Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
7. lis 2014

@terezapetrova na moravě nuda,nejradši bych šla někam pařit 😒 😀 řepu babička dnes poslala ale mamka mi poslala bulharskou pomazánku takže jsem se natlačila pomazánkou 😀

chilli009
7. lis 2014

@majkylove
Uvidíme jak v pondělí, doktor říkal, že dodržet 6 nedělí, že to byl prostě potrat a je potřeba kapku klid, ale pak se prý můžeme klidně snažit 🙂 .
Co Ty ? jak je ? co pupík ? roste ? kdy jdeš na prvotrimestrální vyšetření ? Kamarádce tam teď řekli už co čeká 🙂 . Je lepší jít třeba někam, kde dělají genetiku nebo do centra asist. reprodukce, tam dělají také tyto vyšetření, sice se za to platí, ale ty UTZ jsou o něčem jiném 🙂 ( ikdyž záleží jak jsou na tom doktoři a nemocnice u Vás no ). Pohlaď pupík a užívej si to, uteče to a budeš mít prcka u sebe a po pupíku si posteskneš, je to hezký 🙂 , ikdyž ke konci je občas ženská jak vorvaň 🙂 .

chilli009
7. lis 2014

@terezapetrova
Snad něco vymyslíme 😵 . Kolikátý den mešká MS ?

majkylove
autor
7. lis 2014

@chilli009 já samozřejmě zkušenost nemám,ale dr to říkají vždy,ale máme třeba u nás ve skupince co to nedodrželi,otěhotněla okamžitě a už je ve 13tt a bublinka taky nečeká,ale samozřejmě je to na vašem uvážení 🙂
pupík zatím neroste,jen špeky mám nějaký větší tak furt čekám kdy už se to hezky zakulatí ať můžu aspoň chvilku nosit hrdě břicho bo už ho musím jen schovávat několik let 😀 na screeen jdu 20.11 a už se nemůžu dočkat,tam už bude pěkná fotka miminečka a jdeme do nějakýho centra takže by to asi mělo být kvalitní.zároveň mám obavy aby bylo vše ok,přece jen ten start jsem neměla zrovna "zdravej",ale snad jo a těším se na to 🙂 a my nechcem vědět co to bude takže po tom ani pátrat nebudem 🙂

bublinka74
7. lis 2014

@majkylove jasné já na nic nečekám 😀 😀

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 ajoj kočko,to je dobře,bude to dobré hmm 😉 mně řekl doktor když se mi to stalo,ale šlo to fakt samo v úplným začátku a vše bylo čisté a o.k ,že můžem začít hned až se vyčistím 🙂 ono to přijde kočko uvidíš 😉

bjoucik.15
7. lis 2014

@majkylove tak pak jsem přihoď fotečku bublinky 🙂

@terezapetrova proč házet mašli prosimtě?? 😠 to bude v poho a víš kdy se otěhotní, když to nejmíň čekáš 😀 Já ztratila práci, přistěhoval se k nám domů spolubydlící a šup, šlo to hned. Když jsme bydleli sami a měla jsem práci tak nic 😠 🙂 jinak dobrý test je Dr.Max.nikdy mi nelhal! A 10dní po meškání byli dálnice jak hrom 😉

@chilli009 bylo by fajn, kdyby si na revizi nemusela... nikdy jsem to nezažila (a zažít nehci) ale asi to není nic moc. Dodržet šestinedělí by se mělo asi tak jako tak...jistota je jistota 😉

bublinka74
7. lis 2014

@terezapetrova já kde jsem proč ?? 😀 😝 Ti chybím ?? Néé jsem měla malou návštěvu po práci,ráno do práce a v neděli tu holky nebudu až večer po 21.h jedu do Brnaaaaaa na celý den,to bude výlet uf 😀

bublinka74
7. lis 2014

A ve středu jupíííííííí na konzultaci 😀 se těším jak malá holka jsem zvědavá jestli bude ovulka jako minulý měsíc 12.den tak nyní budu v ordinaci 11DC to by mohl něco vidět tam uvnitř ....nějaké to vejce 😀 😀

bjoucik.15
7. lis 2014

@bublinka74 nějak vůbec nevím co jde vidět na tom UTZ při ovulce.... je možné zachytit vajíčko putovat z vejcovodů,nebo je to blbost?? 😅

majkylove
autor
7. lis 2014

@bublinka74 tak brnooo je už od nás vcelku kousek tak to protáhni až k nám 🙂 a na středu se taky těším,pak si vyměníme dojmy 🙂

bublinka74
7. lis 2014

@bjoucik.15 kočko,prý folikuly,nebo vaječníky a vajíčka bo co jejich velikost,alespoň holky to tu píšou všude,taky nevím budu tam prvně,můj doktor mi toto vůbec nedělal 🙂

bublinka74
7. lis 2014

@majkylove nooo to nestihnu,ale ráda bych klidně někdy hmm 😉 noo středa bude náš den viď ...budu plná dojmů ,doufám,že né slz 😀

chilli009
7. lis 2014

@majkylove
no u nás to 6 neděl bude, jelikož mám stejně cyklus 30 dnů, takže to tak výjde 🙂 , jinak taky znám ty co to nedodrželi je vše ok, já si chci kapku dát pauzu 😉

jinak nechat se překvapit je hezký a smekám, já bych to nevydržela, jsem zvědavka a hlavně si přejeme ještě holčičku, takže až budu těhule, tak budu jak na trní nejen kvůli tomu, jestli je zdravé miminko což je nejdůležitější, ale i jestli nám vyšla holka 🙂 ( ale jak píšu hlavně ať je mimi zdravé )

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 tj kočko,já chtěla vždy holku a 4 krát pinďour jak vyšitej 😀 😀

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74 jj, snad to vše půjde jak má a mimi se brzy zadaří 🙂 , přece příští rok všechny rodíííííme 😀

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 noo to máš recht ,jen á rodit určo nebudu ...to už vím ted a upozornili mne na to,ale to neva ...císař je taky porod ,ale á už si 4 porody vychutnala 🙂

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74
tak teď budeš mít holku a je to jasný 😉

mě manžel řekl, že na kluka je má slepý, že umí holky, že to ošéfuje, tak uvidíme jak bude šikovnej 😵 😉

majkylove
autor
7. lis 2014

@bublinka74 jasně že plná dojmů 🙂 i já 🙂
@chilli009 jasan,chápu 😉 a já jsem taky hrozná zvědavka,ale zase to překvápko musí být žůžo tak jdem do toho,ale bude to boj takovou dobu to ne že ne 😀

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 noo tenkrát v Praze mi řekli že nejdřív 11 kluků a pak bude holka,prý matka pluku 😀 😀 noo mne už je to celkem jedno holka ,hlavně ať už se tam něco usadí :D

chilli009
7. lis 2014

@bjoucik.15 jj, šestinedělí dodržet chceme a pak uvidíme jak budeme šikovní 🙂

majkylove
autor
7. lis 2014

@bublinka74 fáákt?jak too?to kvůli té operaci?

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 oo a každý mne straší po IUI dvojčatama a přítel je ještě z dvojčat dokonce 😀

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74 folikuly 🙂 před prasknutím kolem 20mm a sliznice nejlépe min. 8mm , pak pregnyl na prasknutí a pak IUI 🙂

bublinka74
7. lis 2014

@majkylove co fákt ...no tak celkově prý ...at s tím počítám na 80% určo ... ,to neva si lehnu,vyndají a bude 😀

chilli009
7. lis 2014

@bjoucik.15 je vidět, že se ovulace chystá nebo že je po ní

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 co to 🙂 joo ..no je fakt že mi máme vše hotové,tedy já všechny odběry,jen ty sona jsem neměla ,přítel spermio na 90ˇ% akorát nevím jestli jemu budou brát krev ??

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74 dvojčata a vícerčata jsou spíš u IVF či KET a nebo pokud by Tě doktor nějak stimuloval hormonama pro růst folíků/vajíček

bublinka74
7. lis 2014

@chilli009 noo kdo ví ....toho se bojím těch vajíček právě ,můj gyn.říkal že v mém věku už je to právě mizivější ..noo uvidíme 😀

chilli009
7. lis 2014

@bublinka74 porod normál či císař se počítá stejně 🙂 rok 2015 je náš