Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
16. zář 2014

@bublinka74 tam jsem teda infolic nenašla :-/
@karlos kde objednáváš ty?

dasenka888
16. zář 2014

@mysackovi děkuji pokud ano jen díky gynexu 🙂)))

dasenka888
16. zář 2014

Držte mi prosím palce chci to doma tajit nějakou dobu 🙂 dokud si nebudu jistější :D

majkylove
autor
16. zář 2014

@dasenka888 fáákt?to seš dobrá,já bych to už teď po té době snažení nevydržela,držím palce!

majkylove
autor
16. zář 2014

@dasenka888 a jak se ten gynex užívá?

bublinka74
17. zář 2014

@majkylove to je divný ...na seznamu dej inofolic lékárna.cz a tam 3 odkaz 😉

dasenka888
17. zář 2014

@majkylove jsou to bylinné kapky, já brala 3x7 kapek denně 🙂 a to do 14dne cyklu, jenže ovulace nebyla,tak jsem ho brala zase par dní a pak vysadila a pak se ovu dostavila 🙂

dasenka888
17. zář 2014

jinak chtěla bych pak napsat vzkaz a dat mu TT do postele i se vzkazem 🙂 Zatím si uzivej klidu a pohody od června nás bude o jednoho vice tatinku 🙂)) chci to vydržet ještě chvilku tajit 🙂

mysackovi
17. zář 2014

@dasenka888 asi se teď na něj taky vrhnu....v pondělí jsem to měla dostat a zatím nic....tak asi pár dní počkám a pak se na něj vrhnu...může se vůbec ten gynex v těhotenství?

jakata
17. zář 2014

@mysackovi ahoj, gynex by se v těhotenství neměl, ale když jsem byla těhotná a nevěděla jsem to, tak jsem ho brala asi měsíc v těhotenství. Nevím, jestli to může být důsledek, ale v 8tt hrozící potrat a poležele jsem si 10 týdnů, ale zvládli jsme to.

karlos12
17. zář 2014

@majkylove ani už si nepamatuji, někde na netu, ale kde jsem inofolic objednala, to fakt nevím.Brala jsem si 3 balení, abych nemusela každý měsíc šílet. 😉

karlos12
17. zář 2014

@dasenka888 to jsi dobrá, já bych to nevydržela.Hned bych to manželovi řekla a volala domu a tchýni 😉 Snad brzy budu 🙂

majkylove
autor
17. zář 2014

@bublinka74 už to mám,tý jo,ale když sem najela přímo na tu lékárnu a tam to dala do vyhledávače tak nic až přes ten seznam 😲 a infolic se může i v těhu?každopádně je to tu o stovk 😲 u levnější než v lékárně,to je mazec jako.
@dasenka888 přesně tak nějak to chci doma taky uskutečnit,akorát já hned s pozitivním testíkem až koupím nějaký věcičky k tomu 😀 doufám že už budu moct co nejdřív ☹

karlos12
17. zář 2014

@majkylove já už chci také ☹

dasenka888
17. zář 2014

@mysackovi já furt nechapu na co chceš čekat 🙂 kdybych čekala, tak se dockam tak za rok nejdříve... 🙂

dasenka888
17. zář 2014

@mysackovi jinak bere se do ovulace vždyť jsem Ti to už psala 🙂

dasenka888
17. zář 2014

@majkylove chci zkusit ten clearblue na to 🙂

majkylove
autor
17. zář 2014

@dasenka888 já už si to nepamatuju,moc informací asik 😀 zkus clear blue,taky ho mám už dlooooouho koupenej,tak snad brzo využiju

dasenka888
17. zář 2014

@majkylove bojím se dneska minusu :D zkusim spise zítra 🙂

dasenka888
17. zář 2014

@majkylove dneska jsem zkoušela pro porovnání... Horní je ze včera a dolní z dneska, ale včera odpoledne a dneska ráno... Tak moc nesili...

majkylove
autor
17. zář 2014

@dasenka888 hcg roste co cca 2 dny takže je to jasný,zítra nebo pozítřku už bude lepčí 😉

dasenka888
17. zář 2014

@majkylove snad ano 🙂

majkylove
autor
17. zář 2014

@dasenka888 určitě 😉 já už chci taky ať je příští týden ať vím na čem jsem....

mysackovi
17. zář 2014

@dasenka888 Jj javim,ze jsi mi to psala 😉
Jen me v lekarne rekla at to nekombinuju s tim utrogestanem a mamavitem a at pockam po dalsim cyklu....ted cekam jestli prijde a zatim nic...dnes jsem 30dc..
....doma uz ho mam 😉
Takze kdyz ms neprijde vrhnu se na gynex...s testem chci ppckat do patku radsi...nechci byt zklamana 😉
A kdybych byla tehu tal aby mo tp neuskodilo vis 😉

mysackovi
17. zář 2014

Vcera mi kamaradka rekla ze jsem na tuty tehu...ale ons mi to rika uz pres mesic 😀 😀

majkylove
autor
17. zář 2014

@mysackovi testni už zítrááá 😀

mysackovi
17. zář 2014

@majkylove mozna mi to nebudes verit,ale ja se opravdu bojim 😀....co kdyz tam // nebudou...?
Je lepsi chvili pockat...obcas ty testy zo ukazou dyl....ale cipek nevypada na ms...stale vzadu a tvrdy...

rytmus22
17. zář 2014

Holky tak jak sem to dostala po 6dnech zpoždění tak sem to měla jen 2dny mám ještě naději?nikdy zpoždění nemám max 1-2dny a ms mám vždy 4-5dni

lencak80
17. zář 2014

@dasenka888 Kéž by to vyšllo, moc ti to přeji, tfuj tfuj!!!!

majkylove
autor
17. zář 2014

@mysackovi já ti věřím,ale já to mám teda tak že čím dýl nám to trvá tím dřív chci vědět aji klidně špatnou zprávu,ta nevědomost mě ničí ještě víc,ale je fakt že můžu být zklamaná a test se ukáže až za pár dní,no pak si vyber 😀