Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
8. led 2015

@mysackovi noo vidíš tak uvidíme co z toho bude .... 😀 testuji 13.1 ve čtvrtek tak tesnti s námi s Marťou 😉

bublinka74
8. led 2015

Tak co je to tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 matky jedny bláznivý,praštěný 😀 😀 😝 😝 😝

blauen
8. led 2015

Ahoj holky, chodím jsem každý den na Vás mrknout, ale zatím jsem taková tichá duše 😉 Moc Vám všem přeji hlavně zdravíčko a těm co se snaží ať se brzy zadaří! Krásně se to tady rozrůstá a panuje dobrá nálada! U mě jinak vše při starém....@bublinka v březnu jdu na to samé vyšetření co jsi měla ty a docela mám z toho strach ale už bylo vyřčeno, že to vypadá na IUI zřejmě ☹ a byl mi nasazen Clostík a znovu jsme se dali do užívání Nosifolu a Kontryhele...spíš připravuji to tělíčko na IUI.....uvidíme...je mi z toho tak nějak smutno, ale vždycky jak odcházím ze stránek snažilky jsem nabitá strašně moc optimismem. Děkuji Vám holky 🙂

bublinka74
8. led 2015

@blauen ahojky kočko ....vítej zase .....taky přeji vše nej nej a uvidíš že se zadaří ....a ty už si byla v nějakém centru nebo ti to nasadil tvůj mudr ten clostík ??? Jaký máš profil,už Ti ho dělali ???

loilla
8. led 2015

8:18 a ja jsem vzhuru - neco je spatne.. 😀

bublinka74
8. led 2015

@loilla proč ..se nemůžeš dočkat viď ... se nedivím 😉

loilla
8. led 2015

@blauen Ahojky, dekujeme! A preji, at se co nejdrive zadari a vse je v poradku! 🙂

loilla
8. led 2015

@bublinka74 Popravde? Probral me hlad a nejak uz mi nejde usnout..a ani uz to nema cenu..😀

bublinka74
8. led 2015

@loilla jasné se pěkně napucni to musíš ,v kolik jdeš 😀

blauen
8. led 2015

@bublinka děkuji, v centru zatím ne...docházím ke svojí gyndařce, folikulky byly krásné, ale prostě se nedaří.....a v prosinci to vůbec nevypadalo na ovulku, tak dala na zkoušku clostík a vypsala žádanku na vyšetření do nemocnice, kterou mi na přání taky provede moje Dr. Spíš výsledky manžela na spermiogramu vyšly hraniční, tak proto asi i návrh na IUI

blauen
8. led 2015

@loilla děkuji moc!

loilla
8. led 2015

@bublinka74 Jsem se napucla.. dala jsem si bábovku a perník.. k tomu hezky do hrnku mlíko a šla jsem si pro župan.. Přijdu zpátky ke stolku a kočka si máchá v hrnku packy a olizuje si je.. 😀 Jedeme v 10:15 už raději.. ale máme tam být na 12hod 🙂

bublinka74
8. led 2015

@blauen ahá tak to bude spíše ten problém ....tak uvidíš ...to IUI dělají když ty spermie jsou pomalejší 😉 tak to vyjde uvidíš ....a třeba zabere i ten clostík .... 😉 teď už to půjde jako po másle a nebuď smutná ...už se něco děje tak to je fajn 🙂

bublinka74
8. led 2015

@loilla njn tak číča byla ráda za zbytky nooo když jí nic nenecháš 😀 😀 tak určitě lepší být dříve než déle ...tak pak hned písni co a jak 🙂 ,už to bude macek určitě 😀

majkylove
autor
8. led 2015

Manžel je tyran!Vzbudil mě v 8 a jdem prý na bazén,no chápete to 😨 😀

loilla
8. led 2015

@bublinka74 Si děláš srandu, ne? Ta má lepší stravu než já... 😀 No právě, kor když je venku jak je.. 🙂 Jasňačka, dám vědět.. Já nevím, kolik tak váží na přelomu toho 20. - 21.? 😀

blauen
8. led 2015

@bublinka74 clostík mám na tři měsíce a když se nezadaří jdu na tu laparoskopku že se podívají do mně, něco jsi pamatuji, že jsi na tom byla ty? je to Bublinko bolestivé? A jak dlouho to trvalo to vyšetření pod narkozou?

loilla
8. led 2015

@majkylove Utratit!!!!! 😀

sleepers
8. led 2015

Ahoj všem, tak včera jsem si ještě psala se sestřičkou od mého gynekologa a vypadá to, že budu muset opravdu nastoupit na revizi. Na UZ není opravdu nic. Hodnoty HCG mají být ve stovkách, téměř tisících a já nemám ani 100.
Takovou noc, jako tu dnešní jsem snad nezažila ☹
Teď už jen řeším, kam na to jít ale asi vyhraje Podolí.

bublinka74
8. led 2015

@loilla jasné ...vím,že jí určitě taky dopřáváš ... 😉 čičině ....joo kolik váží cca nevím ,každý je na tom jinak ..mne třeba říkali od 20tt že to bude macek 😀 😀 uvidíš

loilla
8. led 2015

@sleepers ☹ Ale furt ta malinká naděje do zítra je, ne?

bublinka74
8. led 2015

@blauen uvidíš třeba se zadaří ..hlavně nemysli negativně ,jasný 😉 ,hele laparoskopie fakt není ....nemusíš se bát ...pokud se juknou a bude vše ok ...jak kde ..někde jdeš domů druhý den,někde třetí ...záleží jak která nemocnice ,já tam toho měla hodně,vše upravili a byla jsem tam 6 dnů ...ale právě,protože našli plno věcí a dali do kupy 🙂 ,jinak z toho vůbec neměj strach ....budeš mít jen laparoskopii diagnostickou ano ?? Myslím,že trvá do hoďky,ale zase je to individuální ..pokud tam bude vše ok ..za půl hodky jsi ze sálu venku 🙂

loilla
8. led 2015

@bublinka74 čtu na netu, že v 21. týdnu mají cca 360 g a 26,5 cm.. ale ta délka je podle mě blbost.. 🙂

bublinka74
8. led 2015

@sleepers hele kočko ..oni našli něco mimo,nebo tak něco když v děloze nic nevidí ??? Vím,že pak dávají něco na vypuzení abys nemusela zbytečně na revizi ...já tedy začla krvácet,takže to odešlo samo a bez revize ,ale záleží jak to máš noo ...uvidíš ještě zítra hmm 😉

bublinka74
8. led 2015

@loilla hele tu váhu bych tak tipovala taky,délka je taky možná ...ono je to tam takové stočené ,může být ale sama dnes uvidíš ,neřeš 😀 😀

sleepers
8. led 2015

@loilla Tak minimální, že se o tom jako o šanci ani mluvit nedá. Gestační váček nic, sliznice nic moc, hcg nic.

loilla
8. led 2015

@bublinka74 Hlavně musím poslouchat.. to já často nedělám.. 😀

loilla
8. led 2015

@sleepers Tak uvidíš zítra.. ta jiskřička tam stále je..

bublinka74
8. led 2015

@loilla a co děláš když neposloucháš 😀 ty nemáš uši ..nebo čučíš po doktorech 😀 😀

sleepers
8. led 2015

@bublinka74 v děloze max. ten gest. váček a to max.6mm. Víc ani ťuk. Všechno špatně.