Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
4. pro 2014

@loilla ach joooo..já už se z toho asi zblázním....ale děkuju 😉

majkylove
autor
4. pro 2014

@loilla no tak určitěěě 😀

loilla
4. pro 2014

@mysackovi Věřím, ale neboj.. ono to vše přijde 🙂

loilla
4. pro 2014

@majkylove Přemýšlím jestli se mám dnes pustit do těsta ne perníčky a nebo jestli se na to mám vyprdnout... 🙄

majkylove
autor
4. pro 2014

@loilla tak těsto je vcelku rychlovka a budeš to mít aspoň nachystaný na zítřek 🙂 já sem ráda že už je mám z krku.a na vánoce už mám taky jasno co budu píct-žádný přehánění,vanilkový rohlíčky,tučňáky,linecký,išelský dortíčky,brusinkový šneky a bebe roládu a mám objednaný trubičky 🙂 a všechno moje premiéra,ale bude mi pomáhat segra,to je šikulka tak to bude určitě k jídlu 😅

mysackovi
4. pro 2014

@loilla jj jednou určitě....jen snad nebudu čekat dlouho 🙂

loilla
4. pro 2014

@majkylove Já mám právě recept od přítele tety (která je bezkonkurenční kuchařka a pekařka) a těsto má být dva dny odležené.. Asi ho udělám, je to raz dva, máš pravdu 🙂 žádný přehánění, áha.. 😀 Já perníčky, linecký, vosí hnízda, linecký a možná ořechy, uvidím. No, taky by mi mohl někdo pomoct, ale tó jó.. 😀 Mamina mě ještě poprosila, ať upeče pár kousků cukroví i jí, že nestíhá, jak chodí do práce.. Přitom ví, že dělám taky letos prvně.. No, bude to prča.. 😀 Jinak jakó.. Fakt obdivuju, že nechceš vědět pohlaví! 😀 Já teď brouzdám na netu, chtěla jsem objednat zas nějaké oblečení... Jenže toho neutrálního je taaak málo a ani se mi nelíbí.. A hlavně nechci vše bílý... Takže... ať už to ví a můžu si objednávat buď to růžové, žluté, fialkové a nebo to modré, zelené.. Fakt, smekám před Tebou.. 😀

loilla
4. pro 2014

@mysackovi A jak dlouho se snažíte, jestli se můžu zeptat? 🙂

majkylove
autor
4. pro 2014

@loilla tak se budem v tom pečení aspoň podporovat 🙂 no a není co obdivovat že nechci vědět pohlaví,překvápko je překvápko,ale už teď mi to leze na mozek 😀 a víš co,já hadříky moc právě kupovat nebudu,po novým roku si pojedu prohrabat věci od sestřenky a říkala že má i dost neutrálních a hlavně holky co už děti mají tak mi radily ať si koupím těch nejmenších jen pár kousků,že víc nemá cenu,takže jak dorazíme z porodnice vyrazíme do tesca nebo vlastně kamkoli a barvu hned začnu dokupovat,to bude pohoda 🙂

loilla
4. pro 2014

@majkylove Tak jooo... já si teď udělala těsto na ty perníčky, máček, pche.. :D No já chci právě koupit ty větší balíky, co někdo prodává.. Kde jsou velikosti třeba do roka.. 🙂 Jo, myslíš, že budeš po porodu chtít courat po krámech, jo? 😀 Já se spíš budu doma držet za hlavu a nebudu vědět co dřív.. .-D

majkylove
autor
4. pro 2014

@loilla toš těch pár dní to v bílé vydržíme 😀 nebo je internet že jo a babičky a návštěvy,já bych se toho nebála 😀

loilla
4. pro 2014

@majkylove No já se právě bojím.. 😀 Návštěvy.. hm, tak k nám přijde první návštěva tak po měsíci, než se vzpamatuju.. 😀

majkylove
autor
4. pro 2014

@loilla no teď se to nedá říct,uvidíme až potom jaká bude realita,holt se bude muset taťka starat taky o sto šest když to bude náročný 🙂

loilla
4. pro 2014

@majkylove Taqk to je jasný, že se musej i chlapi zapojit.. 🙂 Jen ten můj... práce, fotbal a do toho bude lítat kolem stavby baráčku.. ten to bude mít náročný už takhle.. 😀 A jak si to vůbec oznámila polovičce? A kdy? 🙂

bublinka74
4. pro 2014

@majkylove nooo super,schvaluji nemá cenu nakupovat hafo věcí 🙂 jooo a vezmi to pak rovnou ze sálu do Tesca :D :D

majkylove
autor
4. pro 2014

@bublinka74 jooo že?já budu totiž po porodu úplně vpoho takže proč ne že 🙂 😀
@loilla hele to zmáknem,určitě jo a bude tady chodit na porady a psychický vzpruhy k zasložilé matce tadyk 😀
manželovi sem to oznámila až po týdnu co sem měla pozitvní testy,přišel z práce a já mu dala krabičku(mám to v albu tak mrkni) otevřel a bylo,co jako,fakt jako,jak jako? 😀

bublinka74
4. pro 2014

@majkylove jasné holky beru ,budu dělat poradkyni na dálku ,mile ráda 😀 a proč né,porodíš ,vyběhneš řekneš díky a půjdeš na nákup 😀 😀

majkylove
autor
4. pro 2014

@bublinka74 jasan 😀 seš naše zlato :-******

bublinka74
4. pro 2014

@majkylove ráda děkuju 😉 ,už zaučuju další 40 tku ,potkala jsem kámošku,bylo jí před měsícem taky 40 😀 a chtějí s novým mužem mimčo a taky už rok zápasí,noo a koukala na ovulační testy jak trubka 😀 😀 ,jako já ,tak j 😀 í zaučuji 😀 😀

majkylove
autor
4. pro 2014

@bublinka74 to jsou starosti co 😀 aspoň tím pěkně mládnete 😅

bublinka74
4. pro 2014

@majkylove tj nooo ,ona už má 16 letého 😀 ,jsme mladé kočky 😀

martinalinda
4. pro 2014

Ahoj holky,
jsem tu po delsi dobre, nejak nestiham, v praci mazec, nasi jsou ted pryc, takze vedu celou firmu, resim porad nejake prusery a na tehu nejak neni mysleni. Hlavne i kvuli tomu ze jsem to teda tech 14 nedostala, jak jsem dle dr mela cekat, takze nic, dneska jsem si opet zasla pro novou injekci :( takze budu cekat az to zase prijde pomoci hormonu...uz nechapu, nejak to nemam ani cas resit, do toho nespokojena zamestnankyne, ktera hazi spinu na me i segru, porad se ji neco nelibi, a kope kolem sebe, prikazuje tatkovi (sefovi) co ma delat...no myslim ze v lednu poleti okamzite...dela ve firme jen zle, a tyto kecy posloucham denne v praci a do toho se pred vanoci vseho nakupilo, ze nebyl cas ani sem zajit a pokecat si, procetla jsem vse.
Vitam tu vsechny nove kocky a preju jim uspesne tehu at uz pokracujici nebo teprve zacinajici (snazilky). Verm ze se nam vsem co nejdrive podari, ja uz to taky vzdala ze proste letos asi je utrum, a ze se to uz nepodari, tak pred stedrym dnem si pujdu jeste na kontrolu ovu a pak uvidime, asi by to byl zazrak videt // na testu po silvestru. To by nebylo ani mozne.
Jinak krasna vanocka 🙂
A taky krasne rostouci briska 🙂
Bubli a co ty, jak se vede, jdes ted za chvili na tu kontrolu ze? tak pak dej urcite vedet.

bublinka74
4. pro 2014

@martinalinda ajooooooooj kočičko,myslela jsem na Tebe kde lítáš 😉 ,noo to máš děs v práci tedy 😕 jo jo ,jdu v pondělí na foliku ...a první vysledky krve 🙂 včera byl krásný ovu 9DC,tak uvidíme co bude říkat pan doktor ,to víš že písnu,ukaž se častěji !!!

mysackovi
4. pro 2014

@loilla no teprve přes půl roku...ale přijde mi to věčnost....miminko už chceme víc jak přes rok, ale snažení nešlo bohužel dřív :-/

loilla
4. pro 2014

@majkylove k zasloužilé matce.. 😀 😀 koukala jsem, kjáásnej nápad! 🙂

loilla
4. pro 2014

@martinalinda Ahojky, děkuji za přivítání!!! 🙂 Určo se zadaří! Ono většinou to je, že jak to vzdáš nebo to vypustíš, tak se najednou povede.. 🙂

loilla
4. pro 2014

@mysackovi Tak půl roku není ještě tak hrozné... Určo to brzo vyjde!!! 🙂 U doktora si byla? Řeší to nějak?

bublinka74
4. pro 2014

@loilla si nějaká vtipná 😀 😀 😝

loilla
4. pro 2014

@bublinka74 porodíš, řekneš díky a jdeš na nákup... tak teď jsem málem spadla ze židle.. 😀 😀 😀

bublinka74
4. pro 2014

@loilla jasně až budete rodit budu taky s Váma na telefonu 😀 😀