Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
30. lis 2014

@loilla ahojky,vítám Tě a gratuluji ...Tvoje první ju 😉

loilla
30. lis 2014

@bublinka74 Ahoj, děkuji za milé přivitání!!! 🙂 Jojo, první, první. 🙂 Jestli sem dobře pochopila, tak Ty se snažíš, ale děti už máš.. ale teď si nepamatuju ten přesný počet.. ale myslím, že to bylo více než dvě.. 😀

bublinka74
30. lis 2014

@loilla není zač ,si taky milá 🙂 jasné já už jsem matka pluku už :D mám 4 syny ale už velké celkem a 2 už žijí svými životy 🙂 22 skorem,19,16 a 11 let ,všichni s prvním mužem ,s mým nynějším nastávajícím mužem to nějak trvá ,už jsem byla i na operaci,uvidíme snad se zadaří 🙂 to víš vejce už nejsou asi jako za mlada 😀

bublinka74
30. lis 2014

@loilla tady holky @majkylove a terez si dělají srandu ,že budou rovnou dvě holky až mne nastimulují ty vejce 😀 😀 nooo a přítel je z dvojčat 😀

loilla
30. lis 2014

@bublinka74 Týýý brďo... 4 děti, to zaslouží ocenění!!! 😀 Určitě se zadaří, budu držet palečky!!! 🙂 Ale prosímTě, kolik Ti je? 60? 😀

loilla
30. lis 2014

@bublinka74 😀 No co, to vezmeš přijednom nadvakrát, no.. 😀

tess15
30. lis 2014

chtěla bych mít ještě jeden dotaz 🙂 k tomu že se mi zvětšily prsa ohodně než dříve a mam tam vidět ohodně více žíly jak mi vedou po prsou je to v těhotenctví ? 🙂

majkylove
autor
30. lis 2014

@terezapetrova toš screen měl úplně na salámu takže jasnej salámista po tatínkovi 😀
@loilla tak to máme s porodem stejně 😀
@bublinka74 nemůžem mít Michalku protože nemám ráda když se dávají jména po rodičích víš 🙂

majkylove
autor
30. lis 2014

@tess15 já to teda nemám,ale píšou že to tak je,drřím palce 😉

chilli009
30. lis 2014

@merilinka tak dej pak vědět, kolik tt jsi ?

chilli009
30. lis 2014

@bublinka74 Ahooooj, nového nic, vše při starém, MS by měla dorazit asi 3.12. , dodržujeme 6 nedělí, takže už MS vyhlížím :D . Pokud to dostanu jak mám, tak by to bylo dobrým jelikož 17.12. jdu na kontrolu po 6 nedělí a tedy i UTZ, no to bych byla + - 14 - 15DC a já mývám ovulku 21DC, tak třeba uvidí nějaké folíky a sliznici jak je narostlá, snad teda ovu bude. Chci začít pít ten kontryhel aspoň prvních 14 dnů a zobu listovku 🙂 . Co u Vás ? Jedny odběry máš už za sebou viď, tak jestě ten zbytek... to jsem se chtěla zeptat, jestli nezkusíte IUI i tak už tento cyklus? já bych si zašla asi za doktorem a zkusila to i tak 🙂 .

chilli009
30. lis 2014

@tess15 to co popisuješ jsem měla až kolem asi 20tt. 🙂 , ale u každého je to asi jiné, každopádně hodně štěstí, dej vědět

chilli009
30. lis 2014

Všem přeji krásnou a klidnou 1.adventní neděli 😵

merilinka
30. lis 2014

@terezapetrova teprve na začátku,tak 4 tt,přesně nevím,neměla jsem pravidelnou ms,ale blbě mi bylo vždy tak od 5tt-6 tt,je večer a mě zas natahuje 😀 ,ale vydržím,stojí to za to 😵

merilinka
30. lis 2014

@chilli009 tak 4 tt,musí tam ve středu už být něco vidět,ale jak jsem psala výš,blbě mi bývalo tak přibližně stejně brzo a když toho dosáhnu,drží mě to až do 20 tt,aspoň u dětí jsem to tak vždy měla..

bublinka74
30. lis 2014

@chilli009 noo děkuji ,,,,ano první odběry za mnou ,jdu toho 8.12 na utz folikulů a uvidí prý,dyžtak hned dá nějaké prášky bo co ....to IUI zatím počkáme,jdeme na imunologii 9.12 tak pak podle výsledků a ty budou za měsíc.Přítel měl spermio 200milion/90 % prý super,ale nebyl to úplný podrobný rozbor a na té imunologii odevzdá nový vzorky a tam zjistí kolik jich je super a kolik né a tak ...tak do ledna už není daleko 🙂

bublinka74
30. lis 2014

@loilla :D nooo dík vypadám na 60 joooo :D i ty jedna provokuješ jako @majkylove ti dám dvě naráz 😀 😀 😀 čerstvých 40 mi bylo,ale přítel ,nastávající muž nemá víš ,tak uvidíme zdali se zadaří a kluci už jsou velcí ,ráda bych si to připoměla 😉 vychutnám si to úplně jinak víš než za mlada 😉

bublinka74
30. lis 2014

@chilli009 máš ovulku tak dlouho ju ,,,já ten 13DC a fakt to nyní dostávám na den ms 🙂

chilli009
30. lis 2014

@bublinka74 třeba se to povede samo, budou vánoce, klídek a kdo ví co se upeče 🙂 , jj mám cyklus 30 dnů a ovulku 21 - 23DC , takže pro uhnízdění nic moc podmínky, proto se stalo i to co se stalo, chtělo se udržet, ale bohužel sliznice neměla dostatek času a klesla na výšku MS, každopádně už se to v příště to klapne 😀

chilli009
30. lis 2014

@loilla
@majkylove
Holky, rozhodně si pořiďte pro miminko monitor dechu, dřív to nebylo, ale z vlastní zkušenosti naprosto doporučuji. Super je monitor dechu Nany.

majkylove
autor
30. lis 2014

@chilli009 joo,tak to bez debat,já mám od sestřenky už zamluvenej,je to set i s chůvičkama a do druhé postýlky asi půjčíme z porodky,to ještě nevím 🙂

chilli009
30. lis 2014

@majkylove Tak to má asi ten Angel Care, ten má dvě menší podložky a chůvičky k tomu, ten je taky dobrej. Já mám Nany 2x - jeden do postýlky a druhý do ohrádky. 😀

chilli009
30. lis 2014

@majkylove jo a budeš látkovat nebo papírovky ? @bublinka74 bude v sedmém nebi až bude dávat papírovky 😀 , ikdyž u toho mladšího už asi byly taky nebo ne ?

majkylove
autor
30. lis 2014

@chilli009 právě podložku má myslím jen jednu,nevím přesně,dostala to od nás když se jí narodil nejmladší 🙂 a já určitě papírovky,já sem líná a navíc nemám prostor 😀 mělas těhu pás do auta a kojící polštář?

chilli009
30. lis 2014

@majkylove ještě Topcom dělá monitor dechu s chůvičkou ..., ale asi je i víc firem
jinak pás do auta jsem neměla a nebyl ani potřeba a jezdila jsem autem hodně a třeba i přes 100km cesta vpoho jako řidič, kojící polštář jsem měla, ale nevyužila, prodala jsem ho asi po 2 měsících co byla malá na světě

loilla
30. lis 2014

@bublinka74 Neee, tak jsem to nemyslela!!!!!! 🙂) věk je jen číslo a na 40 nevypadáš ani náhodou! 😉 Tak to chápu, že když nemá, tak by rád potomka měl... a i věřím tomu, že by to pro Tebe bylo něco jiného.. 🙂

loilla
30. lis 2014

@majkylove Taky se ho bojíš? 😀

loilla
30. lis 2014

@chilli009 Ten mám taky na seznamu.. 🙂

bublinka74
1. pro 2014

@chilli009 určitě taky jsem o to takhle přišla hmmm 😉 ,ale nyní se mi to srovnalo 🙂 vyjde nám to ,to víš že jo 😉 😉

bublinka74
1. pro 2014

@chilli009 ty si trubka 😀 😀 znám papírovky už od prvního héééééééééč,ale byly moc drahé ,ale kupovala jsem je jen na noc 🙂 byly tenkrtá dva druhy jen růžové a modré 😀 ,papírovky jedině a přes to měsíc jsem dávala vždy dvě hadrové pleny k vůli kyčlím víš,až půjdeš na kontrolu,že jsou v pořádku,tak už nemusíš,je to jistější,pak když jsou problémy,dávají miminkům různé dečky a někdy řemeny,fuj když jsem to viděla,chuděrky,tak jsem to měíc vydržela a dávala přes papírovku dvě hadrové a byli kluci v pohodě 🙂