Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

88martina88
22. pro 2014

@janajens taky vidim neco. Jen at krasne sili 😊

janajens
22. pro 2014

@88martina88 no sama tomu neverim proto se vas ptam mela jsem to pouze dva dny se spozdenim tyden a slabe a pak dva nic pak spineni tak nevim 😒

chilli009
22. pro 2014

@janajens tento test si hodně chváli, že neděla duchy jen tak 🙂 ,.tak si myslím, že se zadarilo 😉

janajens
22. pro 2014

@chilli009 no tak uvidime za dva dny testnu znovu jestli bude silit

majkylove
autor
22. pro 2014

@loilla ahojky,tak jakpak se máte? 🙂 už máš kopanečky pravidelně?já pořád vůbec nic ☹ a poslední dny mě tak docela pobolívá v podbřišku,hlavně při nějakých pohybech,tak snad je vše ok 😒 jinak ta vánočka prý se nesmí to těsto udělat den předem,takže přemýšlím jestli ji upeču zítra a nebo se na to úplně vyprdnu a koupím,no uvidím podle chuti 🙂

janajens
22. pro 2014

@majkylove ahojky neboj urcite je vse v poradku 🙂

majkylove
autor
22. pro 2014

@janajens děkuju,ale joo,jen už jsem ho dlouho neviděla a pořád čekám na ty kopanečky tak jsem občas nervozní no 🙂 a tobě přeju ať testík sílí!!!!

janajens
22. pro 2014

@majkylove myslis ze tam se tam neco deje 🙂

janajens
22. pro 2014

@majkylove u kazdeho je to jine kamaradka citila taky az ve 20 tydnu neboj urcite se dockas

majkylove
autor
22. pro 2014

@janajens já vím právě,ale už jsem nedočkavá no 🙂 a k tvojemu testíku,mám malinký podezření jestli není špatnej,ale nejspíš je jen rozmazaná ta fotka.budu ti moooc držet palce a čekat na fotečku na štědrej den 😉

janajens
22. pro 2014

@majkylove oki normalne to vidi i pritel spatne mi to foti uvidime zda li se zadarilo 😉

janajens
22. pro 2014
janajens
22. pro 2014

@majkylove na te druhe je to videt malinko lepe tak uvidime za dva dny 😉

jaenik
22. pro 2014

@janajens Já tam asi něco vidím, uvidíš za pár dní na dalších testech 😉

janajens
22. pro 2014

@jaenik dekuji uvidime doufam ze se zadarilo

janajens
22. pro 2014

@majkylove a na tom druhe fotce myslis taky neni nic videt

jaenik
22. pro 2014

@janajens Já tam prostě slabou čmouhu vidím. A mimochodem - testy od dr. Maxe nejsou tak špatný, já na nich začínala a byly 100% spolehlivé.

janajens
22. pro 2014

@jaenik dekuji moc malou nadeji teda mam 🙂

majkylove
autor
22. pro 2014

@janajens já tam vidím,ale nejsem si jistá jestli není lehce rozmazaná,mě se totiž měsíc před tím než jsem otěhotněla stalo že zrovna dr.max mi udělal fakt pěknou čárku,ale byla mázlá a nic z toho nebylo,ale to byl vyloženě špatnej test,krom tohohle špatnýho jednoho testu mi to za celýho půl roku max neudělal,takže šance fakt je 🙂

janajens
22. pro 2014

@majkylove dekuji uvidime tedy za dva dny a hlavne ten sest jsem delala po13 hodine takze ne z ranni moci uvidime jinak ta carka je krasne videt ale na fotce ne tak se necham prekvapit jak to dopadne 😉

karlos12
22. pro 2014

Ahoj holky,hlásím návrat z Kapverd.Dovolená super,ale krátká.Oceán jak kafíčko,jídlo luxusní.Vylety super a naučné.Jak se tady máte ? Co máte hotového na vánoce ? 😉

sleepers
22. pro 2014

Holky, jak je to s tim ovu testem, ktery ma tehu poznat driv nez TT? Carky na ovu maji byt silne jako pri ovulaci nebo i slabsi?

loilla
22. pro 2014

@majkylove Ahojky! 🙂 Máme se skvělee! Co Vy? No jako pravidelně.. Pravidelně/nepravidelně, skoro každý den o sobě dá vědět - někdy víc, někdy míň a někdy neregistruju.. 🙂) Určitě je, vůbec se nestresuj - já to mám sem tam taky, že mě píchne/zabolí.. 🙂 Hele, mamka ho normálně dělá den dopředu.. 🙂

majkylove
autor
22. pro 2014

@karlos12 ahooooj,já myslela že už ses na nás úplně vyprdla.Tak nějaký fotečky očekávám ať se taky pokocháme krásou,úplně závidím 🙂 Takže odpočatá,plná sil a elánu? 🙂 Já už mám na vánoce skoro vše,zítra akorát koupit kapra,udělat salát a vánočku a běžnej úklid a můžem jít na to,co ty,tys neměla na nic čas s dovčou že?Měla ses líp 🙂
@sleepers myslím že se říká že by měly být ty čárky silné,ale nevím no

marketat
22. pro 2014

@majkylove Myslím, že je na pohyby ještě brzo, teda na jejich cítění 😉 Za začátku to je jak bublání ve střevech, kdybych neviděla na ultrazvuku, že se prtě hýbe, tak bych si to nespojila... a neboj, to přijde 😉 A pak si budeš občas říkat, že je toho až dost 😀 Třeba když mám v práci klienty nebo stojím u operace a dostávám k tomu kopance, tak je to vtipné 😀

majkylove
autor
22. pro 2014

@loilla tak segra mi říkala že kynutý těsto by se mělo hned jak vykyne zpracovávat že teda vůbec neví co by to udělalo,no asi to udělám zítra a bude,aspoň o práci na štědrej den míň 🙂 a já už jsem prostě na ty pohyby tak natěšená a zvědavá že se holt moc pozoruju asik 🙂 kéž by mi je donesl ježíšek 😀 už seš připravena na vánoce?

majkylove
autor
22. pro 2014

@marketat joo,to mi holky taky psaly že se nemůžou v tu chvilku moc na nic jinýho soustředit,no už se těším,aspoň trošku no 🙂 ještě je prý můžu cítit aj o něco pozdějc než někdo bo mám placentu vpředu a dole tak to prý může dost tlumit.no uvidíme kdy se rozhodne dát o sobě vědět 🙂 jde o to že je to teď nejdýl kdy jsem ho neviděla no,tak mi z toho hrabe 😀 a co ty,jak seš už připravená na vánoce?a máš něco pro mrně pod stromeček?

marketat
22. pro 2014

@majkylove No, jednu oslavu Vánoc máme za sebou u mýho táty, se ségrou, její rodinou a tak, takže toho už dost hotového mám. A zítra dopoledne mám volno, tak budu dělat salát, uklízet a dodělávat, co bude potřeba 🙂 Pro prďolu nám přišel kočárek (kvůli barvě jsme kupovali takhle brzo) a manžel koupil medvídka 🙂 Oblečení mám hodně po sestřiných dětech, tak to musím nejdřív probrat, než cokoli koupím 🙂

majkylove
autor
22. pro 2014

@marketat a co říkal taťka že se netrefil? 🙂 s oblečkama to mám stejně,pojedu to v lednu probrat a pak začnu 🙂 a kočárek,týý jo,to ste dobří,toho já se děsím nejvíc bo vůbec nevím.jakej ste pořídili?

loilla
22. pro 2014

@majkylove No ono jelikož tohle normálně kyne dlouho, tak nevadí, když ho necháš opravdu dloouho odpočinout... 🙂) Uvidíš.. 🙂 To je jasný, se každý těší... Jen je to holt u každé jiné.. ostatně jako vše.. 😀 No jo, u nás je vše hotovo.. Úklid, výzdoba, cukroví, nakoupené a zabalené dárky.. 🙂 Zítra už jen udělám salát.. ale to není nic těžkýho a ve středu to můžeme rozjet.. 😀