Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
30. čer 2015

Achooooj holky moje,gratuluji všem co porodily ...koukám skorem samí kluciiii ,ale pěkní jsou tedy 🙂 ..hlavně že je vše u všech v pořádku 🙂 ..já jsem tak nějak uzdravená po operaci,nyní i přestěhovaná už tak začínáme se snažením,ale tak nějak v poklidu,uvidíme jak to dopadne na jeden vaječník 🙂 buď bůh dá nebo nééé 🙂 už to nějak nehrotím ...jsme ráda,že si Vás můžu chvilku počíst a že jste to šikulky zvládly na 1* 🙂

karlos12
30. čer 2015

@bublinka74 Ahoj, já moc šikulka sice nejsem 😒 ale jsem tu, stále.Měla jsi docela dost práce, to jsi také šikulka.Budete se snažit sami ? Nebo přiberete doktora ? U nás je to stále tak nějak .Chvíli sami, chvíli mám pocit že chci k doktorovi.Jsem na vážkách.

bublinka74
30. čer 2015

@karlos12 ahojky,ještě vydrž kočko si myslím ...no já na uměle nemůžu --k vůli hormonům,pak se mi množí cysty takže už jen příroda,tak uvidíme holka 🙂 noo bylo toho opravdu moooře ,ale tak snad už bude tak nějak klid nyní 🙂

karlos12
30. čer 2015

@bublinka74 aha, tak teď jsi v pohodě, tak proč by to nešlo ? Známá má jeden vaječník a zvládl jí vyrobit tři chlapečky 😉 Hlavně klid a pohodu, už používám mnou nenáviděné plky 😒

bublinka74
30. čer 2015

@karlos12 🙂 jasné ..tak říkám uvidíme ...ty plko 😀 co vůbec myšáček a tak ..u nic nevidím od ní 🙂 jen to,že se tu rozrodily samí pinďouři 😀 ,hlavně že jsou všici zdraví a šťastní to je nejdůležitější 🙂

mysackovi
30. čer 2015

@majkylove ahojky, já jsem stále ve snažení :-/ ....už tomu přestávám věřit....teĎ začaly prázdniny, tak budu relaxovat 🙂
jinak máš krásnýho broučka 🙂

bublinka74
30. čer 2015

@mysackovi ...zrovna se na Tebe ptám a Ty za dveřmi 🙂 ahojky jak je ?? 😉

mysackovi
30. čer 2015

@bublinka74 ahojky, děkuju...no celkem dobře 🙂 jen k tomu aby bylo líp chybí mimčo 🙂....nějak se loudá....chvílema váhám jestli už to nezačnu víc řešit, pak zase si to rozmyslím...uvidímekaždopádně už to bude rok co do mě cpou hormony a stejně to nepomáhá, tak si říkám co se sakra děje? ☹
a koukám, že ty se máš celkem dobře....máš i pěknej přístup 🙂a co práci?

bublinka74
30. čer 2015

@mysackovi oo děkuji ...no to víš,mám toho za sebou hodně a nepřidala mi ani ta operace ,ale přijala jsem to tak,že mi bude konečně líp a nebudu mít problémy,jako nepravid.ms,špinění atd... že to vlastně bude k dobru pro mne samotnou a to je důležité ,no a to ostatní že pokud to tak má být tak to přijde ...tak se necháme překvapit ...dále jsem šťatsná že jsem konečně ve svém bytě,ty pronájmy 8 let byly děsivé ,práce celkem fajn,baví mne to ...tak že tak nějak ..ale to víš že mám zas trošku jiné starosti ,ale to k životu také patří když už máš nějaké dítko a puberta,to je taky něco k tomu 🙂 trochu nervíky občas,ale dá se 🙂 noo a ve finále se těším na mimčo od synáčka ,ale vypadá to zase na kluka 😀 ,u nás ta holka snad nikdy nebude 🙂 ,tak se těším že budu jezdit jako poprděná babi 😀 😀 😀

mysackovi
30. čer 2015

@bublinka74 třeba ta holčička čeká na tebe 🙂 ale máš dobrej přístup...já se na to vecko asi vyprdnu...zkusím neměřit, netestovat, prostě nic ...cio pubertu nezávidím ....
a kdy se má vnoučátko narodit?

bublinka74
30. čer 2015

@mysackovi noo uvidíme ....vnoučátko se má narodit 10.12. 2015 🙂 ..noo jsem zvědavá ...a bydlej kousek od nás tak je to fajn ..to sbalím a pojedu 😀 😀

karlos12
30. čer 2015

@bublinka74 jé, zrovna jsem se chtěla zeptat na miminko.To bude super dáreček 🙂

karlos12
30. čer 2015

@mysackovi ahoj, kde jsi takovou dobu ? Také stále řeším zda víc řešit nebo ne.A už také netestuji, jen si užíváme.Co máte v plánu o prázdninách ?Já už nic, už máme všechny dovolené odjeté.Jen v srpnu jdem mému bráchovi na svatbu, tak se těším.Obřad mají ve 22 hod, což bude zajímavé a prý i dojímavé.Já nepotřebuji moc, bulím i u reklam.Ale už mám voděodolnou řasenku 😉

mysackovi
30. čer 2015

@karlos12 ahojík...ale jsem spíš v jedné uzavřené skupince 🙂....dovolenou zatím plánujeme a moc se těšíme....pak budeme mít rodinnou oslavu, takže budou přípravy....od zítra mi začíná dovča, tak se těším, už mám domluvený návštěvy kamarádek, které jsem teď ňákou dobu neviděla, tak se těším.... taky teď už tolik neřeším... 🙂

bjoucik.15
30. čer 2015

Ahoj holky... páni tady jsou to samé děti 🙂

@majkylove krásnej 🙂 a buď ráda, že je to jedlík... mě malá nejedla v porodnici vůbec, sotva 20ml.. 😠 taky nás nechtěli pustit domů...

@marketat páni už 2 měsíce?? toto letí, panečku až moc... Kde jsou ty doby kdy malé byly 2 měsíce... teď už mám doma 2,5 letou slečnu 🙂 užívej dokud to jde... opravdu strašně rychle to uteče 🙂

@chilli009 tak jak u tebe???

Jinak u mě stále nic... už jsem zanechala veškeré testy a netesty... prostě to nechávám být a snad se povede... ta moje kamarádka co měla toho Downa, zda si vzpomenete je už zase těhotná..moc jim to přeju 🙂 a já nic ☹

chilli009
1. črc 2015

@marketat
@majkylove
@bjoucik.15
holky jsem ve fázi asi 50 na 50 , testy pozitivní, ale krvacim 😢

terezapetrova
1. črc 2015

@chilli009 tak to me mrzí, ale věřím, ze to dobre dopadne 🙂

terezapetrova
1. črc 2015

@bjoucik.15 co s tim jak jsi mela nastoupit do té prace? Nějak se to poresilo?

bjoucik.15
1. črc 2015

@chilli009 jéé tak to je mi líto, snad to dopadne dobře... jak moc krvácíš??

@terezapetrova Já? do práce? Budu mít brigádu, dneska se pořeší smlouva a do práce jako takové po mateřské jdu až v lednu... takže zatím to jde... jen máme problém se školkou a teď už jsou i pochybnosti s hlídáním od tchýně 😠 chce bydlet na Šumavě a mít tam malou a to nedovolím!

terezapetrova
1. črc 2015

@bjoucik.15 jako, ze by si ji brala na tu Sumavu jak často? nebo na jak dlouhou dobu v kuse?

chilli009
1. črc 2015

Holky, tak je to asi mimodelozni ☹ .

terezapetrova
1. črc 2015

@chilli009 chudak.. takze byla jsi jiz u dr?

bjoucik.15
1. črc 2015

@terezapetrova jako že by si jí tam nechala :( a my za ní jezdili o víkendech

@chilli009 Jakto? ty jsi byla už u dr??

Jinak holky já mám ovu test včera pozitivní a dneska trochu krvácím, je to normální při ovulce?? 😨

chilli009
1. črc 2015

Byla jsem kvůli krvácení.

marketat
1. črc 2015

@chilli009 To je mi moc líto ☹ Nevím, jestli je ještě šance, že by to mimoděložní nebylo, pokud jo, tak držím palce. Pokud ne, tak hlavně, ať jsi ty v pořádku.

karlos12
1. črc 2015

@chilli009 jé, to je mi líto.Hlavně abys byla v pořádku Ty, zbytek přijde sám.Držím pěsti

terezapetrova
1. črc 2015

@bjoucik.15 to je fakt drsný to chapu.. A vubec nechápu ten nápad tchyne

terezapetrova
1. črc 2015

@bublinka74 no bubli to je supr, ze jsi tady zas na chvilku byla 🙂 stejně tuším, ze to mímo jeste mit budeš, všechny holky tady by si ho zasloužily 🙂 na me prosim mysli termín mam tedy az 10teho ale nikdy nevis a další pinda je tu hned 🙂 uz se těším na kontrakce, kez bych to mela aspoň jak u prvního za 7 hod hotovo 😉

marketat
1. črc 2015

@terezapetrova Téééda, ty už to máš za pár. To je neuvěřitelné, jak to letí. Přeju rychlý porod 😉
@bublinka74 Já mám holku... i když zatím si jí všichni pletou s klukem 😀 (nemám ráda růžovou 😀 )

loilla
1. črc 2015

@terezapetrova Krásně se Ti to krátí!! 🙂 Takže se přidávám a také přeji, ať je to rychlé a co nejméně bolestné!