Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
24. led 2015

@majkylove Jo taaak.. 😀 A co jinak ples? Dobrý? Užila sis to pořádně? 😀

bjoucik.15
24. led 2015

@loilla díky snad jo... potřebovala bych asi k jinému dr. k někomu kdo ví,co vidí 😒

majkylove
autor
24. led 2015

@loilla ale joo,byla to bomba,trsla jsem,sežrala sem všechno co tam měli 😀 a byla sem spokojená 🙂 v tombole sme nic nevyhráli,takže asik štěstí v lásce 🙂 a dojeli sme nějak kolem třetí,ale popravdě jsem jak po flámu,nejsem zvyklá 😀 zachvilku vyrážíme do restauračky se sestrou na nějaký dobrý papu a pěkný odpoledne tak už se těším,ale vůbec se mi nechce chystat čéče,tak tu počád sedím v pyžamu 😀

majkylove
autor
24. led 2015

@bjoucik.15 běž tam jak byla sleep,tam přece v nemocnici v prvním patře taky nic a ve třetím nebo kde s lepším utz už to vypadalo hned jinak

loilla
24. led 2015

@bjoucik.15 A tak to by neměl být problém navštívit jiného, ne?

loilla
24. led 2015

@majkylove Tak to je hlavní.. že se to vyvedlo!!! 🙂 To věřím, my byli do půl 1 a já druhý den nefungovala... takže jsi na tom ještě dobře.. 😀

bjoucik.15
24. led 2015

@loilla no musíš přestoupit ne? pochybuju že se na mě někde jen podívají jako jednorázově....

@majkylove zkusím to příští týden přes kámošku u Apolináře... dělá na UTZ 🙂 jenže se mi už neozvala, psala jsem jí ☹

loilla
24. led 2015

@bjoucik.15 Jedonorázově nevím, ale pokud říkáš, že Tvůj doktor neví, tak Tě někam může poslat on, ne?

majkylove
autor
24. led 2015

@loilla ha a celý odpoledne jsem dnes strávila v restauračce nažraná jak žok,v 7 sme dorazili,přišli kámoši takže máme plnej byt a zrovna se objednali pizzi takže dneska prostě prasknu a hotovo 😀
@bjoucik.15 no určitě bych to zkusila a hlavně v dnešní době nemusíš mít doporučení od dr a můžeš jít sama kam chceš

loilla
24. led 2015

@majkylove To si někdo žijééé 😀 Já mám byt sama pro sebe, drahý v práci, tak jsem si udělala masku na vlasy, pleťovou masku, nalakovala si nehty a teď do sebe láduju perník s mamreládou.. 😀

bjoucik.15
24. led 2015

@majkylove ale zaplatíš si to!

majkylove
autor
24. led 2015

@bjoucik.15 no já si nemyslím,ale nemůžu říct,chtělo by to zjistit no 😒
@loilla taky dobrej dívčí večer(teda s tím v bříšku ten se ještě nepočítá) 😀

bjoucik.15
24. led 2015

@majkylove platíš za ultrazvuk..po mě ho budou chtít zaplatit i další kontrolu u dr. prý jich mám až moc ☹ 😠

majkylove
autor
25. led 2015

@bjoucik.15 ach joo,ale v tomhle případě by to přece neměli chtít,vždyť tu jde o tvoje zdraví,to je doba tohle ☹

bjoucik.15
25. led 2015

@majkylove prej neměli chtít, ale chtějí.. protože to není zákrok placený pojišťovnou.. ty máš jasně daný, 3utz v daném týdnu....

majkylove
autor
25. led 2015

@bjoucik.15 to je mazec,si vem když by to bylo neprosperující těhu tak to může až ohrožovat tvůj život tak ti prostě ten utz musí udělat,no jako nechápu...

bjoucik.15
25. led 2015

@majkylove hele v úterý nebo ve čtvrtek (ještě se mám rozhodnout) mi kámoška u apolináře udělá UTZ a uvidíme. ale připravovala mě na nejhorší ☹ prý už by měl váček mít více než mám... ale nechci dělat ještě závěry, když nevím... ale strach mám... 😒

majkylove
autor
25. led 2015

@bjoucik.15 to tě chápu ☹ a stejně budu držet pěsti až do konce,nebo začátku ju 🙂

bjoucik.15
25. led 2015

@majkylove tak jo 🙂 a kdy by jsi šla v úterý nebo ve čtvrtek?

majkylove
autor
25. led 2015

@bjoucik.15 asi už bych to vydržela do toho čtvrtka,to už bude určitě jasno...

88martina88
26. led 2015

Ahoj tak pro nas se stal osudnym 10tt. Miminko se prestalo vyvíjet a zitra deme na revizi. Je to hodně špatný mocit 😭

sleepers
26. led 2015

@bjoucik.15 jak říká @majkylove. Nemůžu si na Podolí vůbec stěžovat. V 1.patře na UZ nebylo vidět, doktorka si myslela, že jde o mimoděložní. Ale nachala mi nabrat HCG, do hodiny byl výsledek, hodnoty narostly správně a odeslala mě na UZ, kde se dělají screeningy, tzn. nej.přístroje. No a tam doktorka našla prcka na svém místě. Sice maličky ale je tam. 🙂

bjoucik.15
26. led 2015

@sleepers a ty jsi něco platila??

bjoucik.15
26. led 2015

@88martina88 ach to je mi líto..

majkylove
autor
26. led 2015

@88martina88 tak to je mi strašně,ale strašně líto ☹ drž se!!!!

sleepers
26. led 2015

@bjoucik.15 Nn, neplatila. Šla jsem normálně na žurnál.

mysackovi
26. led 2015

Ahojky holky...tak ms stale neprusla... Dnes je to uz 35dc...uz mam3.den cipek hooodne vzadu a uzavreny...ale nevim co to znamena?...test jsem delala 32dosdc a byl negativni....myslite ze mam ete testovat...ja jsem z toho byla dost v haji a mam strach zase ze zklamani....:-\:-\
Uz se mi i zdalo ze jsem tehotna...hrabe mi
A to jsem to jeste nedavno nehrotila, nemyslela na to

majkylove
autor
26. led 2015

@mysackovi zavolala bych dr kdy máš dojít žes to nedostala a podle toho by se vidělo

loilla
26. led 2015

@88martina88 To je mi moc líto! ☹

chilli009
26. led 2015

@88martina88 to je mi moc líto, držte se