Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla toš zas tak mega náročný néé,ale tak když pomalu rok nic neděláš že 😀 já pořád doufám že mi to pomůže aby mě nechytly záda a celkově k porodu a hlavně mám dobrej pocit že jen neležím na gauči 😀 sice ještě chodím plavat,ale chtělo to něco malinko akčnějšího i 🙂

loilla
14. led 2015

@majkylove Tak záda už mě bolej, tak je to jedno.. 😀 Tak to chápu, že z toho máš dobrý pocit.. 🙂

Plavat se taky chystám.. Na jak dlouho chodíš a jak často? 🙂

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla chodím na hodinku,ale v té dám aj páru a whirpoolku takže čistýho času plavu tak možná 30-40 minut dejme tomu.a chodím jak kdy,jednou,dvakrát týdně 🙂

loilla
14. led 2015

@majkylove No já počítám hoďku, že dáme vždy... taky tak 1x, 2x.. 🙂 Akorát si asi budu muset koupit plavky a teď v lednu jsem zvědavá kde.. 😀

Jinak.. jak snášíš auto? Já mám hroznej problém jako spolujezdec.. Když řídím, tak super... ale jak sedím vedle, tak trpím.. .-/ A přemýšlela si nad těhu pásem? Nebo máš ho?

terezapetrova
14. led 2015

@loilla plavky doporučuju kupovat v obchode 😀 😀 😀 😀

terezapetrova
14. led 2015

@majkylove majkycku Ty mas zítra ten 2. screen? drzim paaalce.. a pak napis nebo Te sezere mys 🙂

terezapetrova
14. led 2015

Holcicky u me utz tento tyden vse ok, ted me pristi patek ceka konecne ta genetika, ja nechci.. jdu si vlastne pro rozhodnuti dr jestli plodovka jo ci ne , ja doufam, ze nee ale bojim 😉 a pak by jsme videli co dal

mysackovi
14. led 2015

@majkylove děkujeme 🙂...jj pamatuju...jsem tu od začátku..pupík my roste i tak ...hih 😀
nejhorší je že už mě to neba...už nebudu do sebe něco cpát, pokud nebudu muset od dokrtora... 🙂

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla já plavky naštěstí mám a kdybych v nich měla být jak sardinka časem tak nový nekupuju 😀
auto mi vůbec neva,a´t jako řidič nebo spolujezdec,ale kámoška takhle když sedla do auta tak vždycky blila až do porodu tý jo 😨 pás nemám,původně jsem chtěla,ale nakonec jsem od toho upustila bo teď jezdím autem celkem málo a kratší trasy takže to nebudu pořizovat.
@terezapetrova jj,zítra,zároveň se moc těším i bojím tak ať už tam jsem 🙂 blbý je že to máme až na 19:45 a v jiným městě takže možná pisnu až v pátek,uvidíme,ale vědět dám určitě a děkuju :-***
tak super že u vás vše ok kočko a plodovka nebude a hotovo,všechno bude ok,ale dej taky vědět 🙂

loilla
14. led 2015

@terezapetrova To mi je jasný.. ale kde.. 😀 Teď takový výběr nebude.. a nechci plavky za 1000,-, když je budu mít na chvíli.. 😀 Určitě to dobře dopadne a žádná plodovka nebude!!!! 🙂))

@majkylove Já nebliju, ale nemám do toho daleko.. je to nepříjemný.. :-/ Tak já nevím, já teda taky jezdím méně.. tak 3x týdně.. z toho tak 2x 10 kiláčků sem, 10 tam... a pak 1x tak 25 tam, 25 zpět.. Tak právě nevím.. Taky si říkám, zda to má cenu.. na druhou stranu.. stát se může cokoliv, i kdybych jela do vedlejší vesnice... No uvidím. A zítra je vlastně ČT... já mám ty dny přeházené... Tak pak fotkůůůůůůůůů 😵

terezapetrova
14. led 2015

@majkylove Ty jsi strasnej lenoch - prej az v patek .. 😀 😀 ale drzim palecky, urco bude vse ok 😉

terezapetrova
14. led 2015

@loilla tak to je dobře, ze vis, ze mas jit do obchodu 😀 😀 😀 ne vazne, uz neprudim a drzim palec s vyberem, v tomhle bych zrovna asi mrkla na net ale zase je blby, ze to ńevyzkousis vid 😒 a dekuju mocinky.. 🙂

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla plavky mě napadá tesco nebo ťamíci
a jo stát se může cokoliv,ale prostě tohle zrovna asi risknu,ale já nejezdím ani 3x týdně.kdybych ještě chodila do práce kde sem jezdila denně tak ani neuvažuju,ale pokud se budeš cítit líp proč ne 😉
a fotka snad budééé,moc doufám 🙂

majkylove
autor
14. led 2015

@terezapetrova no dorazíme nejdřív po devété totiž,ale jestli tu budete tak vám hned teda pisnu 🙂

terezapetrova
14. led 2015

@majkylove ne vazne když budes unavena bez hned pekne spinkat ju? 🙂

majkylove
autor
14. led 2015

@terezapetrova já unavená?já chodím spát každej den zhruba v jednu ráno 😀 ale uvidíme,jedem odpo aj po kočárkách tak je možný všechno 🙂

loilla
14. led 2015

@terezapetrova já to vůbec neberu jako pruzení, prosímTě... 😀 nejsem takovej cimprlich.. 😀

loilla
14. led 2015

@majkylove No musí bejt jako... a poslouchej pozorně kolik váží... to mě zajímá.. 😀

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla jestli mi něco řeknou ty jo,na prvním toho dr moc nenamluvila :-/

loilla
14. led 2015

@majkylove No musí jako.. chci porovnat.. 😀 Se kdyžtak zeptééj.. 😀

loilla
14. led 2015

No nic, kočky.. pro dnešek se loučím 🙂

Můj milý udělal hovězí vývar, tak ho jdu slupnout a jdeme koukat na Rivaly.. 🙂)) Dnes žádné psycho.. 😀

Dobrouky.. :-***

martinalinda
14. led 2015

@mysackovi jasne, to je lepsi, nez doufat a pak byt zklamana, zatim se mi jeste nestalo ze kdyz jsem nenasla // tak jsem brecela, to jeste ne, a tak se trosku timto uklidnuju, ze je to v pohode. Takze to pak taky necham byt, uvidim co dr. ale asi to bude lepsi nechat tomu volny prubeh, jako ty.

majkylove
autor
14. led 2015

@loilla týýý jo,tak brzy dnes,seš divná 😀 doboru kočko 😉

martinalinda
14. led 2015

@bublinka74 tak to je super, takze jsme stejne, tzn. ze do nedele bereme a pak vysazujeme 🙂 tak to je super, ze jsme na tom stejne. Ja myslela to tehu, protoze je mi nejak divne, a tak jsem zvedava co mi rekne dr na kontrole, protoze moje mamka me pocala a pak mela i ms normalne, takze nevim. Ted me totiz porad boli to bricho a chvilkama vic, chvilkama min..tak nevim snad to ustane a muzem zase zacit zkouset mimi 🙂

@majkylove
@loilla dekuji holky za uklidneni, je fakt ze se snazime teprv od srpna, ale bylo to takove divne, 2 cykly bez ovu, tak si to tak nejak clovek porad bere, ze to nejde..takze ted v lednu to bude pul rok snazeni, takze jak se rika do pulroku otehotni 70% ci kolik, sance je tedy velika...takze do toho dame vse a budeme doufat 🙂 dekuji ze na nas myslite a prejete nam mimi, no holt uz chceme mit stejne problemy a krasne pocity jako vy 🙂

marketat
15. led 2015

Ahoj holky, tak se chystám do poradny, tak držte palce 😉

@majkylove Fotku břicha dodám, neboj, jen jsem se fotila sama a je to nepoužitelné, musím počkat na manžela. Nemáme velké zrcadlo a na samospoušť jsem neschopná a je to rozmazané. Jinak mám +7kg a spíš než břicho pořádný zadek 😀

bublinka74
15. led 2015

@martinalinda ahojky,jj to jsme na tom úplně stejně o den myslím jen 🙂 🙂 ,joo je faktmže mne bolí břicho pořád a to mi to končí bo co,moc silná ms nebyla a prsa na ty si neustále nemohu šáhnout a mám je nafouklý ...nooo tak jedem dál nooo ,uvidíme co soja ... a jestli břicho nepřestanu,zajdu na gyndu,stejně musím na krev kontrolní,mne hlídají můj gynekolog ....tak mu to pak řeknu ...a uvidíme 🙂 já už nerozumím ničemu ani sobě samotné 😀 😀

majkylove
autor
15. led 2015

@marketat držím,držím,tak jak si dopadla? 🙂 s těma kilama se začínám děsit,já už mám 6 a to mám o měsíc mladší škvrně 😕 a na fotečku si teda počkám,to víš že joo 😀

marketat
15. led 2015

@majkylove Tak dneska bez ultrazvuku, ale prý vše naprosto ukázkové. Prďolu poslouchal přes břicho, takovým zvláštním přístrojem, jak když někdo poslouchá hrnkem na zdi 😀 A neposlal mě na vyšetření na cukrovku, že mu to prý přijde zbytečné, tak jsem ráda. 🙂

majkylove
autor
15. led 2015

@marketat jj,mě taky nebude dělat příště utz.a zvonem mě teda ještě neposlouchal 😀 ale slyšela sem že se to dělá.s tou cukrovkou je to zvláštní,já jsem sama zvědavá jestli to můj dr praktikuje nebo ne,uvidím v únoru no.já už chci ať je večer a prcka už konečně vidíííím 🙂

marketat
15. led 2015

@majkylove Mně doktor k cukrovce řekl, že ten test uděláme jen pokud by malá na příštím ultrazvuku moc rychle rostla, jinak že mu to přijde zbytečný... a já jsem ráda, že nemusím hladová busem přes celý město na vyšetření. Vůbec se ti nedivím, že se těšíš, já už se teď nemůžu dočkat kontroly za 4 týdny 🙂