Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
26. pro 2014

@bublinka74 myslim ze jen pozitivni mysleni je potreba..a ten kotvicnik kupujes kde? treba by se mi taky hodil na podporu vajec, jak rikas 🙂 ja jsem ten nosifol dobrala, ted jsem si zase koupila femibion, caj kontryhel jsem prestala pit treba mi fakt prodluzoval cyklus sam on, sliznici sice zvetsoval dobre, ale buhvi co jeste dalsiho...takze jsem ho uz ted nepila, a beru jen ten femibion, od 16DC coz mi vychazi na 1.1. zacnu brat utrous, treba se ted zadari a jen to utrous podpori, dneska jsem 10DC a tak me bolelo rano bricho, i pri pciknuti jsem se svijela s bolesti v brise. A pak zase nic, hlenu je docela dost - tak zeby ovu, asi si vecer udelam test a uvidime. Pred 2 dny cipek nic, tak nevim teda no..po vanocich jdu hned 2.2. na kontrolu, snad tam dr bude v patek. A ty se citis dobre? kdy ti vychazi ted ovu, taky nekdy mezi svatky ne?

bublinka74
26. pro 2014

@martinalinda jj pozitivní myšlení musí být ,pak by to bylo špatné a mne už nic jiného nezbývá 🙂 Kotvičník kupuji v bylinkářství ,zkus,tím se prý ničemu neublíží ,zvyšuje hoděn prý to FSH v těle ženy ... jj já měla ovulku minulý měsíc 10DC taj zkus ,já jsem nyní 6DC včera mi to hezky skončilo,fakt výstavní nyní dva cykly po 25 dnech a 5 dnů ms,já budu testovat od zítřka ovu testy 🙂 to budeme mít podobné 🙂

martinalinda
26. pro 2014

@chilli009 tak ja budu mit ted asi +-1 den ovu, uz to citim, takze o novem roce testuju i ja 🙂 takze snad se nam obema podari a vubec podari se snad vetsina tady, abchom mely vsechny ty miminka 2015 🙂

martinalinda
26. pro 2014

@bublinka74 jj to mas pravdu, jestli bude otevreny obchod ted mezi svatky tak se tam asi stavim a koupim si ho, kdyztak ho vyuziju a v lednu, tak uvidime, ted uz se asi vajca tvori 🙂 tak bych to uz nijak nezachranila, ted budu spolehat ze to udrzi utrous. Ale co ti napsal manzilek je krasne, jde videt ze i v dnesni dobe se najdou elegani, jsem za ne rada, protoze stale nam delaj dobrou naladu a treba se fakt jmenujou Martinove 🙂
No asi to mame stejne ted, ja budu testovat ovu asi dneska a pak dalsi dny, ale diky tomu ze nevim presne kdy ji mam, a tudiz ani kolik budu dpo, tak to nejak nehrozim, az ms nedorazi ani po vysazeni utrouse, tak se asi zadarilo 🙂 ale to bude tak az 10.1.

martinalinda
26. pro 2014

Jinak bych Vám holky vsem chtela poprat krasne svatky, jeziska uz mame vsechny za sebou, nektere daly ten nejkrasnejsi darek svym muzum, jine zase dostaly ty nejkrasnejsi darky od muzu. Ja vsak patrim k te druhe partii, ale verim ze se k te prvni brzy pridam taky, spolecne s vami ostatnimi Preju vam, aby se vam ten novy rok vydaril dle Vasich prani, miminka pekne rostla v briskach a prisla na svet. Verim, ze se nam to podari vsem, rok 2015 už svym datumem je magicky, tak sup sup, vsechny koukat na pohadky, uzivat volna a verit ze to vyjde. 🙂

bublinka74
26. pro 2014

@martinalinda jasné to určitě ....budu ti držet palečky tedy 😉 to já ovu měla taky min,cyklus super,ale nedopadlo ,nevím ještě čím by to mohlo být,asi ty vejce jsou už nekvalitní nooo ...joo Martínek je 😉 supér a víš co je zvláštní ?? Měla jsem první lásku Martina,byli si hodně podobní čoveče ....potkala jsem ho ,tu první lásku před 4 roky,náhodně ....chtěl abych s ním chvilku šla na pokec ...byla jsem ještě v té době sama a viděla jsem ho snad po 16 letech tak jsme si dali kafčo ,on na tom nebyl nejlíp ,trápil se,žena si našla někoho jiného a měly dceru ,.do toho mi řekl,vždycky jsem Tě miloval a vždy budeš v mém srdci ,ale já to tu nezvládám ,,,,byl to cíťa,hodný kluk a ona ??Raději nemluvit ...znala jsem jí trošku a nepochopila nikdy jak si jí mohl vzít .Nevadí když jsme se loučili,chtěl abych s ním šla do obchůdku se suvenýrama ..koupil mi tam přívěšek nádherné myšky ...vždycky mi říkal myško moje milovaná ....noo ,řekli jsme si že zas někdy zajdem na pokec a on odpověděl Myško už néé já už tady nebudu ....koukla jsem na něj a řekla,nech ty blbosti a zavoláme si .Noo asi za měsíc jsem mu psala,volala a tel byl vypnutý.Jela jsem k jeho mamce,znala jsem jí ,ona mi zdělila když mne viděla ...Jéé Myško to jsi ty viď ,.,jsi pořád stejná holka a plakala a já copak je,co je s Martinem ....a ona už není mezi námi,nechal tu dopis ,...byla jsem hotová ..nic méně ,...nechal vzkaz i pro mne,že mne miloval a někoho mi pošle ...ještě dnes mi jde husí kůže ...noo a za necelý rok jsem potkala mého Martínka ,.,jak zvláštní ,... 🙂

chilli009
26. pro 2014

@martinalinda jeee, tak to držím pěsti a doufám, že nám testiky ukážou krásné // a MS už nedorazí. Me to vychází na 30. - 31.12. - 1.1.2015 , ale snad nedorazí. Nejradši bych testovala už ted, ale vim, že je moc brzy, tak musím vydržet no 😉

sleepers
27. pro 2014

Mam ducha 🙂

jajinka25
27. pro 2014

30.12 na sono mělo by byt mimi přes 6tt snad uz bude srdíčko videt, hlavně at je vse v pořádku. Jsem tak nedockava. Doufám ze tentokrat dojdem až do konce 😵 hezke svátky všem a at se vám brzy zadari 😉

chilli009
27. pro 2014

@sleepers super 😉

majkylove
autor
27. pro 2014

@sleepers ukááá 🙂)))

sleepers
27. pro 2014

@majkylove myslim, ze na fotce by nebylo nic videt. Ale zkusila jsem hned 2 a na obou ta carka vylezla.

chilli009
27. pro 2014

@sleepers a pozoruješ nějaké příznaky ? držím pěsti

88martina88
27. pro 2014

@sleepers skus dat foto. Drzim pěsti at sili a abu byli krasne //

l_baruska
27. pro 2014

@sleepers držím pěsti, ať krásně sílí

danuse90
27. pro 2014

Ahoj holky. Nevíte jak chápat tenhle test? Jsem 6 dnů po čtyř denní MS(normál mam 5-7) Díky

88martina88
27. pro 2014

@danuse90 ahoj. Ja tam nic nevidim 😞

chilli009
27. pro 2014

@danuse90 ahoj, to je ovu test, jestli to chápu dobře... podle toho, že tam je jen jedna čárka vidět, tak ovulka bude za dlouho

nonacek
27. pro 2014

@sleepers tak Já mela ducha 9 den po ovu😉😉😉😉

danuse90
27. pro 2014

@chilli009 to je tehu test práve. Druhou čarku taky nevidím nějak extra.. spíše mě zajíma proč je to rozpité..? Nikdy jsem takový test neměla :/

bublinka74
27. pro 2014

ahoj holky,tak koukám pořád vše stejné 🙂 jste pěkně napapané,pokojené ? Tako to má být 😉 já mám dnes ovu čárku i druhou ,je dost silná barevně,ale není jako ta druhá 🙂 ,takže počítám do dvou dnů zase

chilli009
27. pro 2014

@bublinka74 ahojky, je tu nějak pusto :( , ale po svátkách se to tu snad zase rozjede 🙂 , já zítra dobírám Duphaston a jedu do lékárny pro testíky na příští týden. Bojím se, že to neklaplo, nic krom bolesti v podbříšku mi není. No uvidíme, třeba je ještě brzy něco pozorovat a navíc třeba u dcery mi snad nic nebylo do konce těhu 🙂 .

chilli009
27. pro 2014

@danuse90 těhu ? ten bývá většinou modrý, tak mě to zmátlo, ale na těhu test je brzy ne ? pokud jsi pár dní po MS nebo jsi jen lehce špinila ? Jinak rozpitý test občas taky mám, ale nemyslím si, že by byl vadný.

bublinka74
27. pro 2014

@chilli009 ajoj pusto,všichni jsou na návštěvách a tak neboj zas se to rozjede tady 😉 já taky nestíhám ...třeba to klapne neházej flintu do žita 🙂

chilli009
27. pro 2014

@bublinka74 jj, uvidíme, stejně to už neovlivním, buď to klaplo nebo zase za měsíc no

bublinka74
27. pro 2014

@chilli009 neovlivníme to,ale ono to přijde 😉

danuse90
27. pro 2014

@chilli009 opravdu je to těhu test 🙂 No ono jde spíše o to, že jsem měla menzes 4 dny(normal ma 5-7dni) a navíc jsem před tím než se mi rozjela, měla špinení 3 dny, což nemívám.. tak jsem najela na nějaké komentáře o těhu ikdyž je menstruace.. a ten rozmazany tehu test mě dnes zmátl.. :/

bublinka74
27. pro 2014

@danuse90 vyčkej pár dnů a zkus znovu z ranní moči hmm 😉

danuse90
27. pro 2014

a navíc se mi menstruace po třech dnech špinení rozjela přesně 17.12. jak minulý měsíc a ja to dostávám vždy o min 2 dny dřív.. všechno se vším se tak nějak divně spojilo..

danuse90
27. pro 2014

@bublinka74 Ano 🙂 mám v plánu testnout znovu za pár dní z ranni moči.. tenhle rozmazany byl dělán v opoledních hodinách právě. 🙂