Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
12. led 2015

@martinalinda teď jen narazit na to správné autí a nenarazit na nějakýho šmejda,to jsou vždycky nervy tohle

odeta80
12. led 2015

Děvčata něco pro zasmání jo? V sobotu měl můj miláček raní,dcerušku si vzala babička a tak si říkám,že miláčka překvapím.Oblékla jsem si krajkové prádélko,navoňaná,načesaná v župánku ho vyhlížím.Nědo klepe na dveře,kuknu na hodinky a říkám si,že už dojel.Otevřu dveře,rozhodím župánek(jak úchyl v parku) a tam tři malé holčičky začnou zpívat ''My tři králové jdeme k vám''.Rudá až za ušima si všimnu,že je tam s nima i jeden pán.Řeknu vám,že takhle trapně jsem se ještě nikdy necítila 😀 😀

majkylove
autor
12. led 2015

@odeta80 😀 😀 tak to je jak z filmu,neuvěřitelný 😀 pobavil se tím pak aspoň manžel? 🙂

martinalinda
12. led 2015

Jinak holky, nevim zda jste to nektera mely taky. Beru utrogestan od 1.1., mela jsem ho brat do 10.1. Jeste 6.1. bylo vse ok, no a dalsi den uz jsem zacala spinit. Chvili jo chvili ne. 8.1. pak i trosku vic, no a od 9.1. krev až do dnes...takze jsem si asi zacala poctitat dny dalsiho cyklu. Nevim, nemela jsem to dostat tak brzo, az po vysazeni utrouse...takze ted nevim teda, bricho me porad boli...je to divny. No a ja vlastne ani nevim, zda brat ten estrovene..co tady mela Bublinka, uz jsem si to objednala...ale od kteryho dne, kdyz jsem dnes teda pokud to byla ms, 4DC ? Bubli muzes poradit? Jinak nevim ani kdy mam jit k dr. nebo to tento mesic neresit a uvidime, treba se dalsi zadari. Ja si rikala ze ty hormony maji pomahat, ale taky to asi uplne narusi...uz dlouho jsem to nedostala 24DC :(

odeta80
12. led 2015

@majkylove Tak ten se opravdu pobavil 😀 😀

martinalinda
12. led 2015

@majkylove to je fakt, clovek musi kupovat hlavne od soukromniku, zadny aaa, nebo bazary..tam te vetsinou odrbou, stocene km...my zasadne kupujem od soukromniku, jedem se tam podivat, manzel je borec v autech, takze vic kde a u jakych typu aut je problem, pta se na konkretni chyby aut, a kontroluje je...jen tak nekdo ho neoblbne, takze v tomto jsem moc rada. Auti co mame je sice uz starsi,ale diky nemu jede porad super a predjizdime i nove auta na dalnici 🙂 Nezda se to na to ze je to 1.8 benzin 🙂

chilli009
12. led 2015

@bublinka74 kočko, držím pěsti ☺, kdy budeš testovat ?

@bjoucik.15 super zprávy, za týden bude už krasne vse vidět na UTZ

chilli009
12. led 2015

@sleepers moc držím pěsti, aby vse probihalo jak ma a mela jsi klidne tehu ☺

terezapetrova
12. led 2015

@bjoucik.15 nj ale nektera mima i uplne mala přes den nespi anebo jedine v drncajícím kocare to se mamimka pak moc nedospi 😒

bjoucik.15
12. led 2015

@terezapetrova tím jsem nechtěla říct, že s mini mímem budeš vyspalá do růžova 😀 je to na každém dítku...

terezapetrova
12. led 2015

@bjoucik.15 tak to joo 😀

mysackovi
12. led 2015

@martinalinda já to měla podobně....mě ms nechodila sama vůbec.....a po utrouši chodila docela bro...min měsíc jsem 22dc začala špinit a 23dc krvácet ale jen slabě a na 2,5 dne ...teneto měsíc už ho neberu, tak uvudím...nemusela by mrcha už přijít vůbec 🙂
takže asi je to po něm normální :-/

bublinka74
13. led 2015

@martinalinda ahojky kočko ....noo já bych neřešila a jela dál ...co sis objednala 🙂 nejsi sama já to taky dostala po 24 dnech tak jsme na to m stejně,ale doktor řekl,že nevadí ...pokud to není po 21 dnech ... tak to nasadíme spolu,myslela si soju 😀 😀

bublinka74
13. led 2015

Achooooooooooj holky ...tak jak je,já nestíhám vůbec nic 😕 a včera jsem to dostala takže nic,tak že znovu .... 🙂 začnu brát tu soju a třeba se to umoudří 🙂

bublinka74
13. led 2015

@sleepers nooo vidíš kočičko .....nikdy nedělat před závěry hmmm,držím palečky a uvidíš že vše bude o.k ..hlavně žádný stres 🙂

majkylove
autor
13. led 2015

@bublinka74 ahoooj,jak je to možné,co pořád děláááš? 🙂 to mě mrzí že ta mrcha došla 😠 tak snad už teď dá pokoj!

martinalinda
13. led 2015

@bublinka74 ahojky no ja to nejak vse nechapu, asi jak pises jedu dal...protoze jsem vcera uz skoro koncila, no koncila..a dneska zase krev...jsem 3 den od vysazeni utrouse a takto mi normalne mela ms prijit, ale prisla driv..takze fakt nevim. jsem zvedava jak dlouho teda budu krvacet. A od kdy to beres? jako ktery den cyklu? Ja jsem dneska teda kdyz pocitam i predtim tak 5DC a vypada to jak bych to dneska teprve dostala..fakt je to divny..takze nevim ani od kdy to brat.. a jeste dotaz, co kdyz jsem treba v tom, ale jeste to nevim...mamka krvacela 3 mesice se mnou v tehu...a ta soja se nema brat v tehotenstvi, nemuzu si pak neco udelat? Boze to je fakt na palici...mozna zavolam dr zitra pokud to stale bude silne a nebude to slabnout.
Juj u tebe je mi to lito, takze ani nezkousis testik, tak ja asi taky ne...kaslu na to, protoze stejne by se tam nic nechytlo kdybych krvacela, tak to musi ven...neverim ze tam neco je. to by bylo divny.

@mysackovi ach joo, no asi to bude normalni, jen me se to nelibi, uz jsem fakt 5DC s krvi, a rikala jsem si ze to melo vcera koncit a ne ze se to zas dneska rozjede...boze ty hormony, radsi je nebrat...nebo radsi hned otehotnet 🙂 tak drzim palce, at uz ms nedorazi

mysackovi
13. led 2015

@martinalinda děkuju....já jsem najednu stranu ráda, že už ho neberu........teď už jenom doberu posledních pár sáčků nosifolu a končím....už mě to ani neba....hormony jsou hrůza...ale když to bez nich nejde...co se dá dělat......a tobě ms chodila před tím...nebo kvůli čemu ti jí předpsal doktor?dělal ti i hormonální profil?

majkylove
autor
13. led 2015

@loilla co jééé s tebou kočko?

bublinka74
13. led 2015

@martinalinda a cos si koupila tedy za tu soju ?? 😉

martinalinda
13. led 2015

@mysackovi chodila mi no jak se to vezme, behem pulroku (srpen-prosinec) jsem mela ms 4x - a 2x z toho po injekci, tkaze jsem tam mela i 2 mesice bez ms...tak mi ji chtela upravit tim utrousem. Jako je fakt ze dorazla ale brzo o 2-3 dny drive. Takze ted nevim teda..a porad spinim, ted vecer uz teda jen spinim, odpoledne jeste krev porad..jestli to tak pujde dal, tak jdu na kontrolu, at mi rekne cim to je. Rikala mi do telefonu neco jako, ze mi to bude muset kdyztak posunout, jako asi ze zacnu brat pozdeji nebo co....tak nevim.

@bublinka74 ja si koupila ten soja estrovone, ci jak se to jmenuje v dr. maxu. Stalo me to nejak 250,-/30tbl. Chci to zatim jen zkusit, a jestli se to bere jen treba 4 dny v cyklu, tak i tak to mam na dlouho. Nebo ty to budes brat cely cyklus? vubec nevim co s tim, jestli se radsi neporadit s dr.

loilla
13. led 2015

Ahoooj holčičky!!,

po pár dnech zase tu! Nic se mnou není, jen - sobota návštěva, neděle návštěva a dnes jsme byli s drahým odpoledne ve městě, pak jsem byla u rodičů a teď konečně doma.. Nebyl čas 🙂))

Co je tady nového?
Jinak mě dnes přišla ta soupravička do porodnice, pak jsem si u paní vyzvedla 11 triček + 3 mikinky na malého (za 250,- Kč!!!) a pak jsem sháněla šaty na ples, jelikož jsem zjistila, že ty, které mám ve skříni - jsou nepoužitelné.. Malé nebo krátké.. Bylo třeba tedy pořídit nové - obyčejné, ale kritérium bylo, že nesmějí být černé! Když už někde něco bylo - tak v černé barvě... Nakonec ale tramtarááá - sehnala jsem, pěkné, obyč a červené... Takže jsem spokojená.. K tomu jsem si koupila krásnou malou červenou taštičku s dlouhým řetízkem, vyhrabala své společenštější baleríny a v pátek hurá - můžu na ples.. 😀

mysackovi
13. led 2015

@martinalinda tak já to měla hooodně podobně...v podstatě to samé...akorát ms pokud se tomu dá tak nazvat byla celkem slabá a max 4 dny....mě utrouš doktor nasadil na 3 měsíce, ms mi sama nechtěla chodit..tak jsem musela vždy na injekci...tak uvidíme 🙂

loilla
13. led 2015
majkylove
autor
13. led 2015

@loilla ahoooj!!!ty ale to už mi nedělej takový neohlášený zmizení jo,příště nahlásit 😀 a vidím že se máš teda skvěle,samý nákupy a pohodička,no totok,ty už seš na malýho pěkně připravená,já bych asi taky pomalu měla začít něco dělat 🙂 šaty krásný,nádherná maminka a máš tam už krásný bříško 😅 a můžeš mi říct kde na ty nákupy jako pořád bereš? 😀

loilla
13. led 2015

@majkylove nazdááááj! 🙂)) No promiň, já myslela, že jsem vždy vlezu, ale po večerech teď koukáme na thrillery s vyšinutejma ženskejma.. 😀 Tak sem se sem nikdy nedostala.. 😀 No, s oblečením už končím 🙂 No, večer tam nějaký je... ráno nic 😀 máš hezčejší, ptž celodenní 🙂) Kde? Na účtě 😀 😀 😀

majkylove
autor
13. led 2015

@loilla takej účet bych taky chtěla 😀 myslím že jak se do toho konečně hodlám opřít tak mu dám asi pěkně zabrat taky 😀 na co to čučíš prosimtě,pak budeš mít divoký sny tak akorát 😀
no a co se týče pupíku tak já sem ale celá už taková kulatá,v tomhle se mi mnohem víc líbí ten tvůj 😵

loilla
13. led 2015

@majkylove No já si říkám, že mi nebudeš mít co vyčítat.. 😀 Faakt, hoď fotkůůůůů 😕

To je dobrý náhodouuu, jak ty ženský jsou některý psycha.. 😀 Včera - zamilovala se do šéfa, svlíkala se mu v garáži, chtěla si to s ním dát na vánočním večírku, všude ho pronásledovala, pak ho přiotrávila, asi vohla, pak se ona předávkovala... 😀 vlezla mu do baráku, mazlila se s jeho dítětem a na konci si dala rvačku s jeho manželkou, který jí nakonec hodila přes zábradlí a ona se rozšmelcovala o skleněný stůl a ještě na ní spadl lustr.. 😀 😀

majkylove
autor
13. led 2015

@loilla 😀 se z tebe po.eru 😀 teď nemám žádnou novou fotku,ale třeba pořídím v nejbližších dnech,uvidím 🙂
zítra jdu prubnout novou zubařku tak jsem strááášně zvědavá a odpo ke kadeřnici tak se třeba budu aspoň den zas sama sobě líbit 😀

loilla
13. led 2015

@majkylove nech měěěě :D musíš! chci vidět pupkaaaa 🙂

ty si matla 😀 budeš kjasavica určo 🙂))