Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

chilli009
26. led 2015

@mysackovi Ahojky kočko, testík bych zkusila.... bohužel stejně výsledek nějak neovlivníš, tak naopak můžeš být třeba i příjemně překvapená // 🙂 .

chilli009
26. led 2015

@bjoucik.15 Ahojky, jaký máš hodnoty ? velikost GV ? a výšku sliznice ? bral Ti aspoň krev, zda roste HCg ?

bjoucik.15
26. led 2015

@chilli009 Ahoj krev mi nebral.... velikost GV byla 7,5mm, sliznici neříkal... ale bylo tam něco malinkého co mělo 1,4mm sám nevěděl co, ale říkal že možná embryjko...

janajens
26. led 2015

Ahojky tak cysta se zmensila ze 4 cm na 2 cm ale nechapu proc mi dneska vzala krev na tehotensky test zitra mam volat vysledky

marketat
26. led 2015

@88martina88 To je mi strašně líto. Drž se.

majkylove
autor
26. led 2015

@bjoucik.15 tak tohle nechápu jako,vždyť krev je základ jako 😠

majkylove
autor
26. led 2015

@loilla
@marketat tak jsem dnes holky vykoupila lidl,myslím že máme teď skoro celá republika doma stejný věci 😀

majkylove
autor
26. led 2015

@bublinka74 halo,halo paní,ty nás zanedbáváš,to by nešlo jako 😠 😀

bjoucik.15
26. led 2015

@majkylove někde možná, u mého doktora asi ne...

bjoucik.15
26. led 2015

@majkylove co máš z Lidlu?? 🙂
@bublinka74 jo zanedbává :(

majkylove
autor
26. led 2015

@bjoucik.15 ach joo,tak si běž nechat nabrat krev jako samoplátce,já tak byla 3x než sem šla k doktorovi a stálo to 200kč.
foto mám v blogu.mrkni ať tím tady neotravuju a už si dávám zákaz sledovat akce 😀

bjoucik.15
26. led 2015

@majkylove 3x si platila 200kč? nebo za ty 3 si zaplatila 200kč...??

majkylove
autor
26. led 2015

@bjoucik.15 3x 200,já sem pro svůj klid chodila jednou týdně

bjoucik.15
26. led 2015

@majkylove aha... no já to vydržím do čtvrtka k té kámošce, protože zítra chlap nemůže hlídat a uvidím.. ale nevěřím tomu fakt už ne! je to dlouho stejné! akorát mě štve, že mi to zabralo další měsíc čas a že mi hprmony a hCG a do toho ten utroš akorát dělají bordel ve všem... třeba jím za 4 co 2 hodiny a akorát tím vyjídám ledničku - proč? protože jím za něco co neprosperuje!! prostě mi to vadí, jsem v depkách celý den a to se snažím zabavit s dcerkou, úklidem a nepomáhá to, stejně na to myslím!! už mám v hlavě i to, aby to odešlo samo, když se nechce vyvíjet, že ho tam nechci nevyvinuté! ☹ ☹

martinalinda
26. led 2015

@majkylove 🙂 jj presne tak, taky se nas par lidi ptalo proc se bereme a my to tak meli i na oznamku, "máme se rádi tak se prostě bereme" 🙂 a ted je to jiny, hodne lidi se nebere a maji deti, ale preci jen me by to bylo lito, nezazit to co jsme zazili na svatbe my, byla to jedna velka party o 100 lidech 🙂

martinalinda
26. led 2015

@bjoucik.15 jejda, tak ja vidim, tak fakt 2 ovu v mesici, to ani neni snad mozne, nebo nebylo, do te doby nez jsem to slysela od tebe 🙂 takze je mozne vsechno, no ja mela ovu urco ted o vikendu, to je jasny, bricho boli a dneska zas utrous, takze to bude bolet ted dalsich x dni. Mala je znala, jak na miminka pšt 🙂 uz to chci taky zazit, je to uplne zlate. Tak co a uz jste zdrave?

martinalinda
26. led 2015

@bjoucik.15 bobku, to je mi vse lito, ale stale to nevzdavej, chapu ale tve pocity, ze radsi at je to v poradku a nebo at neni a odejde to...takova nejistota vseho a clovek uz to chce mit vyresene, mam tydle stavy v jinych vecech a porad ne a ne se to vyresit. Ale bud silna, vse se vyvrbi a uvidis co ti rekne v ct kamoska, na jednu stranu je dobre verit v dobre a na druhou stranu i pocitat s tim nejhorsim. Ale budu na tebe myslet.

martinalinda
26. led 2015

Ahoj holky, tak ja se moc omlouvam, ze jsem tu nebyla, cely vikend v trapu. V sobotu kolaudacka u kamosu v ostrave, a v nedeli jsme byli v brne s kamarady na vystave bodies...ja uz to tedy videla v praglu, ale ted jsem jela kvuli manzovi, ten to nevidel..a muzu vam rict, ze s prahou se to neda srovnat, v praze to bylo lepsi, vetsi, v brne byla tak polovina.
No a co ja? Ja vim nebo spis tusim, ze byla ovu, ct nic, patek me bolelo bricho a hlen, v sobotu teda nejvetsi bolest, takze jsme to rano pred odjezdem pojistili, a v nedeli jen doznivani bolesti. Ode dneska beru zase utrous, posunula mi brani o par dni, protoze jsem to asi predtim brala jeste v ovu, takze ted by to i sedelo, dle vajicka jsem ho mela mit v pa/so 22-24mm velike a v tydle dny me vsecko bolelo, takze to asi fakt byla ovulka. No a ted? ted budeme cekat, nejak na to uz tak moc nemyslim, resime ruzne veci a snazime se zabavit, ale uvidime co bude. Uz me zas zacina byt zle, boli bricho, unava...cely den bych spala. to je z toho utrouse, je to des teda...tak snad to preziju ted ten tyden a pak zas vysadim. A treba bude prekvapko na svete. 🙂
Kde mame ostatni holky, bublinka, sleppers? Jak se vsechny mate tehule jedny?

martinalinda
26. led 2015

Holky, mozna se tu 2 dny neukazu, prodavam ted svuj notasek :( a budu kupovat repasovany, ale nevim kdy dorazi, takze asi budu jen na telefonu a vsechny vime jak na tom mobilu je to na prd, tak se dopredu omlouvam 😒

loilla
26. led 2015

@majkylove Jééé, to je boží!!!!! 🙂 Krásný věcičky! Drahý dnes vyzvedl od paní 4x mikinky, 4x overálky a několik ponožtiček.. takže hip hip hurá - co se týče oblečení, máme už uplně vše!!!! 🙂 A jak je jinak? Já měla včera večer pěkně naprd, asi mě někdo proklel.. 😒 😀

majkylove
autor
26. led 2015

@martinalinda moooc držím palce!a holky to tu nějak flákají no 😒 a mobil je na nic,to je fakt že jsem se taky nijak nerozepisovala,ikdyž v práci joo,ale stejně je to na nic 🙂
@loilla no jsem nadšená,taky už se mi to hezky schází,hned mám lepší pocit,jen nevím kolik mám ještě nakupovat,to je hrozný s tím prvním jak člověk nic neví ještě 😀 o mě se pokouší nějakej bacil,ale snad ho vyženu 😖 a cosměla sim tě? 😕

loilla
26. led 2015

@majkylove Já to vzala tak nějak "od všeho něco" a v různých velikostech... trička, mikiny, svetry, kalhoty, lacláčky, bodýčka, tepláčky, overaly, dupačky, ponožtičky.....

Hele, celý den super.. navečer jedeme s polovičkou do krámu, že udělá vývar a toasty.. Po cestě z krámu strašný tlak do očí.. doma bolest očí, hlavy... ale fakt šílený... najednou do toho šup nad mísu... x minut na WC... napít se... šup nad mísu... x minut na WC... kus mrkve jsem snědla a zase.... bléééé 😖 tak jsem pak byla celá bílá, s bolavou hlavou, nemohla jsem pořádně otevřít oči, žaludek mě bolel, na omdlení mi bylo... no.. do 22hod jsem byla na umření a pak to najednou vše zázračně přešlo.. ale ty cca 2 hodiny... to bylo utrpenííííííí 🙄 nikdy víc doufám.. 😀

majkylove
autor
26. led 2015

@loilla no tý jo,zajímavý 😨 tak budu držet palce ať se to hlavně neopakuje!naštěstí mě žádnej podobnej stav ani jednou nepotkal a budu doufat že ani nepotká,to je jasný.jinak se mi nějak zvětšuje břich čéče 😀
joo a uvažuju ještě o téhle věci
http://www.batolatko.cz/anatomicky-polstarek-za...

loilla
26. led 2015

@majkylove No, to bylo.. :D Muž mi dělá véču dle mého gusta a já si to ani neužila.. Ale dnes jsem přijela, byla jsem s kamarádkou na kafi a za chvilku na stole kuřátko s rejžičkou... 😝 Tak jsem si to vynahradila.. 😀 To buď ráda!! 🙂 Fakt? Fotkuuuu!!!! :D

Tý jo, to jsou vymoženosti.. Já nevím, já když vidím, co vše už dnes je... Na jednu stranu bych koupila vše a na druhou si říkám, že za mojí mamky nic takového nebylo a jsem v pořádku... Tak u spoustu věcí tápu 🙂

majkylove
autor
26. led 2015

@loilla mám v albu,stejnou z 5 měsíce a stejnou teď z 6 🙂

já právě taky tápu no,ale má hrozně moc kámošek právě problém z tou sploštělou hlavičkou a všechny ted musí cvičit vojtovku tak kdyby se tomu dalo vyhnout,já nevím no,je toho fakt moc všeho 😖 jakou pořizuješ třeba matraci?

loilla
26. led 2015

@majkylove Tý joooo, Ty jsi pěkně kulaťoučká už.... 😵 Kolik máš nahoře kg? 😀

No právě, někdy když mamce říkám, co vše je, tak jen kroutí hlavou... 😀 Vůbec ještě nevím, přemýšlím nad tou z kokosového vlákna 😒

majkylove
autor
26. led 2015

@loilla mamka taky a když jsem jí řekla že už jsme i registrovaní u dětské dr tak se málem vyvrátila 😀
jj taky přemýšlím nad tou kokos-molitan-kokos,je toho všeho nějak moc a těch informací až na škodu příliš 😀 ale mám už jeden balík plínek do porodky doma,tak aspoň něco vyřešeno 🙂
a nahoře mám 7 kilo tý jo 😀 ale zatím tak nějak spíš jen v tom bříšku naštěstí,ale to se asi brzo změní tímhle tempem 😀

loilla
26. led 2015

@majkylove No vidíš, saaakryš, já věděla, že jsem na něco zapomněla!!!!!! 🤐 Jenže ono to není o tom, že by člověk tak pospíchal, ale že jak zaspí, tak se u toho vyhlýdlého Dr. nechytá.. 🙂
Tak už vím, co musím co nejdřív zařídit.. 😀 Hlavně, že máme vyřízené otcovství a příjmení, ale na doktorku zapomenu.. 😀
Viď? Kdyby nebylo na výběr - bylo by to jednodušší.. 😀 Jaký plíny? Velikost?
Tak to není tak hrozný... já začínala na 69 a ve 20. tt jsem měla 74,2.. teď nevím, váha je doma zakázána.. 😀 A dokud to jde do břicha - je to dobrý.. 😀
A prd... může Ti to jít jen do bříška.. 🙂)))

majkylove
autor
26. led 2015

no jako já doktorce volala před 14-ti dny a prý voláte za 5 minut dvanáct,letos už berem jen 2 miminka,hustý jako 😀
víš co a já sem člověk zvyklej mít vše dost dopředu a teď mě deptá že o spoustě věcech ani nevím co ještě a tak celkově,mě z toho klepne 😀
plínky mám tyhle jeden balík,víc asi v té jedničce potřebovat nebudem,další už budu kupovat číslo dva a značky asi prozkouším
http://pleny.heureka.cz/pampers-premium-care-ne...

loilla
26. led 2015

@majkylove Nooo, to je ono o čem mluvím! 😀 Neboj, to zmákneš.. 🙂

Na ty jsem přesně koukala, měli je v akci... Tak až je někdy uvidím, tak je taky vezmu... 🙂 A co se týče ostatní hygieny, kosmetiky... co budeš kupovat dopředu?