Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marketa11112
3. čer 2014

ahoj, rada bych se také pridala. snažíme se 2 mesice, stále doufam, ze to bude rychle. strasne se s manželem tesime. jen se bojim. cekali jsme dlouho, je nam oběma 31 . ach jo. ted si prcka strasne moc přejeme. manzel me stále uklidnuje, ze to bude ok, a ja se desim. asi jsem zde nemela tolik procitat diskuse -- jeje, tech problemu s otehotnenim. radeji toho moc nectete, fakt me to ted strasi.
vsem drzim palecky a snad se nam rychle zadari vsem 🙂))

vevix
3. čer 2014

Ahoj holky, přidám se k Vám i když mé příspěvky nebudou asi tak četné jako některých Vás 🙂 . Prášky jsem vysadila před rokem (5/2013), i když na miminku jsme chtěli začít pracovat až letos v září. Ano, doktoři říkají, že se současnou antikoncepcí, vůbec nevadí, když se povede hned po vysazení, a že naopak je v prvních měsících větší šance na otěhotnění. Sama jsem zdravotník a mám o tom hodně načteno, prostě jsme se rozhodli, že vysadíme antikoncepci více dopředu(a myslím, že tohle je každého svobodná volba) a když by se náhodou povedlo tak by se povedlo 😉 Ale do konce loňského roku jsme se snažili, aby to spíš nevyšlo. Ale nějak po novém roce jsme oba s manželem, řekla bych že tak nějak současně, shodli na tom, že není na co čekat a začali se snažit. Přesně vím jak jsem sledovala první cyklus, nakoupila ovulační testy, sledovala předčasné známky těhotenství a byla jsem přesvědčená, že se to povedlo, zkoušela jsem těhotenské testy už od osmého dne po domnělém oplodnění, v práci jsem se vyhýbala zvedání těžších věcí 😀 ... a pak přišla "červená paní" 😖
Vysedávala jsem na koníkovi a přečetla všechny možné články na netu. Proto úplně chápu nadšení všech co se snaží první cyklus...
No nevyšlo to napoprvé tak to vyjde napodruhé...a zase kontryhelový čaj do 10DC, ovulační testy , tentokrát jsem začala měřit i BT...opět nedočkavec jsem dělala těhotenské testy. No a opět to nevyšlo.
Třetí cyklus jak přes kopírák, ale už jsem byla střízlivější, ovulační test jsem si udělala jen jeden nebo dva jelikož mám celkem pravidelný cyklus, tak už si to zvládám celkem lehce vypočítat, ono stejně nejde vždycky na povel na to "vletět", tak jsme koupili aspoň Conceive plus gel, těhotenské testy jsem ani nedělala a rovnou počkala na červenou.
V polovině čtvrtého cyklu jsem přestala měřit i BT, stejně jsem ji měřila jen proto, abych zjistila brzo, zda jsem těhotná a ne kvůli ovulaci. V práci funguju normálně a nevyhýbám se žádné činnosti...i na domku s manželem statečně betonuju terasu 🙂 Nechávám tomu volný průběh a do týdne očekávám červenou paní.
Rozhodli jsme se to neřešit, nechat tomu všemu volný průběh i když vždycky to nejde na 100procent, ale rozhodně se cítím vyrovnanější. Stále popíjím kontryhelový čaj prvních 10 DC, piju INOFOLIC (aspoň 1x denně, a když si vzpomenu tak i 2x, protože mi to poradili v lékárně, už jsem vybrala tak 8 krabiček 😎 ) používáme fertilityfrendli gelík a manžel užívá selen (prý je dobrý na spermie). No takže snad se nám taky jednou zadaří.
Chtěla jsem tím jen říct, aby jste nezoufali, ne každému se to vyjde hned a myslím, že je nás více takových co se ze začátku pro to nadchnou a pak jsou zklamané že to hned nevyšlo. Díky všem co to přelouskali až sem. I já jsem se potřebovala o tom všem někomu svěřit , tak jsem to sem napsala Vám, které to nejlíp pochopí 😉

xjulinkax
4. čer 2014

@verunka11221 To je mi líto :(. Po pravdě já včera večer taky nebyla ve své kůži, asi byl divnej tlak... A to, že jste mladí a půjde to rychle, to nám říkají taky. No, máš to nějaky divny, s tím jsem se ještě nesetkala. ´Já mám MS vždycky 3 dny a konec, ale že by se to tak střídalo? Doufejme, že brzo přijdeš na to, čím to je. To tělo si s náma pořád zahrává. Pěkný den přeju 😉, papa

cukrik123
4. čer 2014

@majkylove dr.max ty ovulační snad to bude ok nechci nic nechat náhodě. Jo taky bych nejraději vyrazila a všechno koupila. Problém je že to ještě není ani dodělaný dětský pokoj - zatím je z něj skladiště nářadí a nevybalených věcí ze stěhování.

cukrik123
4. čer 2014

@miavit no a co holčičky? jaká máš jména?

majkylove
autor
4. čer 2014

@cukrik123 no ono na pokojík pak bude dost času,ale chápu 🙂 já dnes testovala a samozřejmě nic ☹ ach jo to čekání je fakt nejhorší,musím se sakryš začít soustředit aj na něco jinýho bo pak je člověk jen hodně zklamanej...

@vevix krásně si to napsala a ikdyž tomu zatím moc volnej průběh nenechávám,chápu co tím chceš říct a doufám že už pomalu do té fáze spěji,bo jak říkáš,věčně na koníkovi,testy už sem ted dělala 3,samozřejmě nic z toho že,no prostě blázen 😀 přeju ať nám to brzy vyjde! 🙂

@marketa11112 ahoj a vítej a at se brzo zadaří! 🙂 jinak jak říkáš,já už jsem tu přečetla půl diskuzí a taky mi už z toho hrabe 😀

majkylove
autor
4. čer 2014

@cukrik123 my máme zatím Laura a Tobík,ale to se beztak ještě trilionkrát změní 😀

cukrik123
4. čer 2014

@majkylove já jsem vybrala vzhledem k příjmení které bude bez "ová" stejně jako moje taky Lauru ale i Lea, Kristina, Sofie,Anna, Maya, Olivia, Nina, Elsa, Vanessa. Samozřejmě mám mezi nimi větší i menší favority ale ne a ne se rozhodnout. Taky si myslím že se mi preference několikrát ještě změní ale mimo tenhle rozsah jít asi nehceme.

svobodpetika
4. čer 2014

Ahoj snažilky, nejdříve jsem se nechtěla přidávat, pořád to neberu jako snažení prostě manžel už by rád tak jsem to nechala na něm 🙂. květen je první měsíc kdy si nedáváme pozor poslední MS jsem měla 9.5. a tak nějak jsem plašila že se to asi povedlo hned. Mám i zvláštní pocity, bolesti břicha které nikdy nebývali a prsa jsou i citlivější. Nevydržela jsem to a dnes si udělala test a nic, v pátek to mám dostat.No tak se asi budu muset začít snažit a nečekat že to klapne hned 🙂

ellektron
4. čer 2014

Ahoj holky 🙂 Pridavam se k vam... 🙂

ellektron
4. čer 2014

@svobodpetika Ahoj 🙂 Tak to mame uplne stejne, "snazime" se prvni mesic a dnes jsem to taky nevydrzela a zkousela testik, ale ani duch... Ale treba je jeste brzo 😀

svobodpetika
4. čer 2014

@ellektron byla jsem si skoro jista že tam bude alespon duch zdál se mi i sen že jsem u doktorky ( a to chodím k doktorovi ) a ta mi řekla že jsem těhotná 🙂 no nic musíme se na to dívat jinak budu mít víc času šetřit na blbosti pro miminko 🙂

miavit
4. čer 2014

@cukrik123 pro holčičky máme Mia, Thea, Ella, Lily ...takové, no, nezvyklá 🙂

ellektron
4. čer 2014

@svobodpetika No to ja prave taky... jsem toho ducha cekala... a nic. Jsem si prave rikala, jak to nebudu nijak prozivat, hrotit a testovat a nakonec je to úplně jinak 😀

annraw
4. čer 2014

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Zkoušíme to teď třetí cyklus, ale máme to trochu komplikovanější. Docela výrazně jsem zhubla, takže jsem už půl roku bez menstruace. Minulý měsíc jsem byla na vyvolávačce (zabrala), ale teď zase nic... Měla bych být cca 10 DC, ale je to jen odhad. Vyrazila jsem teda dneska do lékárny a koupila diabetické testovací proužky Diaphan (Glukophan neměli). Pro jistotu i balení ovulačních testů, ale ty vyjdou draze, to bych se nedoplatila. Měřím i BT, podle té by snad ovulace probíhat měla, ale doufám, že mi to teď potvdí i testy 🙂 Je tu ještě někdo, kdo se snaží otěhotnět a přitom nemá menstruaci? (Jinak doktor mi dělal UZ a říkal, že sliznici mám dostatečnou a že by tedy s otěhotněním problém být neměl) 😉

verunka11221
4. čer 2014

@xjulinkax No prave ja jsem vzdy mivala cyklus pravidelnej.Jen teda tet MS byla nejaka divna ale uz se to rozjelo a prubeh je stejnej.Tri dny to je moc kratky ne?Ja to mivam zas dost dlouho vzdy 7dni jen jednou se mi stalo ze 6 :D A cyklus mam taky dlouhej zhruba 32dnu plus,minus den.No co uz snad se nam brzo zadari 🙂

verunka11221
4. čer 2014

@vevix No nejhorsi je se moc sledovat je dobre ze se nicemu nevyhybas 🙂 On jak se clovek zacne sledovat tak je to hrozne na psychiku.

verunka11221
4. čer 2014

@miavit Nezvykla ale krasna 🙂 Chvalim vyber 🙂

nufie
5. čer 2014

Ahoj, tak se taky přidávám. Snažíme se teprve 2. měsíc. Min měsíc jsem vysadila a zřejmě byla ovu zrovna když jsme byli na cestě domů z dovolené, tak jsme ji prošvihli. Cyklus byl 34 dnů a ovu byla asi 21DC. Teplotu neměřím ani netestuju, zatím to necháme na přírodě. Jen se snažím sledovat příznaky ovu-min měsíc mě pekelně bolel pravý vaječník, tak myslím že byla ovu. A piju kontryhelový čaj. Teď jsem 11DC tak se pomalu zas připravujem 🙂

masulka1989
5. čer 2014

ahoj holky.můžu se přidat k vám?začínáme se znažit tento cyklus.dneska jsem 2DC,jsem měsíc po revizi po zamlklém těhu.tak snad už to konečně vyjde.a jinak piju kontryhel,kapu gynex,a beru listovku.a jinak mám ovulku většinou až 25DC,tak si ještě počkáám.

xjulinkax
5. čer 2014

@verunka11221 Ten cyklus mám podobně jako ty. A MS mi trvá ty 3 dny (z toho 1 den silně) a pak další 3 dny špiním, takže se s tím taky otravuju 6 dní. Tak hlavně, že se to u tebe už nějak dořešilo. No a zas čekání na další cyklus, co? Ale to bude dobrý, přece i nám se musí jednou zadařit 😉. Já MS čekám od včerejška, takže víkend to jistí 🙂.

majkylove
autor
5. čer 2014

Ahojky holky,tak ja stale cekam na mrchu,testy porad negativní,ach jo,kdyby uz aspon dosla at se to neprotahuje :-\ jinak trcim v praci,docela nuda a celej prac.vikend prede mnou,co vic si prat 😀

majkylove
autor
5. čer 2014

@masulka1989 ahoj,vitej a at se brzo zadari 😉 k cemu je ten gynex?

masulka1989
5. čer 2014

@majkylove gynex je celkově na úpravu cyklu.jsou to jen bylinky.ale prý je to hodně účinný.já jsem si říkala,že po té revizi je to potřeba tomu trochu pomoct 🙂

majkylove
autor
5. čer 2014

@masulka1989 aha,ja mam cyklus zatim vcelku vpoho,ale premyslim aspon o tom kontryhelu

sleepers
6. čer 2014

Ahoj,
hlásím se do klubu. Poslední prášek jsem vzala 1.6. a teď po MS už jen budu čekat, že je vše, jak má a rádi bychom s partnerem v srpnu na dovolené zapracovali na prckovi. Doufám, že to vše klapne 🙂

majkylove
autor
6. čer 2014

Ahoj holky,tak já už to dostala,ale teda s takovýma bolestma že takový sem měla naposledy ve 14 než sem začala brát HA,to mám radost jestli to tak bude probíhat každej měsíc :-/ sem nemohla ani vylízt z postele a manža mi musel donýst prášek,no hnus.Koupila sem kontryhel a jdeme na to znovu,teď už to určitě vyjde 😀 Takový jarní miminko by bylo super 🙂

niikkis
6. čer 2014

čauky mňauky, přidávám se k vám 😵

verunka11221
6. čer 2014

@xjulinkax No uz se to rozbehlo.Jako ja to mam presne jak ty.Jeden den silnej max dva a pak proste spineni a malicko krve.Ja jsem tet byla vykolejena z toho ze dva dny spineni ale uplne malinko krve a pak to uplne prestalo a zas zaclo.Ale jak to zaclo znova tak uz to je tak jak to mivam.No snad se zadari.Beres nejake caje nebo tak neco?

verunka11221
6. čer 2014

@majkylove Snad ti to prestane.Ja jsem to po vysazeni taky tak mela ale tet uz to probiha vcelku vklidu 🙂