Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

rytmus22
29. srp 2014

@bublinka74 kyselinu listovou mam jeste z predchoziho tehotenstvi doma tak asi budu brat,sice nwm zda to bude platne,ale risknu to 😀 a tedamyslite zekdyna to mame skocit? :D

bublinka74
29. srp 2014

@rytmus22 ber jí to je jedině dobře 😉 skočte zítra a pak ob den třeba to je nejlepší 🙂

bublinka74
29. srp 2014

@dany777 odkud jsi 😉

dany777
29. srp 2014

@bublinka74 Chomutov

pupino2015
29. srp 2014

@dany777 Nemám ovu test u sebe :-/

martinalinda
29. srp 2014

@swellt neni zac, urcite si skoc, je to super produkt, taky ho beru. dekuji za podporu, doufam taky, ale myslim ze tento mesic to nevyslo, tak uvidime zda ms prijde.

martinalinda
29. srp 2014

@sleepers
@majkylove

diky holky za info, verim ze to nebude tak hrozne, ale chci ji poprosit o vysetreni. Dneska jsem potkala v bille moji gynekolozku a ta rikala ze mam jeste pockat, nez za ni pudu, jsem dneska 40 DC, a ms nikde. tak uvidim co bude, ale zacina me vic bolet bricho, stejne jako pred ms, tak asi prichazi :( dnesni ranni test negativni.
Rikala ze je proti hormonum, ze by to radsi nepichala.ale pry zalezi na me.tak budu doufat ze ms dorazi, tento tyden je to tyden zpozdeni, takze pockam pristi tyden a pak za ni zajdu.

karlos12
30. srp 2014

@dany777 já původně také 🙂

marjannka74
30. srp 2014

Ahoj možem sa k Vám pridať??

bublinka74
30. srp 2014

ahoj holky,jak je o sobotě 😉

bublinka74
30. srp 2014

@marjannka74 ahoj no jasné 😉

marjannka74
30. srp 2014

No ja už tiež patrím medzi Vás 🙂) snažilujeme od července tak dufam že sa to čo najskor podari 🙂))

bublinka74
30. srp 2014

@marjannka74 noo vidíš to není tak dlouho :D to u nás některých to trvá mnohem déle i rok skorem 😉

dany777
30. srp 2014

@bublinka74 Ahojky,tak začínáme 26DC a začínám tušit,že to asi zase toho 3.9. dostanu.Včera večer mě pěkně bolelo břicho.Takže ani Clostík mi nepomůže. ☹

bublinka74
30. srp 2014

@dany777 počkej kdy jsi to měla ?Já 12.8 ..počítám tak 5.9 ,teda dle toho jak jsem to mívala dříve

dany777
30. srp 2014

@bublinka74 Měla jsem to 5.8.,ovulaci 20.8.to bylo 16DC a luteální fázy mám vždycky 14 dní,takže mi to vychází na 3.9.,ale teď uvidím jak to bude po tom Clostíku a Utrogestanu,jestli mi to nějak nerozhází cyklus.Zítra vysazuju Utrogestan,tak se nechám překvapit kdy to dostanu.Uvidíme jak si tělíčko poradí s těmi všeljakými hormony co do něj teď cpu. 😒

bublinka74
30. srp 2014

@dany777 ty jooo to takhle víš všechno jooo ,já se vůbec v sobě nevyznám,hlavně nyní po tom minulém rozhození cyklu vůbec nevím ....noo tak když jsi měla 20 .ovulaci,skočili jste na to 😉

dany777
30. srp 2014

@bublinka74 Jasně,ale jen v den pozitivního testu,můj není na každodenní tulení.Jsem ráda,že je to u nás jednou za týden.Takže opravdu musím hlídat ovulační testy,ale asi to zase nevyšlo. ☹

bublinka74
30. srp 2014

@dany777 noo tak u nás jak kdy,ale taky nemůžu o tom furt mluvit,bojím se aby se to nezprotivilo,tak nějak v poklidu a nyní mi sestra řekla,dělejte to jinak ,milujte se den až Vám skončí sms ,pak 4 dny nic a pak to zkoušet každý 3,4 den,že ty spermijky jsou prý pak dozrálejší a lepší 🙂

dany777
30. srp 2014

@bublinka74 To má pravdu,doktoři radí ob den v plodných dnech.Nejhorší je potom to čekání po ovulaci.Vůbec to neutíká.Pořád se mi honí hlavou,jestli se povede nebo ne.Jeden den se mi zdá,že určitě ano a druhý den je to uplněně obráceně. 🙂

dany777
30. srp 2014

@bublinka74 Taky mám strach o tom nějak víc s přítelem mluvit,aby ho to nějak neodradilo.Ani neví,že jsem objednaná do CARU.Přemýšlím,jestli mu to mám říct a zeptat se ho,jestli by souhlasil s umělým oplodněním nebo ne.Mám strach,že by mi řekl,že ne.Tak raději vyčkávám co mi řeknou v CARU,jestli bude ještě nejaká šance na přirozené oplodnění a nebo že to budeme muset řešit umělím.Co myslíš mám si s ním promluvit teď nebo až po tom CARU???

bublinka74
30. srp 2014

@dany777 lepší na to tolik nemyslet 😉 ,já začla po roce marodění pracovat a chci začít cvičit ,pro radost,prostě aby člověk na to tolik nemyslel 🙂 🙂

bublinka74
30. srp 2014

@dany777 noo hele já se taky bála,ale řekla jsem mu co mi řekl doktor,jak to je ...on taky nejdříve koukal,pak říká já bych raději přirozeně,je to divný to uměle,ale pokud to nepůjde,nebráním se tomu ....to víš chlapi to nesou taky určo těžce,nedivím se,ale myslím si,že pokud to nejde tak to přijmou ... 😉 ,takže bych mu to na tvém místě řekla opatrně co říkal doktor,co doporučuje a tak ...já také netlačím,dělám to opatrně ,myslím na tulení 😉 ,žádný jdeme na to šup dnes a tak,je to lepší si myslím

dany777
30. srp 2014

@bublinka74taky to tak dělám,aby se mu to nezpotiviloŘíkal mi,že s bývalou manželnkou,když chtěli děti,tak je měli hned.Tak to mě opravdu dost trápí,že mě to hned nejde,ach jo.A dokonce jeho bývalá za měsíc bude rodit třetí mimčo. ☹

karlos12
30. srp 2014

@bublinka74 ahoj, je super, jsem v práci.Jak jinak si užít víkend 😉

rytmus22
30. srp 2014

@bublinka74 ahoj tak tedka me zacolo trochu pichat pobolivatv podbrisku na pravestrane 😀 tak co to? 😀 ze by ovulace ?

bublinka74
30. srp 2014

@dany777 noo já s bývalým mužem měla taky 4 děti a kdyko-li jsme si to řekli tak bylo do 4 měsíců ....no ale už je to dlouho a tělo se mění nooo...... určitě se Vám to povede,nemysli tolik na to,je to těžké vím,ale uvidíš že 😨 to bude dobré 😨 😉

bublinka74
30. srp 2014

@rytmus22 kolikátý si den 🙂

bublinka74
30. srp 2014

@karlos12 noo to je dobrý ..at ti to utíká 😀

rytmus22
30. srp 2014

@bublinka74 jak kolikatej sem den? 😲 😀