Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
30. črc 2014

@majkylove uvidíme kočko 😉 mně se taky zatím nic neukazuje,ale každé tělo je jiné hmmm a sestra mi řekla,že to HCG se uvolnuje do těla každému taky jinak ,někomu rychle,někomu pomaleji 😉

majkylove
autor
30. črc 2014

@bublinka74 no nezbyva nez cekat,drzim nam palce🙂

bublinka74
30. črc 2014

@majkylove tj uvidíme noo 🙂 budem psát novinky 🙂

princina
30. črc 2014

@majkylove nadeje umira poslední, ja sveho 1.ducha hodila do kose a zkoumala jsem to az druhy den, kdyz se MS nedostavila😉 Urcite se zadari, jak jste utesovali me- bud optimista:-*

marmor
30. črc 2014

@annna79 Myslíš testíky na cukrovku? Taky jsem o tom četla a dnes jsem si je chtěla jít koupit do lékárny. Ty už s nimi nějakou zkušenost máš? Prý se vkládají rovnou do pochvy?

vevix
30. črc 2014

@pupino2015 jsem dnes 1dc...ms měla dorazit až v sobotu...no dorazila už nyní

ssarula
31. črc 2014

Ahojky snažilky. Tak už mám v hlavě guláš. Beru od 16.dne duphaston (tento cyklus jsem 17.den). Dle rad lékařů na různých diskuzích jsem ale už úplně mimo. Jeden napíše, že ovulaci nebrání, že se dá otěhotnět i pokud se bere před ovu (pokud nastane později), jiní píší, že těhotenství není možný. Teď vlastně beru druhý den a teplota je pořád nízko-opět dle dr.na netu, duphaston zvyšuje teplotu. Je mi jasné, že měřená teplota nebude nikdy jako podle učebnice, i po ovulaci může být druhý den nižší, stejně tak může klesnout při uhnizďování nebo naopak ten den stoupnout. Ale už fakt nevím co si myslet. Tento měsíc jsem dělala i ovu testy, a čárka byla vždycky slabší než testovací (ale mohla ovu proběhnout i když mám velmi nízký hormon.profil? a test by byl tedy slabší?)
Přikládám graf BT, myslíte že ovu mohla 15.den proběhnout nebo mám počítat s anovulačním cyklem? Nebo je ještě možné že i přes duphaston se případná ovu může dostavit? A to jsme se s manželem tento měsíc tak snažili... :D

princina
31. črc 2014

Myslete kocandy na me, mastim k dr.

marketat
31. črc 2014

@princina držím pěsti, ať je vše v pořádku 😉

ssarula
31. črc 2014

@princina také držím palečky

princina
31. črc 2014

Tak jsem zpátky od doktorky: jsem 6+6, mam i fotku a dokonce dr. videla srdciko... ted ale musim zvazit, co v praci... pracuju ve favricr, kde jsem v kontaktu s nebezpecnymi chemikaliemi. Pry ma dr. nekolik pacientek od nas, ktere potratili. Takze budu muset bojovat za to, aby mi dali jen kancelarskou praci bez kontaktu s chemii

annna79
31. črc 2014

@marmor
Jj,už jsem zkouśela od května a v červnu jsem byla těhotná.Zavádi se do pochvy na chvilku, aby nasákl hlen.pak ćekám někdy i docela dlouho.Začíná ovulka když je to světlonce zelené a když je ten den D tak je úplně tmavá.Prý to někdy skreslují spermie.Začít, když už bude světlonce zelená.Já měla v červnu už 8 den.

mysackovi
31. črc 2014

holky....nikdy jsem neměřila BT...ale i přesto, že je teď malá šance otěhotnět si říkám, že by se přeci jen mohlo zadařit ...takže si teprve BT měřím pár dní a je celkem pořád vysoko 36,7-36,8 ....je to normální?

ssarula
31. črc 2014

@mysackovi je to normální po ovulaci a začátek těhu. Po MS až do ovulace je teplota nižší, po ovu stoupne a drží se tak až do další menstruace kdy zase klesne, nebo neklesne když jsi těhu :D

ssarula
31. črc 2014

@annna79 co že to jsou za testy? Prosím víc info, nějak se tady v tom ztrácím, díky holky

mysackovi
31. črc 2014

@ssarula děkuji....já byla totiž na injekci aby mi vyvolala ms a teplota je taková už cca 3 týdny...17.7. jsem byla pro injekci a dělal mi doktor i ultrazvuk a nic....ale ta teplota mi nedává rozum...
zjišťuji, že jak jsem si myslela, že znám své tělo, tak asi moc ne.....hlavně jsem o spoustu věcech nevěděla a stále ještě zjišťuji, připadám si občas hloupě....je to informací, že se do toho všeho zamotávám

ssarula
31. črc 2014

@mysackovi taky jsem byla na injekci 2xjsem to nedostala, než jsem šla k dr. tak jsem zkoušela teplotu a taky byla vyšší. Od injekce a následné MS měřím teplotu, takže teprve 2.cyklus. Ale nic si z toho nedělej, taky jsem ze spousty věcí zmatená-píšu o tom kousek výš u grafu. Ten duphaston mi nedává spát, pořád přemýšlím, jestli je šance že byla nebo bude ovulka,....ach jo. Proč to u nás nemůže být tak jednoduché jako u zvířátek... :D

marmor
31. črc 2014

@annna79 Budu muset také vyzkoušet. Myslíš, že je možné mít ovulaci 10 DC, když mám cykly dlouhé 28-29dní? Nikdy jsem BT neměřila ani jsem nezkoumala hlen, čípek atd. Obě předchozí děti jsme počali ihned jak jsme se začali snažit. Vloni jsem byla na přerušení. Ten měsíc jsme měli sex asi 2x, z toho jednou kapička unikla a bylo zaděláno... Dokonce života si neodpustím, že jsem mimčo dala pryč. Nikdy jsem nechtěla 3 děti. Byla jsem jako slepá, hluchá... Jenže ihned po tom, jsem si uvědomila, že jsem udělala strašnou chybu a že už to bohužel nevrátím zpět. Od té doby se strašně trápím. Ve dne v noci výčitky. Záchvaty pláče, nenávisti sama k sobě atd. Achjo. No a tak půl roku už mě drží strašná touha tu obrovskou chybu napravit. Jenže manža nechce ani slyšet. I když to vypadá, že ho už trošičku lámu... Jenže musím polehoučku. Ne moc hrrr... Každopádně se během toho půl roku nechal 2x přemluvit, ale stejně pak MS dorazila a to jsem byla přesvědčená, že v obou případech mám ovulku. Bylo to v půlce cyklu i jsem byla "při chuti". Tak možná je to takový trest zhora... Když jsem si nedokázala vážit toho daru, který jsem vloni dostala, tak už prostě asi žádný nedostanu. Včera jsem byla 10DC, manžu jsem sice zlomila, ale nevím, zda ve správnou dobu. Snad ho ještě tento měsíc párkrát překecám. Proto uvažuje o koupi těch testů na cukr, abych vychytala tu správnou chvíli a snad mi bude dána šance napravit to, co jsem vloni tak zničila. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale asi to muselo ven...

ssarula
31. črc 2014

@marmor to jako test na cukr ukáže ovu? Kdo na to přišel? Můžu poprosit o bližší info? (Co je to za test, nejlépe nějaká název nebo přesně co říct v lékářně a jak to funguje) Třeba do zprávy, ale myslím že i ostatní snažilky ocení rady jak zjistit ovu :D
Jinak je fakt možné že jsi měla ovu 10DC. Navíc to ber tak, že spermie jsou ještě den dva v těle ženy životaschopné, takže klidně může být zaděláno :D Já už mám dvouletou holčičku, a s tou jsem otěhotněla až těsně před MS-měla jsem cykly 30-35 dní a ovu jsem tenkrát měla až kolem 22.dne ne-li později, naštěstí i přes počáteční občasné slabé krvácení se malá udržela i bez pomoci jakýchkoliv léků a teď dělá jen radost i když zlobí :D

marmor
31. črc 2014

@ssarula Mám v práci uložený článek i s názvem těch testovacích papírků. Takže kdyžtak to zítra zkopíruju a vložím sem. Anna 79 to popisuje i o pár komentíků výše, jak to dělá ona. Každopádně to mají být klasické testovací papírky, které se běžně vkládají do moči a zjišťuje se přítomnost cukru k diagnostice cukrovky. Ale je vyzkoušeno, že pokud si papírek žena vloží do pochvy (samozřejmě jen kousek papírku - tu testovací část) a papírek nasákne poševní hlen, tak pak to i ukáže ovulaci. Já to vyzkoušeno nemám, ale prý to funguje a je to přesnější než ovulační testy.

annna79
31. črc 2014

@ssarula
Jmenuje se to glukophan a jednou jsem na to přišla na internetu, že se to dá zjistit i takto.je jich tam 50 ks a stojí to 110Kč teda v jak které lékárně.Můžeš testovat i během dne .Jak se objeví světlonce zelená začínají plodné dny až bude úplně tmavá barva tak je ovulace.Ale začít se snažit hned jak je světle zelená kamarádi na vajíčko počkají i několik dní. 🙂

annna79
31. črc 2014

@marmor
Myslím si že můžeš mit.A nebo ten 10 den ti začnou a ovulka je třeba 13 den.Zkus to.Rozhodně je to levnější než ovu.testy.

annna79
31. črc 2014

Takto zbarvené je na začátku plodných dnů, ale jelikož jsme měli včera tuleni, tak nevím zda to ještě nezbarvili spermijky.Tak pro jistotu dneska dáme repete.Pobolívá mě v podbříšku tak nevím zda bude ovulka a nebo první MS po potratu. 🙂

marmor
31. črc 2014

@annna79 Děkujeme za názornou ukázku. Určitě do nich půjdu...

annna79
31. črc 2014

@marmor
🙂

kackarebicerova
31. črc 2014

Tak damy dnes jsem byla na gynde a jediny co mi rekla je ze mam zas zanet ale zadny tehu to neni :( Takze vsem oznamuji ze po 7 mesicich snazeni hazim rucnik do ringu!!!! Uz nemam silu se o to dale pokouset!!!

marmor
31. črc 2014

@kackarebicerova Kačko neházej flintu do žita nebo ručník do ringu. Přeléčí se zánět. Koupíš si testovací papírky na cukrovku, budeš aplikovat prstovou metodu a to by bylo, aby nebylo!!! 😉

kackarebicerova
31. črc 2014

@marmor Tak jako kde je spravedlnost kazda cikanka ma 100 deti a behem chvile a clovek se tady snazi skoro 8 mesicu....pokud se do konce roku nepovede kaslu na to a pujdu si to hodit...

majkylove
autor
31. črc 2014

Tak holky hlasim 1DC ☹

ssarula
31. črc 2014

@kackarebicerova souhlasím s tebou, a nejen cikánky ale i ty z východu rodí jako nic. A jsem na tom úplně stejně. Taky se snažíme skoro stejně dlouho, od nového roku a jelikož musíme řešit to že jsem na mateřské a po ní už nemám žádnou práci a budu tedy muset něco hledat, tak budeme zkoušet jen do prosince včetně. Kdybychom se snažili dýl, tak mi nevyjdou peníze z mateřské než bych porodila a i když snížím částku (nemůžu ji snížit moc, protože musíme splácet úvěr na auto a domeček, do toho nějaké ty pojistky.... a manžel by to sám i s domácností neutáhl)., tak opravdu to vyjde jen do září.
Ale myslím, že jakmile se vyléčíš, tak to půjde jako po másle. Většinou to tak bývá :D musíš věřit. A navíc, když už si člověk říká, že na to kašle, že ho to nebaví tak se většinou zadaří, právě proto, že když už se spolu tulí, tak na to tolik nemyslí a pak už jen koukáš kde ta mrška zase je :D Neboj, mimčo bude :D