Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 Jéé.. ☹ ale to ještě neznamená, že je vše ztraceno! 🙂 Počkala bych si.. na katastrofické scénáře je času ještě dost! Třeba budeš ještě překvapená.. 🙂 Moc Ti přeju dobrý konec!!!

majkylove
autor
2. led 2015

@bjoucik.15 na doktora je prostě hodně brzy,to by tam žádnej nic neviděl tak nechápu proč tě straší hned takovýma věcma 😠 proto se má chodit k dr až tak měsíc po pozitivním testu aby se předešlo přesně těmhle stresům....
@loilla no to si děláš srandu jako? 😀 taková boulička,tak to ti zas závidím já 😅 je fakt že tys byla před tím hodně hubená tak to tak bývá no,aspoň se nebudeš otravovat po porodu s mega břichem jak já,to bych brala 😉

loilla
2. led 2015

@majkylove Víš jak mě to séře? 😀 Je teda fakt, že takhle po ránu je skoro žádný a přes den se nafukuje, takže odpoledne, když si vezmu něco uplýho, tak vypadám už jako těhotná.. 😀 Já spíš furt čekám, kdy mi zmizí ten pas a sleje se to.. ale asi si počkám, no.. 😀 No, tak zase "tak" hubená jsem nebyla.. ale budu to mít spíš jako mamka a babička.. ty prý do 6. měsíce skoro nic.. a najednou přes noc břicho jako blázen.. 🙂 A nemůžeš vědět, jaké budeš mít v 9. měsíci a navíc můžeš porodit a břicho zmizet.. 🙂

majkylove
autor
2. led 2015

@loilla no moje mamka taky neměla břicho žádný,ta šla rodit s tím co máš ty teď 🙂 a já už takej bancek 😀 a jelikož mám sklony celkově k nadváze tak si myslím že to u mě tak jednoduchý nebude,ale uvidíme třeba budu překvapená a při kojení budu mít plochý břicho jaký sem nikdy neměla,zbožný přání 😀 kdy jdeš na ko?já v úterý a fakt doufám že mi bude dělat utz už nebo se zblázním 😀

bjoucik.15
2. led 2015

@loilla počkám, co jiného mi zbývá 😀 Jen se modlím, aby to opravdu nebylo to mimoděložní.... ☹

@majkylove no dle poslední MS bych měla být 6tt, takže to asi nejsem. S dcerkou jsem byla 7tt a bylo už i srdíčko, takže uvidíme.... Ten doktor je takový plašan 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@loilla já šla rodit a ptali se mě zda jsem se nespletla, že vypadám jak v 6 měsíci 🙂 No a v MHD mě lidi nenechali sednout, protože prostě to bříško neviděli... Vždyť se koukni na moje fotoalbum ať víš, jak vypadá mini břicho 😀 Ale nestěžuju si, aspoň jsem netáhla takovou zátěž

loilla
2. led 2015

@majkylove No, tak takový extrém zase nebudu.. já věřím, že se vyklube a nebude mizet.. ale může být menší, to je fakt.. 😀 Nechci hned po porodu mířit do fitka.. 😀 Tsee, co Ty víš.. třeba fakt jo! Já mám kolem sebe holky, který jsou po porodu tak hubený jako nikdy nebyly.. 🙂 Já ve čtvrtek.. 🙂 Je to hrůza mrně tak dlouho nevidět, co? To Tě chápu! 🙂

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 Říkám, na plašení je času dost. Pokud je to brzo, tak co by tam chtěl vidět.. 🙂 Já volala, když mi vycházelo, že jsem snad také v 5.tt a objednala mě až za tři týdny.. 🙂 právě proto, aby doktor neplašil! 🙂

loilla
2. led 2015

@bjoucik.15 Žádný velký břicho, to je pravda! Krásný bříško! To by mi stačilo! 🙂 Mě jde jen o to zbavit se toho pasu... 😀 Pak vypadám jak přeštíplá a to je hrozný.. 😀 Kolik jsi celkem přibrala?

bjoucik.15
2. led 2015

@loilla nj tak přestaneme plašit 🙂 přibrala jsem za celé těhotenství 7kg a pak shodila o 4kg míň než jsem měla před těhotenstvím 🙂

marketat
2. led 2015

@loilla Tyjo, vždyť tam nic nemáš 😀 ... já se teď kolem Vánoc začala kulatit, už se mi blbě ohýbá k zavazování bot 😀

marketat
2. led 2015

@bjoucik.15 Budu držet palce, ať doktor jen zbytečně plaší. 😉

chilli009
2. led 2015

@bjoucik.15 držím pěsti, aby to bylo vše ok, na UTZ neviděl ani gestační váček ?

chilli009
2. led 2015

@bjoucik.15 jinak na UTZ je mimi vidět při HCg nad 1000 jednotek

sleepers
2. led 2015

Ahoj holky, dnes jsem si nechala nabrat hcg a 32dc, tj.18dpo a mám 53,6. Myslíte, že je to v pohodě???

majkylove
autor
2. led 2015

@sleepers mohlas mít ovu později,důležitý je aby v pondělí pěkně povyskočilo,ale určitě to bude fajn 🙂

janinkac
2. led 2015

Ahoj, jsem tu nová. O miminko se snažíme pul roku. Nechávala jsem tomu volný průběh, ale budu rada za jakékoliv rady, které mi dáte. Co jíte, co pijete a tak dále?

88martina88
2. led 2015

@janinkac ahoj. My jsme se snazili vic nez rok. Pred 2 mesici jsem zacala brat gynex. Prvni mesic nic jen mi zmirnil bolestivou menstruaci a druhy mesic sem jednou za den nakapala i manzelovi a na vanoce dostal pozitivni tt takze ja gynexu verim 😀. Jinak jsem jedla i kys. listovu. Skusili sme toho vic (mereni bt, obulacny testy, sledovani del. cipku, hlenu) ale pomohl gynex. Za pokus nic nedas a mozna pomuze i tobe 😉 drzim palecky at brzi naleznes //

majkylove
autor
2. led 2015

@janinkac ahoj,já brala od začátku snažení femibion,pila kontryhel prvních cca 12 dní cyklu a manžel bral 2 měsíce vitamíny selzink a já jeden měsíc pila inofolic a hned se zadařilo.podařilo se nám šestý měsíc.mooc držím palce! 🙂

sleepers
2. led 2015

@majkylove vzhledem k tomu, že snažení proběhlo 14.12. a ovulace proběhla v pondělí 15.12. a pak byl další sex až za delší dobu, tak pochybuju, že by ovu byla později... Mám z toho strach ☹

majkylove
autor
2. led 2015

@sleepers zatím se nestresuj ještě kočko,zajdi si i v pondělí a uvidíme,někomu to holt roste pomaleji 😉 co testíky,děláš,jestli sílí?já testovala ještě pomalu 14 dní 😀

sleepers
2. led 2015

@majkylove zajdu dnes do Dr. Maxe a nakoupím hromadu testů. Už aby bylo pondělí ☹

majkylove
autor
2. led 2015

@marketat ahooj,téda a nebála ses sáňkovat?mě letos tohle zimní blbnutí úplně chybí,miluju brusle a lyže a ted jen ležím na gauči 😀 asi proto se tak kulatím,se vsadím že z vás budu mít největšího melounka 😀
a jako klííd budoucí rodiče,to jak my taky blbnem,no škoda mluvit,ale je lepší být stále dětmi 😉 😀

majkylove
autor
2. led 2015

@sleepers tak teď hlavně klid přes víkend,udělej dva testíky a uvidíš,to bude dobrý ju 😉

majkylove
autor
2. led 2015

@loilla u mě je horší že já nejsem zrovna cvičící tip a ještě jsem pažravá takže budu doufat že to půjde samo,jinak budu prostě kulička 😀

janinkac
2. led 2015

@88martina88 ja taky brala gynex. Jenže teď nevím co se děje. Jsem ospalá a bolí mě celé tělo. Menstruaci jsem měla dostat 26.12. a nic pouze jsem 31.12. krvacela a pak zas nic. Jeden den menstruace mě zarazila. Kyselinu jsem si koupila a začnu ji brát. Horší je, že mám cystu malinkou a doktor říkal, že to nevadí k otěhotnění. Ale nevím no.

janinkac
2. led 2015

@majkylove děkuji zkusím si neco z toho koupit 🙂

sleepers
2. led 2015

@majkylove budu se snažit být v klidu ale bud to těžký. V pondělí tam musí být na 100...

majkylove
autor
2. led 2015

@sleepers zkusím večer pohledat ty moje testy,ale stejně to má každá jinak tak se tím člověk nemůže moc řídit

marketat
2. led 2015

@majkylove Bála 😀 Jela jsem jen dvakrát a to vždycky s manželem a oba jsme celou cestu brzdili. Jinak taky miluju lyžování, tak jsem radši běžky půjčila kamarádce, ať mě to tak nemrzí. A až pojedeme v únoru na hory, tak si budu dělat procházky se psama a vysedávat v hospodě s teplým čajem, zatímco muž bude lyžovat 🙂