Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

chilli009
28. dub 2015

@loilla krásné fotečky, souklas s @karlos12 , vypadáte na fotkách hodně mladě, sluší Vám to 😵

chilli009
28. dub 2015

Ahojky holky, dlouho jsem zde nebyla, občas teda nakouknu.... mám nějak rozházený cyklus a tak je to snažení takový naprd :( , musím se objednat k doktorce na prevenci a probrat to s ní co s tím. Snad se brzy zadaří 🙂

mysackovi
28. dub 2015

@marketat gratuluju 🙂

lenosinka
28. dub 2015

Ahoj holky u nás to vypadá dobře máme dálnice 😀

loilla
28. dub 2015

@karlos12 @chilli009 Tak to holky fakt moc děkujeme - kor já, Jardovi tipuje každý méně, ale já se s tím ještě nesetkala.. 😀

loilla
28. dub 2015

@bjoucik.15 Noo, poslední dny jsou náročné.. A poslední dva obzvlášť, div už nestříhám metr, neba mě to už.. 🙂

bjoucik.15
28. dub 2015

@loilla chápu 🙂 já kousala do postýlky.

bjoucik.15
30. dub 2015

Ahoj holky, pěkný čtvrtek 🙂 Jinak stále hlásím, že MS nepřišla opět! tak nevím jak dlouho ještě musím čekat 😠
Jinak jsem tady dlouho nebyla, tak ani nevíte jak jsem přihlašovala dcerku do školky.... Dávali jsme 6 přihlášek do 6ti školek a ani v jedné mi jí nevzaly!! Prý braly děti od 4let výš, upřednostňovaly cizince,soc. slabší a předškoláky! V jedné školce jsme dokonce byly 160tý pod čarou 😠 😠 ☹ nevím, co budu dělat, kdy budu muset nastoupit do práce, fakt nevím 😒 miluju tenhle stát, hlavně že žiju v Čechách, ale cizinci se tady mají lépe ☹

terezapetrova
30. dub 2015

@bjoucik.15 jj se skolkama v Praze je to děs, pod 3 roky podle me ve státní neberou snad nikde, kolik bude malé 1. 9.? Na soukr MS asi nejsou prostředky vid :( jinak souhlasím, ze systém vzdělávání, dávek atak no je to někdy šílený, mam taky dost zkušenosti :(

terezapetrova
30. dub 2015

@bjoucik.15 a kdy by jsi teoretický měla jít do práce?

terezapetrova
30. dub 2015

@majkylove majky....... 🙂 trenujes s anibalem? Jak to jde? Ja s tim asi začínat nebudu, proste nějak bude 🙂

bjoucik.15
30. dub 2015

@terezapetrova no teoreticky bych měla nastoupit 2.1.2016.. malé bude 1.9 2 roky a 9 měsíců...nic méně, jsem jí hlásila až od 2.1.2016 a stejně nic... to by se musel stát zázrak, aby mi jí vzali! ale bojím se, že jí nevezmou ani příští rok.. to jí budou 3 roky a 9 měsíců.... tady na praze 10 braly až od 4 let..... 😒

bjoucik.15
30. dub 2015

@terezapetrova ahojky, já měla jen olej na masáž hráze a nástřih jsem neměla.... 🙂

majkylove
autor
30. dub 2015

@terezapetrova ahoooj,cvičím,cvičím,celkem jsem to flákala bo jsem začala dřív a ještě že tak,ale teď už musím přitvrdit 🙂 dnes jsem dala 25cm,ale to už je jako fakt uff tak jsem zvědavá jak dál,no snad to půjde,musí když čekám slona 😀 a co ty,jak se daří,jak se cítíš,co V.?sem s nějakým info o vás 🙂

marketat
2. kvě 2015

@chilli009, @blauen, @bjoucik.15, @terezapetrova, @majkylove, @karlos12, @loilla, @mysackovi Moc vám všem děkujeme 🙂 Tonička je zatím zlatá, brečí jen, když má hlad 🙂 Dneska šel manžel poprvé do práce, byl celý týden doma s náma, tak to bylo moc příjemné. Pořád se sžíváme, ale je to úžasný pocit, mít vedle sebe takové štěstí.
Do alba dávám pár fotek 😉

karlos12
2. kvě 2015

@marketat to je krása, malá je úžasná a manžel poklad.Vážně blahopřeji, 🙂 🙂 🙂

chilli009
2. kvě 2015

@marketat mala je krasna, kolik mela porodní váhu a delku? Je to drobeček podle fotek.

marketat
2. kvě 2015

@chilli009 Děkuju 🙂 Vážila 3070 gramů (domů odcházela s 2900 gramů) a měří 48 cm.

bjoucik.15
2. kvě 2015

Ahoj holky, tak jak to jde?? 🙂 koukáte na hokej? jsem zvědavá jak dneska budeme hrát.... Jinak hlásím, že jsem to stále nedostala..... tak čekám dál 😀

chilli009
2. kvě 2015

@marketat drobeček mala, uzivej každou minutu, hrozne rychle to s prckem leti 🙂

loilla
2. kvě 2015

@marketat malá je naprosto kouzelná.. ♥♥♥

majkylove
autor
2. kvě 2015

@marketat malá je překrásná!jak ti závidím že už ji máš u sebe a hlavně že je to takovej drobínek 😅
určitě vždycky pisni když budeš mít chvilku jak to jde.a co porod?jsem hrozně zvědavá 🙂
@bjoucik.15 držím pěsti kočko! 😉

marketat
3. kvě 2015

@majkylove Porod byl trochu jiný, než jsem si představovala. Večer ve čtvrtek mi praskla voda (manžel byl v té chvíli s autem v servisu 😀 ), za 2 hodiny jsem dojela do porodnice a manžela poslali domů. Na hekárně jsem byla sama od cca 22:00, kdy byly kontrakce co 8 minut, o půlnoci se zrychlily na co 4-5minut, každou hodinu přišla sestra, poslechla trubkou srdíčko malé a odešla, když jsem jí řekla o době kontrakcí, řekla, ať se vyspím 😀 V pět jsem jí ukecala na vyšetření a byla jsem otevřená na 6 prstů a volala manželovi, ať přijede. Pak příprava, sprcha, konečně s manželem... no a ačkoliv na prohlídce porodnice říkali, jak není problém rodit v jakékoli poloze, donutili mě nacpat nohy na kozu, že pan doktor to jinak nechce... při tlačení si najednou doktor začal chystat injekci, tak jsem se mezi kontrakcema ptala, co to jako dělá a prý mě nastříhne, vůbec by mi to neřekl, kdybych se nezeptala... pak mi sestra ještě zavedla kanylu, to mi řekla, že kvůli oxytocinu na vypuzení placenty a část oxytocinu mi dala, když byla malá ještě v břiše... tak jsem jí vynadala... no naprostá nekomunikace, fakt mě to štvalo... ale když mi dali malou ještě špinavou na břicho, už mě nic jiného nezajímalo... jinak porod celkem od prasknutí vody trval 12 hodin, kdyby se mnou byl manžel celou dobu, bylo by to výrazně lepší... příště si vyberu jinou porodnici, ale hlavně, že je Tóňa v pořádku a spí tu teď vedle mě 🙂

terezapetrova
3. kvě 2015

@bjoucik.15 a tak snad by se mohlo nějaké místo pak uvolnit, nás taky nevzali od záři a pak hlásili, ze od ledna by místo bylo a to i s asistentem.. Na Žižkově pak dokonce zřizováli speciál třídy kdyz se nedostalo hodně děti.. A za rok v záři už budeš tehu 🙂 z jiného soudku.. Čím jsi masirovala hráz? Ja byla rizikové tehu v UPMD a tyhle případy tam nastrihavaji automaticky i kdyz rodiš v poho.. Taky sem masirovala ale ted budu každopádně zas 🙂

terezapetrova
3. kvě 2015

@majkylove majkicku už mam nahoře skoro 11 a pul KG 🙂 už to vidím na fyzice a hlavně me štve ta neustavajici únava, on taky Vojta témeř bez výjimky vstává v 5 rano převit 🙂 svým způsobem se už těším na porod 🙂 co Ty Kočko ? 🙂

bjoucik.15
3. kvě 2015

@terezapetrova měla jsem olejíček na masáž hráze 🙂 a stačilo to..... co je to za zkratku UPMD?? to mě nenastřihávali, když to není potřeba nemělo by se to!

jinak holky dnes test negativní, takže už není reálné abych těhu byla.... po 13 dnech další negat. test.....

bjoucik.15
3. kvě 2015

@terezapetrova v 5 ráno by mě to odrovnalo.... to ale spíte přes den ne? Mě Mája vstává cca v 9hod a přes den už nechrní.... 🙂

terezapetrova
3. kvě 2015

@marketat to je přesný at je porod jakkoliv těžký tak ta odměna za to stojí co 🙂 ale zametali s Tebou lumpove teda :( hlavně s tom oxitokcinem ( nebo jak se to píše), kde jsi rodila, v jakem městě? Užívej malé 🙂

marketat
3. kvě 2015

@terezapetrova V Českých Budějovicích. Ještě k tomu jsem veterinář, takže vím, jak co funguje a tak, takže mě to štvalo o to víc. Ale abych jen nehanila, musím pochválit dětského doktora, co malou vyšetřoval po narození. Byl jediný, kdo se mi představil, usmíval se na mě, a na šestinedělí byli taky příjemní 🙂

terezapetrova
4. kvě 2015

@bjoucik.15 ze na masaz hráze to je mi jasny 🙂 jen jsem myslela, ze i mezi těmito olejicky jsou nějaké rozdíly
, Upmd je zkratka nazvu - Ústav pro peci o matku a dite - Porodnice Podoli, my měli ze synem takových problému, ze ten nastrih šel více méně mimo me 🙂 a mrzí me to s Tvým testem, jak dlouho se vlastně snažíte ?