Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

l_baruska
8. pro 2014

Tak hlásím, že začíname znovu jjsem 3DC a po půl roce užívání prášků mám nařízenou přestávku, takže jsem bez tabletek, a doufám, že si snad už konečně k nám miminko najde cestu. Nakoupila jsem ovulační testy a tak 10. den začínám testovat. Jsem sama zvědavá, jestli budu mít první přirozenou ovulaci.

loilla
8. pro 2014

@bublinka74 Držím i u nohou!!! 🙂

sleepers
8. pro 2014

@bjoucik.15 To mi ani neříkej. Já zrovna beru clostík už 3.den. Ale myslím si, že je to dost individuální. Spousta ženských po těch lécích otěhotněla a bez problémů. Ale je jasný, že to pro tělo není nic extra 😒

chilli009
8. pro 2014

@sleepers určitě to výjde, hodně štěstí

chilli009
8. pro 2014

@bjoucik.15 tak uvidíš, testuj než to nedostaneš, třeba ji máš vážně posunutou na dýl, to může být klidně taky možný

chilli009
8. pro 2014

@bublinka74 držíme i s dcerou 🙂

chilli009
8. pro 2014

@sleepers já jsem brala clostík dva cykly a vypadalo to na dvojčata před ovulací, doktor mi říkal, že jsou folíky velký téměř stejně, že je klidně možný, že pokud to klapne, že to mohou být dvojky a nakonec se chytlo jedno 🙂 , záleží jak je na to tělo připravený a jak moc to zabere, uvidíš

bjoucik.15
8. pro 2014

@sleepers je to individuální,ale nechtěla bych 🙂
@chilli009 dnes opět nic :( no snad ale i tak tomu nevěřím, ovulace později je špatná, vajíčko se nemůže uchytit

bublinka74
8. pro 2014

Ahooooj holky všem 🙂 ,tak jsem úplně mimo,co by jste na to řekly jooo .Doktorka jukla ,levý vaječník totálně v prdeli zjizvený cystama,pravý celkem v poho,zdálo se jí ,že ovulka proběhla,vejcovody průchozí a pozor v děloze něco je o velikosti 4mm,zatím jen nějaká bublinka a že neví ,že je to možná vajíčko ....noo tak asi tak,joo hormony v naprostém pořádku úplně vše .....tak a 🙂 ted co ...

janajens
8. pro 2014

@bublinka74 no to je ale zahada tak treba to bude mimi nakonec bez pomoci

chilli009
8. pro 2014

@bublinka74 jééé, to ono vel. 4mm by mohla být dutinka v ,které se později ukáže tečka 🙂 tu jsem tam taky teď naposledy měla 🙂 , na kolik máš výšku sliznice ?

chilli009
8. pro 2014

@bublinka74 sliznice by měla být min. kolem 9mm, aby byly ideální podmínky pro dobré zahnízdění

bublinka74
8. pro 2014

@chilli009 to mi neřekla,ale řekla ,že je zvětšená 😀 ,ale myom a nic takového to není řekla,kdy jste měli pohl.styk,říkám byla i ovulka před 6 dny ....a byl sex,prý tak uvidíte ....nooo ,že by váček ??

bublinka74
8. pro 2014

@chilli009 viděla jsem to,je to uvnitř dělohy pěkně takový malý prostě jako kolečko,nebo oválek 😀 nebo jak to nazvat 😀

bublinka74
8. pro 2014

@janajens nooo ti fakt nevím,zvláštní nooo 🙂 ,kéž kdyby ,je malá šance z jednoho vaječníku 😕

majkylove
autor
8. pro 2014

@bublinka74 houbýýý 😨 takže teď zas čekat do ms nebo jáák?hej kdo to má vydržet taký čekání a napínání ale 😀

chilli009
8. pro 2014

@bublinka74 jj, gestační váček 🙂 , kdy to máš dostat ? zašla bych 10dní po ovu na krev a pokud bude HCG pozitivní, tak bych šla za další dva dny znova a jakmile poroste, mazala bych hned pro Utrogestan nebo Duphaston na udržení.

janajens
8. pro 2014

@majkylove ahojky tak jak jsi dopadla mas pro nas novou fotecku

janajens
8. pro 2014

@bublinka74 no kamoska ma tri deti z jednoho vajecniku takze i zazraky se deji

bublinka74
8. pro 2014

@majkylove cooo houby 😀 já nic nevím 😕 ,ale co vím,že před 14 dny u mého gynekologa,byla děloha čistá 😕

bublinka74
8. pro 2014

@chilli009 já dostat ...cca 19.12 ...pokusím se to ohlídat tedy 🙂

chilli009
8. pro 2014

@bublinka74 né, vážně nebo si zajdi ještě k doktorovi, jeslti by Ti nenapsal recept a kdyby byla krev pozitivní, jestli to nemáš nasadit ? já mám doma prášky a po ovulce nasazuji a pokud by se zadařilo a byl test pozitivní budu pokračovat v braní 🙂

bublinka74
8. pro 2014

@chilli009 noo já budu stejně zítra volat na gynek.dělal mi stěry a odběry před 14 dny ,tak k vůli výsledkům,tak to hned sestře řeknu 🙂

terezapetrova
8. pro 2014

@bublinka74 nene , to by bylo supr kdyby se na Tebe usmálo stesti 🙂

bublinka74
8. pro 2014

@terezapetrova děkuji třeba ju ... všude o tom čtu ,že holky měly po ovulce váček 5,6 mm tak to odpovídá 🙂

terezapetrova
8. pro 2014

@bublinka74 budu moc drzet palce 🙂 moc by jsi si to taky zaslouzila 🙂

bjoucik.15
8. pro 2014

@bublinka74 tak snad to je miminko 🙂

Jinak holky, už vážně nevím co to znamená a zda dělat stále ovu testy?... dneska večer mám dle hlenu klasický neplodný dny...tak to už určitě ovu neproběhne.... ☹

bublinka74
9. pro 2014

Holky bylo by to zajímavé,uvidíme ..to by byl fakt vánoční dárek 🙂 ,ale z toho levého vaječníku jsem byla špatná,ukazovala mi ho ,fakt zjizvený cystama a endometriozní ,jinak prý děloha je krásná,vejcovody super,jen prostě to bude muset být hodně čilá spermie a vaíčko,aby překonaly tu dráhu ,ale možná už se stalo,noo divná řeč že od paní doktorky 🙂 nechám se překvapit

bublinka74
9. pro 2014

@bjoucik.15 kočko já je dělala celé tři cykly,protože jsem pokaždé nevěděla kdy by ovulka mohla proběhnout a tak ....a měla jí různě a jednou i neměla hmmm ,vydrž prostě to testni třeba celé dva cykly hmm ,já když sestra minule říkala,že máme mít sex po ms,tak jsem na ní zírala,prý každá to máme prostě jinak,noo a nyní byla ta ovulka 9DC,to bych vůbec nečekala,ale měla jsem ms jen 4 dny
@bjoucik.15

bublinka74
9. pro 2014

@terezapetrova děkuji kočičko,uvidíme 🙂 ,jak se cítíš ??