Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
23. srp 2014

@marketat ajoj tak paráda další 🙂

bublinka74
23. srp 2014

@marketat koukám jsi taky z Kladna 🙂

marketat
23. srp 2014

@bublinka74 Jj, jen se v Kladně už moc nevyskytuju.

bublinka74
23. srp 2014

@marketat no jo vlastně 🙂 už v tom mám bordel 😀

marketat
23. srp 2014

@bublinka74 Já jsem si říkala, že jsme si o tom už psaly 😀 Ale jak po týdnu dočítám, co se tu dělo, tak jsem nějak mimo 😉

audrey44
23. srp 2014

@swellt
@sleepers
@karlos12 Holky diky moc! Jste zlaticka! Nestresuju se, tenhle mesic zadny ovu testy atd, proste si to snazeni hodlam uzivat 😉

Ty brdo, tolik prispevku 😀 zitra vas doctuuu!!! 🙂

bublinka74
23. srp 2014

@marketat nooo já taky :D

sleepers
23. srp 2014

@karlos12 no mam obavy, ze i pres svy predstavy to taky nevydrzim a budu taky rvat

bublinka74
23. srp 2014

budem řvát spolu holky 🙂

marketat
23. srp 2014

@bublinka, @sleepers Já jsem si test dělala, když byl manžel doma, takže jsem přišla z koupelny a usmívala se a ani jsem nic nemusela říkat 😀 A od odpoledne se oba usmíváme jako blázni 🙂 Tak zítra pro jistotu ještě jeden test 🙂

smudlinka2019
23. srp 2014

Ahoj holky.Po srpnove ms jsem opet taky snazilka.Muzu se k vam pridat?🙂

kackarebicerova
23. srp 2014

Tak snad? Uz mam tyden zpozdeni...jen spineni a Ms se stale nedostavila....Pristi tyden testnu a uvidim vice...drzte palecky...vim ze plno z vas se snazi dele nez ja ale po 8 mesicich snahy si to taky zaslouzim ne?? 😉 🙂

sleepers
23. srp 2014

@smudlinka2019
@karlos12, @audrey44

Pristi mesic patri nam. Taky budeme mit //

karlos12
23. srp 2014

@sleepers v tuto chvíli si fakt nevěřím.Ale VÁM určite jo.A proč sem chodí " nové snažilky " ,když se ani nezačnou snažit a už mají //? 🙂 Vtom připadě bych tu také neměla být,já jsem už stará snažilka 🙂 .Nevíš kdy má být další úplněk?

karlos12
23. srp 2014

@marketat blahopřeji,je to super,ale už trochu trapné,takhle se všechny opakovat 🙂 🙂 🙂 .Hlavně klid a pohodu a ať miminko roste jak má 😉

dasenka888
23. srp 2014

@kackarebicerova držím palce,myslím na Tebe ! :*

karlos12
23. srp 2014

@kackarebicerova také se snažíte tak dlouho ? Alespoň někomu se zadařilo.Tiše blahopřeji,Ty to máš jasné, 🙂 a určo zasloužíš !!!!!!

swellt
23. srp 2014

Holky,ja jsem za nas za vsechny,ktere jsme nasly //,tak strasbe stastna...!
A na ty berusky,ktere cekaji,moc mysli!Urcite se co nevidet zadari!! :-*
Ale ja bych si tak prala,aby ten muj chlap sdilel tu radost se mnou... A ono nic... :( Asi fakt neni rad...
Nechci fnukat,stezovat si a zatezovat vas tim tady,kazda mate svych starosti dost... Ale nejak nemam komu se vypovedet... :(
Tolik jsem se na tyhle okamziky tesila a misto toho se ted szrachuju,jestli to Petr je schopny vstrebat... Jestli kdy da najevo,ze je aspon z pulky tak stastny za to stesti... Ach jo...
Ble,v pul 5 vstavam do prace,tak jdu spat...
Preju vam dobrou noc... A nezlobte se,ze si tu tak vylivam srdce...

kackarebicerova
23. srp 2014

@dasenka888 Dekuju :-* Snad se zadari a // se ukazou...ale nechavam tomu volnist..bud a nebo..a hlavne je ze pokud se opravdu zadarilo tak pres zanet :-\ Proto jeste cekam..nikdy nevis a Ms je pekna mrcha a objevi se kdyz ji necekas

dasenka888
23. srp 2014

@kackarebicerova hele i kdyby se ted nepovedlo 🙂 tak se povede az zánět nebude 🙂) Každopádně je důležitý se ho nejprve zbavit 🙂 Ale pokud jsi spojila šance tu je 🙂 Já si začala hlídat čípek a hlen ,abych vychytala ovulaci tak měřím i bazální teplotu 🙂 Ovulace u Tebe probíhá ? 🙂

dasenka888
23. srp 2014

@swellt pokud z toho nemá radost a dopadlo by to zle, i když doufám, že se vzpamatuje , tak mysli na to, že děti jsou to nejkrásnější co ženská bude za cely život mít 🙂 Vždycky se to nějak udělá 🙂) Držím palce,aby dostal rozum a dobrou noc 🙂))

kackarebicerova
23. srp 2014

@karlos12 Snazime se od prosince a kazdy mesic jsem rvala jak zelva..Tak pokud to vyjde budu skakat mezr vysoko a rvat radosti a neboj i tobe se zadari 😉

kackarebicerova
23. srp 2014

@dasenka888 Ovu jsem si hlidala od 2 do 7.8. testama a vysly a tak jsme na to hupli a uvidim...Zanet byl preleceny antibiotiky tak snad

dasenka888
23. srp 2014

@kackarebicerova Hrozně moc držím palce ❤️to se povede 🙂)

kackarebicerova
23. srp 2014

@dasenka888 Uvidim...bud a nebo...kazdopadne pokud to nevyslo tak se snazim dal 😉

karlos12
23. srp 2014

@kackarebicerova já si myslím, že to vyšlo.Vše tomu nahrává.Ale i tak, budu při testování držet pěsti 🙂

karlos12
23. srp 2014

Ach jo, náš vykastrovaný kocour bude dřív těhotný než já ☹ 😒

andrejka1234
24. srp 2014

@dasenka888
@majkylove holky, jsem asi 20DPO, měla jsem to mit už před 11 dny 🙂 včera jsem si dělala ještě raději i clearblue a vyšel krásné 🙂 tak snad už zítra paní doktorka něco uvidí 🙂 moc děkuji za gratulace 🙂 stále mi to ale nedochází 😀

marketat
24. srp 2014

@swellt Drž se, myslím, že to chlap musí vstřebat, aby se začal těšit 🙂 A taky to neumí někteří dávat tak najevo holt. Ale ono se to poddá a bude dobře 😉 Jinak my bydlíme v podnájmu ve 2+1 se dvěma psama, sice koukáme po vlastním domečku, ale nevím, jestli s mým těhotenstvím získáme hypotéku, kdybychom něco našli. Ale nějak to zvládneme prý 😉

marketat
24. srp 2014

@karlos12 Děkuju 🙂 Neboj, i na tebe dojde 😉 A určitě to bude brzy, držím palce 😉