Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
25. pro 2014

@sleepers nooo jel v 21.h na noční víš ,nechal mi to na polštáři v ložnici,já byla hotová ...kluci odjeli až ve 23.h ....noo to bylo něco pro mne :D,ale krásný fakt 🙂

sleepers
25. pro 2014

@chilli009 dnes jsem 10DPO. Myslis, ze uhnizdeni je to hcg v moci hned? To asi ne, vid. Asi to bude trvat. Kazdopadne mam posledni test, takze ho necham na nedeli.
Dekuju moc za podporu.

bublinka74
25. pro 2014

@sleepers kočko to je brzy,vyzkoušej až v den ms ju 😉 😉

sleepers
25. pro 2014

@bublinka74 drzim moc palce. Uz jen kvuli tomu optimismu, ktery neustale mas. 🙂

sleepers
25. pro 2014

@bublinka74 ok, zkusim az v pondeli rano.

bublinka74
25. pro 2014

@sleepers děkuji ,já to prostě nevzdávám a že už to trvá holka 😀 ,ale vím,že mezi tím byla operace s vnitřkem ,pak jedno odešlo samo,takže šance je ...trvá to noo,ale zas vím,že jeden vaječník je nefunkční prý,takže šance je poloviční,ale prostě je ...takže vydrž prďka vydrž 😀 😀 jak se říká nebo brďka 😀 😀

bublinka74
25. pro 2014

@sleepers taky mi bylo smutno když ms přišla,vypadlo to tak nadějně,ale fakt jsem to vzala dobře,tak si užiju sexíku noo když Ježíšek slíbil ,že bude aktivnější 😀 ono i jak dělá miláček na směny tak je to všelijaké,ale nyní prostě vydržíme dva tři měsíce opravdu každý 3 den celý cyklus a uvidíme a jestli mi v lednu dají něco ještě na vajíčka na dozrávání tak třeba se zadaří konečně 😉

sleepers
25. pro 2014

@bublinka74 ja se snazim byt v pohode ale pak mam obcas dny, jako dnesni, kdy to na me padne.
Ale verim, ze to obe dotahneme do spravnyho konce.

chilli009
25. pro 2014

@sleepers zkus ho v tu neděli, podle mého je brzo, mohlo se pořádně zahnízdit až ten 8 - 9 den a HCG se uvolňuje ze začátku po pár jednotkách, někdo má 14DPO třeba jen těch 10 jednotek a to sotva pobere test, tak to zkus v neděli, to klapne 🙂 ( až pak po těch cca 2 týdnech to rychle skáče) držím pěsti.

bublinka74
25. pro 2014

@sleepers to víš že jo,určitě jooo neboj 😉 a ty máš stále šanci ještě hmm ,,mne už končí dnes ms ,měla jsem jí 5 dnů přesně po 25 dnech,jako minule paráda....tak nanovo 🙂

sleepers
25. pro 2014

@chilli009
@bublinka74
Holky dekuju moc za rady, za uklidneni a hlavne za podporu.
Jsem rada, ze se muzu sverit nekomu, kdo mi rozumi a chape me.

bublinka74
25. pro 2014

@sleepers je smutné kdo tě nechápe fakt ..je fakt,že já se tu svěřuji taky jen Vám ,protože u mne nemá nikdo moc pochopení a u rodičů,ty mají o mne strach ...to se dá pochopit noo ,mám už za sebou tolik problémů,potíží ,starostí at už za bývalého,tak zdravotních ..tak jsem ráda za Vás a za miláčka 🙂

bjoucik.15
25. pro 2014

@sleepers je brzo... Vydrž 🙂

@chilli009 MS nic, dneska jsme se s manželem tulínkovali, no spíše to byla taková rychlovka,než se nám vzbudilo dítě 🙂 a mě ti taaaak bolelo potom břicho a bylo fakt na zvracení,tak nechápu,co se zase děje :( test jsem nezkoušela a ani to nemám v plánu....

@88martina88 docvakne mu to,až bude stát postýlka a koupený kočárek a další mimi věci na očích... Tomu mému to došlo až když malé byl rok :( teď se milujou...
@bublinka74 přítel je skvělej.... To mi se včera v noci šíleně štěkli... Ale už dobrý 🙂

chilli009
25. pro 2014

@bjoucik.15 ja bych už test zkusila byt Tebou a za dva dny další, obzvlášť, když je to jiny než předchozí cykly

bjoucik.15
25. pro 2014

@chilli009 zkoušela jsem v neděli a negativní....

bjoucik.15
25. pro 2014

@chilli009 a v úterý a taky negativní...

chilli009
25. pro 2014

@bjoucik.15 tak to si dáva na čas bud mimi nebo MS

chilli009
25. pro 2014

Holky, dnes celý den cítím bolest v podbřišku ( jako při MS) ted to teda graduje a to v pravém vaječníku. Jinak den u pohádek a pohoda, zítra obidek u super tchyně a pak opět pohadky 🙂 . Kdo bude testovat kolem nového roku se mnou?

chilli009
25. pro 2014

@janajens zkoušela jsi testik?

chilli009
25. pro 2014

@bublinka74 miminko se zadaří, jen si dava na čas 🙂 super je, že ovulka probíha a navic vyšetření jsou ok, tak je to fakt jen o čase a trefit se ve spravny den 😀

chilli009
25. pro 2014

@sleepers občas to padne asi na každou, ja se v tom občas placam taky, byt doma na rodičáku je solidne na budku to mi věř a když jsou do toho občas zdrav.problemy je to fakt mazec

bjoucik.15
25. pro 2014

@chilli009 no uvidíme kdo si dává na čas.... Zatím mám jasné příznaky ms-nafouklé břicho,nateklá prsa,opary,podrážděnost a žravost 🙂

bjoucik.15
25. pro 2014

nesnáším svátky :( nesnáším lidi!!!!! Kvůli bezohlednosti a ignoranství lidí manželova invalidního bráchu odvezla z kostela sanitka!!! Vánoční koncert a lidi ho nenechali si sednout,tak při potlesku zkolaboval a nikdo tchýni nepomohl...až nějaký angláni s dětma!!! Chápete to?!

sleepers
25. pro 2014

@bjoucik.15 snad bude brzo v poradku, drzim moc palce.
bohuzel, lidi jsou doslova hnusny a sobecky.
I zvirata se k sobe chovaji lip.

chilli009
25. pro 2014

@bjoucik.15 na to nemám slov, někteří jsou bezohlednost sama, bohužel, at je svagr brzy v pořádku doma s rodinou

chilli009
25. pro 2014

@bjoucik.15 no a k te MS či mimi ... zravost mam tak nějak celorocne 😀

janajens
25. pro 2014

@chilli009 nezkousela jsem nechci byt zklamana

bjoucik.15
25. pro 2014

@chilli009 mám větší než obvykle 🙂

chilli009
25. pro 2014

@janajens ja bych to nevydržela, třeba by to nebylo zklamání, ale radost 🙂

janajens
25. pro 2014

@chilli009 mam posledni a do cech jen tak nepojedu ale nejpozdeji na silvestra si ho udelam