Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
2. led 2015

@loilla a ty seš vysoká ne?v dnešní době ani fitko s miminama není nemožný,všude už jsou ty hlídací hodiny tak je to pohoda,ale já sem hrooozně líná 😀
@marketat taky sem manželovi říkala že bych chtěla vyrazit aspoň na víkend na hory aspoň na ty prochajdy a třeva s nějakým wellnesem,to bude fajn 🙂

a pěkně mě tady štvete s těma mini pupíkama a kilama,já už mám nehoře 5 kilo holky a to sem dost za vama 😕 🙂

chilli009
2. led 2015

@bublinka74 tentokrát asi 18. - 20.12. test ovu byl pozitivní 17.12.

bublinka74
2. led 2015

@majkylove a co ty banďurko dobrý jooo 😀 😀 😀

chilli009
2. led 2015

@bublinka74 to pak budeš mít obr pupík ☺

bublinka74
2. led 2015

@chilli009 tak to je super nééé máš ji taky uprostřed cyklu ...paráda ..to přijde brzy uvidíš 😉

bublinka74
2. led 2015

@chilli009 já proč ??? Jasné já budu jak rumba koule to vím už teď 😀 😀

chilli009
2. led 2015

@bublinka74 kapku se posunula po tom potratu, tak to snad bude ok

chilli009
2. led 2015

@bublinka74 no az nás všechny radosti snis 😃

bublinka74
2. led 2015

@chilli009 to víš ,že jooo neboj 😀 mne to taky nastartovalo konečně snad nooo 😀 ještě ohlídám vejce a nebo si tam nějaký šoupnu :D :D

bublinka74
2. led 2015

@chilli009 hele kočko nemáš žravou při ovulce ,nebo bolest hlavy nebo tak něco kromě břicha ???

chilli009
2. led 2015

@sleepers v září 2015 porodis neboj 😉

chilli009
2. led 2015

@bublinka74 ani ne,hlavně to břicho

bublinka74
2. led 2015

Rok 2015 se bude jenom rodit 😀 😀 😀

majkylove
autor
2. led 2015

@bublinka74 dobrý 😀 zatím furt nechce kopat mrška jedna,ale se ani nedivím když má tak velkej barák už,že se tam ztratí 😀

bublinka74
2. led 2015

@majkylove neboj si ho vyplní pěkně a jinak už pohyby mít můžeš ,je to jen takové šimrání v podbřišku a ucítíš to později večer,když jsi v klidu a je ticho a přiložíš si ruku na podbřišek,je to jako takové bublinky ...bylo to krásné pamatuji si to dodnes 😉

majkylove
autor
2. led 2015

@bublinka74 hmm,zatím si nic takovýho vůbec neuvědomuju právě a to se na to fakt soustředím,ale snad to přijde už brzo 🙂 nějak to strašně všechno ubíhá...máš volnej víkend?

martinalinda
2. led 2015

@bjoucik.15 ahojky bobku, uvidis to bude v poradku, pokud tedy uz neni, jeste jsem nedocetla zbytek, ale verim ze to bude dobre, ono treba se male ukaze az pozdeji, nevim tedy jaky tyden jsi, ale nekomu se ukaze az v 6tt, drvi vubec..ale sama jinak moc nevim, spis z doslechu. Preju pevne nervy, myslim na tebe.

bublinka74
2. led 2015

@majkylove to víš ,že to přijde a ještě se nakope holka 😉 proč se ptáš,chceš přijet jooo 😀

majkylove
autor
2. led 2015

@bublinka74 nooo,to víš že joo,už jedu 😀 néé,jen tak,tak hezky odpočívat o víkendu ať se mrně zavrtává 😀

loilla
2. led 2015

@majkylove 175 cenťáčků.. nevím, zda to je "vysoká" nebo ne.. 😀 Já taky.. ale kdybych měla mít po porodu 30 kilo nahoře... tak se donutím.. 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 No to právě není prdel jako prdel.. 😀 mimina jí maj mooooooooooc špinavou.. 😀

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda ahoj kočičko jak je 😉

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Jak jestli vůbec někdy... Pcheee.. nejdýl do půlky února seš těhotná... NEJDÝL!

martinalinda
2. led 2015

@majkylove jak tak ctu jak se ti podarilo otehotnet a cos vse s manzou brala tak jsem na tom uplne stejne, taky femibion asi 4 mesice, pak nosifol (infolic), manzel bere od srpna selzink 🙂 no a ja teda ten poprve beru utrogestan, a zaciname snazeni 6 mesic 🙂 tak se treba zadari 🙂

bublinka74
2. led 2015

@majkylove nééé zítra jedu pomoct kamarádce na 10 hodin ,ale neděle je volná 😀 😀 zavrtávat kde kdo kdy :D

bublinka74
2. led 2015

@loilla nejdýl jooo nooo tak to se můžem vsadit o co 😀 😀 ale bacha vyhraju jááá 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 To teda nevyhraješ... jak mám rýmu a výjimečně smrkám... tak jsem to zacejtila... 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla ha hááááááááá ty prdelko prdelovatá ....jdi na zkoušku někam přebalovat prdele 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 No cizí bych už vůbec nedala.. 😀 Doufám, že jak každý říká "u vlastního Ti to vadit nebude", že to tak taky bude.. 😀

majkylove
autor
2. led 2015

@martinalinda jj,taky jsem zkoušela vše a fakt,přesně šestej měsíc 🙂 u vás to bude určitě stejně,věřím tomu 🙂
@bublinka74 no co a kde,po 4 dětech už bys to mohla vědět 😀
@loilla to seš vysoká 🙂 máš nějakej seznam co vše pro prcka?já si přijdu nějaká bezradná bo co 🙂