Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

dasenka888
21. črc 2014

@majkylove já vůbec nikde nevyčtu jak má vapadat čípek během těhotenství. Já ho mám Tvrdý uzavřený a tak středně vysoko... Tak nevím co a jak :( jinak vědět dám určo 🙂) Tobě držím palce.... 🙂

majkylove
autor
21. črc 2014

@dasenka888 jj,přesně tak má čípek vypadat 😉 ale takhle ho mám od konce ovu až do pár hodin před ms,pak klesne,otevře se a do pár hodin je tu mrcha :-/

dasenka888
22. črc 2014

@majkylove no to já nestihla pozorovat před ovu nebo po :D ani jsem nevěděla jak vypada s menstruaci 🙂)

ssarula
22. črc 2014

holky, chci se zeptat, co doporučíte na podporu početí? Zobu kys.listovou a piju kontryhel a od 16.dne musím kvůli cyklu brát duphaston. Dr.mi doporučil koupit si femibion nebo inofolic-máte s tím zkušenost? Dívala jsem se a je to teda dost drahý, tak nebudu vrážet peníze do vitamínů, které jsou pod jiným názvem levnější. Teď máme 2 měsíce na snažení a pak když se nazadaří tak na ultrazvuk a pak se bude řešit dál...

swellt
22. črc 2014

Ahoj holky, aach jo.... Dneska mrcha dorazila... O dva dny drive... To se nikdy nestalo... No nic,dalsi mesic pred nami... :( Ale Vam vsem tady preji vetsiho stesticka...
Krasne utery! 🙂

majkylove
autor
22. črc 2014

@ssarula ja beru ten femibion,je fakt ze je drahej,ale obsahuje fakt vsechno
@swellt tak to me mrzi,ale tento mesic uz to urcite jisti 😉

dasenka888
22. črc 2014

@swellt jak dlouho se snažíte ? 🙂

ladyhacek
22. črc 2014

Ahoj
vím, že tady je diskuze o snažení, doufám, že se nám o povedlo (tři dny zpoždění a mám slabou čárku - tedy druhou). Ale žádné příznaky a trochu mě pobolívá v podbřišku tak ještě týden počkám a udělám druhý test

Jen se chci podělit o to co jsem dělala-dělám.Beru vitamíny:kyselina listová, vápník+hořčík+zinek a občas piji kontryhelový čaj (měl by pomáhat početí)

ladyhacek
22. črc 2014

@ladyhacek jo a četla jsem že by se měla jíst brokolice, špenát a játra a mě to moc chutná tak jsemto na střídačku každý týden jedla 🙂

swellt
22. črc 2014

@majkylove Dekuji... Doufam,ze ano 🙂

@dasenka888: Treti mesic... Ale snad to ted vyjde... Jeste uplne nepropadam panice,ale mrzi mne to... Vzdycky si pobrecim,kdyz prijde mrcha... Ale... To zvladneme...
Myslim na vas ostatni...
Mejte se krasne... 🙂

dasenka888
22. črc 2014

@swellt no my se taky budeme snížit třetím měsícem a bojím se , že se to moc dlouho potáhne :( Bude to trvat dle mého ještě moc dlouho :(

swellt
22. črc 2014

@dasenka888 Neboj se... Urcite to prijde tak rychle,za budeme samy prekvapene. 🙂 Musime tomu verit... Vswchno je v hlavicce. 🙂
Dobrou noc 🙂

dasenka888
23. črc 2014

@swellt mám nějak ustálené BT tak se v tom nevyznam... http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-... Nevis jestli to může byt z gynexu ?

swellt
23. črc 2014

@dasenka888: To ja vazne nevim, gynex jsem mela jednou,od zname,ale to uz je asi dva roky zpet... A s BT popravde nemam vubec zadne zkusenosti... Tak nejak do doby pred tremi mesici jsem moc netusila cokoli o cyklu,natoz abych pocitala,kdy mam ovulaci a plodne dny.. 🙂 Takze jsem.rada,ze se ted v tom tak trochu vyznam... 😀

dasenka888
23. črc 2014

@swellt škoda :D no já vůbec nevím jestli to může byt ustálené vůči kapkam 🙂

princina
23. črc 2014

Tak me se pomalu blíží konec dovolene, v sobotu se vracime...A v pondeli jdu na krev...tak jsem zvedava, jestli je vsechno tak, jak ma byt...

majkylove
autor
23. črc 2014

@princina určitě bude,moc držím palce 😉

annna79
23. črc 2014

Mohu se taky přidat?Už jsme se snažili v červnu vyšlo to hned?Ale před 14 dny jsem v cizině samovolně potratila.Tak teď začínáme znova.A doufám, že se zadaří co nejdŕive je mi už 35 .

dasenka888
23. črc 2014

@annna79 držím palce 🙂))

michvlkova
23. črc 2014

Ahojky holky, my se taky snazime nejaky ten mesic, ale zatim bez uspechu je teda pravda, ze me neskutecne boli prsa, ale rano jsem zacala spinit takze si myslim, te mrska dorazi o pár dni driv☹
Jinak my s pritelem zkousime prstikovou metodu vzdy po styku, slysela jsem, ze nekomu to pomohlo nekomu ne, asi zalezi tak uvidime 🙂
Drzim palce vsem snazilkam 🙂

majkylove
autor
23. črc 2014

@annna79 tak to je mi líto,teď už to určitě bude vše jak má být 😉
@michvlkova taky držím palce!no my už snad vyzkoušeli všechny metody a zatím nic,tak snad to už vyjde co nejdřív,nejlíp už teď 😀

wendy28
23. črc 2014

@danielka1985
Ahoj, tak to máš opravdu téměř na dnes tejně 🙂 , a jak to vypadá? U mě tak nějak , viz foto, to je z 18.7, MS se včera dle plánu nedostavila, tak budu koncem týdne volat doktorce, kdy přijít na krev a tak, abych tam nebyla moc brzy ani pozdě. Tak zatím nechci ani moc jásat, ale radost mám velkou.

majkylove
autor
23. črc 2014

@wendy28 gratulujůůůů!kéž by na mě příští týden vykouklo to samé už....

annna79
23. črc 2014

Gratuluji ať rozte.
Normálně mi i slzám ukápla.Pořád ten potrat vstřebávám.

danielka1985
23. črc 2014

@wendy28 gratuluji, jinak ja netestovala, v pondělí podvečer jsem začla spinit a včera jsem krvácela a od dnešní ho rána jsem zaspinila před hodkou a ani na cipku nic nemám, takže asi další kolo:(

ycida
23. črc 2014

@denisska
AHoj, tak přítel byl dlouho pryč a pak jsme se nějak nepohodli ☹ a bum ovu byla pryč, takže raději počítám s tím, že mrcha přijde, než by zklamaná. 😒
Víš, že jsi to ty, tak až se s ní budu domlouvat, ať mi dá na pár měsíců pokoj, tak jí rovnou řeknu o Tobě, ano? 😉

denisska
23. črc 2014

@ycida booože ti chlapi🙂 no ty jsi zlatíčko, že moooc prosím, ať už nechodí, že ji mile pak zase za těch xy měsíců ráda pozvu;-D, ale teď ať jede na dovču 🙂)

denisska
23. črc 2014

@annna79 drzim palecky❤️

ycida
23. črc 2014

@denisska
Vyřídím jí to, ju 😉. jen když to nepůjde po dobrém, tak to půjde po zlém a ona si dá pozor, neboj 😅 😀

denisska
23. črc 2014

@ycida 😀 😀 přesně. Tak ni, mrchu jednu 😀