Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

cukrik123
9. čer 2014

@xjulinkax Holky ja nevim ale mě kontryhelový čaj gynekoložka zatrhla a stejně tak i ve zdravé výživě mi ho nedoporučili. Je pravda že posiluje sliznici a zmírňuje bolesti ale taky v případě že chceš bezprostředně otěhotnět tak prý působí spíš naopak.
(nestraším ale jen předávám info co jsem dostala na více místech)

majkylove
autor
9. čer 2014

@cukrik123 no proto jsem pochopila že se má pít jen do ovu a kdo neví tak zhruba těch 12,13 dní a pak vynechat takže by neměl mít opačné účinky,no uvidíme,ono se s tím asi stejně každý tělo popere po svojem no.

wilburek
9. čer 2014

Ahoj holky,taky bych se pridala🙂 my se snazime teprve druhy mesic,dneska jsem 7DC,tak je jeste cas🙂 pristi mesic se berem,tak bych hrozne rada dala priteli v den svatby pozitivni test🙂

xjulinkax
9. čer 2014

@cukrik123 Ahojky, no tak to je gól. Je teda zvláštní, že se všude píše něco jinýho, někdo může díky tomu i otěhotnět, u někoho to má opačnej účinek. A pak čemu věřit, co? 🙂 Já to dnes dostala po 36 dnech ☹ a to už jsem aspoň trošku věřila, že to vyjde. Tak čaj vůbec pít nebudu a uvidím, co tento měsíc. A díky za info 🙂

vevix
9. čer 2014

Tak jsem tady chvíli nebyla...hlásím že přišla červená paní ...dle očekávání včera....takže začínáme nový cyklus 😀

svobodpetika
9. čer 2014

@ellektron tak minulý měsíc budu brát jako nultý a jedeme první 🙂 v sobotu jsem to dostala co ty ?

ellektron
9. čer 2014

@svobodpetika Ahoj :o) Presne tak, minuly mesic byl nulty 🙂 No u me to prave vypada nadejne, az jsem z toho trochu v soku, ze by se zadarilo tak rychle. Nejdriv mi na testu vysel slabounky duch po limitu, potom duch v limitu, skoro neviditelny a dneska uz byla carka silnejsi 🙂 Tak uvidime... nechci to zakriknout... :o)

mamkajitty
10. čer 2014

Holky tak se taky přidám snažíme se teprve necelý měsíc. V pondělí mám mít MS tak jsem zvědavá ale to čekání je hrozné tak snad to pujde brzy 🙂)

cukrik123
10. čer 2014

@xjulinkax přesně tak, čemu věřit. Jen perlička na závěr bavila jsem se o tom s jednou známou co je veterinářkou - jo vím že je to irelevantní - a ta mi řekla že se to dává kočkám když nechcete už "zadělaná " koťata :D :D :D

xjulinkax
10. čer 2014

@cukrik123 Tomu snad nejde ani věřit. Tak proč se všude píše, jak to pomáhá, že se kontryhel odjakživa používá na léčení ženských problémů? To nechápu. Ale jsem ráda, že jsem to aspoň zjistila zavčas, děkuji 😉

cukrik123
10. čer 2014

@xjulinkax ani si nedovedeš představit ten šok když jsem ráno zadala manželovi aby mi nakoupil čaj a ještě behem dopoledne jsem zjistila tohle. Nedalo mi to a pátrala jsem dál a tohle je výsledek - taky to nebudu riskovat raději. Doufám že se nám zadaří co nejdříve 🙂

xjulinkax
10. čer 2014

@cukrik123 To věřím. Ale mně přijde, že když jsem hledala informace předtím, tak byly všude samý pozitiva a teď, když hledám, tak je to obráceně 🙂. Asi záleží na tom, co chce člověk vidět 😀. A jak dlouho se snažíte vy? Přeju hodně štěstí 😉

cukrik123
10. čer 2014

@xjulinkax jo tak to mám stejně. :D my se začali snažit na konci května takže čerstvě, doufám že to vyjde co nejdříve. Ted na 12-14 mi vychází dle WomanLog ovu a tak doufám že se zadaří. Jak jste na tom vy?

polinka_x
10. čer 2014

Ahoj holky, tak bych se k vám ráda přidala, jestli můžu?Vysadila jsem antikoncepci v únoru, a řekla jsem si, že dva měsíce počkáme než se tělo srovná - ovšem jsem ty dva měsíce čekala na MS, po 70 dnech jsem to nevydržela a šla na vyvolávačku. MS do týdne dorazila. Začala jsem si měřit bazální teplotu. Teď jsem 30 DC a čekám jestli dorazí další MS. Dvě // nepředpokládám podle toho měření BT, jsem asi ovulaci neměla. Mám teploty hrozně nízko. Tak si myslím, že ještě tělo nefunguje jak by mělo.

mm8
10. čer 2014

@polinka_x Ahoj, sme na tom podobně 😒 já vysadila v září a do února MS asi dvakrát. Takže jsem teď třetí měsíc na Duphastonu, teď jsem koupila Inofolic, zatím všechny cykly anovulační. Hormonálně na tom moc dobře nejsem, tak se to s doktorkou snažíme honit těma lékama. I když posledně mi MS nedošla ani po vysazení Duphastonu, sem asi fakt divná :D tak uvidíme, držím pěsti 🙂

mm8
10. čer 2014

Jinak se s dovolením také přidávám mezi nové snažilky 🙂

polinka_x
10. čer 2014

@mm8 Ahojky, jejej tak doufám, že ti to pomůže.... no já koupila gynex, ale má se brát do prvního dne MS tak čekám no a doufám, že ten den přijde. Nechce se mi moc běhat po doktorech ach jo.... kdyby to člověk tak věděl, tak tu antikoncepci snad ani nebere

terezapetrova
10. čer 2014

Muzu taky mezi Vas? 🙂 Snazime se o druhé od zacatku lonskeho rijna a ted konecne mam malilinkatou nadeji. Mrska ma zpozdeni skoro 4 dny, rano budu testovat, prosim prosim drzte mi palce aby tam byly //. sice mam obavy jestli pak zvladnu 2 deti ale snad ano 🙂

majkylove
autor
10. čer 2014

@terezapetrova moc budu držet pěsti,dej vědět 🙂

terezapetrova
11. čer 2014

@majkylove dekuju moc, bohužel dle ranního testu se // zatím nekonaji, nevim co to je, doufam, ze ne spozdena menstruace, dnes jsem cca 38DC a Menzes nic testy nic 😒 Co Ty? Nebo Vy? Dekuji moc za podporu 🙂

cernakronika
11. čer 2014

Ahoj můžu se taky připojit?? Je mi 29 let už mám 2děti, s přítelem kterému je 39let bychom chtěli mít miminko. V říjnu 2013sem vysadila Depo injekci..A čekala sem na MS. Měla sem falešné těhotenství.Pak se mi to MS srovnalo a 5.5.2014 jsem krvácela ale asi dvě hodiny bili jsme nechráněný. Tak sem v pondělí 9běžela za doktorkou sale ta mi řekla pod bříšek na pohmad tvrdý a na ultrazvuku a v krvi nebilo nic vidět..Dušíci se mi dělali slabradíte mi,

terezapetrova
11. čer 2014

@majkylove ještě jsem zapomnela dopsat, ze ted za dobu bez HA /posledních 8 mesicu/ jsem mela nejdelsi cykly 32DC, v prumeru 30DC

terezapetrova
11. čer 2014

@cernakronika Ahoj, jestli si to muzu dovolit /jsem zde nova od vcerejska/ vitam te ja 🙂 Jestli to toho 5. 5. mohl byt menzes asi bych za par dnu dosla nebo volala Mudr. Jestli to menzes byl mas stejne dlouhy cyklus jako ja a ja taky na mrchu nebo spis na // porad cekam 🙂

majkylove
autor
11. čer 2014

@terezapetrova ahoj,tak to mě mrzí,ale třeba se ještě // ukážou,ikdyž za mě si myslím že se bohužel zpozdila ms,ale uvidíš,budu držet dál palce 🙂 jinak já jsem teď na začátku cyklu,jedeme teď třetí měsíc tak uvidíme,příští týden by mělo být plodný období tak se hodláme pěkně posnažit 😀 Kdyby to vyšlo teď tak bych byla úplně nejšťastnější bo 5.7 má manžel narozky a to bych to měla dostat,tak by bylo úžasný kdybych mu dala pozitivní test,ale to je jen zbožné přání,realita je už dva měsíce jiná,ale moc bych si to přála 🙂

misharuby
11. čer 2014

Ahoj holky, tak se přidávám taky. MS očekávám 19 tého, ale stále mě to nutí si ten testík udělat už teď. 😝 Ale co jsem četla,je to zbytečné. Jsem zvědavá jak se nám to podaří, já nikdy HA nebrala,ale kouřím, zato přítel nekouří a plodný je (už jedno mimi čekal s bývalou) Taky jste tak sblblé a vidíte na sobě každý příznak? 🙂

polinka_x
11. čer 2014

@misharuby Ahoj no na test si taky myslím že je ještě brzy sice se v tom ještě tak neorientuji ale někde jsem četla 4 dny před MS.to máš fajn s tou antikoncepci to by se vam mohlo brzo zadařit 🙂

xjulinkax
11. čer 2014

@cukrik123 Ahojky 🙂, tak to teprve začínáte. Uvidíš, třeba budete mít hned štěstí 😉. Já prášky vysadila 29.ledna a od února na tom makáme 😀, takže 4. cyklus, kdy to nevyšlo... A teď jsem právě čekala a doufala, že už to vyjde, protože jsem měla týden zpoždění (asi díky čaji). Tak čekám, co přinese další měsíc.

svobodpetika
11. čer 2014

@ellektron tak to jsem strašně zvědavá to ti držim palce ať máš // to by jsi tady byla asi první 🙂já bych byla docela ráda kdyby se nám to podařilo během těchto 2 - 3 měsíců nechtěla bych totiž rodit někdy v létě chtěla bych to stihnout ještě na jaře nebo pak teda podzim nebo začátek zimy 🙂

ellektron
11. čer 2014

@svobodpetika ... diky 🙂 No jsem na to taky zvedava, vcera byla carka zase o neco silnejsi a vesla se do limitu, ale porad ne nejak hodne silna...tak uvidime 🙂 Budu drzet pesti, at se ti pristi mesic zadari a mas prave jarni mimco 🙂

terezapetrova
11. čer 2014

@majkylove ja vim a taky si drzim palce 🙂 preju Vam hezke snazenicko a aby vysel ten Tvuj sen s prekvapenim na manzelovy narozky 🙂 nic není nemozne a treba se prani promeni v realitu 🙂 ja si pamatuju, ze jsem ze zacatku mela depku snad z kazde mrsky a casem jsem nejak otupela. Budu informovat co u me a tesit se na co nejdrivejsi zpravu o // od Tebe 🙂