Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

merilinka
22. lis 2014

Ahojky,tak po včerejší kontrole odebraná krev na HCG,výsledky v pondělí,UTZ děloha hodně prosáklá,měkká,sliznice vysoká a malé množství volné tekutiny?? to nevím co to může být.Gestační váček ještě není vidět... ☹ ,ale dr. říkala,že dle těhu testů( které postupně sílí) to vypadá na těhu 😵 ,kontrola 3.12,zda je dobře uložené.Měla radost,že je tam vůbec náznak těhu,že to jde i normálně.. jenže jsem včera začala lehce špinit v práci po kontrole,ihned jsem jí volala,uklidňovala mě,že je to po tom vnitřím utz a vyšetření,že je to normální,mám to hlídat,ale naštěstí,pak už večer ani dneska nic.... jen to ze mě v práci vylítlo..omlouvám se za popis,,,trrošku narůžovělý a lehce nahdědlý hlen,,,fakt jsem se vyděsila 😖 .Musím se hlídat,pracuji v MŠ,celý den jsem na nohách,teď máme přípravy na besídky ,musím tam být.Nevím,jak bych to řešila,pokud by špinění mělo pokračovat,,,achjo...
Každopádně musím čekat,sanžím se neupínat,,tohle je v mém životě 6 těhotenství,jen 2 z toho vyšly a máme krásný dětičky,tak snáád budeme mít nárok ještě na 3 😵 😵
Nevím,co zamená depo volné tekutiny?? nezeptala jsem se a nějaká hodnota dělohy či co je 88 mm nevíte prosím??pááá a krásný víkend 😵 😵 😵 😵 😵

majkylove
autor
22. lis 2014

@mysackovi ahoooj,jak too?je před Vánoci,musíš si najít čas sama na sebe a na pohodu přeci 😉 jak dětičky ve školce,jsou na tebe hodný? 🙂

majkylove
autor
22. lis 2014

@merilinka jůů no super,určitě to tentokrát vyjde!držím palce!!!

merilinka
22. lis 2014

@majkylove děkuju moc!!! 😵 trošku mám starch ze včerejšího špinění,áále,snad jen,že si dělá pořádný místo 😵 😵 ,budu doufat,dokud to není krev,je to dobrý,viď ? 😀 😀 pá

majkylove
autor
22. lis 2014

@merilinka přesně jak píšeš 😉 a po těch začátečních kontrolách špiní spoustu ženskýchmto tak fakt je,důležitý je že to nepokračuje 😉 ale stejně se šetři 😉

merilinka
22. lis 2014

@majkylove děkuju 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bjoucik.15
22. lis 2014

@bublinka74 jedle u nás neprojde ☹ musí být prostě borovice....

@martinalinda dám foto,jen ho musím stáhnout do kompu. docela to jde... už mám zaděláno na další dva, manžel ho jí jak bonbony 😀
s tou ségrou mi je to líto, ale snad to nebude tak hrozný, je škoda,že s vámi tak nekomunikuje ☹

bjoucik.15
22. lis 2014

@merilinka tak super zpráva 😉 to špinění je normální, já jsem po kontrole vždy špinila až do večera. ale chápu tvé obavy 🙂

bjoucik.15
22. lis 2014

no jinak můj chlebík 🙂

merilinka
22. lis 2014

@bjoucik.15 ,děkuju,po tom všem mám strach,znáš to 😵 ,ale stres ničemu nepomůže.... to já vím 😵 ,děkuju!!!

majkylove
autor
22. lis 2014

@bjoucik.15 šikula,určitě bude výbornej 😝 pak pisni jak chutnal 🙂

martinalinda
22. lis 2014

@bublinka74 no buchta vypada super, urcite posli recept, vyzkousim, ten muj ma tvaroh rad, takze se bude jen olizovat, verim ze jo 🙂 no s tou segrou, buh vi co bude, vzdycky si rikam, radeji at je v poradku ona a mimi treba samo odejde, nez aby se stalo neco ji...to je to nejhorsi, i kdyz mi neni schopna nic rict, vlastne nikomu, tak nevime co se deje ale asi ji v te krvi neco nasli, protoze je to divne, po tydnu po odberu jela hned do vsetina, nai nebyla u dr, takze ta ji tam neposlala, a v pondeli jde k dr, takze tam se dozvi vic. Jinak kdyby bylo neco spatne, oni jsou schopni nejak vyvolat potrat, nebo si telo poradi samo, kdyz je tam neco v neporadku?

@bjoucik.15 no vyborny hlebik teda, povedl se a tys mela strach, super uplne. Vim jake to je kdyz si ho sama upeces, je to neco jineho nez ten kupovany a doma se po nem vseci muzou uzrat, a dokonce jsme se svagrovou pocitali cenu a vyjde i pres spotrebu elektriny levneji nez kupovany, ale chut se neda srovnat 🙂 super, tak segru uvidime, co bude, asi zitra budem vedet vic, v pondel nebude v praci, tak uvidime.

mysackovi
22. lis 2014

@bublinka74 jj pořád někde lítám...jezdíme pořád za dědou do nemocnice na JIP....je to jak na houpačce....takže jsem v práci nebo v nemocnici...občas se k nám někdo staví...a já pak večer padnu na ****
dneska k nám přijedou kamarádi, budou tu spát a zítra zase do nemocnice....začínám být docela dost unavená...už teď se těším na léto na ňákou dovču v teple...jinak nic nového, převratného není a co u tebe? 😉

mysackovi
22. lis 2014

@majkylove ahojky 🙂
dětičky ?...ty jsou moje zlatíčka...neskutečně mě dobíjí....samozřejmě i manžel je úžasnej, snaží se moc 🙂
letos mám ve školce takovejch obdivovatelů a lichotníků...až mě občas dojmou tak, že mě rozbrečí....jsou pro mě vším...letos mám více kluků...a holčičky, tak ty jsou boží....jsou to mazlíčci všichni 🙂
a jakpak se daří tobě a co je nového....letí to co?
na vánoce se těším, ale i bojím, aby to děda ještě zvládl a nepřišlo to o vánocích...
a co @karlos?.....jakpaty se máš?

jinak koukám, kolik tu přibylo nových snažilek.... 🙂
my máme za sebou spermiogram a dopadl dobře 🙂 ...tak teď už to bude jen na mě 😀 ....beru přes 40 dni nosifol a druhý měsíc utrogestan.....tak uvidíme 🙂 ...ňák tomu teď nevěřím....

bjoucik.15
22. lis 2014

@mysackovi Když tomu nevěříš, tak to přijde... no držím palečky, aby přišlo co nejdříve 😉 je to zajímavé, první byla hned a neplánovaně a druhé ne a ne přijít.... Prostě když se na to neupíráš tak otěhotníš hned 🙂

@majkylove
@martinalinda děkuji za pochvalu chlebíku... no už mi kynou další dva. Manžel se na něj vrhl hned po upečení cca ve 22hod a ráno si dal jen 5krajíců a 2 měla dcerka 🙂 vlastně z celého chleba jsem měla jen jeden krajíc 😀 ale jo, byl dobrej 🙂

majkylove
autor
22. lis 2014

@mysackovi tak aspoň že ty dětičky tě drží nad vodou 😉 máš to teda nabitý a né zrovna příjemným programem,snad už bude brzo líp!!!a copak pořizuješ na Vánoce? 🙂 u mě nic nového,flákám se doma,takže pohoda a letí to neskutečně teda ti řeknu 😨
@bjoucik.15 týý jo,šikula,přihoď receptík prosím 😉

bublinka74
22. lis 2014

@bjoucik.15 ty joooo krásnej chlebík,určitě i chutná dobře 🙂

bublinka74
22. lis 2014

@mysackovi téda ty toho taky máš holka 😕 ,se nedivím,že jsi unavená ....musí to být záhul ,noo a to že na to nemyslíš moc je jedině dobře,většinou to pak přijde hmm nečekaně 😉

bublinka74
22. lis 2014

@martinalinda nooo receptík pošlu 😉 ,hele vím,že kamarádka tenkrát měla špatnou krev a nějak přestalo být srdíčko,byla 12tt a musela na klasický potrat,ale nevím tak snad Vám řekne víc v pondělí ,uvidíš .... 😕 ,je to nepříjemná situace určitě

bjoucik.15
22. lis 2014

@bublinka74 ten koláč co děláš jak ho děláš? já dělám podobný,ale dám tam jablka 🙂 No jinak už je upečený další chlebík a ještě jeden se peče v troubě a už je ten první kus užranej 🙂 myslím, že 2 stačit nebudou 🙂

bjoucik.15
22. lis 2014

@majkylove no jasný, je to hrozně jednoduchý 🙂 napiš mail pošlu ti to 🙂

majkylove
autor
22. lis 2014

@bjoucik.15 MajkyLove@seznam.cz děkují 🙂

bublinka74
22. lis 2014

@bjoucik.15 je to klasické linecké těsto 🙂 a akorát tvaroh,2 žloutky vanilkový cukr,osladit dle chuti a jemně přidat sníh z bílků k tomu ....jinak jablková náplň taky dobrá 🙂

bublinka74
22. lis 2014

Recept na linecký koláč s tvarohem ...viz.horní foto 🙂

250dkg hladké mouky
250dkg polohrubé mouky
170 dkg cukr moučka
1 vanilkový cukr
citronová kůra
2 žloutky
4-6 lžic mléka
1 kypřící prášek

Náplň :
2 -3 tvarohy
osladit dle chuti
1 vanilkový cukr
2 žloutky
z bílků udělat sníh a pak jemně promíchat

Těsto rozpůlíme na půl ....plech vymažeme a vysypeme hrubou moukou ,půlku těsta roztáhneme po plechu cca 30cm na 40cm ,pak potřeme tvarohem a na to pokládáme z druhé poloviny těsta proužky na šikmo a přes sebe 🙂 pečeme cca 30 min ..... na 160st. Pak posypeme cukrem moučkou ....Dobrou chuť 🙂

bublinka74
22. lis 2014

Jooo holky samo to těsto rozválíme válečkem ju ,ale to asi víte že 🙂 🙂

bjoucik.15
22. lis 2014

@bublinka74 super 🙂 já to druhé těsto srouhám na ten sníh..ale zkusím to od tebe, to by mohlo u nás chutnat 🙂

chilli009
22. lis 2014

Holky, tak MS nikde, tak jsem zvědavá kdy dorazí, snad se mi o tolik po tom všem neposune nějak hodně, potratila jsem 4.11. , tak to asi přijde asi nejdřív až za ten měsíc, když mám cyklus 30 dnů, počítala jsem to od prvního krvácení což vycházelo na dnešek, tak asi musím ještě dva týdny počkat. Už se těším až to dostanu, abychom se mohli zase začít snažit. Mějte prima víkend a všem co čekají MS ať nedorazí a ukáže na testíku //, pochopitelně těm co se na MS těší jako já červené zdar 🙂 , těhulkám krásné těhulkování a klid.

aqua12
23. lis 2014

Mam po ranu úžasnou zpravu. MS meska 3 den a dneska jsem objevila na testu // čárky 🙂:stále temu nemůžu uvěřit 🙂

bublinka74
23. lis 2014

Krásnou neděli buchty 😀 jak je ,co vaříte,děláte 🙂 ,já dnes přemýšlím,kdy mám dostat ms 😀 už se nemůžu dočkat -asi 26.27.11 ....nooo ale tento měsíc bomba,žádné příznaky co byly před tím ....na zvracení,hlad,bolest prsou,nic ...divné nééé 😀 😀 ,že by se mi srovnalo tělo konečně 😀 ,včera jsem měla růžový hlen akorát ...cca 11den po ovu ....nooo dobře nooo,už abych dostala MS 🙂

bublinka74
23. lis 2014

@aqua12 gratuluji,supééééééééér ,ať je vše jak má být 😉