Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
16. led 2015

@bublinka74 hehe 🙂 no tak dulezite je ze je vse v poradku, no ja pak nevim co je se mnou, jak ted beru tu soju, reknu ti teda ze me boli po 3 dnu brani levy vajecnik, je pravda ze minuly cyklus jsem mela vajco vpravo, takze ted bude asi vlevo, a tam me to picha..dneska jsem 8DC, takze pomalu zacnem zkusat 🙂 ob den,dva... No a pak ten utrous nasadim, tak snad to bude ok. Chci jit ted po vikendu na kontrolu, at se podiva na to vajco, zda fakt soja zabrala...a bude mi muset taky upravit to brani utrouse, asi posunout. Takze uvidime, ale uz nam to musi vyjit 🙂

bjoucik.15
16. led 2015

holky tady jsem to našla... já si ještě přišila popruh dozadu kolem sedačky a místo sucháčů tam mám velký cvoky 🙂 ani nevím kam ten můj podomácku pás přišel... přinejhorším budu šít znovu 🙂

http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6674

majkylove
autor
16. led 2015

@martinalinda děkuju,přesně jak říkáš,člověk má pořád nějakej strach z něčeho,ale tak to už k tomu asi nějak patří,to už bude celej život 🙂 a zrovna nahoře je fotka jak si hlavičku zakrývá ručičkou a tělo s nožkama,no jo je to ufounek 😀 Kontrolu mám 3.2 ale to už jsou takový rychlý kontroly už bez utz takže tak no 🙂

merilinka
17. led 2015

@bublinka74 vůbec mě břicho nebolelo,do té doby až na nevolnosti vůbec žádné problémy,přišlo t fakt jak blesk z čistého nebe 😢 ,vůbec jsem netušila,že se mi nějaká kapsa,jak říkaly doktoři udělala,ta se naplnila krví a praskla a z toho byl tem hematom,který krvací nebo se časem začně vstřebávat...byl to šílenej zážitek,snad je nejhorší za náma,snížila mi Utroš už jen 1-0-1 a je mi o trošku lépe 😵 papa

martinalinda
17. led 2015

@bjoucik.15 Hele kocko, ty bys to mohla vedet. Kamaradka si objednala kocar, prej za vic jak 40 000,-. Je to neco moderniho, asi i s prislusenstvim, prej zadny bogaboo, nevis o co by se mohlo jednat, prej je to hodne nezvykly kocar, extra. Skoro zadna zenska ho nema, u nas v okoli je jen jeden a to jeste tak 20km ode me. Prej se vyrabi tak 8 tydnu a je na zakazku, objednala si ho v praze a jen u nejakeho pana. Neni to teda nic znameho, nevis o co muze jit, nechce mi poslat fotku ani nazev, prej je to prekvapeni. No ja nevim, ale kocar s prislusenstvim za 40 000 mi prijde uz fakt prehnany. Kdyz to vezmu kolem a kolem, musi jich byt v cr jen par kusu, desitek vic ne...prej se za maminou, co ho ma otaci snad vsichni, jak je extra..

majkylove
autor
17. led 2015

@loilla kde máme fotooo?? 😀

loilla
17. led 2015

@majkylove Helé, Ty jedna.. 😀 My se vůbec nefotili, až na konci nás vyfotila J kamarádka a tu fotku sem už ani nechtěla posílat.. ale budiž.. ať máš radost.. 😀

loilla
17. led 2015

@bjoucik.15 Držím palečky!!! Určitě to vše dobře dopadne... :-*

A nápad na "domácí pás" - super!

bjoucik.15
17. led 2015

@martinalinda hele může o být cokoliv napadá mě retro kočár v moderně a nebo třeba nějaký spešl JOOLZ nebo teutonia vyšla s nějakou novou řadou.... těžko hádat,ale až to budeš vědět tak hoď info... 🙂

bjoucik.15
17. led 2015

@loilla dík 🙂

majkylove
autor
18. led 2015

@loilla no to víš že já se nenechám odbýt 😀 krásní jste byli,moooc vám to sluší 😅 ale vidím že na delší vlasy ses nakonec vyprdla 🙂) a máš krásný bříškooo 😵

martinalinda
18. led 2015

@bjoucik.15 no to muze klidne byt, vydolovala jsem z ni vcera, ze se na nej byi divat jen v brne, nikde tady na morave ho jinde nemaji na kukačku. A pak ho objednavali u pana v praze..ale rikala ze se vsim vsudy za trojkombinaci dala neco malo pred 40000,-. Zenske co si ho koupily tak ry na nej nedaji dopustit, a ty co na nej nemaji ho porad hani. Takze podle me neni casty, moc se neprodava a je na zakazku delany, ceka na nej 8 tydnu. No ja hledala na netu a nasla jsem nemecky Geeslein, ten je taky dost drahy a kdyz jsem si do kosiku dala vsecky blbosti navic, doplnky tak jsem byla na 42000,-. Takze mozna je to on. No ale ze by se mi nejak extra libil, ona ho vychvaluje, ze pry se po nem kazda zenska i chlap otoci, az kolem nich projedou..tak nevim teda.
Me se libi gb hardy iron, a ten je zatim muj favorit, ma vychytavky a je peknej.

martinalinda
18. led 2015

@bublinka74 Cau kocko, kde vezis? 🙂 ty hele, jak to berem tu soju, nemas bolesti v podbrisku, nekde na strane vajecniku? Ja teda jo, vlevo a nekdy docela dost, citim to celej den. Ze by tam neco fakt rostlo, ze by silne vajco? 🙂 No jsem zvedava, chci jit v utery k dr na kontrolu, tak mi aspon rekne co tam vidi a co teda ten utrous, od kdy mam zacit brat, asi zacnu pozdeji. A treba fakt uvidi vajco, ale ovu urco jeste nebyla, to bych citila i podle hlenu, ktery je zatim nic extra... takze budu cekat, co ty?

loilla
18. led 2015

@majkylove Chtěla jsem je připnout, ale má drahá polovička mi řekla, ať se na to vyprdnu, že mi to nejvíc sluší "přírodně".. 😀 Tak jsem mu tentokrát vyhověla a šoupnu si je až na příští.. 😀 Večerní, no.. do odpoledne jinak furt nic.. 😀

bjoucik.15
18. led 2015

@martinalinda Gessleiny jsou dost známé... ten to asi nebude.. ale zajímalo by mě jaký to bude... No já taky na kočárek změnila názor... není nic lepšího než mít někoho koho do kočáru dáš a projedeš se s ním 🙂 Chtěla jsem TFK ,ale už nechci, je hrozně mohutnej ☹ a ty verze ve čtyřkolce má debilní rukojeť... nejlépe se mi´jezdilo s Teutonií, ani Hartan mě moc nenadchl.... O víkendu jsme se jeli se ségrou kouknout na kočárky, na golfky pro ní a já se zkusmo koukala, a prostě teutonia Cosmo a ještě líp Be you vede 🙂 kdo by to byl řekl...

bjoucik.15
18. led 2015

jinak holky jak jsem dostala ten Utrogestan tak mám vždycky ráno po něm na intimce takovou jednu malilinkou jakoby krvavou žilku, nevím jak jinak to říct.... ale jen jednu a jednou.. že by se něco nelíbilo čípku?? 😔

majkylove
autor
18. led 2015

@bjoucik.15 já teda zkušenost nemá,ale myslím že jsem někde četla že po něm něco takovýho bývá,já nevím,ale jestli je to jen kapička tak bych se nějak nestresovala 😉

majkylove
autor
18. led 2015

@bjoucik.15 a ke kočárkům jak říkáš,člověk je fakt musí vidět.po tom co jsem si ve čtvrtek vše ochytala mám nový favority a jeden z nich si myslím že určo vyhraje 🙂

http://www.delfinek.mimishop.cz/detail/5376985/...
http://www.inglesina.cz/kolekce/kolekce-2015/sy... ------- tenhle podvozek
http://www.inglesina.cz/kolekce/kolekce-2015/sy... ----- s touhle korbou
hartan
a poslední v řadě peg perego

chilli009
18. led 2015

@majkylove u Inglesiny pozor na to, že je krátká rukojeť, aby jste při chůzi nekopali do korby kolenami , chce to zkusit se s ním projít , jinak já mám po dceři http://www.hartan.de/cz/kinderwagen.php?modell=... a max. spokojenost, kamarádka měla Teutonii Cosmo a taky spokojenost, jen teda menší korba

bjoucik.15
18. led 2015

@chilli009 klasiku jsem taky myslela, zda to není ona v trojkombinaci....

bjoucik.15
18. led 2015

@majkylove tak a který to je??

@chilli009 mě nějak Hartany na živo zklamaly... divně se kinklali a měli hroznou vůli v madlu a těžce se mi s nima zatáčelo... 😒

majkylove
autor
18. led 2015

@bjoucik.15 to se uvidí až v březnu po veletrhu,případně pokud kterýkoliv z nich najdu bazarovej slušnej tak je jasno 🙂
@chilli009 já si s tou inglesinou jezdila právě a nikam sem nevrážela,i sem si ji skládala a vyměnovala sedačky a všechno a byla jsem z ní celkově fakt nadšená 🙂 takže uvidíme 🙂

bublinka74
19. led 2015

@martinalinda ahoj kočko ...jj přesně ..mne bolelo břicho 4 dny ...už neberu a uklidnilo se 🙂 ,včera mi to i při sexu trochu bolelo,dnes si jedu koupit ovu testy ...dnes jsem 9DC ..taky jsem zvědavá 🙂 pak napiš schválně

bublinka74
19. led 2015

@majkylove ajoj buchta ...Peg perego a Inglesina ..výborný ..měla jsem je na kluky ...nikdy mi nezklamaly 🙂

bublinka74
19. led 2015

Ahoj buchty...jak se máte,se omluvuji,ale spadl nám PC,máme ho v opravně,mne noťas ...a přes mobil je to děsné ..tak proto se tu jen mihnu 🙂 🙂 něco nového 😀

bublinka74
19. led 2015

@martinalinda joo a po té soje by měla nastat ovu tak za 4,5 dnů údajně ..tak uvidíš 🙂 já také čekám 😀

bjoucik.15
19. led 2015

@majkylove takže inglesina... no když budeš jezdit ve městě proč ne 🙂

bjoucik.15
19. led 2015

@bublinka74 ale ty jsi měla inglesinu magnum nebo něco podobného ne? a peg perego taky klasiku... 🙂 tohle už je výmysl moderní itálie.. přijde mi to až moc přešlechtěný, ale jestli se to líbí, proč ne? myslím, že to bude mít málo lidí, aspoň nepůjde s davem ale bude originální 🙂