Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
12. zář 2014

@karlos12 ani ti nevím já je vždy měla ty jména,ale přítel furt ,že bude po mě ...ale já nevím ...přemýšlím o různých 🙂

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 ja si na ten test snad tu carku domaluju 😀

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 :D :D jsem říkala budem vyrábět domácí testy a malovat čárky 😀

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 😀 no to by mi k tehu moc nepomohlo,ale je to skoda 😀 mela sem tu jeste jeden tehu test a jeden ovu tak sem oba testla a oboji nic ovu duchh a tehu nic ☹ takze uz to vazne vzdavam

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 zahoď to a neřeš to ano ?? Ono to přijde,budem tu čekat všichni společně ju 😉

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 ☹ to nejde zahodit ☹ me to nejde na mozek ze mam spozdeni ,4den...

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 máš to jako já ale někdy prostě spoždění může být kočičko i pár dnů,když je to pak dýl jak týden to prý není dobrý,ale stát se to může dvakrát za rok ,pak už to je ukazatel že je něco špatně,takhle mi to bylo vysvětleno ...a ty toho nech,nebo ti dojedu dát na zadek 😉 vím jaké to je,já pár měsíců i brečela,ale nyní fakt už dva měsíce říkám ono to přijde prostě až to člověk méně čeká hmm 😉

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 ja prave mivam takden maximalne dva dny spozdeni ☹ v pondeli zavolam na gyndu ,pokud to do pondeli nedostanu..takova blba otazka 😀 , ? jde otehotnet pri ms?

bublinka74
12. zář 2014

Holky ted mi poslala kámoška fotky testů těhu ..asi 9 jich měla joo ,testovala od 29DC-nic,30DC nic,31DC duch ,32 DC duch,33DC slabší čárka,34DC slabší čárka,35DC o něco silnější a až od 36 DC teprve ta čárečka sílila a silná byla 40DC ..takže žádný smutno ...

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 vždyt jo zavolej určo,čoveče to nevím při ms ...někde jsem četla že někdo otěhotněl při ms

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 to zkusim vygooglit 😀

mysackovi
12. zář 2014

@soda365 tak to jsi na tom úplně stejně....my se snažíme přes 4 měsíce a ještě dnes mám pocit, že toho spoustu nevím, tápám a mám v tom guláš...je to hodně informací 😀 myslela jsem že na své tělo, ale mám se ještě coooo učit 😀

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 ted manzel furt na to ma chut 😀 a nejak se ktomu nemam ,aby mi to nevyvolalo ms 😀

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 ále šup na to 😀 já mám tak hnusnou chřipku,že nemám chuť na nic 😀

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 ja se bojjim aby mi to tu ms sex neprivolal 😀

majkylove
autor
12. zář 2014

@rytmus22 víš pokud by tam mimi bylo a mělo se udržet tak ti sex žádnou ms nespustí a jestli tam není nebo je něco špatně tak to budeš mít aspoň za sebou a můžete rychle začít znovu 😉

rytmus22
12. zář 2014

@majkylove jjj ja vim,ale aspon nadje ze sem to zatim nedostala me drzi 😀

dany777
12. zář 2014

@bublinka74 Druhá čárka tam je,tak uvidíš,jestli bude sílit,ale myslím si,že ano. 😉 Já jsem měla den ode dne čárku silnějí a včera jsem si dělala poslední test co jsem doma ještě měla a ukázala se mi dálnice,krásně silná.Jen doktorka trošku vynervovala,že tam nic nevidí,že z toho klidně může být prázdný plodový váček. 😉 Také se těším na pondělí,to jdu na krev a odpoledne budou výsledka a ve středu na ultrazvuk,budu se modlit,aby tam byl váček i s embryem. 🙂

majkylove
autor
12. zář 2014

@dany777 to víš že bude 😉

dany777
12. zář 2014

@majkylove Děkuju,chci tomu věřit.Mám strach přišla jsem o miminko ve 14 týdnu ☹ ,takže bohužel strach ve mě je.Už,aby byl první trimestr za námi. 🙂

majkylove
autor
12. zář 2014

@dany777 jejda tak to už je mooc teda ☹(((( ale teď hlavně pozitivní myšlení ať se u tebe miminku líbí a neboj určo bude vše dobrý 😉

bublinka74
12. zář 2014

@dany777 neboj vše bude v pořádku když máš dálnice 😉

bajule
12. zář 2014

@soda365 Ahoj, to se všechno naučíš a zjistíš co a jak 🙂

dany777
12. zář 2014

@majkylove Jasně,že věřím,že to dobře dopadne,ale tu ošklivou zkušenost mám a tý už se nezbalim.Tenkrát doktorka přeměřovala jak je miminko velké a když jsem se jí zeptala co srdíčko tak ho dlouho hledala a pak mi řekla,že je to špatné ☹ .Byla jsem najedou jak ve snu.Fuj už nikdy víc.Nikomu bych to nepřála,ale na druhou stranu vím,že se to nestalo jen mě.Takže jsem se oklepala a šla dál. 🙂

dany777
12. zář 2014
majkylove
autor
12. zář 2014

@dany777 tfuj,tfuj,tfuj,bude to miminko zdravé jak řípa a hotovo! 😎

karlos12
12. zář 2014

@soda365 Ahoj, vítej.Detox nedělej, prý jde nejlíp otěhotnět hned po vysazení.A s tím, že o metodách nic nevíš, si hlavu nelam.Já jsem zdr. sestra, toto téma jsem nikdy neřešila, spíš jsem dělala vše proti otěhotnění a také se tu učím.Tak držím pěsti, většinou jen někdo nahlédne a je v tom.Jen pár nás je vytrvalých.Maratónci 😉

karlos12
12. zář 2014

@bublinka74 ahoj, byla jsem na cestě do práce.Už jsem tu.Ani nevyslovuj to ovoce.Nechci ho vidět 😉

dany777
12. zář 2014

@majkylove Jasně,už jsem mu to říkala 😀

karlos12
12. zář 2014

@majkylove čus, už z práce ? Já už v práci ☹ Dnes jsem měla línej den, manžel ho pojal stejně.To byla pohoda 😉 Prý si to pak neužijem, tak musíme ještě teď 😉 Už aby.