Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
22. dub 2015

@blauen dekuji moc, mam se docela fajn, jen je mi zle, tak snad to brzy prejde a co ty? Uz je lip, vyhubeno? Ten infolic urcite zkus, clovek ma zkusit vsechno, jsem pro. Tak se opatruj a dej vedet 🙂

leontynkar
22. dub 2015

@martinalinda ahojky. To me mrzí e Ti není dvakrát. Ale za chvili bude konec prvního trimestru. Ja jsem akorát pořad unavená a občas me bolí podbrisek. U nas krasne rosteme a ❤️ nadherne tluče. Máme obrovskou radost. 14.5. Jdeme na odběry a pro prukazku. Kdy jdeš na kontrolu ? Držím moc pesticky ať Ti je lip. Je to fakt jiný stav 😉

martinalinda
22. dub 2015

@bublinka74 Ahoj zlato, jsem rada ze ses ukazala, ja tu ted taky dyl nebyla, ale zas chci zacit chodit, kdyz mi teda bude lip, ted je to desny, porad blbe...uz 3 tyden. Snad to brzy skonci. Vidim, ze ty taky zacinas, tak preju at to brzy dopadne, chceme slyset dobre zpravicky 🙂

martinalinda
22. dub 2015

@leontynkar ahojky, tak to jsem rada, ze je u tebe vse v poradku a je srdicko 🙂 Na kontrolu ke sve dr jdu 6.5., na krevni testy pred screeningem musim zase do Frydku, je to tak 30km od nas, a tam musim byt taky tak kolem 5.5., a pak screening 21.5., tam uz jsem objednana, musi se to resit driv. Tak jsem rada ze mam termin. Ale jsem nervozni, jak je mi ted blbe, rikam si zda se neco nedeje, ale slysela jsem ze je to i dobre,tak nevim. Ale hlavne abych nekrvacela a vse prospivalo. Uz se nemuzu dockat dalsiho utz. A ty jdes kdy na ten screening?

blauen
22. dub 2015

@martinalinda ahojky nejdes nahodou do gyn prenu ve Frýdku? Tam docházím na gynekologii a jsou tamkapacity doktoři, dělají tam všem z okolí ty ty velke vyšetření. Jinak Já dobiram ATB. No a jinak kartářka mirřekla že v obdobi 2 let u mě miminko nevidí. Doufám, že se jen krute milila.

mysackovi
22. dub 2015

@karlos12 maminky mají vždy pravdu....i když moje mi už kolikrát říkala, že si myslí, že jsme těhu a nic :-/
ale jooo věřím tomu...jednou přijde i náš den 🙂

karlos12
22. dub 2015

@mysackovi to možná mají,ale už to chci také používat 😉 A budu, budeme 😉

karlos12
22. dub 2015

@martinalinda bude líp, hlavně že jste v pořádku 😉 Určitě se druhé schovalo 😉 😉 😉 Ono vykoukne.

karlos12
22. dub 2015

@blauen takže začnete ? A kartářka se může plést, a plete 🙂 Myslím že na ní to nestojí, ne ?

mysackovi
22. dub 2015

@martinalinda ahojky...zo je super, že je vše v pořádku 🙂
to tak utíká co? 🙂 tak snad ti bude už brzo líp 🙂

blauen
22. dub 2015

@karlos12 ahojky, chceme začít v polovině května, jinak jsme si řekli s manželem, že půjdeme taky do centra a zkusíme iui ale až po dovolene v září kdy budeme odpocati. Moc ti držím palečky, ať jsi zpokojena s novými dr.a ať vam to vyjde!

leontynkar
22. dub 2015

@martinalinda mi bylo blbe minuly tyden ze jsem myslela ze to asi moc nedám. Jinak na krev jsem objednána toho 14.5. A na UZ si me objednají pak sami. Tak uz se taky moc těším. Do toho 22.-23. týdne to bude stejně jeste těžký, jak necitime pohyby. .. Pak uz bude lip, ze o nich budem vědět 😊 věřím ze vše dopadne dobre 🌟💕

karlos12
22. dub 2015

@blauen děkuji, mám z něj moc dobrý pocit.Já jsem tomu ještě chtěla nechat čas, šla jsem jen na pokec a ono toto, ale nebránila jsem se. Tak držím pěsti aby to šlo bet Dr. 😉

majkylove
autor
22. dub 2015

@bublinka74 ahoooj,tak to je super že už to máš za sebou!a uvidíš,teď všechno půjde jako po másle 😉 tak to tu zas můžeš trávit víc času,co ty na to 😅 a jsem celá a ještě nějakou dobu budu,ale doufám že ne extra dlouhou 😀
@karlos12 tak to jsou naprosto super zprávy!!!teď už se to hne a úspěch je za rohem 🙂 dej vědět jak přijdete od doktora,ale jestli můžu poprosit tak mě vždycky označ ať to nepřehlídnu 😉
@mysackovi novej doktor už ti to snad vyřeší kočko,dej vědět ju! 🙂
@martinalinda áále,ono se to druhý objeví ještě 😀
jinak super zprávy,teda krom toho že je ti blbě,to naštěstí neznám,držím pěsti ať to brzo přejde a dávej vědět po každé kontrole 🙂

bublinka74
23. dub 2015

@majkylove ahojky,nooo nevím jestli to půjde jako po másle,ale tak uvidíme 🙂 🙂 necháme se překvapit 😉 jen sranda jooo ,mi oznámil syn včera,že budu babička 😀 😀 paráda 😀 😀

majkylove
autor
23. dub 2015

@bublinka74 nekecééééééj!!!!týýý jo,no to je skvělý!moooc gratuluju!tak bude mít vnuk tetičku nebo strejdu mladší než on sám no 😀

mysackovi
23. dub 2015

@majkylove dekuju...jsi moc hodna ;-*
Jj dám 🙂
A co ty...jakpak se máš? Už se ti to krátí ze? 😉

mysackovi
23. dub 2015

@karlos12 budeme 😉

mysackovi
23. dub 2015

@bublinka74
@bublinka74 CIO gratuluju 🙂

bublinka74
23. dub 2015

@majkylove nooo paráda to bude ještě zajímavý 😀 😀

bublinka74
23. dub 2015

@martinalinda ajoooj ,děkuji uvidíme kočko,ty se drž ..já u prvního blinkala do 5.měsíce :D

karlos12
23. dub 2015

@bublinka74 to je super, gratuluji, budeš mít dřív vnoučátkéo než holčičku ? To je super, hi hi 😉 🙂 😉 🙂 Jo, kdo umí, ten umí 😉

bublinka74
24. dub 2015

@karlos12 si nějaká vtipná hele 😀 😀 všichni říkají to bude jak Tvoje dávej bacha 😀 ,říkám kdepak ..půjčím a vrátím 😀

karlos12
24. dub 2015

@bublinka74 abys pak věděla které vrátit 😉 To je fakt dobrý, ale pamatuji si jednu rodinu, já byla malá a nemohla jsem to pochopit 🙂

bublinka74
24. dub 2015

@karlos12 nooo znám plno takhle 🙂 jen u mne už je malá šance,takže to vůbec nehrotíme a když tak co ,jedině veselo bude 😀

martinalinda
25. dub 2015

@blauen ahojky, ano jdu do gyn prenu 🙂 tak to jsem rada, ze je to teda tak renomovane pracoviste a delaji tam super doktori, to jsem rada. Ona nase dr tam posila radeji nez nekam do zlina ci vsetina. Maji tam pry nejlepsi zarizeni a jsou tam moc dobri. Takze se tam chystam, jsem uz objednana, tak jsem zvedava.
Tak uvidis, atb pomuzou a bude po vsem, preju stesticko at se zadari i vam. A kartačka? No kazdy tomu veri jinak, nekdo jo nekdo ne...ale i ta se muze mylit. Setkala jsem se s tim, ne u sebe, ale u kamosky, ze mluvila pravdu a nakonec se to stalo..ale zalezi to dle me na hodne okolnostech, ktere se muzou prihodit i driv a ani ona to neovlivni. Budu drzet palce, zatim bych ji nebrala tak vazne..clovek musi myslet pozitivne 🙂

martinalinda
25. dub 2015

@karlos12 dekuju, doufam ze bude lip, uz jsem i zvracela, dneska zas, ale je to vzdy po ranu, kdyz se neceho napiju, hned mi to udela zle..a staci jen voda. No musim to nejak pretrpet, je to vse kvuli malemu 🙂 A urco tam neni druhe, doufam teda :D to by se uz asi ukazalo, pani dr. tam videla jen jedno...ale kdyby tam bylo druhe, tak vam dam za pravdu, to se pak vsechny budete lamat v kolenech, jak jste mely pravdu..urco se ozvu. Ted mam cca necelych 14 klid, na kontrolu jdu ke sve dr 6.5. A co ty, co zahradka, roste pekne? My zatim jen upravujem teren, palime klacky a drevo od orezanych stromu. Sekame zivy plot, na kyticky jeste mame cas, budem zas truhlikovat muskaty 🙂 Ale cesnek je nasazen 🙂

martinalinda
25. dub 2015

@mysackovi ahojky, jo jsem rada, ze je vse v poradku, jen aby bylo brzy lip, dekuji 🙂 zatim to moc nevidim, ale ma to prejit do mesice nejpozdeji, kdyz si predstavim tu dlouhou dobu, je mi jeste hur 🙂 Ale musim zatnout zuby a vydrzet 🙂 A co ty, uz jste byli na nejakem tom vysetreni?

martinalinda
25. dub 2015

@leontynkar takze ti taky nebylo dobre, ono to asi prichazi dle me to nejhorsi obdobi tak 9-10 tyden, coz jsme ted my dve, me zacalo by trosku lip, asi 3 dny a pak zas zvraceni po ranu..takze jsem zvedava, nikdy nevim kdy to prijde a kdy ne. Tak na uz jdes tyden po me, takze nam sedi ty tydny 🙂 Tak to je super. Musime to vydrzet, a hlavne az bude po tomto obdobi, nastane nejklidnejsi obdobi. Uz se tesim. Drz se 🙂

martinalinda
25. dub 2015

@majkylove zadny druhy 🙂 doufam 🙂 dekuji, jj je to ruzne, nekdy zle jindy lip...ale uz se tesim az to prejde, zavidim tem ktere to nepoznaly, tydle stavy..uz mam dole 7,5kg, jak nejim...tak me to neuskodi, ale musim si davat pozor na to co jim, at mi to neudela zle...Miluju ted ovoce, hlavne kysele..a sladke ani videt nechci..vse se mi zda moc sladke, cokolada a tak fuj..spis teda slane veci, ale ne zas moc. Takze si fakt musim vybirat. A co ty, ty uz to mas taky za par co? Kurna, to uteklo vsechno, pak chceme videt fotecku? A co nase druha kocka, uz porodila? Vim ze mela termin minuly tyden ne?