
23. lis 2014

@majkylove krásný no vidíš kočko ...my jdem s miláčkem zítra do aquaparku,taky se zas těším ,chodím každý týden a je to moooc příjemný ...testí zkusím počkám až do toho 30.11. nespěchám v klidu .... 🙂

majkylove
autor
23. lis 2014

@bublinka74 30.11 má moje sestra narozeniny tak budu doufat že ti to přinese štěstí 😅

aqua12
23. lis 2014

Děkuji holky...doufam že už nam to konečně vyjde. Uz jsme meli jeden samovolny potrat...tak mam strach ☹

bublinka74
23. lis 2014

@majkylove děkuji,nějak na to nemyslím ...těším se na folikumetrii 😀

chilli009
23. lis 2014

@aqua12
gratulace 🙂

@bublinka74
že by ? tfuj tfuj 😵 .

bublinka74
23. lis 2014

@chilli009 to nevím ....divný první měsíc a žádné ty divné ms příznaky ani těhu příznaky 🙂 kdo ví čím to je zas ....mám divné tělo 😀 ,ale i tak děkuji

bjoucik.15
23. lis 2014

@bublinka74 tak třeba to vyšlo 🙂 Ikdyž je pravda, že ty naše těla si dělají co chtějí ☹ já tohle měla minulý měsíc a stejně ta mrcha dorazila 😠 No takže letní miminko už mít nebudu 😒 ☹

bublinka74
23. lis 2014

@bjoucik.15 to máš fuk ...mne už je to jedno,kdy mimčo bude 😀 většinou jsem byla nejplodnější u kluků tak že jsem rodila,podzim,zima 😀

nonacek
23. lis 2014

holky nevíte proc muze byt tt v den MS falesne negatyvni když je to 13 dni po ovu.

bjoucik.15
23. lis 2014

@bublinka74 no jako mě je to taky fuk, jen se modlím aby to nebyl prosinec, máme toho v rodině hrozně moc ☹

chilli009
23. lis 2014

@nonacek v den MS falešně negativní ? buď nejsi těhotná a nebo je ještě brzy na test ( záleží na tom, kdy máš plodné dny a pokud jsi je vůbec tento cyklus měla)

chilli009
23. lis 2014

@bublinka74 uvidíš 🙂 , já mám taky tak nějak všechno jinak, takže jsme asi obě mimoňky 😀

nonacek
23. lis 2014

@chilli009 nevím presne kolik dni jsem po ovu ale Můj cyklus je pravidelný 25-26dni a jestli byli plodne dny no nevím nezbývá nic jineho jen cekat

chilli009
23. lis 2014

@nonacek né každý měsíc je plodný, ovulace nemusí vůbec proběhnout a je jedno, jestli je cyklus pravidelný nebo ne, ale každopádně přeji hodně štěstí

nonacek
23. lis 2014

@chilli009 dekuji💋

sleepers
23. lis 2014

Ahoj vsem,

Gratuluju vsem co nasly vytouzene // a nam ostatnim, cekajicim, doufajicim a testujicim pevne nervy a hodne stestí

Ja jsem dnes jen tak zkusila ovu test(pry je na nem tehu znat driv nez na tehu testech) a 6 DPO tam mam 2 carky. Co si o tom myslet?
Je mozny, ze by uz byl mimous zahnizdneny?

merilinka
24. lis 2014

Ahojky holky,tak dneska si budu volat na HCG,jse zvědavá,ale čárka sílí 🙂)... a trošku z jiného soudku... jsem zaměstnaná,smlouva mi končí 31.12.2014 na dobu určitou a jsem tedy těhotná,další prodloužení nepůjde,byla jsem je záskok an dlouhodobou nemoc a kolegyňka se vrací. Odpracováno za 2 roky 270 dní mám( sice dva zaměstnavatelé,ale to se snad počítá),takže nárok na mateřskou by byl...tak ale co dál v lednu??? 😖 Těhotnou mě nikde nevezmou a myslím,že po těch komplikacích z předešlých těhu jsem adept na rizikáč. Na pracák se těhotná hlaásit taky nemůžu...takže myslíte,že posledním dnem v práci bych měla mít nemocenskou? A pak mi to celé platí zaměstnavatel? Máme dobré vztahy,zas bych nerada,aby to až do mateřské platili oni... 😀 tak nevím,poradíte??? děkuju 😀 😀

chilli009
24. lis 2014

@merilinka Ahojky, tak dej pak vědět, určitě bude HCG vysoké, když sílí. Jinak pokud to jde, tak nastup na nemocenskou ještě před koncem smlouvy, nemocenskou můžeš mít až do nástupu na mateřskou což je 6 - 8 týdnů před porodem, záleží taky jak se domluvíš s doktorem. Jinak nemocenskou platí zaměstnavatel po dobu co jsi zameštnaná ( možná dokonce jen prvních 14 - 21 dnů ) a pak ji platí stát, tedy daňový poplatníci což jsme všichni - téměř.

@sleepers Ahojky, jak moc je čárka silná ?

merilinka
24. lis 2014

@chilli009 Ahojky,děkuju moc!! Tak počkám ještě na utz 3.12. a pokud to bude vypadat dobře,řeknu to v práci,do práce musím teď aspoň do poloviny prosince,máme toho hodně.Pokud to tedy půjde a bude vše v pořádku 😵 ,děkuju

merilinka
24. lis 2014

@chilli009 a ještě prosím,kdybych šla na nemocenskou plácnu 22.12.,31.12. mi končí smlouva,po tu dobu mi to bude platit zaměstnavatel( stejně tam jsou první tři dny zadarmo tuším),co pak? Pak mi to bude platit stát,ale až od těch 21 dní? Mezi tím tedy nebudu mít nic? snad jsem to dobře napsala a děkuju🙂

chilli009
24. lis 2014

@merilinka myslím, že to automaticky dnem skončení pracovního poměru přechází na stát - sociálku, pokud máte v práci dobré vztahy, tak se poraďte třeba s účetní 🙂

merilinka
24. lis 2014

@chilli009 děkuju moc,jj,poradím,jen jsem chtěla vědět,s čím přibližně počítat,děkuju a pěkný den 😵 😵 😵

sleepers
24. lis 2014

@chilli009 ahoj, nejsou obe stejne silny ale jim k tomu nechybi.
Boli me jeste v obl.praveho vajecniku ale to mam vzdycky tak ten tyden pred MS, takze jsem v klidu.

bublinka74
24. lis 2014

@merilinka ahojky pokud máš smlouvu na dobu určitou a omarodíš a končí ti,nevadí po 21.dnech Tě vyplácí sociálka,měla jsem to taky tak 🙂 a může ti jí vyplácet rok 🙂

bublinka74
24. lis 2014

@sleepers ahojky,kočko já zas někde četla,že to prý na ovu není možné vidět,někdo píše že jo,ale prý je to jiný hormon ten LH bo co,tak Ti nevím ...držím palečky ,třeba to vyšlo 🙂 ...já také čekám ...mám to dostat za dva,tři dny,uvidíme ....nic mi není jindy mívám milion příznaků i těhu,ale dnes mi bolí levá strana a to nikdy nebylo tak vůbec nevím,asi se připravuje ms.... uvidíme ,musíme vyčkat 🙂

anna159
24. lis 2014

@sleepers....me ovu test ukázal tehotenstvi, ale později..v 6DPO mi to přijde hodně brzo, aby to ukázal. Na druhou stranu, jestli jsou ty čárky skoro stejně silný..naděje tam je. Třeba jsi otehotnela o pár dní dřív🙂

zukanak
24. lis 2014

@aqua12 Super! Doufám, že když máme podobný "osud", že Tě budu následovat. 😉 Skvělý, skvělý, skvělý!!!

majkylove
autor
24. lis 2014

@bublinka74 kočko nemělas na některýho z kluků kolíbku?