Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 my máme 2.7. přítel, 6.7. mamka, 12.7. já, 19.7. babička a 25.8. táta.. 😀 😀 😀 ten výtah jsi mi nevysvětlila ještě!!! 😀 😀

loilla
15. pro 2014

@majkylove Jojojoo.. <3 Já nevím, jak to popsat.. Prostě si tak sedoležím.. a najednou zevnitř rána jako blázen.. prostě veliký šťouchanec, ale zvnitřku... buch a zase klid.. 🙂))))))) ale dočkáš!!!!

bublinka74
15. pro 2014

@loilla joo to je taky bájo jak u nás já to ani nenapíšu,protože to bych psala do rána ty svátky a narozeniny naší rodiny 😀

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 No je to pecka.. 😀 Já čekala, že to nepoznám a že to přijde až za dlouhooo.. Ale tohle se opravdu nedá zaměnit s čímkoliv jiným... 😀

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla jééé,už aby to byloooo 😵

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 Já vzala jen prázdniňáčky.. 😀 A jen mojí nejbližší rodinu.. a já mám vlastně ještě 17.8. svátek.. 😀

loilla
15. pro 2014

@majkylove Božíí je to.. 😵 Ale byla to teda docela řacha... by se mohl zase trošku klidnit jako.. 😀 😀

bublinka74
15. pro 2014

Jooo holky je to krásný ...užívejte pěkně 🙂

loilla
15. pro 2014

😀 Píšu příteli (je na noční): "Tak za sebou máme první kopanec!" a odpověď? "Faakt jo? 🙂))))) A jaký to je???? Mě něco kopnout zevnitř, tak se poseru." 😀 😀 😀

loilla
15. pro 2014

@bublinka74 Budeš takyyyyyyyy 😀

bublinka74
15. pro 2014

@loilla 😀 😀 počkej až to ucítí poprvé ...to bude poprděnej pěkně 😀 a ke konci ty vlny ...patičky,záda,loktíky fakt hezký

majkylove
autor
15. pro 2014

@loilla tý jo bude hůř 😀 a přítel je fakt dobrej 😀

bublinka74
15. pro 2014

Holky jdu hají ,tak se opatrujte a nezlobte tu 😀

majkylove
autor
15. pro 2014

@bublinka74 dobrou kočko :-****

bjoucik.15
15. pro 2014

@loilla no tak paráda, teď už se těch kopanců nezbavíš 🙂 A pak budeš prosit, ať nekope 😀 ale je to fajn pocit, víš, že nejsi sama a že někoho nosíš pod srdíčkem 🙂

@loilla
@bublinka74 k těm jménům, mě se Petra hrozně líbí, ale znám další dvě, co se jim nelíbí! jedna z nich je moje sestra, a nechápu proč?? Myslím, že je to pěkný jméno, co bych za něj dala :(

bjoucik.15
15. pro 2014

jinak holky jdu se vám pochlubit. Poprvé za celý svůj život jsem něco vyhrála... Dneska jsem vyhrála plyšovýho slona od Hippu tady na MK 😀 mám radost a doufám že se Majdě bude líbit. Dostane ho k vánocům, nebo narozkám,to je jedno.

bublinka74
16. pro 2014

@bjoucik.15 to máš recht ,mně se taky Peťule líbí 😀 nevím co proti tomu mají 😀 a ty se vůbec jmenuješ jak kočko 😉 jéééé to je krásný,já ještě nevyhrála nikdy nic 🙂 vlastně jooo,svůj boj nad nemocí a to je hrozně moc !!!! Jsem to ale tjubka 😀 😀 😀

bjoucik.15
16. pro 2014

@bublinka74 myslím,že vyhrát něco tak velkého, jako je boj s nemocí je snad to nejdůležitější. Kam by se hrabal na tohle milion 🙂 je super, že jsi zabojovala a vyhrála 🙂 Já jsem Pavla. Mě se to jméno nelíbí :( Všichni si mě pletou s Pavlínou a to je mi fakt proti srsti!

bjoucik.15
16. pro 2014

@loilla páni samé 7 🙂 ale červenec je pěknej měsíc 🙂 u nás zase vede Duben a Březen - prostě berani 🙂 A teď jsou děti narozené v Prosinci 🙂

chilli009
16. pro 2014

Zdravím všechny, to sve tělo nějak nestíhám, myslela jsem, že ovu byla a dnes rano test viz. foto nevim zda z ranní to je zkreslene, ale budu dělat i odpolko. Co myslíte? Vadi, když je z ranni?

chilli009
16. pro 2014

Test je z druhé ranní moči. Podbřišek poboliva od soboty.

sleepers
16. pro 2014

@chilli009 J8 myslím, že je to tam. Jak máš dlouhý cyklus?

loilla
16. pro 2014

@bublinka74 @majkylove Taky si mylsím, že z toho pak bude naměkko.. 🙂) Ale pak s eukázal jako klasický chlap, fotbalista.. 😀 Když jsem mu napsala, že mě ale překvapilo, jak velký to bylo kopnutí, tak byla reakce hned.. "Jasnej fotbalista a levák! To byla 100% levačka!", páč on taky kope levou.. 😀

loilla
16. pro 2014

@bjoucik.15 Mě se to nelíbí proto, protože mě to oslovení "PETRO" přijde moc tvrdé.. Proto mi doteď i rodiče říkají Péťo.. 😀 Pavla je hezký!!! 🙂)) Ale asi je to tak, že se většině nelíbí to své jméno.. 🙂)) No ono, kdybych u nás měla brát celou rodinu, jak z mé, tak přítelovi strany.. tak je každý měsíc něco.. 😀

pajiinka123
16. pro 2014

@bjoucik.15 Jojo záměny Pavla x Pavlína taky miluju 🙂 Já jsem Pavlína, ale Pavlo mi říká drtivá většina 🙂

bjoucik.15
16. pro 2014

@pajiinka123 no tak jsem ráda že v tom nejsem sama 🙂 ale co mě totálně dokáže vytočit, když mi někdo přeje ke svátku 31.8!! Kdo mě zná, tak už si to radši netroufne. 😀

bjoucik.15
16. pro 2014

@loilla no mě by se to jméno i lbilo,ale j de mi o to,že si pletli mé jméno... a to proč, jako tak vyvádím, jsem odpovídala, že je to jako kdyby mi říkali Lucie... dokonce jsem na základce měla neustále poznámky, že neposlouchám, taky aby jo, když mi třídní (a snad už naschvál) říkala Pavlíno... prostě jsem seděla a neodpovídala 😀 no trochu můj hec, ale vadilo mi to! No a zdrobnělina Pavla je Pavlínka, ale to už nejsem zase já a Pájo nesnáším 🙂 mít syna možná by to byl Pavlík, jako klučičí se mi to jméno hrozně líbí 🙂

pajiinka123
16. pro 2014

@bjoucik.15 mě zase na Pavlu přála dlouhá léta i rodina. Teda ne ten nejbližší okruh, ale třeba babičky a dědečkové a tetičky 🙂

mysackovi
16. pro 2014

@chilli009 děkuju moc 🙂
já se tu vždy cítím klidnější....a to vás ani neznám osobně....sice se vykecávám doma i s kamarádama, ale zase nechci, abych jetím zatěžovala...no už by to chtělo změnu...nedokážu na nic jiného myslet :-/
děda bude mít teď ve čtvrtek svátek a v sobotu narozeniny 78...což je taky krásnej věk.....chtěla bych ho tu mít napořád...

bjoucik.15
16. pro 2014

@chilli009 vždyť jem ti říkala, že ovu ještě může přijít 🙂 Kolikátý DC jsi??