Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
23. pro 2014

@sleepers jéé,tak to nás budeš tak napínat sakryše 😀 tak tfuj,tfuj,bude tam! 🙂

sleepers
23. pro 2014

@majkylove muzes byt v klidu. I ja jsem napnuta jako ksandy.
Davam tomu max.3 dny a neco proste musi byt videt, tak aby to i fotak videl.

mysackovi
23. pro 2014

@chilli009 tak už dneska přišla mrcha... ☹((

mysackovi
23. pro 2014

@bublinka74 děkuju bublinko...dneska mi je už líp 🙂 ...ale včera mě to docela ničelo...máš pravdu, určo by to nebylo dobrý.....a tak tedy doufám, tedy věřím, že příští vánoce už nebudeme jenom dva 🙂
dneska jedu za dědečkem. už se na něj těším...a zítra taky...aby tam nebyl ,,sám"....myslím si že ho drží teď kvůli vánocům :-/

mysackovi
23. pro 2014

@majkylove nevím....teď jsem ho brala naposled a v lednu pokud nedorazí ms, tak mám přijít.....nechce mi sama chodit :-/

bjoucik.15
23. pro 2014

@majkylove já vím 😒

chilli009
23. pro 2014

@sleepers to už jsi zkoušela test? Myslela jsem, že to máš dostat kolem 30.12. ?

chilli009
23. pro 2014

@mysackovi 😢 to me mrzí, ale neboj miminko se zadari a příští vánoce budete minimalne tři 😀 😵

chilli009
23. pro 2014

@bjoucik.15 dokud neni MS nehazela bych flintu do žita 🙂 , sama jsi myslim psala, že u dcery se Ti ukazaly dvě čárky někdy az 22DPO

chilli009
23. pro 2014

@bjoucik.15 nehlede na to, ze nekomu se uvolnuje HCg do moči az třeba 10den po uhnízdění a uhnízdění muze nejaky den trvat a tak než to veme i test to trva.

bjoucik.15
23. pro 2014

@chilli009 děkuji za podporu a uklidnění 🙂 no uvidíme...jak říkám buudu testovat až kolem Silvestra, to do té doby snad dostanu :( jj u dcerky jsem to zkoušela ale jen 2x. Jednou cca 10DPO a nic a pak až 22DPO a to už byli dá-nice jak kráva 🙂

loilla
23. pro 2014

Grrr, tak já jsem po dlouhé době vytočená... 😠
Peníze z nemocenské doteď nikde - "Praze to totiž prostě déle trvá", takže přijdou nejspíše až v lednu a do toho nám dnes měli přivézt uhlí.. Přítel po noční, kolem 10hod mu volá paní, zda můžou... Tak chudák vstává, čeká.. a za jakou dobu telefonát.. "Noo, my se omlouváme, my to dnes nedovezeme, řidič to... No... píchl kolo.. Teda dvě vlastně... Můžeme 28.?" Jasně, to víte že můžete, když nejsme doma... a budeme asi mezi svátkama mrznout, ne... 😠 😠 😠

sleepers
23. pro 2014

@chilli009 jj, zkusila jsem. Jsem netrpeliva. Dostat to nemam 29.12.

bublinka74
23. pro 2014

@sleepers fakt ...to je fajn,noo já jdu k němu v lednu tak asi taky něco nasadí,mám právě ještě zkontrolovat tentokrát ovu testy a teplotu 🙂 držím palečky kočko !!!!

bublinka74
23. pro 2014

@majkylove děkuji kočičko,hurá už jsem doma 🙂 uděláme salátek a je hotovo a zítra pohádky huráááááááá

bublinka74
23. pro 2014

@loilla nooo to je hustý kočko s tím uhlím ..joo a marodní posílají později,znám to moooc dobře ....je jim to jedno ,stát nooo

mysackovi
23. pro 2014
mysackovi
23. pro 2014

@chilli009 tri budou zatim stacit 😀

bublinka74
23. pro 2014

@mysackovi jsem ráda,že Ti je lépe ...vše půjde lépe ....uvidíš ..tak to máš ms jako já ..mne zítra nebo pozítří bude končit tak začnem zase 🙂

loilla
23. pro 2014

@bublinka74 Too téda, hlavně, že ho máme objednané už jak dlouho... 🙄 No, naštěstí máme výborné sousedy, u kterých si - než se nám ho doráčí přivézt - vypůjčíme... 🙂 Jo, na to už jsem přišla.. Ale ještě prosinec mi proplácí v Pze a pak už v místě trvalého bydliště.. A tam mám zrovna na úseku vyplácení kamarádku, takže už se čílit nebudu.. 😀

bublinka74
23. pro 2014

@loilla tak to je fajn ... 🙂 noo záleží jestli to kamarádka bude moci ovlivnit ty dávky víš,ale třeba jooo ,někdy jim zlobí programy a s tím nikdo nic neudělá,bohužel 😕 znám to

loilla
23. pro 2014

@bublinka74 Tohle není zlobením programu.. To je tím, že si tam dávají na čas.. 🙂 No, nebudu se už rozčilovat.. 🙄 Zejtra jsou přece ty Vááánocé... 😀

bjoucik.15
23. pro 2014

Tak mě začíná dost bolet břicho... naskočil mi opar, takže každou chvilkou čekám MS!

Jinak holky krásné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška, vytoužené // a do Nového roku jen to nejlepší 🙂

bublinka74
23. pro 2014

@bjoucik.15 Tak začnem na novo .... 😉 další kolo 🙂 i Tobě Krásné Vánoce

bublinka74
23. pro 2014

Krásné Vánoce všem kočičky,bohatého Ježíška ,snažilkám hodně ovulace,hodně kvalitních vajíček,těhotným ...krásný růst mimísků,pořádně je krmte a nezanedbávejte 🙂 🙂 Užijte si to všechny 🙂

mysackovi
23. pro 2014

@bublinka74 jj mame ji nastejno 😀 ...i kdyz zase divne...dneska prvni den krvacim ale zase jen dopo q ted zase skoro nic :-\
Jinak krasne prani si napsala...a tobe take krasne a vesele...spoustu splnenych prani...a to nejen tobe ale vsem tady 😉

majkylove
autor
23. pro 2014

Holky nádherné svátky všem přeju!Užijte si to hlavně v klidu,pohodě a pokud možno zdravíčku,jsem moc ráda že Vás mám a ať ten příští rok je ten z těch nejkrásnějších pro nás pro všechny a máme všechny krásná,zdravá miminka!!! :-****

zuzajda20
23. pro 2014

@bublinka74 Mi paní říkala, že stačí 20 (je tam napsáno 25) 2x denně půl hodinu po jídle. Tak většinou beru odpo po obědě a pak večer a už se snažím nic nejíst, ať to může dlouho působit 🙂 Už sis ho koupila? Já už vyzkoušela za rok kde co a teď poprvé jsem cítila, že je konečně moje ms zpátky, tak doufám, že to tak i zůstane a nebyla to jenom náhoda 🙂

zuzajda20
23. pro 2014

@88martina88 moc gratuluji 🙂

bublinka74
23. pro 2014

@zuzajda20 já taky měla gynex a Inofolic a nic,mám ho začnu a mám hned nebo až mi skončí ms ??